.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος]Dont Trust Anybody(!)

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Dont Trust Anybody(!)   [Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 06, 2014 3:58 am

Η ανδρεναλίνη είχε χτυπίσει κόκκινο.. Ο Azazel βγήκε μπροστά στο στενό όταν αυτοί γύρισαν να φύγουν να τον ψάξουν.. Ακούγοντας τα βήματά του τα οποία χτύπισαν το νερό της βροχής που υπήρχε κάτω , ο Gosu γύρισε.. Τραβόντας ο Azazel το σπαθί του , είπε :
Δεν περίμενα τέτοια συμπεριφορά.. Όχι απο εσάς , Razor και Winduo...
Το ξέρεις πως μας απαλάσεις απο το να κάνουμε τσάμπα δρόμο έε?! τράβηξαν τα σπαθιά τους και οι 2 , ο gosu απλά σταύρωσε τα χέρια και κοιτούσε... Σκωτίνιασε το βλέμμα του Azazel και απλά περίμενε να επιτεθούν... Πήδηξαν επάνω του και οι 2 λέγοντας :
Twin Sword Combo!.. πήγαν να τον καρφώσουν ταυτόχρονα και οι 2 στο ίδιο σημείο με τα σπαθιά τους.. Ο άζαζελ έκανε απλά ένα σάλτο δεξιά και απέφυγε την επίθεσή τους..Έσφυξε το σπαθί του , σήκωσε το απειλιτικό του βλέμμα και είπε :
Δεν περίμενα ποτέ τέτοια συμπεριφορά αλήθεια!..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Dont Trust Anybody(!)   [Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 06, 2014 4:04 am

Κάνοντας λίγο πίσω τα αδέρφια , είπε ο ένας :
Ούτε εμείς , για την ακρίβεια εγώ περίμενα να είσαι τόσο έξυπνος.. Αλήθεια , πώς μας κατάλαβες?! Κάνοντας ένα βήμα μπροστά και προσπαθόντας να τον χτυπίσει απο πάνω με το σπαθί του , ο άζαζελ απλά άπλωσε το χέρι του και σταμάτισε την επίθεση..
Δεν μπόρεσες να είσαι έστω λίγο διακριτικός?! Έστω λίγο!? Καταρχήν δεν μου εξήγισες το πώς δραπέτευσ-.. Τον σταμάτησε ένα ξαφνικό σχίσιμο σπαθιού στο στομάχι , απο τον Winduo..
Σαν πολύ δεν μιλάς?! Δεν θα ασχοληθώ και πολύ μαζί σου!.. Το βλέμμα του άζαζελ και πάλι είχε σκωτινιάσει.. Αυτήν την φορά όμως , έσταξε και ένα δάκρυ...
Δέν είχα σκοπό ποτέ να φτάσω σε σημείο να θέλω να σας σκωτόσω... Συγνώμη , εσείς φταίτε...
Κάτι σου είπα για τις ομιλίες!.... Πήδηξε να τον καρφώσει και πάλι με το σπαθί του τότε ο Winduo..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Dont Trust Anybody(!)   [Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 06, 2014 4:10 am

Με μία αρκετά γρήγορη κίνιση ο άζαζελ τον απέφυγε και τον κάρφωσε στο στομάχι με το σπαθί του.. Ο Winduo λύγισε.. Το σπαθί του έπεσε μαζί μαυτόν κάτω.. Ο άζαζελ με δάκρυα στο πρώσοπο τότε , είπε :
Απλά , εσείς φταίτε... Τραβόντας λοιπόν και ο gosu το δικό του σπαθί , είπε :
Ώρα να μπώ και εγώ στο πάρτι!.. Τον συμπλήρωσε αμέσως ο Razor..
Κάτσε πίσω Gosu!.. Θα τον σκωτόσω τον μπ***δο..! Έβγαλε ο Azazel το σπαθί απο το στομάχι του Winduo και είπε :
Αυτό περιμένω... Έπιασε με τα 2 χέρια του το ξίφος και πήδηξε στον άζαζελ , προσπαθόντας και πάλι να τον χτυπίσει απο πάνω.. Ο Azazel σήκωσε απλά το σπαθί και σταμάτησε την επίθεση για μία ακόμη φορά.. Προσπάθισε δύο ακόμα φορές να τον χτυπίσει απο πάνω και δέν κατάφερνε τίποτα... Στην 3η όμως φάνηκε αποτέλεσμα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Dont Trust Anybody(!)   [Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 06, 2014 4:16 am

Με το 3ο χτύπιμα , το απλό σπαθί που κρατούσε ο άζαζελ έσπασε... Το κοίταξε ο άζαζελ και είπε :
Να πάρει , θα σε κανονίσω με τα χέρια.. ενώ βρήκε ελεύθερο το πρώσοπο του Razor , πήδηξε να τον χτυπίσει μπουνιά.. Με μία υπερβολικά γρήγορη κίνηση , πήδηξε ο Gosu Μπροστά και σταμάτησε το χέρι του..
Σοβαρά τώρα?! Είσαι τόσο άχριστος και εσύ και ο αδελφός σου!? Αφήστε τον σε εμένα... Άφησε το χέρι του Azazel και έπιασε τον λαιμό του σηκώνοντάς τον πάνω.. Κράταγε στο ένα χέρι τον άζαζελ και στο άλλο το κοφτερό σπαθί του.. Σήκωσε το σπαθί του λοιπόν και πήγε να τον κώψει.. Ο Azazel σκέφτηκε :
Εδώ λοιπόν τελειώνουν όλα...
Κανένας δεν θα μπεί εμπόδιο στα σχέδιά μου!!.. Το σπαθί είχε σχεδόν φτάσει στον Az.. Προοριζόταν να τον κόψει στο μικρό σχίσιμο που τού'χε κάνει ο Winduo.. Λίγο πριν τον ακουμπίσει , ένα άλλο σπαθί σταμάτησε την επίθεση του..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Dont Trust Anybody(!)   [Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 06, 2014 4:21 am

S..Seinto!.. Τί ευχάριστη έκπληξη!..
Το ίδιο μπορώ να πώ και εγώ!.. Έψαχνα τόσες μέρες την ευκαιρία να σε βρώ μόνο σου... Πέταξε τον άζαζελ κάτω και αφοσιώθηκε στον Seinto ο Gosu..Ο άζαζελ και ο Gosu κοίταξαν το χέρι του Seinto , και παρατήρισαν πως φορούσε το χρυσό βραχιόλι που έψαχναν..
Βλέπω έφερες και δώρο για την επίσκεψή σου.. Για πές μου , πώς το πήρες.. Τον σκώτοσες? Τον βασάνισες? Τί έκανες?! Δικαιοσύνη σου λένε μετά!..
Το βραχιόλι ήταν εξ αρχής δικό μου.. Σε παρακολουθούσα απο την πρώτη στιγμή , εσένα και τον μικρό που είχε πάρε δώσε μαζί σου.. Όταν κατάλαβα πως είναι αθώος , τον άφησα να φύγει... Έτσι , σας έβαλα σε παγίδα , δίνοντάς το στον Janney , όλα ήταν μία παγίδα έναντί σου... Και απ'όσο βλέπω , έπιασε...
Τι στο καλό!...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Dont Trust Anybody(!)   [Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 06, 2014 4:27 am

Είχε δημιουργηθεί μία ολόκληρη πλοκή σε μία απλή ημέρα... Γύρισε τότε ο Seinto , κοίταξε τον Azazel και είπε :
Εσύ είσαι ελεύθερος τώρα.. Μπορείς να φύγεις.. Έτσι και έκανε ο Azazel.. Δέν είχε πλέον δουλειά μαζί τους... Άρχισε λοιπόν να τρέχει να φύγει απο το νησί αυτό... Ίσως να ήταν ευκαιρία σκέφτηκε... Μιάς και δεν υπήρχε πολύς κόσμος , μπορούσε να κλέψει μία βάρκα... 10 λεπτά αργότερα , έφτασε στο λιμάνι.. Ανέβηκε σε μία βάρκα , και άρχισε να την σπρώχνει με το κουπί μακρυά...
Ίσως τελικά να με βοήθισε το σημερινό ταξίδι... Μπόρεσα και κατάλαβα πως πλέον δεν πρέπει να εμπιστεύομαι κανέναν!... Κοίταξε τότε για μία τελευταία φορά το νησί απο μακρυά , και μπήκε στην μικρή καμπίνα που διέθετε η βάρκα.. Έβγαλε την μουσκεμένη μπλούζα του και ξάπλωσε στο κρεβάτι..

Σπόιλερ:

ΤΕΛΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

[Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Dont Trust Anybody(!)   [Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 06, 2014 5:42 am

Όνομα Χαρακτήρα:Azazel D. Drake
Παράταξη:civilian
Bounty: οχι
Story of the month:ναι
Φήμη:6
Beli:13000 +2000 για την βελτίωση που έδειξε τηρώντας όλες τις παλαιότερες υποδείξεις των αντμίνς
Τίτλος Ιστορίας:Dont Trust Anybody(!)
Προηγούμενη Ιστορία(Link):-
Βαθμολογία:8/10

παρατηρήσεις
καταρχήν wow. είναι σαν να διαβάζω ιστορία άλλου ατόμου! καμία σχέση με το πώς έγραφες παλαιότερα!!! μπράβο σου!! τώρα θα ήθελα να δω έναν πρόλογο και έναν επίλογο έτσι ώστε να δένει καλύτερα η ιστορία. το τέλος σου ήταν λίγο απότομο γενικά. όσο αφορά την πλοκή ήταν αρκετά καλή αν και θα μου άρεσε να δω μία πιο διαστρευλωμένη. αυτοί ήταν και οι λόγοι που δεν πήρες όλα τα μπελι και 10/10. απο την άλλη μου άρεσε η τριτοπρόσωπη αφήγηση που χρησιμοποίησες όπως και η τεχνική του παντογνώστη αφηγητή. ο λόγος σου ήταν ικανοποιητικός αν κ είχες μερικά θέματα διατύπωσης σε κάποια σημεία δνε τίθεται ιδιαίτερο θέμα. απλά θα σε συμβούλευα για να αποφεύγεις ακόμα και αυτά να βάζεις σε καλύτερη τάξη στην σκέψη σου. καταληκτικά θα ήθελα να αναφέρω πως δεν χρειάζεται να προσθέτεις εισαγωγικά όταν χρησιμοποιείς μεταφορες :Ρ το καταλαβαίνουμε χΔ και πως απλά θα ήθελα στους διαλόγους να γράφεις δίπλα ποιος είπε τι ειδικά όταν μιλούν πολλά πρόσωπα διότι ακόμα και με τα χρώματα ξεχνούσα ποιος ήταν ποιος και έπρεπε να γυρίζω πίσω για να δω σε ποιον έχεις βάλει το κάθε χρώμα. αυτά. καλή συνέχεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
octavus
Administrator
Administrator
octavus


Posts : 1155
Join date : 16/03/2011
Location : Moe's Bar

[Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Dont Trust Anybody(!)   [Τέλος]Dont Trust Anybody(!) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Απρ 06, 2014 6:17 am

τα βραβεία προστέθηκαν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος]Dont Trust Anybody(!)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος] Following His Steps! Gaining Their Trust!
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]
» Η μαχη στην θαλασσα και ενα το απροβλετο τελος[ΤΕΛΟΣ]
» [ΤΕΛΟΣ]Heavshin Pirate and the ghost island [ΤΕΛΟΣ]
» Το Ταξίδι Της Εκδίκησης Φτάνει Στο Τέλος[Τέλος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: EAST BLUE SEA :: LOGUETOWN-
Μετάβαση σε: