.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 The Pandaman

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Urek Mazino
Theory
Theory
Urek Mazino


Posts : 407
Join date : 08/07/2014
Age : 26
Location : Greece/Kατερίνη

The Pandaman  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: The Pandaman    The Pandaman  I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 23, 2014 6:17 am

Ο Pandaman είναι ένας κωμικός χαρακτήρας που σχεδίασε ο Eiichiro Oda. Μέχρι τώρα είναι ο πιο αναγνωρισμένος κωμικός χαρακτήρας του και εμφανίζεται σχεδόν σε κάθε κεφάλαιο, arc, ταινία και τα λοιπά.

 The Pandaman  250px-Pandaman_Manga_Infobox
Η εμφάνισή του θυμίζει έναν μυώδη άνδρα και κεφάλι ενός πάντα αντί για πρόσωπο στο οποίο αναγράφεται η λέξη "Panda". Είναι άγνωστο ακόμη αν αυτό είναι το πραγματικό του πρόσωπο ή μάσκα. Τα χέρια και η πλάτη του είναι μαύρα με τατουάζ σε σχήμα bamboo και στο στήθος έχει δύο τατουάζ σε σχήμα καρδιάς. Από σκηνή σε σκηνή η εμφάνισή του αλλάζει και μπορεί να λείπουν τα παραπάνω χαρακτηριστικά εκτός, όμως, από το σήμα κατατεθέν του που είναι το κεφάλι του. Αυτό γίνεται, για να είναι καλά κρυμμένος στις σκηνές όπου υπάρχει τα χαρακτηριστικά του σώματός του πρέπει να έχουν λιγότερες λεπτομέρειες.

  Κατά τη διάρκεια της σειράς έχει εμφανιστεί ανάμεσα σε πλήθη, σε τοπία και παριστάνει τον πολίτη, τον πειρατή, έναν πράκτορα της Κυβέρνησης και πολλούς άλλους.

Εμφανίσεις σε manga

Spoiler:

Εμφανίσεις σε anime

Spoiler:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
The Pandaman
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ONE PIECE WIKI :: OP WIKI-
Μετάβαση σε: