.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 (τελος)Πρώτη εκπαίδευση

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: (τελος)Πρώτη εκπαίδευση    (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΤετ Σεπ 10, 2014 3:31 am

Όνομα Χαρακτήρα:drak s.sader
Παράταξη:Marines
Bounty:
Φήμη:άνθρωπος
Τίτλος Ιστορίας:Πρώτη εκπαίδευση
Προηγούμενη Ιστορία(Link):http://www.onepiecegr-rpg.com/t7396-topic


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sader1010 στις Πεμ Σεπ 03, 2015 12:37 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος)Πρώτη εκπαίδευση    (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΤετ Σεπ 10, 2014 8:49 pm

το μεγαλο πλοιο του ναυτικου,  έσκιζε την γαλάζια θαλασσα της north. ειχε πέραση κερος απο την απο τοτε  που  έφυγα  απο την Island OF Illusions, και τα πράγματα ειχαν αλλαξει για  εμενα ριζικά . το πιο σημαντικό που μου συνέβη ηταν  που τελικα μπήκα στο ναυτικό  , η υπολοιπες αλλαγες ηταν μικρες και προβλεπομενες . η μια  ηταν οτι ο παπους μου έφυγε  τον αφήσαμε  σε  ενα μικρο νησάκι. στο ίδιο νησί  αφήσαμε και την λενα  με μια  βαρκούλα ,τελικά ειχε αποφασισει να φυγή. δεν  θα  ερχόταν  μαζί μου στο ναυτικο δεν ήξερα τον λογο αλλα τωρα δεν με πολύ ένοιαζε εξαλλου ο στόχος  μου πλέον ήταν να  ανεβώ βαθμίδες , και να γινο πολι δινατοτερος .αλλα προς το παρον κανω αγγαριες στο πλοιο . ειχα σηκωθεί απο το κρεβάτι μου και κατευθυνομουν προς της τουαλέτες κουτουλοντας σε καθε τύχω απο την νηστα . καταφερα να φτασω κιταξα τον εαυτο μου στον καθρέφτη και έριξα νερο στα μούτρα μου μπας και ξυπνήσω . μετα πιγα τουαλετα επλινα τα δοντια μου και πιγα παλι στο δοματιο για να βάλω την στολή του ναυτικου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος)Πρώτη εκπαίδευση    (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΠαρ Σεπ 12, 2014 1:02 pm

και κατεφινθικα προς την κουζινα εκει με περιμεναν ατελιοτες στιβες με πιατα. εβαλα την ποδια μου και επιασα τα μαλια μου με ενα λαστιχακι . αχισα να πλενο τα βρώμικα πιάτα χωρίς κανενα διάλυμα . στην κουζιμα επικρατουσε χαος ολλη τρεχανε για να φτιαξουν το μεσιμεριανο . αν και η δουλια μου ηταν βρώμικη και βαρετι χερομουν που δεν ετρεχα και εγω πανω κατο μεσα στην κουζινα. τα πιατα ειχαν τελειώσει σχεδον . μονο δυο πιατα ειχαν μήνη ,τα εκανα και αυτα γιγορα γριγορα. μολις τελιοσα επλινα ταχεια μου κρεμασα την ποδια μου και ξεδεσα τα μαλια μου. ειχα 20 λεπτα να ξεκουαστο και μετα θα τρογαμε μεσιμειανο . βγικα απο τα μαγιια και αρχισα να κοβω βολτες στους διαδρομους χωρίς να θελω να παω καπου σιγγεκριενα . η ωρα ετσι και αλλιος τα 10 λεπτα περασαν γρήγορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος)Πρώτη εκπαίδευση    (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 28, 2014 12:13 pm

μπεικα μεσα  στο  εστιατόριο. και πιγα να  πάρω εναν   δισκο για  να παο   στην  ουρα για να μου δοσουν φαγιτο  ευτιχος ειχα παει απο τους προτους σημερα και δεν εχε  πολι κοσμο μποροστα μου. εφτασε η σιρα μου  και ο σεφ  μου έδωσε  εναν  βαθύ πιάτο που  ειχε  εναν σιχαμερο χιλο τον κιταξα για λιγο  αποριμενος . ο  σεφ  μου  εκανε νοιμα  να  φιγο για τι εμποδιζω την  ουρα .  έφυγα  και  αρχισα να ψαχνω απομακρο τραπεζι , μια ήσυχη γονια. μετα απο λιγι αναζήτηση  βρήκα ενα αδιο τραπεζι στο βαθος του δοματιου.τοποθετισα τον δισκο στο τραπεζι και μετα καθησα το τραπεζι ηταν ξιλινο και χορουσε 6 ατομα . κιταζα αυτο το πραγμα που αποκαλουσαν χιλο φουτιξα το κουταλι μεσα στον χιλο για να τον επεξεργαστο λιγο απο μια προτι ματια ηταν ενα κολοδες,ΕΝΑ σιχαμερο πραγμα απο πιτουρα φενοταν χαλια . ομος θυμήθηκα το ρητο που λει να μιν κρήνης απο την εξωτερική εμφανιση η το αλΛο που λει πος να μιν κρινις ενα βιββλιο απο το εξωφιλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος)Πρώτη εκπαίδευση    (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 28, 2014 1:00 pm

και  ετσι αποφασισα να  το δοκιμάσω. μπορει να μιν ειχε  τοσο απεσια γευση γεμισα μια κουταλια  μετον κολοδες χιλο και την εφαγα αμεσοσ με διαπερασε μια αιδια  ενα σιχαμα αλλα  δεν ηθελα να  τον φτισο για να μιν προσβάλω  τον σεφ  ετσι το καταπιοα .και  ηπια  και ενα ποτιρι νερο μαζι μπας και ξεπλύνει λιγο η γεύση  αλλα τιποτα.  ξαφνικα ενασ δισκος εφανιστικε στο τραπεζι ακομα αδιασμενος σικοσα το κεφαλι μου να δο πειος ηταν
κασανδρα -πος μπορις να τρος αφτο  το πραγμα . μια αγνοστι κοπελα καθισε  απενατι  μου επρεπε να ηταν στιν ηλικια μου εφανισιακα ηταν ψιλι αδύνατη  ομορφι  με μακρια ξανθα μαλια και γαλαζια ματια
εγω- ε απλα  το δοκιμαζα .ειπα  και το απομακρινα το πιατο απο κοντα μου
η κοπελα με κιταξε   και με  ενα χαμογελο  μου συστήθηκε
-ειμια η κασανδρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος)Πρώτη εκπαίδευση    (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 28, 2014 1:53 pm

Ξερωκατάπια ελαφρώς.Αυτά τα μερικά δευτερόλεπτα που την κοιτούσα μου φαινόντουσαν πολύ μεγαλύτερα και εκείνη φαινόταν όλο και πιο όμορφη.
-Drak S. Sader είπα και προσπάθησα να φανώ όσο πιο ήρεμος μπορούσα.
Εκείνη γέλασε.
-Δεν χρειάζεται να είσαι τόσο επίσημος Sader,άλλωστε είμαστε όλοι μέλοι του ίδιου πληρώματος.Θα περάσουμε αρκετό χρόνο μαζί τουλάχιστον για μερικούς μήνες.
Ξέρω ότι δεν εννοούσε αυτό που σκεφτόμουν,όμως μου ακουγόταν πολύ ωραία το "Θα περάσουμε αρκετό χρόνο μαζί...".
-Έ...έχεις γνωρίσει κάποιον άλλον εδώ; ρώτησα θέλοντας να παρατίνω την συζήτηση μας.Εξάλλου κανείς μας δεν άγγιζε πλέον τον χυλό-ζελέ που είχαμε για φαγητό.
-Όχι είναι η αλήθεια... ανταποκρίθηκε εκείνη ...Στην πραγματικότητα είμαι κάπως διστακτική στο να γνωρίζω νέο κόσμο.Βέβαια πάντα προσπαθώ να βελτιώνομαι και να νικάω τον εαυτό μου,έτσι με έπεισα ότι δεν είναι κακό να γνωρίζω κόσμο και αποφάσισα να ξεκινήσω με εσένα.Ίσως βέβαια το ότι ήσουν μόνος το έκανε πιο εύκολο να ξεκινήσω από εδώ. είπε και χαμογέλασε ελαφριά.
Πραγματικά τώρα χαιρόμουν ακόμα περισσότερο που κάθυσα μόνος μου.Φαίνεται ότι είμαι αρκετά τυχερός σήμερα.
-Ίσως είναι καλό που μιλήσαμε...και για εμένα είσαι το πρώτο άτομο που γνωρίζω εδώ. είπα έχοντας πάρει θάρρος.
-Ωραία!Θα μου άρεσε τότε να γνωριστούμε καλύτερα. είπε εκείνη και μου ακούμπησε το χέρι.
Ω ναι!...ήμουν έτοιμος να φωνάξω όμως τότε φώναξε κάποιος άλλος προτού προλάβω.
-Όλοι όρθιοι και γρήγορα!Δεν πρόκειται για άσκηση.Πέσαμε πάνω σε πειρατικό καράβι,όλοι γρήγορα στα πόστα τους.Επαναλαμβάνω...δεν πρόκειται για άσκηση. ακούστηκε να φωνάζει ένας από τους αξιωματικούς του πληρώματος μας.
-Ίσως κάποια άλλη φορά. είπε η Κασσάνδρα και σηκώθηκε πρώτη.
Φαίνεται ότι μίλησα πολύ νωρίς για την τύχη μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος)Πρώτη εκπαίδευση    (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 28, 2014 2:18 pm

σικοθικα  και  εγω και κατεφτινθικα προς το δοματι  μου για να παρο το κατανα μου. ηθελα πολι να το εχω πλαι μου στην πρώτη μου σοβαρή μαχη εφτασα σαν σιφουνας στο δοματιο εκι ανιξα το μπαουλο μου εβαζα τα πραγματα μου. αρχισα να ψαχνο για να το βρω  για τα λιγα δευτερολεπτα που  δεν το εβριστα η καρδια μου ειχε παγοσι.ευτιχος ομος  το βρικα  κατο απο μερικα ρουχα ετρεξα στο καταστρομα η προτες κανονιες ειδι ειχαν ακουστη . μολις βγικα εξω η μαχη ειχε  ξεκινήσει για τα καλα η πειρατες ειχαν ανεβι στο καραβι και πλεον παλεβανε σομα με σομα. δυο πειρατες ηρθαν προς το μερος μου ηταν κοντι βρομικι . κρατουσαν απο μια χατσαρα ο καθενας τους με πλισιασαν με ταχιτιτα εγω πειρα μια αμιντικι στασι και η δυο επιτεθικαν σχεφον ταφτοχρονα εκανα ενα βιμα προστα πισο και απεφιγα τα δυο καθετα τύφλα τους χτιπιματα . καθισα ακούνητος παλι σε αμυντική θέση σκεφτομουν πος θα τους νηκουσα δεν ηταν δα και τοσο δυνατή αλλα ηθελα να δοκιμάσω καινούριες κινήσεις σήκωσα το σπαθί μου για αν επιτεθώ πριν προλαβο να κανω βημα η δυο πιρατες επεσαν κατο νεκρή
roni-πρεπι να εισε πιο γρήγορος γριρισα το κεφαλι μου στα αριστερα και ει δα εναν αντρα του ναυτικου να κρατα ενα πιστολι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος)Πρώτη εκπαίδευση    (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 23, 2015 11:20 am

μια γινεκια φονι ακουστικε απο πισο μου
ροζα- βλακα σταματα να κανεις επιδιξει στους νεο σιλεχτους . γιρισα και την ηδα ηταν μια κοπελα γιρο στα 25 ψιλι με ισια μαυρα μαλια και καταμαβρα ματια ειναι ο τηπος γινεκας που αν την δεις νηχτα στους διαδρομους λιποθιμας απο τον φοβο σου . ο αντρας απαντισε με ενα χαμογελο στην κοπελα
ρονι-ελα τορα μια πλακα εκανα . ειπε και πυροβόλησε εναν πιρατι που ερχόταν. αμέσως μετα εστιριψε αρχισε να τρεχει και να ριχνι στουσ πιρατες . εντιποσιαστηκα απο το σιμαδι του δεν ειχα δει άνθρωπο να πετύχαινε πάντα τον στόχο του ενώ κινητέ . γιρισα πισο το κεφαλι μου να ρωτήσω την κοπελα πος τον λενε αυτον τον φοβερο σκοπευτη αλλα οταν γιρισα δεν βρικα τιποτα . σκιακτικα λιγο η μαχη ειχε σχεδον τελιοσει ολο αυτο το σχινικο που εγινε με αποσιντονισε. η πειρατες ειχαν αρχεισει να υποχορουν και να μαζεβοντε παλι στο καραβι τους ο καπετανιος εκανε σιμα να σταματησουμε να τους πολιορκουμε ετσι η πειρατες μπικαν στο καραβι τους και απο μακρινθικαν λιγο τοτε τα μεγαλα κανονια του πλοιου μας πιρανε προς και αρχεισαν να τους βοβορδιζουν με κανονιες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος)Πρώτη εκπαίδευση    (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 23, 2015 11:39 am

μετα απο λιγα δευτερα  το πλοιο τους αχριστευτικε .  ο καπετανιος πιρε τηλεφωνώ να  ερθη ενα μεγαλο πλοιο(φιλακι)για να τους μαζεψη εμεις συνεχίσαμε την πορεια μας προς την lyneel . μετα απο αυτην μικρι διακοπή η ρουτινα σινεχισε κανονικοτατα  σφουγγαρισμα πλισιμο . απο στιγμή σε στιγμι  φταναμε στο LYNEEL. ειχε ιδι νυχτώσει τα αστρα λαμπανε στον μαυρο ουρανο
-τι κανις εδω μονος σου. 848488484 μια γινεκα πεταχτικε απο της σκιες ,και η ψιχιμου πιγε στην κουλουρι τρομοκρατιενοσ. δεν μπορουσα να διακρινο το προσοποτης ειχα κοκαλοσι η γινεκα εκανε ενα βιμα προστα εμενα . και το προσοποτησ καθαρισε απο της σκιες. ανακουφιστικα ενα ικιο προσοπο εφανιστικε . ηταν η κοπελα που σιναντισα στην μαχη .
-εεεε τιποτα εδω χαλαρονο και περιμενο να πιασουμε λιμανι . η κοπελα σταθικε διπλα μου
-μμμμμμμ κιτα αρχισαν να φενοντε τα φοτα του νησιου σε λιγο θα ειμαστε στην βάση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τρξ   (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΤρι Αυγ 18, 2015 12:27 am

[quote="sader1010"]πρεπει να φιγω να ετοιμαστώ , τα λεμε στην βάση η ροζα γιρισε την πατιτις και απομακρινθικε σιγα σιγα εγω εμινα μονος . εβλεπα τα φοτα να γινοντε πιο μεγαλα οσο περναγε η ορα μετα απο λιγο πιγα στο δοματιο μου να μαζεψω τα πραγματα μου οχι που ειχα πολα αλλα επρεπε να περασο την ορα μου ανιπομονουσα να φτα σουμε και να ξεκινισω την προπονισι μου στον μεγαλο στρατοπεδο πλεον ειμον μονος μου και επρεπε να δω λιγο τα πλανα μου για το μελον ξαπλοσα λιγο στο κρεβατι μου και κιταζα το ταβανι εροτιματα περνουσαν απο το μιαλο μου πχ ποτε θα ξαναδω την κασανδρα και την ροζα . αν θα αντιμετοπεισω αντιπαλους σαν τον ρονι στο επιπεδο μαχεις που ειμαι θα ηταν καταστροφικο ολεθριο να μπω σε μαχες με τετιους αντιπαλους . η ωρα περνουσε απο στηγμι σε στηγμι θα ακουστι η ανακινοσι απο τα μεγαφονα για να κατεβουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ργργρ   (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΚυρ Αυγ 30, 2015 1:36 pm

-παρακαλουντε ολα  να  νεαρα μελι  να  ετιμαστουν για αποβίβαση . ειχε φτασι η  ωρα για να κατεβουμε   ολι ειμασταν στριμογμενι στις στενεσ πορτες  του πλιου   που χοραγε να βγει μονο ενα ατομο την φορα  καθος  περιμενα παρατιρουσα  τουσ αλους  ολι φενοντουσαν πος ειχαν βλεψις  για το μελον   και στα  ματια τον περισοτερον υπιρχε εντασι και μια φλογα . μετα  απο ωρα  βγικαμε ολι και  μπικαμε σε( σχηματισμό ) περπατουσαμε αναμεσα στην πολι   η ανθροπι που μας  εβλεπαν ειχαν περιεργα σινεστιματα αλλι μας εβλεπαν  με  σιμπαθια αλι  με φοβο και αλλι με εκθρα .  ειμουν ενθουσιασμενος   φτασαμε στην μεγαλι εισοδο  του ναυτικου   οταν καταλαβαν πος ειμασταν  η νεοσιλεκτι μας ανιξαν   αμεσος  την πορτα  εκινιν την ορα προλαβαμε  την προπονισι    τον παλιον  στρατιοτον  ηταν  φανταστικι.  βεβεα  μας κιταζαν σαν  να ειμασταν σκουπιδια   δεν ειχε πολί σιμασια ομος γιατι σε λιγο κερο    θα ειμε  καλιτερος  απο ολους  τους
(((((((( Σε καπια γραφια μεσα στην βάση ))))))))))))))


ενας αντρας  κιτα   εξο απο  το παραθιρο  τους νεους  φανταρους
- πλησίασες    το  (πειραμα )???ροτισε  και ρουφιξε μια  τσουρα απο το  πουρο του
- ναι  ολα πιγαν πολι καλα σε λιγο κερο θα τον κανω οτι θελω  ειδι με  εχει  ψιλο ερωτευτει.  
- πρεπει να τον εχουμε απο κοντα  μπορει να γινι ανεξελενχτος   σε  λιγο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: (τέλος )Πρώτη εκπαίδευση    (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2015 12:18 pm

ειμασταν στημένη  ολι σε   σειρα  ο προπονητής  που  ειχε  αναλαβει τους νεοσύλλεκτους  ετοιμαζόταν να μας μιλησει  απο  το βλέμμα  του  και μονο καταλαβενες  πως  θα ηταν αμείλικτος  σκληρώς  και  ανελέητος.  αλλα  μπορει  να  το παριστανε  εξαλου  ηταν αρκετα  γερος  απο   την αλλι  δεν ξερεις ποτε ποιος  κριβτε  πίσω απο  ενα γερικο πρόσωπο.  ολι ηταν καπος νευρικι  .  ο προπονητής    σηκώθηκε απο την καρεκλα του και ανεβικε σε ενα  βαθρο ολι στραφικαν  προστα  εκινον και περιμεναν  με αγονια  τη θα ελεγε στην άρχει καθοταν σιωπηλώς  και επιβλητικός προστα μας  και μας  ζύγιζε  
-η μισή   απο  εδω    θα παραιτηθούν  γρήγορα     και θα γιρισουν  σπιτι τους .  η μισι  τον μισον  θα πεθανουν  σε  μαχι .ετσι  οπός  σας  βλεπω.  τωρα λιγι εχετε πιθανότητες  να πατε ψιλα  ειναι μετριμενι στα  δαχτιλα  της μιας  μου  παλαμις .  αλλα  αυτο δεν σημαίνει πως  θα παρατισω αυτους  που  θα  ειναι πρόθυμη  για να   εξασκηθούν.  η προπόνηση μου  θα ειναι σκληρή περιμένω  απο τους  στρατιώτες μου  πλήρη υπακοή .η προπόνηση σας  θα  ξεκινήσει  απο το πρωί πρωί   καλή επιτυχια . .  ο  προπονιτις  εφιγε  αφήνοντας  μας   αφονους τελος  παντον  ειχε έρθει  η ώρα  να  τακτοποιηθουμε στους κυτονες μας.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

(τελος)Πρώτη εκπαίδευση  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος)Πρώτη εκπαίδευση    (τελος)Πρώτη εκπαίδευση  I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2015 3:04 pm

Όνομα Χαρακτήρα: Drak S. Sader
Παράταξη: Marines
Bounty:-
Story of the month:no
Φήμη:+1
Beli:2000 +2000 (για την ανάπτυξη του ποστ του αντμιν)
Βαθμολογία:3/10
Παρατηρήσεις:
Λοιπόν αδερφέ το κύριο πρόβλημα το γνωρίζεις και εσύ είναι τα ορθογραφικά σου.Το θέμα είναι ότι είναι πολλά και κουράζουν ιδιαίτερα στην όψη.Θα ήταν καλό να κάνεις μια προσπάθεια να το κοιτάξεις αυτό,ή δοκίμασε google chrome όπως σου έχει ήδη προταχθεί.
1)Πρόσεχε μην αρχίζεις τα ποστ σου στην μέση της πρότασης.Ας πούμε ξεκίνησες το 2ο σου ποστ με "και" και δεν ακουγόταν ωραίο.
2)Πόσο μεγάλο μπορεί αν ήταν το πλοίο ώστε να έχει ολόκληρους διαδρόμους; (απλή παρατήρηση,δεν σου έκοψα κάτι για αυτό)
3)Γενικά μου άρεσαν οι αντιδράσεις του χαρακτήρα σου.Ήταν έξω από τα νερά του.Δεν έβρισκε το ξίφος του,χρειάστηκε να τον σώσουν και προσπάθησε να πιάσει κουβέντα μέσα στην μάχη,κάτι πολύ λογικό αν είναι η πρώτη σου μέρα στο σώμα.
4)Η μάχη...απογοητεύτηκα.Δεν την ανέπτυξες καθόλου.Η μάχη τελείωσε αμέσως και ο χαρακτήρας δεν πρόλαβε να κάνει κάτι σημαντικό.
5)Με αφήνεις σε κάποια αγωνία για το όλο θέμα με την κοπελιά και το "πείραμα" ( ; ),αν και δεν καταλαβαίνω πως μπορεί ο χαρακτήρας σου να την έχει ερωτευτεί όταν την έχει συναντήσει μόνο δύο φορές και η μία από αυτή ήταν μέσα στον χαμό της μάχης.Τουλάχιστον δεν καταλαβαίνω πως η ίδια η κοπέλα μπορεί να έχει αυτή την εντύπωση.

υ.γ. Δεν το ήξερα ότι ο Roni μπήκε στους Marines.Να μια ευχάριστη αλλαγή. tongue tongue

Τα βραβεία θα μπουν από εμένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
(τελος)Πρώτη εκπαίδευση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος] Η εκπαίδευση
» [Παρελθον] Η εκπαιδευση [Τελος]
» [ΤΕΛΟΣ] [Εκπαίδευση] Το αποχαιρετιστηριο δωρο
» Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος]
» [Τέλος - Εκπαίδευση] Πόνος και οργή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: NORTH BLUE SEA :: LYNEEL-
Μετάβαση σε: