.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Αρχη]Freedom finally!!!

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
metalgunner
Civilian
Civilian
metalgunner


Posts : 3184
Join date : 02/01/2012

[Αρχη]Freedom finally!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Freedom finally!!!   [Αρχη]Freedom finally!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 08, 2015 4:53 am

Και πραγματι.Απο την μια στιγμη στην αλλη,χωρις κανεις να καταλαβει πως,ο Jarvis βρεθηκε πισω απο την αντιπαλο του,επιασε το δεξι χερι του και το εσπασε.Η αντρας φωναξε και εκανε να τον χτυπησε με το αλλο χερι.Ομως πλεον ειχε χασει την ταχυτητα του εξ'αιτιας του πονου και ο θυμος του λειτουργουσε εναντιον του.Ο  Jarvis απεφυγε ευκολα την επιθεση του και του εσπασε και το αλλο χερι στον αγκωνα.Αυτη την φορα ο αντρας ουρλιαξε,αλλα ο αντιπαλος της,την εκανε να σωπασει με ενα χτυπημα με τον λωστο στο κεφαλι.Στο μεταξυ εγω,οπως ειμουν πεσμενος δεχτηκα ενα χτυπημα στο στομαχι και μαζευτηκα.Αυτο με βοηθησε καθως τα χερια μου βρεθηκαν πιο κοντα στα ποδια και με το μαχαιρι που κρατουσα ακομα,εκοψα το μαστιγιο.Ο αντιπαλος μου ξαφνιαστηκε και κοκκαλωσε για λιγο.Με δυο γρηγορες κινησεις των εσχισα στους τενοντες των ποδιων και επεσε γονατιστος,στην λιμνη αιματος που ειχε σχηματιστει γυρω του.Σηκωθηκα και με νευρο,εμπηξα το μαχαιρι στο στομα του.Την ιδια στιγμη ενας πυροβολισμος ακουστηκε απο κατω.Τρεξαμε ολοι και ειδαμε τον Jacob να στεκεται βαριανασαινοντας και με ενα πιστολι που καπνιζε στο χερι,πανω απο το αψυχο σωμα του εχθρου του.Η μαχη ειχε τελειωσε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Αρχη]Freedom finally!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Αρχή] Finally at the next island... My first fight with marines[Part II][ΤΕΛΟΣ]
» [Αρχή] Finally at the next island... What kind of adventure is it?(Part I)[ΤΕΛΟΣ]
» [Τέλος]Overpowered Fishmen! Freedom Once Again!
» Finally Holidays... or Not!?[Τέλος]
» [Τέλος]A New Ability! The Struggle Is Finally Over!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: NORTH BLUE SEA :: BLUE ISLAND-
Μετάβαση σε: