.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Spam House

Πήγαινε κάτω 
+39
Elé Blackheart
WhiteTrash
Drakon
Galadan
Monkey D. Luffy
Phoenix Marco
octavus
BadBoy
KanG-SunG
Roni
pashalis hunder
el Latino
Rikuo
DIRK
SoulGiver
Zakeriel
^alex101
MyDarkSide
teomessi10
vasilhs6
jester
Hood
dermitzos
Joanna
Makoto
Nozomu
Heiwajima
Takamura
F_A_I
Kenshiki
Mayakovsky
Mandos
tsitakos
metalgunner
[Aeolus]
FonikoKriari
Chan
Argon
Jolly
43 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Jolly
Story Reader
Story Reader
Jolly


Posts : 1096
Join date : 18/05/2010
Age : 29

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 10:58 am

Argon έγραψε:
Jolly έγραψε:


Σου είχαν απαντήσει :p

10απλή από τον jhonny
καλά ούτε που το είχα δει ευχαριστώ.
Πάντως απογοητεύτηκα με την απάντηση.

Γιατί; :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 11:03 am

Jolly έγραψε:
Argon έγραψε:

καλά ούτε που το είχα δει ευχαριστώ.
Πάντως απογοητεύτηκα με την απάντηση.

Γιατί; :p
γιατί ύλπιζα να γράψω εγώ την μεγαλύτερη και τώρα ξέρω πως αυτό δεν πρόκειται να γίνει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Aeolus]
Civilian
Civilian
[Aeolus]


Posts : 3494
Join date : 02/10/2011
Age : 31
Location : Στα ΤΡΕΝΑ!!!

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 11:10 am

Argon έγραψε:
Jolly έγραψε:
Argon έγραψε:

καλά ούτε που το είχα δει ευχαριστώ.
Πάντως απογοητεύτηκα με την απάντηση.

Γιατί; :p
γιατί ύλπιζα να γράψω εγώ την μεγαλύτερη και τώρα ξέρω πως αυτό δεν πρόκειται να γίνει...

Ο johnny ειχε γραψει τετοια ιστορια στην Skypeia. Ειχε πολλα Boss και πολλες επιλογες για να βαλεις στην ιστορια του. Αυτος ειναι ο βασικος που του βγηκε τοσο μεγαλη.Οποτε μην χανεις τις ελπιδες σου. Νησια που εχουν αρκετο χωρο για να κινηθεις και εχουν και bosses να πολεμησεις ειναι αρκετα για να κανεις μια τοσο μεγαλη ιστορια. Βεβαια μια βασικη παραμετρος ειναι να εχεις ορεξη... [0xd]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 11:14 am

[Aeolus] έγραψε:
Argon έγραψε:

γιατί ύλπιζα να γράψω εγώ την μεγαλύτερη και τώρα ξέρω πως αυτό δεν πρόκειται να γίνει...

Ο johnny ειχε γραψει τετοια ιστορια στην Skypeia. Ειχε πολλα Boss και πολλες επιλογες για να βαλεις στην ιστορια του. Αυτος ειναι ο βασικος που του βγηκε τοσο μεγαλη.Οποτε μην χανεις τις ελπιδες σου. Νησια που εχουν αρκετο χωρο για να κινηθεις και εχουν και bosses να πολεμησεις ειναι αρκετα για να κανεις μια τοσο μεγαλη ιστορια. Βεβαια μια βασικη παραμετρος ειναι να εχεις ορεξη... [0xd]
Κοίτα την τωρινή μου ιστορία την πάω για πενταπλή και για αυτό ήθελα να ξέρω πόσο είναι η μεγαλύτερη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 11:14 am

[Aeolus] έγραψε:
Argon έγραψε:

γιατί ύλπιζα να γράψω εγώ την μεγαλύτερη και τώρα ξέρω πως αυτό δεν πρόκειται να γίνει...

Ο johnny ειχε γραψει τετοια ιστορια στην Skypeia. Ειχε πολλα Boss και πολλες επιλογες για να βαλεις στην ιστορια του. Αυτος ειναι ο βασικος που του βγηκε τοσο μεγαλη.Οποτε μην χανεις τις ελπιδες σου. Νησια που εχουν αρκετο χωρο για να κινηθεις και εχουν και bosses να πολεμησεις ειναι αρκετα για να κανεις μια τοσο μεγαλη ιστορια. Βεβαια μια βασικη παραμετρος ειναι να εχεις ορεξη... [0xd]


πιστευω και στο marineford κανεις τοση μεγαλη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Aeolus]
Civilian
Civilian
[Aeolus]


Posts : 3494
Join date : 02/10/2011
Age : 31
Location : Στα ΤΡΕΝΑ!!!

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 11:23 am

Argon έγραψε:
[Aeolus] έγραψε:
Argon έγραψε:

γιατί ύλπιζα να γράψω εγώ την μεγαλύτερη και τώρα ξέρω πως αυτό δεν πρόκειται να γίνει...

Ο johnny ειχε γραψει τετοια ιστορια στην Skypeia. Ειχε πολλα Boss και πολλες επιλογες για να βαλεις στην ιστορια του. Αυτος ειναι ο βασικος που του βγηκε τοσο μεγαλη.Οποτε μην χανεις τις ελπιδες σου. Νησια που εχουν αρκετο χωρο για να κινηθεις και εχουν και bosses να πολεμησεις ειναι αρκετα για να κανεις μια τοσο μεγαλη ιστορια. Βεβαια μια βασικη παραμετρος ειναι να εχεις ορεξη... [0xd]
Κοίτα την τωρινή μου ιστορία την πάω για πενταπλή και για αυτό ήθελα να ξέρω πόσο είναι η μεγαλύτερη.

Εξαρταται.... afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 11:24 am

[Aeolus] έγραψε:
Argon έγραψε:

Κοίτα την τωρινή μου ιστορία την πάω για πενταπλή και για αυτό ήθελα να ξέρω πόσο είναι η μεγαλύτερη.

Εξαρταται.... afro
εξαρτάται τι και από τι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Aeolus]
Civilian
Civilian
[Aeolus]


Posts : 3494
Join date : 02/10/2011
Age : 31
Location : Στα ΤΡΕΝΑ!!!

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 11:36 am

Argon έγραψε:
[Aeolus] έγραψε:
Argon έγραψε:

Κοίτα την τωρινή μου ιστορία την πάω για πενταπλή και για αυτό ήθελα να ξέρω πόσο είναι η μεγαλύτερη.

Εξαρταται.... afro
εξαρτάται τι και από τι;

Εξαρταται για πιο λογο εισαι εκει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 11:40 am

[Aeolus] έγραψε:
Argon έγραψε:

εξαρτάται τι και από τι;

Εξαρταται για πιο λογο εισαι εκει.
Ήδη έχω περάσει τα 50 ποστ-οπότε τα φτάνω τα 60- και είμαι εκεί για να ελευθερώσω το νησί από τους επαναστάτες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 11:55 am

Άντε παιδιά εγώ σας καληνυχτίζω afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Aeolus]
Civilian
Civilian
[Aeolus]


Posts : 3494
Join date : 02/10/2011
Age : 31
Location : Στα ΤΡΕΝΑ!!!

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 11:55 am

Argon έγραψε:
Άντε παιδιά εγώ σας καληνυχτίζω afro

Καληνυχτα afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 1:28 pm

καληνύχτα σας afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chan
Civilian
Civilian
Chan


Posts : 3735
Join date : 29/12/2010
Age : 38
Location : Remalia

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 1:49 pm

Αποχωρώ. Αντίο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FonikoKriari
Civilian
Civilian
FonikoKriari


Posts : 7593
Join date : 07/12/2010
Age : 29

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 2:04 pm

Chan έγραψε:
Αποχωρώ. Αντίο.

Guess what! afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 2:22 pm

Makoto έγραψε:
Κατάθλιψη στο μεγαλείο της και mindfuck; Όχι mecha φυσικά

Lain.
Texhnolyze - Το είχε δει η αδερφή μου, λένε ότι είναι πολύ καλό. Πρέπει να το δω και εγώ κάποια στιγμή.
Haibane Renmei
Perfect Blue
Chaos Head - το οποίο δεν μου άρεσε, αλλά αν θες δες το

Κατέβασα και το Boogiepop που όλοι λένε καλά λόγια και ότι μοιάζει από την άποψη των παραπάνω, αλλά δεν το έχω αγγίξει ακόμα.


Lain. <-- Το έχω δει, αρκετά καλό afro
Texhnolyze <---θέλω να το δω.
afro afro tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Aeolus]
Civilian
Civilian
[Aeolus]


Posts : 3494
Join date : 02/10/2011
Age : 31
Location : Στα ΤΡΕΝΑ!!!

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 29, 2012 11:39 pm

Καλημερα σας afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metalgunner
Civilian
Civilian
metalgunner


Posts : 3184
Join date : 02/01/2012

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 30, 2012 12:40 am

μερα afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 30, 2012 12:53 am

μερα και απο μενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Aeolus]
Civilian
Civilian
[Aeolus]


Posts : 3494
Join date : 02/10/2011
Age : 31
Location : Στα ΤΡΕΝΑ!!!

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 30, 2012 3:47 am

Τελικα ο κυριος ο οποιος βγαζει το προγραμμα της σχολης...ειναι και πολυ...ομορφοπαιδο.Πιο περιεργο προγραμμα δεν μπορουσε να βγαλει. Ή θα πεφτει το ενα υποχρεωτικο μαθημα, το ενα πανω στο αλλο, ή θα εχουν διαφορα μεταξυ τους γυρο στις 3-4 ωρες...Μετα απορουν που δεν πηγαινουμε σχολη O_O
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metalgunner
Civilian
Civilian
metalgunner


Posts : 3184
Join date : 02/01/2012

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 30, 2012 3:51 am

[Aeolus] έγραψε:
Τελικα ο κυριος ο οποιος βγαζει το προγραμμα της σχολης...ειναι και πολυ...ομορφοπαιδο.Πιο περιεργο προγραμμα δεν μπορουσε να βγαλει. Ή θα πεφτει το ενα υποχρεωτικο μαθημα, το ενα πανω στο αλλο, ή θα εχουν διαφορα μεταξυ τους γυρο στις 3-4 ωρες...Μετα απορουν που δεν πηγαινουμε σχολη O_O
πες τα...εμεις εχουμε ολοι την καλη θεληση να παμε αλλα αυτοι με τις ξεδιαντροπες ενεργειες τους μας κανουν να αποφευγουμε τα μαθηματα που τοσο πολυ αγαπαμε και λατρευουμε
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Aeolus]
Civilian
Civilian
[Aeolus]


Posts : 3494
Join date : 02/10/2011
Age : 31
Location : Στα ΤΡΕΝΑ!!!

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 30, 2012 3:54 am

metalgunner έγραψε:
[Aeolus] έγραψε:
Τελικα ο κυριος ο οποιος βγαζει το προγραμμα της σχολης...ειναι και πολυ...ομορφοπαιδο.Πιο περιεργο προγραμμα δεν μπορουσε να βγαλει. Ή θα πεφτει το ενα υποχρεωτικο μαθημα, το ενα πανω στο αλλο, ή θα εχουν διαφορα μεταξυ τους γυρο στις 3-4 ωρες...Μετα απορουν που δεν πηγαινουμε σχολη O_O
πες τα...εμεις εχουμε ολοι την καλη θεληση να παμε αλλα αυτοι με τις ξεδιαντροπες ενεργειες τους μας κανουν να αποφευγουμε τα μαθηματα που τοσο πολυ αγαπαμε και λατρευουμε
Σπόιλερ:

Κοιτα για να λεμε και την αληθεια. Ναι μερικα μαθηματα δεν ειναι να περνας ουτε εξω απο το αμφιθεατρο, αλλα υπαρχουν και μαθηματα , που πας λογο καθηγητη. Εγω τουλαχιστον ετσι κανω σε οσα παω. Βαζουν και αναποδο προγραμμα....εεε σιγα μην παω [0xd]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metalgunner
Civilian
Civilian
metalgunner


Posts : 3184
Join date : 02/01/2012

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 30, 2012 4:13 am

[Aeolus] έγραψε:
metalgunner έγραψε:

πες τα...εμεις εχουμε ολοι την καλη θεληση να παμε αλλα αυτοι με τις ξεδιαντροπες ενεργειες τους μας κανουν να αποφευγουμε τα μαθηματα που τοσο πολυ αγαπαμε και λατρευουμε
Σπόιλερ:

Κοιτα για να λεμε και την αληθεια. Ναι μερικα μαθηματα δεν ειναι να περνας ουτε εξω απο το αμφιθεατρο, αλλα υπαρχουν και μαθηματα , που πας λογο καθηγητη. Εγω τουλαχιστον ετσι κανω σε οσα παω. Βαζουν και αναποδο προγραμμα....εεε σιγα μην παω [0xd]
that afro tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Aeolus]
Civilian
Civilian
[Aeolus]


Posts : 3494
Join date : 02/10/2011
Age : 31
Location : Στα ΤΡΕΝΑ!!!

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 30, 2012 4:40 am

Πηρα 3 Λογιστικη 1 ενω ειχα διαβασει απλα τα βασικα και δεν ειχα ουτε καν τις νεες σημειωσεις(οπως και τα υπολοιπα παιδια τους ετους μου). Αλλα παιδια που ειχαν κανει φροντιστηρια και ειχαν τις καινουργιες σημειωσεις κοπηκαν με 1 και 2. Στο συνολο το περασαν 10 ατομα και αυτα με 5... [mer21]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
metalgunner
Civilian
Civilian
metalgunner


Posts : 3184
Join date : 02/01/2012

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 30, 2012 4:52 am

[Aeolus] έγραψε:
Πηρα 3 Λογιστικη 1 ενω ειχα διαβασει απλα τα βασικα και δεν ειχα ουτε καν τις νεες σημειωσεις(οπως και τα υπολοιπα παιδια τους ετους μου). Αλλα παιδια που ειχαν κανει φροντιστηρια και ειχαν τις καινουργιες σημειωσεις κοπηκαν με 1 και 2. Στο συνολο το περασαν 10 ατομα και αυτα με 5... [mer21]
και εγω 3 πηρα αλλα δεν ειχα διαβασει σχεδον τιποτα tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
[Aeolus]
Civilian
Civilian
[Aeolus]


Posts : 3494
Join date : 02/10/2011
Age : 31
Location : Στα ΤΡΕΝΑ!!!

Spam House Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 30, 2012 5:00 am

metalgunner έγραψε:
[Aeolus] έγραψε:
Πηρα 3 Λογιστικη 1 ενω ειχα διαβασει απλα τα βασικα και δεν ειχα ουτε καν τις νεες σημειωσεις(οπως και τα υπολοιπα παιδια τους ετους μου). Αλλα παιδια που ειχαν κανει φροντιστηρια και ειχαν τις καινουργιες σημειωσεις κοπηκαν με 1 και 2. Στο συνολο το περασαν 10 ατομα και αυτα με 5... [mer21]
και εγω 3 πηρα αλλα δεν ειχα διαβασει σχεδον τιποτα tongue


Καλα μην φανταστεις οτι ειχα διαβασει και ιδιαιτερα πολυ, αλλα οτι μπορουσα καθως δεν ειχα ολα οσα επρεπε να εχω για να μπορω να διαβασω κανονικα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Spam House
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 40Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Spam House
» Spam House
» Spam House
» Spam House
» Spam House

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: OFF-TOPIC :: OFF-TOPIC ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: