.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Impel Down: Level 2

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
octavus
Administrator
Administrator
octavus


Posts : 1155
Join date : 16/03/2011
Location : Moe's Bar

Impel Down: Level 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Impel Down: Level 2   Impel Down: Level 2 I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 28, 2014 3:22 pm

Επίπεδο 2:Το δεύτερο επίπεδο ονομάζεται Wild Beast Hell.
Φήμες λένε πως στο επίπεδο αυτό υπάρχουν άγρια θηρία κάθε είδους, από σκορπιούς μέχρι και τεράστια ζώα ή πουλιά. Στο συγκεκριμένο επίπεδο δεν υπάρχουν φρουροί, τα θηρία κρατάνε τους φυλακισμένους μέσα στα κελιά τους ή μάλλον οι ίδιοι επιλέγουν να μένουν μέσα αφού στην περίπτωση που βγουν θα τους επιτεθεί κάποιο από τα ζώα του επιπέδου. Δύο από τα δυνατότερα θηρία στο επίπεδο αυτό είναι τα: Sphinx και Basilisk, το πρώτο είναι ένα λιοντάρι με κεφάλι ανθρώπου. Είναι ίσως το μεγαλύτερο από όλα τα θηρία του επιπέδου και σίγουρα είναι το πιο δυνατό, το μόνο που το πλησιάζει σε δύναμη είναι το Sphinx το οποίο είναι όμως αρκετά μικρότερο σε μέγεθος. Το Sphinx είναι ένα φίδι γεννημένο από ένα τεράστιο κοτόπουλο, έτσι εξωτερικά είναι φίδι με κεφάλι κοτόπουλου.Στο δεύτερο επίπεδο θα μπαίνουν εγκληματίες με bounty από: 15.000.000 belli έως: 30.000.000 belli
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Impel Down: Level 2
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Impel Down: Level 1
» Impel Down: Level 3
» Impel Down: Level 4
» Impel Down: Level 5
» Impel Down: Level 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: CALM BELT :: IMPEL DOWN :: LEVEL 2-
Μετάβαση σε: