.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Spam House

Πήγαινε κάτω 
+34
FirefistAceD.
Drakon
Marios D.
Peter Joker
johnny13
Kuroko
teomessi10
Chan
Mayakovsky
Galadan
alex1010
Iron Nicκ
FonikoKriari
Jasiri
PapoutsoKeftes
lalios
Ryo D. Amidamaru
octavus
SoulGiver
sader1010
Gohan
Zakeriel
Makoto
el Latino
jester
Phoenix Marco
marius
D. Ace
XnX11
^Senju
pashalis hunder
Elé Blackheart
WhiteTrash
Rikuo
38 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 3:04 am

Zakeriel έγραψε:
Οτι φρουτο και να παρετε σημασια εχει να μην στηριζετε τις ιστοριες σας γυρο απο αυτο. Επιπλεον αναλογα με το σημειο το οποιο βρισκεστε(αρχικες-->Grand Line) να κανετε αντιστοιχα πραγματα. Στην αρχη ουτε να ελεγξεις το φρουτο μπορεις ουτε τιποτα(κανονικα). Οποτε ακομα και η ατακα του Gohan ειμαι ατροτος στις ιστοριες μου ειναι σχετικο.

υγ: Μιας και πηγε η συζητηση στα Logia. Αν ο αλλος δεν εχει κανει master το φρουτο του(βλ. Croco) που ηταν συνεχεια το στοιχειο του , μια χαρα ξυλο μπορει να φαει  [mor006] 

but but...i wanna know everything from the first day :<

Seriously tho έχεις δίκιο στο θέμα οτι δεν μπορούμε να το ελέγχουμε απόλυτα αλλα όχι κ να μην μπορούμε να γυρνάμε στο human forum η zoan form όταν θέλουμε στις αρχικές ΑΦΟΥ όμως κάνουμε μία ιστορία τουλάχιστον πως κάναμε εξάσκηση ώστε να μάθουμε να το κάνουμε αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 3:07 am

^Senju έγραψε:
Zakeriel έγραψε:
Οτι φρουτο και να παρετε σημασια εχει να μην στηριζετε τις ιστοριες σας γυρο απο αυτο. Επιπλεον αναλογα με το σημειο το οποιο βρισκεστε(αρχικες-->Grand Line) να κανετε αντιστοιχα πραγματα. Στην αρχη ουτε να ελεγξεις το φρουτο μπορεις ουτε τιποτα(κανονικα). Οποτε ακομα και η ατακα του Gohan ειμαι ατροτος στις ιστοριες μου ειναι σχετικο.

υγ: Μιας και πηγε η συζητηση στα Logia. Αν ο αλλος δεν εχει κανει master το φρουτο του(βλ. Croco) που ηταν συνεχεια το στοιχειο του , μια χαρα ξυλο μπορει να φαει  [mor006] 

Οντως κανονικα στην αρχη δεν εισαι ικανος να το ελενξεις, Εγω που εκανα δευτερη ιστορια μετα την αποκτηση (φρουτο λιονταριου πηρα) λεω πως η δυναμη μου ξυπνησε οταν εφαγ το φρουτο και στη συνεχεια ξαναξυπνησα την δυναμη λογο της οργης μου. Α και κατι αλλο Zak εχεις μηπως ετοιμη τη Sig;!  [0xd] 

Εγω κοιμομουν χαρουμενος πως ειχα τελειωσει την signa 048  Οκ εγινε θα σου κανω την διορθωση που πρεπει να κανω :P και συγνωμη για την καθυστερηση.

ΥΓ: Για το θεμα του Zoan , "ο καλυτερος" τροπος να πεις οτι το ελεγχεις ειναι να γινεις zoan και πηγαινε για εναν μηνα προπονηση στην ζουγκλα/δασος. Και καλα μπαινεις στην διαδικασια να το κατανοησεις καλυτερα και να αποκτησεις ζωικα ενστικτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 3:08 am

Gohan έγραψε:
Zakeriel έγραψε:
Οτι φρουτο και να παρετε σημασια εχει να μην στηριζετε τις ιστοριες σας γυρο απο αυτο. Επιπλεον αναλογα με το σημειο το οποιο βρισκεστε(αρχικες-->Grand Line) να κανετε αντιστοιχα πραγματα. Στην αρχη ουτε να ελεγξεις το φρουτο μπορεις ουτε τιποτα(κανονικα). Οποτε ακομα και η ατακα του Gohan ειμαι ατροτος στις ιστοριες μου ειναι σχετικο.

υγ: Μιας και πηγε η συζητηση στα Logia. Αν ο αλλος δεν εχει κανει master το φρουτο του(βλ. Croco) που ηταν συνεχεια το στοιχειο του , μια χαρα ξυλο μπορει να φαει  [mor006] 

but but...i wanna know everything from the first day :<

Seriously tho έχεις δίκιο στο θέμα οτι δεν μπορούμε να το ελέγχουμε απόλυτα αλλα όχι κ να μην μπορούμε να γυρνάμε στο human forum η zoan form όταν θέλουμε στις αρχικές ΑΦΟΥ όμως κάνουμε μία ιστορία τουλάχιστον πως κάναμε εξάσκηση ώστε να μάθουμε να το κάνουμε αυτό.

Δεν ξερω αν στην αρχη μπορεις να εχεις την Hybrid μορφη για την ακριβεια. Και καλα αν δεν την εχεις ανακαλυψει ακομα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
^Senju
Story Reader
Story Reader
^Senju


Posts : 247
Join date : 16/11/2013
Age : 27
Location : Παντού και πουθενά...

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 3:12 am

Zakeriel έγραψε:
^Senju έγραψε:


Οντως κανονικα στην αρχη δεν εισαι ικανος να το ελενξεις, Εγω που εκανα δευτερη ιστορια μετα την αποκτηση (φρουτο λιονταριου πηρα) λεω πως η δυναμη μου ξυπνησε οταν εφαγ το φρουτο και στη συνεχεια ξαναξυπνησα την δυναμη λογο της οργης μου. Α και κατι αλλο Zak εχεις μηπως ετοιμη τη Sig;!  [0xd] 

Εγω κοιμομουν χαρουμενος πως ειχα τελειωσει την signa 048  Οκ εγινε θα σου κανω την διορθωση που πρεπει να κανω :P και συγνωμη για την καθυστερηση.

ΥΓ: Για το θεμα του Zoan , "ο καλυτερος" τροπος να πεις οτι το ελεγχεις ειναι να γινεις zoan και πηγαινε για εναν μηνα προπονηση στην ζουγκλα/δασος. Και καλα μπαινεις στην διαδικασια να το κατανοησεις καλυτερα και να αποκτησεις ζωικα ενστικτα.

Καλα ε αυτο με τη ζουγκλα ηταν το ακλυτερο που ειπες! Θα το σκεφτω! Hybrid mode πιστευω πως ΜΟΝΟ με εξασκηση θα μπορεσεις να βγαλεις! Δεν ειναι λογικο να εχεις μια τοσο αναπτηγμενη μορφη ανθρωπομορφου ζωου απ το κενο 0.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://raitonryufansubs.site50.net/
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 4:14 am

Καλησπέρα σας! θα πάω στη δουλειά τώρα οπότε το βραδάκι θα κάτσω να διαβάσω ιστορίες.

Αναμένετε το πρώτο Logia φρούτο + pvp tournament στον test server όπου θα παίξω και εγώ afro 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
XnX11
Civilian
Civilian
XnX11


Posts : 99
Join date : 24/04/2013
Age : 26
Location : xanthi

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 5:30 am

Monkey D. Luffy έγραψε:
Καλησπέρα σας! θα πάω στη δουλειά τώρα οπότε το βραδάκι θα κάτσω να διαβάσω ιστορίες.

Αναμένετε το πρώτο Logia φρούτο + pvp tournament στον test server όπου θα παίξω και εγώ afro 
Δώσε mythical zoan πρώτο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FonikoKriari
Civilian
Civilian
FonikoKriari


Posts : 7593
Join date : 07/12/2010
Age : 29

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 7:25 am

[mor36] [mor36] 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Phoenix Marco
Administrator
Administrator
Phoenix Marco


Posts : 4130
Join date : 05/03/2010
Age : 29
Location : Jigoku

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 8:07 am

FonikoKriari έγραψε:
[mor36] [mor36] 

 184 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 8:10 am

Phoenix Marco έγραψε:
FonikoKriari έγραψε:
[mor36] [mor36] 

 184 

Clap clap clap clap!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FonikoKriari
Civilian
Civilian
FonikoKriari


Posts : 7593
Join date : 07/12/2010
Age : 29

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 8:12 am

Phoenix Marco έγραψε:
FonikoKriari έγραψε:
[mor36] [mor36] 

 184 

Wicked...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
el Latino
Revolutionaries
Revolutionaries
el Latino


Posts : 173
Join date : 02/04/2012
Age : 30
Location : Xανια-Ρεθυμνο

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 8:24 am

γεια σας παιδια,

δυστυχως οταν μπαινω και παταω το "μηνυματα απο την προηγουμενη εισοδο σας'' δεν μου βγαζει τιποτα, και μερικα τα χανω ακομα και στην μπαρα αριστερα.

Το λεω γτ μπορει να χανω καποια ανακοινωση ή κατι και να την δω μερικες μερες μετα :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Iron Nicκ
Marines
Marines
Iron Nicκ


Posts : 1865
Join date : 09/01/2010
Age : 32
Location : Serres

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 10:19 am

Κλσπερα σ ολου. Βλεπω επεσε νεκρα τωρα που ξηεκινησαν οι διακοπες ε? εκανα ποστ 2 μερες πριν κ απο τοτε μονο κανα 2-3 ιστοριες εγιναν ποστ. για να βλεπω ζωντανια [mor004] [mor004]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 11:24 am

Σπεράααααααα

Επιτέλους είμαι μπλε! [mor19] [mor19] 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jester
Civilian
Civilian
jester


Posts : 2650
Join date : 04/04/2011
Age : 29
Location : At Swagville

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 11:31 am

Gohan έγραψε:
Σπεράααααααα

Επιτέλους είμαι μπλε! [mor19] [mor19] 

blue velvet style..... afro afro 

μετα απο τοσες μερες....

εκανα ποστ.....hallelujah [mor207] [mor207]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 11:33 am

jester έγραψε:
Gohan έγραψε:
Σπεράααααααα

Επιτέλους είμαι μπλε! [mor19] [mor19] 

blue velvet style..... afro afro 

μετα απο τοσες μερες....

εκανα ποστ.....hallelujah [mor207] [mor207]

miracle happens...but then again so does diarrhea

Υ.Γ σορρυ παίδες μόλις γύρισα απο έξω κ με έπιασε λίγο το τρολλ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jester
Civilian
Civilian
jester


Posts : 2650
Join date : 04/04/2011
Age : 29
Location : At Swagville

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 11:37 am

Gohan έγραψε:
jester έγραψε:


blue velvet style..... afro afro 

μετα απο τοσες μερες....

εκανα ποστ.....hallelujah [mor207] [mor207]

miracle happens...but then again so does diarrhea

Υ.Γ σορρυ παίδες μόλις γύρισα απο έξω κ με έπιασε λίγο το τρολλ...

Εμενα δεν με περνει να ξεκινησω την συζητηση για το φρουτο της Robin..... [mor3]  [mor3]  [mor3]  [mor3] 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 11:39 am

jester έγραψε:
Gohan έγραψε:


miracle happens...but then again so does diarrhea

Υ.Γ σορρυ παίδες μόλις γύρισα απο έξω κ με έπιασε λίγο το τρολλ...

Εμενα δεν με περνει να ξεκινησω την συζητηση για το φρουτο της Robin..... [mor3]  [mor3]  [mor3]  [mor3] 


τι εννοείς? Ο_Ο που κολλάει το φρούτο της ρομπιν?  [mer21]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jester
Civilian
Civilian
jester


Posts : 2650
Join date : 04/04/2011
Age : 29
Location : At Swagville

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 11:42 am

Gohan έγραψε:
jester έγραψε:


Εμενα δεν με περνει να ξεκινησω την συζητηση για το φρουτο της Robin..... [mor3]  [mor3]  [mor3]  [mor3] 


τι εννοείς? Ο_Ο που κολάει το φρούτο της ρομπιν?  [mer21] 

προκληση..!!!

εαν εισαι σε τρολλ mode τοτε με λιγη σκεψη μπορεις να σκεφτεις ποσο καμενο μπορει να γινει το φρουτο της Robin...

Give it some thought....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 12:40 pm

jester έγραψε:
Gohan έγραψε:


τι εννοείς? Ο_Ο που κολάει το φρούτο της ρομπιν?  [mer21] 

προκληση..!!!

εαν εισαι σε τρολλ mode τοτε με λιγη σκεψη μπορεις να σκεφτεις ποσο καμενο μπορει να γινει το φρουτο της Robin...

Give it some thought....

holy shit...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 1:51 pm

Καλησπέρα σας! [mor1] afro 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
Mayakovsky
Revolutionaries
Revolutionaries
Mayakovsky


Posts : 1040
Join date : 22/07/2012

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 1:58 pm

Λοιπόν θέλω μερικές προτάσεις για site με εικόνες που μπορώ να χρησιμοποιήσω για τον χαρακτήρα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FonikoKriari
Civilian
Civilian
FonikoKriari


Posts : 7593
Join date : 07/12/2010
Age : 29

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 2:01 pm

Mayakovsky έγραψε:
Λοιπόν θέλω μερικές προτάσεις για site  με εικόνες που μπορώ να χρησιμοποιήσω για τον χαρακτήρα μου.

Έχει ήδη κάποιες εικόνες νομίζω. Κάπου στις οδηγίες υπάρχει link. Αν δε σου αρέσουν, deviantart, google και μερικές προσευχές.  tongue 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 2:01 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
^Senju
Story Reader
Story Reader
^Senju


Posts : 247
Join date : 16/11/2013
Age : 27
Location : Παντού και πουθενά...

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 2:43 pm

Απο περιεγρεια και μονο, το logia ποτε θα βγει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://raitonryufansubs.site50.net/
jester
Civilian
Civilian
jester


Posts : 2650
Join date : 04/04/2011
Age : 29
Location : At Swagville

Spam House - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 21 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 3:35 pm

Αμα μου παίρνει 20 μέρες για να τελειώσω μια ιστορία....Δεν με βλέπω να πηγαίνω καλά...

 9789078 9789078 

Jester out....goodnight..~~!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Spam House
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 21 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Spam House
» Spam House
» Spam House
» Spam House
» Spam House

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: OFF-TOPIC :: OFF-TOPIC ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: