.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Graphic Requests - Zakeriel

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Graphic Requests - Zakeriel Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Graphic Requests - Zakeriel   Graphic Requests - Zakeriel I_icon_minitimeΤετ Απρ 09, 2014 2:37 pm

Γεια σας αγαπητά μελή!

Κάποιοι ίσως με γνωρίζετε κάποιοι άλλοι ίσως όχι. Δεν πειράζει σε αυτό εδώ το φόρουμ λίγο πολύ είμαστε μια οικογένεια όποτε θα γνωριστούμε!  1111 

Θα είμαι ένας από τους graphic designers. Πρακτικά θα βοηθάω το φόρουμ στα visual upgrade και στο να φτιάχνω avatar και υπογραφές για εσάς. Το τελευταίο διάστημα έπιασα πάλι το Photoshop στα χέρια μου και προσπαθώ να το συνηθίσω, οπότε στην αρχή ειδικά μην μου ζητάτε τρελά requests.(ακόμα μαζεύω brushes)

Γενικά μην φανταστείτε ότι βλέπω πολλά anime. Συνεπώς επειδή ακριβώς εσείς μπορεί να θέλετε υπογραφή με κάποιον ηρώα που δεν ξέρω , θα ήθελα να βάζετε μέσα σε ένα σπόιλερ μια φωτογραφία του. Παρακάτω σας έχω έναν κώδικα τον οποίο θα καλείστε να συμπληρώνετε κάθε φορά. Τις μόνες περιόδους που δεν θα μπορώ να σας εξυπηρετήσω είναι στις περιόδους εξεταστικής. Θα μπορείτε να μου κάνετε ο κάθε ένας σας ή κάθε μια σας request 2 φορές τον μήνα.

Το δεύτερο μέλος του Grafic Design Team είναι η DawkIwa. Ότι ισχύει για μένα , ισχύει πάνω κάτω και για εκείνη. Ενδέχεται να σας στείλουμε pm πριν ολοκληρωθεί το αίτημα σας για να σας ρωτήσουμε σχετικά με το requests κάποια πράγματα. Συνήθως θα είναι για τις προτειχίσεις σας.

Κώδικας:

Όνομα παίχτη:
Τι χρειάζομαι:
Εικόνα του χαρακτήρα:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Zakeriel στις Παρ Απρ 25, 2014 3:20 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
^Senju
Story Reader
Story Reader
^Senju


Posts : 247
Join date : 16/11/2013
Age : 27
Location : Παντού και πουθενά...

Graphic Requests - Zakeriel Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Graphic Requests - Zakeriel   Graphic Requests - Zakeriel I_icon_minitimeΣαβ Απρ 12, 2014 6:22 am

Όνομα παίχτη: ^Senju
Τι χρειάζομαι: Sig
Εικόνα του χαρακτήρα:
Σπόιλερ:
Θέλω να προσθέσεις κάτω δεξιά μ' αυτό το στυλ γραμματοσειράς: http://www.dafont.com/sable-lion.font σε bold
τις λεξεις Lion Of Loguetown
Υ.Γ. Αν εχεις καποια απορια στειλε μου πμ! =D Το χρώμα θελω να τεριαζει με τη πικ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://raitonryufansubs.site50.net/
Mayakovsky
Revolutionaries
Revolutionaries
Mayakovsky


Posts : 1040
Join date : 22/07/2012

Graphic Requests - Zakeriel Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Graphic Requests - Zakeriel   Graphic Requests - Zakeriel I_icon_minitimeΠαρ Απρ 18, 2014 12:58 am

Όταν μπορέσεις θα ήθελα μια υπογραφή και κάτι για προφιλ με αυτόν
Σπόιλερ:

Η υπογραφή θα μπορούσε να λέει: The wold exists in the only unique way it could be..

Και αν σου είναι εύκολο θα προτιμούσα να είναι σχετικά νεφελώδης και ψιλοσκοτεινή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Graphic Requests - Zakeriel Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Graphic Requests - Zakeriel   Graphic Requests - Zakeriel I_icon_minitimeΠαρ Απρ 18, 2014 5:07 am

^Senju έγραψε:
Όνομα παίχτη: ^Senju
Τι χρειάζομαι: Sig
Εικόνα του χαρακτήρα:
Σπόιλερ:
Θέλω να προσθέσεις κάτω δεξιά μ' αυτό το στυλ γραμματοσειράς: http://www.dafont.com/sable-lion.font σε bold
τις λεξεις Lion Of Loguetown
Υ.Γ. Αν εχεις καποια απορια στειλε μου πμ! =D Το χρώμα θελω να τεριαζει με τη πικ!

Done!

Maya θα ασχοληθω σημερα το απογευμα με την υπογραφη σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Graphic Requests - Zakeriel Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Graphic Requests - Zakeriel   Graphic Requests - Zakeriel I_icon_minitimeΠαρ Απρ 25, 2014 3:18 pm

Ανανεώθηκε το αρχικό ποστ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mayakovsky
Revolutionaries
Revolutionaries
Mayakovsky


Posts : 1040
Join date : 22/07/2012

Graphic Requests - Zakeriel Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Graphic Requests - Zakeriel   Graphic Requests - Zakeriel I_icon_minitimeΣαβ Απρ 26, 2014 5:12 am

ακυρο το αίτημα μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Graphic Requests - Zakeriel
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: OFF-TOPIC :: ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ-
Μετάβαση σε: