.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Καλα&Κακα πράγματα στο One Piece

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Urek Mazino
Theory
Theory
Urek Mazino


Posts : 407
Join date : 08/07/2014
Age : 26
Location : Greece/Kατερίνη

Καλα&Κακα πράγματα στο  One Piece Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλα&Κακα πράγματα στο One Piece   Καλα&Κακα πράγματα στο  One Piece I_icon_minitimeΣαβ Δεκ 06, 2014 5:34 am

Καλα&Κακα πράγματα στο  One Piece One-Piece


Το One Piece  έχει περίπου για περισσότερο από 15 χρόνια και έχει γίνει ένα σημαντικό μέρος της ζωής μας. Μας αρέσει πολλά πράγματα σχετικά με το One Piece , αλλά δεν έχει σημασία πόσο πολύ  το αγαπάμε , υπάρχει πάντα κάτι που δεν μου αρέσει για αυτό το πράγμα. Το ίδιο ισχύει και για το One Piece  και είμαι εδώ για να μιλήσω γι 'αυτό.

Τι σου αρέσει και τι δεν σου αρέσει στο One Piece;
Μοιραστείτε  τη γνώμη σας ποια  ήταν τα καλά και ποια ηταν  τα κακά πράγματα στο One Piece

Ξεκινάω πρώτος:
Καλό: Μου αρέσει το αχανές σύμπαν στο One Piece. Όλοι οι χαρακτήρες, οι θέσεις, τα θέματα και τα μυστήρια.

Κακό: Δεν μου αρέσει το πώς εισήγαγαν κάποια πράγματα αρκετά αργά στην ιστορία σαν Χακί. Παρουσιάζοντας Χακί αυτό το τέλος δεν φαίνεται όλο αυτό το ωραίο για μένα, διότι αυτό φέρνει άνοδο σε ορισμένες αναπάντητα ερωτήματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλα&Κακα πράγματα στο One Piece
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μαγαζί Νησιού-Το Πράγματα του Τζάκ
» Μαγαζί Νησιού-Ψαγμένα Πράγματα
» ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ [ΑΡΧΗ]
» One Piece AMV
» One piece ζωγραφικη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ONE PIECE WIKI :: OP WIKI-
Μετάβαση σε: