.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 12:34 am

(Στην προηγούμενη ιστορία...)

Ακολούθησα μερικούς άντρες του Higuma όπου με οδηγήσανε σε αυτόν.. Λόγω του μεγάλου πλήθους της συμμορίας του ακουλούθησα μια μικρή ομάδα που πήρε μαζί του προς το Grey Terminal.. Μετά από μερικές καταστάσεις κατάφερα να τον ρίξω αναίσθητο και να τον αιχμαλωτίσω οδηγώντας τον προς τους Bluejam Pirates όπου τον θέλανε ζωντανό... Ενδιάμεσα ωστόσο έμαθα ότι ο καπετάνιος τους, Bluejam, είχε υπό την κατοχή του ένα φρούτο του διαβόλου όπου με ενδιέφερε περισσότερο από την αμοιβή όπου θα έπερνα.. Στην συνάντηση όπου είχε κανονιστεί να παραδώσω τον Higuma στον Malnek και Mika(τσιράκια του Bluejam) άλλαξα την συμφωνία σφραγίζοντας την με το αίμα του Mika... Πήρα τα υπόλοιπα χρήματα και ζήτησα ανταλλαγή του Higuma με το φρούτο του διαβόλου.. Απαίτησα συνάντηση με τον Bluejam πρόσωπο με πρόσωπο για να συνεχιστεί η συμφωνία.. Ο Malnek γύρισε πίσω ψύχραιμος αφήνωντάς μου τα χρήματα για να μεταδώσει το μήνυμά μου στον καπετάνιο του...

Τώρα..
Πέρασα το βράδυ στον στάβλο όπου είχα κρύψει τον Higuma.. Κάθε φορά που ξύπναγε γκάριζε σαν μουλάρι αφήνωντας μου καμία άλλη επιλογή από το να τον αναισθητοποιούσα ξανά και ξανά... Η ώρα για την συνάντηση μου στο μαγαζί του Bluejam στο Grey Terminal πλησίαζε. Το βράδυ κύλησε ομαλά, κανένας από τους άντρες του δεν με είχανε ανακαλύψει.. Επρόκειτο να αφήσω τον Higuma εδώ πάλι αλλά αυτή την φορά με φίμωτρο.. Δεν έπρεπε να αργήσω πάρα πολύ καθώς άμα μου ξεφύγει δεν θα έχω τίποτα εναντίον του Bluejam...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την WhiteTrash στις Κυρ Ιαν 29, 2012 2:09 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 12:39 am

Πριν ξεκινήσω για το Grey Terminal έλεγξα τον Higuma να είναι καλά δεμένος και με φίμωτρο στο στόμα.. . Έβαλα αρκετό πανί μέσα στο στόμα του και το έσφιξα καλά, αυτός κοιμότανε ακόμα του καλού καιρού.. Αφήνωντας τον στάβλο ξεκίνησα τον δρόμο μου περπατώντας κατά μήκος της παραλίας μέσω του δάσους.. Ακόμα και αν βρεθούμε με τον Bluejam υπό τις συνθήκες όπου του υπέβαλα αυτό δεν σήμαινε ότι δεν θα είχε βάλει τους άντρες του να με ψάχνουν άρα μέσω του δάσους ήμουνα πιο καλυμένος.. Σκεφτόμουν επίσης την περίπτωση ο Bluejam να με περιμένει με κάμποσους άντρες του αλλά δεν τον είχα για τέτοιο άτομο( έτσι τουλάχιστον ήθελα ο ίδιος να πιστεύω..)..
Όσο βάδιζα είχα αρχίσει και από μέσα μου να βράζω από τον ενθουσιασμό !! Με ένα φρούτο του διαβόλου πιστεύω ότι τα όρια της δύναμης μου θα αυξηθούν. Παρόλα αυτά δεν γνώριζα τι είδος μπορεί να είναι αυτό το φρούτο αλλά ξέρω ότι δύναμη και να μου δώσει μόνο βοήθεια μπορεί να είναι.. Αρκετή ελπίζω για να μπορώ να πολεμήσω ισάξια με τον Frey... Και μόνο στην σκέψη αυτού του ονόματος το μίσος μέσα μου έβραζε, ένοιωθα ανα πάσα στιγμή ότι θα μπορούσε να ξεχυλήσει αλλά συγκρατιόμουν.. Είναι κακό μεν να σκέφτομαι από τώρα τι θα γίνει όταν πάρω το φρούτο στα χέρια μου αλλα τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα.. Πάω να κάνω συμφωνία με έναν πειρατή όπου όλος ο υπόκοσμος του νησιού ελέγχεται από αυτόν..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 12:45 am

Έφτασα στο Grey Terminal.. Σε όλη την διάρκεια της διαδρομής δεν υπήρξανε βίαια συμβάντα αλλά παρατήρησα κάποιους τύπους,πιθανότατα άντρες του Bluejam, να ψάχνουνε κατά μήκος της ακτής κάποιον...
Ακόμα και τώρα που έφτασα μέχρι εδώ δεν πρέπει να ρίξω τις άμυνες μου.. Άντρες του Blujam μπορεί να κρύβονται και εδώ.. Από έναν μανδύα όπου φόραγα έριξα την κουκούλα στο πρόσωπο μου και άρχισα να ρωτάω όποιον έβρισκα για το πού βρίσκεται ακριβώς το μαγαζί του Bluejam... Οι περισσότεροι μόλις ακούγανε το όνομα του φεύγανε έντρομοι χωρίς να μου δίνουνε καμία απάντηση..
Περίπου για 15 λεπτά συνεχίστηκε αυτήν η διαδικασία και είχα αρχίσει να απελπίζομαι.. Ακούμπησα την πλάτη μου σε έναν σωρό από σκουπίδια ξεφυσώντας.. Προσπαθούσα να βρω μία λύση αλλά δεν μου ερχότανε κάτι.. Σηκώθηκα από τον σωρό και έστριψα αριστερά αλλά με το πρώτο βήμα κάποιος χτύπησε πάνω μου και έπεσε...
Ρε καταραμένε πρόσεχε που πάς !!
Ώπα, σόρρυ.... Εε γέρο εσύ είσαι?
Ο γερο-Naguri ήτανε αυτός που χτύπησε πάνω μου !! Μόλις τα γεγονότα πήρανε καινούργια τροπή...
Ikarian? Πως πάλι από τα μέροι μας?
Ψάχνω το μαγαζί του Bluejam... απάντησα σοβαρά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 12:50 am

...κάτι τέτοιο είχα φανταστεί..
Δεν έχω χρόνο για κουβεντούλα γέρο !! Ξέρεις που είναι ναι ή όχι? Αν όχι ξέρεις κάποιον που να ξέρει?
.. η υπομονή είναι αρετή Ikarian... είπε το ίδιο αργά και ήρεμα βαδίζοντας προς τον σωρό των σκουπιδιών.. Ακούμπησε το ένα χέρι του πάνω στον σορό και μου είπε..
Άμα ηρεμούσες λίγο Ikarian θα κατάφερνες να ακούσεις την φασαρία μέσα από τον σωρό αυτον...
Δεν πίστεψα αμέσως αυτό που ευνοούσε ο γέρος έτσι πήγα και έστισα αυτί στα σκουπίδια.. Όντως φωνές ακούγονταν από μέσα.. Ευχαρίστησα τον γεροNaguri αφού πρώτα μου είπε που είναι η είσοδος και να προσέχω εκεί που πάω να μπλέξω.. Φυσικά με το υποννοούμενο που πέταξε δεν ευνοούσε τους πειρατές αλλά αυτό που κυνηγάω.. Δεν θα καταφέρω ποτέ να καταλάβω αυτόν τον γέρο...
Μόλις βρήκα την υποτιθέμενη είσοδο χτύπησα να μου ανοίξουν λέγωντας ότι με περιμένει ο Bluejam..
Το όνομά σου?
Shai Hulud..
Ο τύπος από πίσω εξαφανίστηκε για λίγο και μετά μου άνοιξε λέγοντας ότι το αφεντικό με περιμένει εδώ και αρκετή ώρα...
Στα α**** μου... Οδηγησέ με σε αυτόν τώρα..
Ο τύπος με κοίταξε με μισό μάτι αλλά δεν ξεκίνησε σκηνικό, αμίλιτος μου έκανε νόημα να τον ακολουθήσω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 1:07 am

Προχωρήσαμε έναν μακρύ διάδρομο καταλήγοντας σε μία μεγάλη αίθουσα όπου υπήρχανε τραπέζια, σκηνή και παντού σκατόφατσες... Ήταν με όλη την έννοια της λέξης ένα άντρο πειρατών και αλητών... Στα τραπέζια που κάθονταν είτε παίζανε χαρτιά και βρίζονταν είτε πίνανε το ρούμι τους παρακολουθώντας την σκηνή.. Στην σκηνή τώρα το ενδιαφέρον μεγάλωνε, ήταν 2 κοκαλιάρηδες τύποι όπου βγάζανε διάφορα περίεργα αντικείμενα για πλειστηριασμό. Συνέχισα να ακολουθώ τον τύπο που με οδηγούσε στον Bluejam αλλά το βλέμμα μου παρέμεινε κολλημένο στην σκηνή αφού πουλιόταν το πιστόλι του Gol D. Roger όπως λέγανε... Εκεί που για λίγο κόλλησα και στάθηκα να παρακολουθήσω τον πλειστηριασμό ο άλλος μου είπε ότι το όπλο είναι ψεύτικο για να χάσω το ενδιαφέρον μου..
Περάσαμε πίσω από την σκηνή και ανεβήκαμε κάτι σκάλες, το μέρος έμοιαζε περισσότερο με λαβύρινθο παρά με μαγαζί.. Μπήκαμε σε ένα σκοτεινό δωμάτιο με ένα μικρο μπαλκονάκι και εκεί τον είδα... Ο Bluejam καθότανε μπροστά μου.. Πλησίασα και έκατσα στην καρέκλα απέναντι του, ο τύπος που με έφερε εδώ έφυγε αφήνοντας μας μόνους. Αυτό μου φάνηκε ιδιαίτερα περίεργο, του είχα πει ότι μπορούσε το μέγιστο να έχει 3 άντρες μαζί του αλλά δεν φαίνεται να υπάρχει κανένας τριγύρω...
Εσύ πρέπει να είσαι ο Shai Hulud.. Με έχεις απασχολήσει ιδιαίτερα πολύ τις τελευταίες μερες..
Ευχαριστώ για την υπομονή Καπετάνιε Bluejam αλλά δεν έχω έρθει εδώ για κουβέντα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 1:13 am

Ωραία λοιπόν.. Ας μπούμε στο θέμα μας... σφίγγει την γροθιά του και χτυπάει το τραπέζι με δύναμη ραγίζοντας το..θέλω τον Higuma !! Τον έχεις ή όχι? Αν ναί τότε απόδειξέ το μου !!
Τς τς τς... Δεν γίνονται έτσι τα παζάρια.. Πρώτα πρώτα δεν έχω κανέναν λόγο να σε σιγουρέψω ότι έχω το Higuma, αυτήν την στιγμή είναι το μόνο μου μέσο εναντίον σου.. Οπότε ΒΟΥΛΩΣΕΤΟ και κάτσε να ακούσεις την προσφορά μου..
Η έκφραση του ήτανε αυτό που περίμενα... Δεν περίμενε ποτέ ότι κάποιος θα τον πρόσβαλε μπροστά στην μάπα του και δεν θα κινδύνευε.. Είχα φέρει τον εαυτό μου σε μία θέση όπου αν ο Bluejam δεν είναι σίγουρος για το αν έχω τον Higuma η όχι δεν μπορεί να με πειράξει.. Δεν με απασχολούσε για ποιόν λόγο τον ήθελε τόσο πολύ ζωντανό αλλά το τι ήτανε προτεθυμένος να δώσει για αυτόν...
Σου δίνω πίσω τα χρήματα που σου πήρα και τον Higuma μαζί για το φρούτο που έχεις στην κατοχή σου..
Η έκφραση του μαλάκωσε και άρχισε να χαιδεύει τα κοντά γενάκια του πιγουνιού του σκεφτικός.. Απο μέσα μου ήλπιζα για μία θετική απάντηση...
Έχω να σου κάνω μία αντιπροσφορά....
Όχι ρε γα***το....
Το φρούτο κανονικά κοστίζει 50.000.000belli.. Ούτε ο Higuma με τα χρήματα που έχεις είναι αρκετά αλλά... θα σου δώσω το φρούτο ρίχνοντας την τιμή του στο 1/4 της αρχικής ΑΜΑ κάνεις άλλη μια δουλειά για εμένα... Δεν υπάρχουν παραπάνω παζάρια,αυτή είναι η τελευταία μου προσφορά, ή δέχεσαι ή φεύγεις νεκρός από αυτόν τον σκουπιδότοπο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 1:14 am

Η αντιπροσφορά του ήτανε κάτι όπου δεν το περίμενα.. Όχι μόνο μου ζητάει να κάνω για χάρη του άλλη μια βρωμοδουλειά αλλά και πάλι θα πρέπει να το πληρώσω το φρούτο... Ωστόσο δεν έβλεπα να έχω πολλές άλλες επιλογές σε αυτή την φάση.. Θέλω το φρούτο πάρα πολύ και ο Bluejam το έχει καταλάβει αυτό, τώρα απλά θέλει να ξέρει πόσο διατεθειμένος είμαι για να το πάρω. Εδώ ακόμα δεν μου έχει πει για τι είδος δουλείας πρόκειτε αυτή την φορά.. Και πάνω από όλα, δεν τον εμπιστεύομαι ότι κρατάει τις συμφωνίες του... Εδώ πριν τον συναντήσω προσπαθούσαν να πουλήσουν ένα απλό περίστροφο για το όπλο του Gol D. Roger...
Δηλαδή θα μου πουλήσεις το φρούτο στην τιμή των 12.500.000belli άμα κάνω αλλη μία δουλειά για εσένα.. Για τι δουλειά πρόκειται αυτήν την φορά?
Άρα δέχεσαι την προσφορά μου..
Θα την δεχτώ άμα μου πεις πρώτα για τι δουλειά πρόκειται και... θα μου δείξεις το φρούτο του διαβόλου...
Το βλέμμα του σκλήρυνε.. Δεν του άρεσε καθόλου όπου συνέχιζα τα παζάρια αλλά όσο ήθελα εγώ το φρούτο άλλο τόσο ήθελε εκείνος τον Higuma...
Malnek !
Εκείνη την στιγμή που φώναξε τον Malnek εμφανίστηκε από τα σκοτάδια του δωματίου και στάθηκε πάνω από το τραπέζι..
Διατάξτε καπετάνιε..
Πήγαινε πίσω στις αποθήκες του μαγαζιού και φέρε το μικρό σεντούκι..
Μάλιστα.. είπε και έφυγε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 5:32 am

Ο τύπος καθόταν τόση ώρα μέσα στο δωμάτιο και δεν τον είχα πάρει χαμπάρι.. Με μία λάθος κίνηση θα με είχανε σκοτώσει χωρίς να το καταλάβω...
Λοιπόν Shai... Άντρες σαν και εσένα θα τους ήθελα στο πλήρωμα μου αλλά πέρα από το ότι είμαι σίγουρος για την αρνητική απάντηση που θα έδινες είναι και κάτι άλλο.. Έχω καταλάβει από την στιγμή που άκουσα από τον Malnek το τι θες είδα ότι οι φιλοδοξίες μας δεν ταιριάζουν.. Είσαι επικίνδυνος άνθρωπος και παρότι μπορώ στο περίπου να σε ψυχολογήσω είσαι απρόβλεπτος..
Ευχαριστώ για τα κομπλιμέντα σου αλλά δεν είμαι της ομοφυλοφιλικής φάσης... του είπα για να τον κοροϊδέψω γελώντας από μέσα μου.. Πολύ μπλαμπλα τελικά ο τύπος και μπορεί να μην είναι αυτό που δείχνει... Μόλις έκανε ένα μεγάλο λάθος.. Μου έδειξε ότι με φοβάται !!...
Ο Malnek γύρισε κρατώντας ένα μικρό σεντούκι όπου το άφησε μπροστά από τον Bluejam και μπροστά από εμένα άφησε έναν φάκελο.. Ύστερα ξανακρύφτηκε στις σκιές..
Ο Bluejam άνοιξε το σεντούκι και το γύρισε προς το μέρος μου.. Ήτανε όντως ένα φρούτο του διαβόλου !! Το περίεργο σχήμα και χρώμα, παρόμοιο με κάποιες φωτογραφίες που είχε ένα βιβλίο που είχα διαβάσει πριν πολλά χρόνια.. Χωρίς καμία αμφιβολία, πίστευα ότι μία μεγάλη πιθανότητα υπήρχε να μου δείχνανε και δίνανε κάποιο ψεύτικο φρούτο, αυτό που βρισκότανε μπροστά μου είναι αληθινό !!
Αυτό είναι το φρούτο του διαβόλου και στον φάκελο μπροστά σου περιέχοντε όσες πληροφορίες χρειάζεσαι για την δουλειά..
... Ακόμα όμως δεν μου έχεις πει περί τι είδος δουλειάς πρόκειται...
Θα το μάθεις μόλις δεχτείς την συμφωνία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 5:39 am

Αφού έκατσα 2 λεπτά αμίλητος και σκεπτόμενος τα υπέρ και τα κατά της συμφωνίας αποφάσισα να ανοίξω τον φάκελο... Κατέληξα σε αυτό το συμπέρασμα διότι στην έσχατη των περιπτώσεων εγώ έχω τον Higuma και μπορώ να τον χρησιμοποιήσω για να μην χαλάσει η συμφωνία...
Ο φάκελος περιείχε 2 φωτογραφίες και 1 χαρτί με διάφορα στοιχεία αυτών των 2 ατόμων.. Μόλις κοίταξα καλύτερα τις φωτογραφίες έπαθα σόκ... Ο ένας ήτανε marine και με βάση τα στοιχεία του άλλου χαρτιού Rear Admiral !!! Ενώ ο άλλος στην φωτογραφία ήτανε ευγενής από τις πιό πλούσιες οικογένειες του νησιού !!
Δεν νομίζω να περιμένεις ότι θα δολοφονήσω αυτούς τους 2 !? Rear Admiral ?! Αυτο είναι αδύνατο..
Ο Bluejam με κοίταξε γελώντας...
Πότε σου είπα ότι θέλω να τους δολοφονήσεις? Βασικά θέλω αλλά...
Αλλά τι...
Ο κύριος Valezuki, o marine μας είναι στενός φίλος του Vice-Admiral Garp οπού κατάγεται από αυτό το νησί.. Ο Garp λοιπόν έστειλε από τα headquarters τον Valezuki εδώ γιατί πρόσφατα ακούστηκε μια υποκίνηση παράνομων προϊόντων στο νησί μας και για να βρει ποιος τα εμπορεύεται.. Ο κύριος Maximilian, o ευγενής μας είναι αυτός όπου κάνει αυτή την διακίνηση...
Ποια είναι η δουλειά μου πες μου !!
Θα καταλάβεις... Εγώ και το πλήρωμα μου έχουμε προσληφθεί από τον Maximilian για προστασία και μεταφορά των προϊόντων... Ο Valezuki είναι πολύ κοντά στο να μας ανακαλύψει για αυτό τι θέλω εσύ να κάνεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 5:44 am

Μία φωνή μέσα μου έλεγε ότι θα μπλέξω πολύ βαθιά στα σκ***α αλλά τι άλλο να κάνω.. Χρειάζομαι το φρούτο... Ακόμα και η σκέψη να το αρπάξω και να το φάω αμέσως μου πέρασε από το μυαλό μου αλλά πριν καν προλάβω να μάθω για την νέα μου δύναμη θα με έχουνε σκοτώσει..
..Θέλω να σκοτώσεις τον Maximilian και να φανεί ότι ο Valezuki το έκανε..
Αυτό που μου ζητάς δεν είναι καθόλου εύκολο και δεν είναι ούτε η ειδικότητα μου...
Δεν μπορεί να το κάνει κάποιος από το πλήρωμά μου γιατί ο Maximilian έχει δει τις μάπες όλων μας..
Χρειάζομαι περισσότερες πληροφορίες..
Τι άλλο θες να μάθεις?
Κατάλαβα για ποίο λόγο θες το φταίξιμο να πέσει στον Rear Admiral.. Αλλά εδώ συνεργάζεσαι με έναν ευγενή.. Θα μπορούσες να βρεις άλλους τρόπους για να βγάλεις τον Valezuki από τα νότα σου..
Δηλαδή αυτό που με ρωτάς είναι τι κέρδος έχω εγώ από τον θάνατο του Maximilian..
Ακριβώς..
Με κοίταξε σκεπτικός και σταύρωσε τα χέρια του..
Ξέρεις γιατί θέλω τόσο πολύ τον Higuma ζωντανό?
Με ξάφνιασε... Δεν περίμενα να αναφερθεί ο Higuma σε αυτήν την συζήτηση για την νέα δουλειά...
Υπάρχει μία πολύ παλιά φήμη ότι ο Higuma εμφανίστηκε στο Grey Terminal βγαίνοντας από τις πύλες της πόλης.. Τον κυνηγούσανε φρουροί και αστυνομικοί της πόλης, μερικοί ντόπιοι του σκουπιδότοπου όπου βρίσκονταν εκείνη την στιγμή μπροστά νομίζανε ότι έκλεψε κάποιον ευγενή και έτρεχε να σωθεί έτσι τον βοηθήσανε να ξεφύγει.. Μέσα σε αυτούς τους ντόπιους ήτανε και ένας άπο τους δικούς μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 5:49 am

Μόλις ξεφύγανε από τους καταδιώκτες τους, αφού ο Higuma τους είπε ολόκληρο το όνομα του πέσανε όλοι πάνω του να τον γυρίσουνε πίσω αλλά τους σκότωσε όλους εκτός από έναν, τον δικό μου άντρα... Όταν γύρισε σε έμενα ετοιμοθάνατος μου ψέλλισε ολόκληρο το όνομα του Higuma... Higuma Aaron...
Ωραία ιστορία αλλά ακόμα δεν έχω καταλάβει που κο..
Στο χαρτί μπροστά σου διάβασε ολόκληρο το όνομα του Maximilian..
Τι θέλει να μου πει με αυτό?... Σήκωσα το χαρτί μπροστά μου και έψαξα το σημείο όπου είχα δει το όνομα.. Να το!.. Maximilian...Aaron....
Βλέπω ότι άρχισες να καταλαβαίνεις...
Ο τύπος ήτανε πανέξυπνος... Αν ο Higuma είναι αδερφός του Maximilian τότε μπορεί να τον χρησιμοποιήσει για να πάρει τον έλεγχο μια πολύ πλούσιας και ισχυρής πηγής.. Θα μπορεί να αναλάβει όλο το μαύρο εμπόριο στην East Blue με την βιτρίνα ενός ευγενή !!
Το σχέδιο του ήτανε πανέξυπνο.. Αλλά πάλι έκανε ένα λάθος μου είπε ουσιαστικά πόσο σημαντικός του είναι ο Higuma.. Γιατί μου το εμπιστεύτηκε αυτό?... Δεν παίζει να είναι τόσο χαζός...
Ωραία λοιπόν θα την κάνω την δουλεία αυτή αλλά χρειάζομαι κάτι για να σιγουρέψω ότι από αυτήν την συμφωνία θα βγω και εγώ κερδισμένος...
Μόλις σου είπα ολόκληρο μου το σχέδιο.. Σε εμπιστεύτηκα αλλά εσύ όχι?
Δεν εμπιστεύομαι ποτέ πειρατές...
Η συζήτηση κρατούσε ήδη πάρα πολύ και τα νεύρα και των δύο μας πιστεύω είχανε γίνει τσίτα...Τόση ώρα ψυχολογούσαμε ο ένας τον άλλον και ψάχναμε για ανοίγματα.. Και πάλι καταλήξαμε να μην είμαστε καθόλου σίγουροι ο ένας για τον άλλον..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 12:55 pm

Ύστερα από ώριμη σκέψη κατέληξα σε μία απόφαση... Ήτανε ρίσκο βέβαια αλλά δεν είχα πολλές επιλογές.. Υπενθύμιζα συνέχεια στον εαυτό μου για ποιο λόγο θέλω το φρούτο τόσο πολύ.. Δύναμη.. Εκδίκηση.. Για να μπορέσω να φτάσω το επίπεδο των αντιπάλων μου ολομόναχος χρειάζομαι μια δύναμη,ας είναι σταλμένη και από τον διάβολο...
Δεν έχω πολλές επιλογές.. Θα αρκεστώ στην "δήθεν" εμπιστοσύνη που μου έδειξες και θα την κάνω την δουλειά..
Χαρούμενος σηκώθηκε από την καρέκλα του και μου άπλωσε το χέρι του σε χειρονομία συμφωνίας.. Πολύ καλός τώρα μου το παίζει.. Ο τύπος είναι γεννημένος ηθοποιός... Απάντησα στην χειραψία του δίνοντας το χέρι μου και κλείνοντας έτσι την συμφωνία.. Ο Bluejam φώναξε τον Malnek να με οδηγήσει μέχρι την έξοδο και να μου απαντήσει σε ότι ερωτήσεις μπορεί να έχω για τα φέρω εις πέρας..
Όσο πηγαίναμε προς την έξοδο δεν τον ρώτησα απολύτως τίποτα όπως και εκείνος δεν μου μίλησε.. Προφανώς θα μου κράταγε κάποια έχθρα για την δολοφονία του φίλου του αλλά ήτανε πολύ δύσκολος τύπος να διαβάσεις.. Μου άνοιξε την πόρτα και το μόνο μου είπε..
Φρόντισε το αργότερο να έχεις κάνει την δουλεία μέσα σε 5 μέρες.. Ο καπετάνιος δεν μπορεί να περιμένει πολύ.
Του έκανα ένα κ**λοδάχτυλο και έφυγα.. Τώρα θα έπρεπε να αρχίσω την παρακολούθηση του Maximilian.. Ύστερα του Valezuki και μετά να βρω κάποιο κοινό σημείο μεταξύ τους.. Παρότι ήτανε δύσκολη δουλεία ομολογώ ότι είχα ενθουσιαστεί.. Θα κάνω μεγάλη ζημία έτσι σε έναν άνθρωπο της κυβέρνησης..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την WhiteTrash στις Πεμ Ιαν 26, 2012 1:40 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 1:39 am

Τις επόμενες 2 μέρες τις αφιέρωσα παρακολουθώντας από κοντά τους στόχους μου.. Είδα την έπαυλη όπου ζούσε ο Maximilian μαζί με άλλους 10 ανθρώπους που τον υπηρετούσαν.. Δεν φάνηκε να καλύπτει πολύ τα ίχνη του για το μαύρο εμπόριο που διακινεί αφού ακολουθώντας τον εκτός του σπιτιού του,σε μία αποθήκης μιας αποβάθρας του λιμανιού.. Εκεί συναντήθηκε με άλλους 2 τύπους, λογικά συνεννοούνται για τις μεταφορές των εμπορευμάτων τους.. Στην παρακολούθηση μου σημείωσα ως βασική αδυναμία του Maximilian όπου και παρατήρησα, την υπερβολική εμπιστοσύνη στον εαυτό του.. Νομίζοντας επειδή έχει χρήματα ταυτόχρονα έχει και δύναμη, πιστεύει ότι κανένας δεν μπορεί να του εναντιωθεί η να του κάνει κακό.. Επίσης θεωρεί τον εαυτό του υπεράνω υποψίας...
Στην παρακολούθηση μου της δεύτερης μέρας για τον Rear Admiral Valezuki δεν σύλλεξα όσες πληροφορίες θα ήθελα.. Ήταν άνθρωπος όπου δεν λάμβανε δράσης με τις διαταγές των ανωτέρων του πάντα, αλλά ήταν θερμός υποστηριχτής της δικιάς του δικαιοσύνης.. Επίσης παρατήρησα ότι είναι οικογενειάρχης αφού την οικογένεια του την έπερνε πάντα μαζί του, όπου και αν τον διόριζαν.. Η γυναίκα είχε πεθαίνει πριν αρκετά χρόνια, όταν ο ίδιος έλυπε σε μία αποστολή, πειρατές έκαναν επιδρομή στο νησί βανδαλίζοντας τα πάντα στο διάβα τους.. Στο πέρασμα τους ένα από τα θύματα που υπάρξανε ήτανε και η γυναίκα του Valezuki.. Από τότε τον 13χρονο γιο του και 15χρονη κόρη του μετακινούνται πάντα μαζί του.. Σκέφτηκα ότι μια αδυναμία του Rear Admiral σίγουρα είναι η οικογένεια του..
Την 3η μέρας μόλις ξύπνησα άρχισα να οργανώνω ένα σχέδιο.. Πως θα συνδυάσω τον ευγενή με τον marine, πως θα σκοτώσω τον έναν και θα ρίξω το φταίξιμο στον άλλον.. Μεταξύ τους δεν είχανε κάνει ποτέ κάποια συνάντηση..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 1:55 am

Ίσως αν κάρφωνα ανώνυμα τον Maximilian στον Valezuki τότε να αρχίζανε να έχουν περισσότερη επαφή..
Όποτε έγραψα κάτω σαν πρώτο κομμάτι του σχεδίου μου το να καρφώσω τον Maximilian.. Ύστερα για να δώσω κίνητρο στον marine θα απαγάγω έναν από τα 2 του παιδιά.. Ο ίδιος θα πιστέψει ότι ο Maximilian είναι αυτός που το έκανε αυτό για να αναγκάσει τον Valezuki να κάνει πίσω.. 3ο μέρος του σχεδίου περιμένω λίγο, αν ο Valezuki αγαπάει όντως τόσο πολύ τα παιδιά του θα κάνει κάποια κίνηση σίγουρα εναντίον του Maximilian... Τότε θα κάνω την κίνηση μου και θα δολοφονήσω τον ευγενή.. Το φταίξιμο θα πέσει όλο στον rear Admiral αφού έχει και το κίνιτρο και θα αναλάβω εγώ να βρεθούνε κάποια στοιχεία στον τόπο τις δολοφονίας όπου θα τον δείχνουν ως τον δολοφόνο... Τέλος η δουλεία πάω να λάβω την αμοιβή μου..
Το σχέδιο μου φαινότανε αρκετά καλό αλλά όχι τέλειο.. Οι πληροφορίες όπου είχα συλλέξει για τους 2 στόχους μου δεν ήταν αρκετά καλές για να αναπτύξω κάθε πτυχή του σχεδίου μου με βάση τις αντιδράσεις τους.. Αλλά ο χρόνος με πιέζει, η δουλειά πρέπει να γίνει στίς επόμενες 3 μέρες, απλά να έχω το νού μου σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά να το διορθώσω εκείνη την στιγμή..
Άφησα το στυλό μου στο τραπεζάκι που είχα του δωματίου και πέταξα το χαρτί με το σχέδιο μου στο τζάκι.. Δεν μπορώ να αφήσω κανένα στοιχείο πίσω μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 2:10 am

3η μέρα.. Χώθηκα κρυφά μέσα στην βάση των marines και άρπαξα ένα μικρό den den mushi μαζί με μερικές προσωπικές πληροφορίες για τον Valezuki.. Τη ώρα που πήγα να βγώ με πέτυχα ένας νεαρός marine.. Δεν μπορούσα να τον αφήσω να χαλάσει τα σχεδία μου από τώρα οπότε αναγκάστηκα να τον σκοτώσω και να εξαφανίσω τον πτώμα του.. Μόλις βγήκα άμεσα άκουσε τις φωνές κάποιων marine να ψάχνουν τον σύντροφό τους.. Αμέσως σκέφτηκα ότι ήδη βρέθηκε ένα αγκάθι στο σχέδιο μου.. Το μόνο που μπορούσα να κάνω σε αυτήν την περίπτωση είναι να το αφήσω το θέμα και να ελπίζω να μην αναπτυχθεί εις βάρος μου.. Λίγο πριν πετάξω το πτώμα στην θάλασσα πέρασε αστραπιαία από το μυαλό μου η σκέψη να πάρω τα ρούχα του marine.. Θα με βοηθούσαν να εμπλέξω περισσότερο τα πράγματα..
Μόλις τελείωσα την διαδικασία έβγαλα το den den mushi και κάλεσα τον Valezzuki.. Εδώ θα ξεκινήσουν όλα...
Παρακαλώ?
Μιλάω με τον Rear Admiral Valezuki?
Μάλιστα, ο ίδιος.
Κύριε Valezuki, έχω κάποιες πληροφορίες για την διακίνηση μαύρου εμπορίου σε αυτό τον νησί..
Ποιος είναι? Από πού βρήκες αυτό το den den mushi?
Υπεύθυνος για όλο αυτό είναι ο ευγενής Maximilian Aaron.. Αυτός κρύβεται πίσω από όλο αυτό, σας παρακαλώ κάντε κάτι με αυτόν τον μουρλό γιατί από όταν ξεκίνησε να ασχολείτε με αυτές τις μα**κίες βρομίζει την κοινωνία μας !! κάντε κάτι γρήγορα !!είπα και έκλεισα τον den den mushi.. Τώρα απλά.. Περιμένω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 2:40 am

Φόρεσα την στολή του νεκρού marine και πλησίασα,κρυφά πάντα την βάση των marines... Περίμενα και έβλεπα μέσα από ένα σοκάκι την είσοδο της βάσης.. Δεν άργησε πολύ να σκάσει μύτη ο Valezuki όπως το περίμενα.. Λογικά θα τους ενημερώνει για την ανώνυμη πληροφορία όπου έλαβε για το μαύρο εμπόριο.. Σύντομα τον είδα να βγαίνει από την βάση μαζί με μία μικρή ομάδα των 5 ατόμων.. Ακολουθώντας τους χάρηκα όταν κατάλαβα ότι πηγαίνουν προς το σπίτι του Valezuki.. Αλλά τι τα θέλει 5 άτομα? Χωρίς στοιχεία και αποδείξεις δεν μπορεί να κατηγορήσει έναν ευγενή ούτε να συλλάβει..
Μόλις φτάσαμε στην εξωτερική είσοδο της έπαυλης του Maximilian ο Valezuki είπε στους άντρες του να χωριστούν και να ψάξουν το σπίτι χωρίς να τους πάρει κάποιος χαμπάρι ενώ ο ίδιος θα μίλαγε προσωπικά στον ευγενή αποσπώντας την προσοχή του και δίνοντας χρόνο μαζί με ελευθερία στους άντρες του να συλλέξουν κάποιο στοιχείο.. Τότε μου ήρθε μία ιδέα παραλλαγής του σχεδίου μου, ίσως να είναι και πιο εύκολο να γίνει έτσι αν και δεν ενοχοποιώ ευθύς τον Valezuki.. Για την ώρα κράτησα αυτή την ιδέα ώς εναλλακτικό σχέδιο..
Η είσοδος άνοιξε και ο Valezuki προχώρησε... Μόλις έκλεισε η πόρτα πλησίαζα και εισχώρησα και εγώ στο σπίτι, έχοντας παρακολουθήσει ήδη τον maximilian γνώριζα από πια σημεία μπορώ να μπω στο σπίτι του χωρίς να με καταλάβει κανείς και λόγο της υπεροψίας του ήξερα ότι δεν είχα κάποιο κλειστό σύστημα ασφάλειας στο σπίτι του.. Κατευθύνθηκα προς το γραφείο του και συνήθεις μέρος των συζητήσεων του.. Έπρεπε να ακούσω τον διάλογο τους για να ξέρω και πως να πράξω ύστερα.. Μόλις έφτασα πήγα προς το γραφείο του και κόλλησα από κάτω ένα μικρο και παλιό που είχα den den mushi.. Έξω από το δωμάτιο άκουσα βήματα, άμεσα άνοιξα το παράθυρο και βγήκα κλείνοντας το.. Έκατσα κάτω στο γρασίδι και σήκωσα το den den mushi μου.. Η πόρτα άνοιξε και οι 2 στόχοι μου περάσαν μέσα και κάτσανε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 3:01 am

Παρακαλώ κύριε Valezuki καθήστε..
Ευχαριστώ..
Εδώ λοιπόν μπορούμε να μιλήσουμε ελεύθερα όπως και το ζητήσατε..
Ωραία λοιπόν.. Θα μπω κατευθείαν στο θέμα.. Γνωρίζεται ότι γίνεται διακίνηση μαύρου εμπορίου στο νησί μας?
Ναι.. ο Maximilian απάντησε με απόλυτη φυσικότητα, τόση ώστε να μου φανεί παράξενο..
Ωραία, μήπως έχετε κάποιες παραπάνω πληροφορίες για αυτό το θέμα?
Χχμμμ.... Ονόματα θέλετε ή τοποθεσίες?
Όσο και εγώ είδα τον Valezuki να ξαφνιάζεται αρκετά με τις απαντήσεις όπου λάμβανε του ευγενή.. Αν αυτό ήτανε θέατρο τότε παίζει πολύ καλά, αν όχι τότε κάτι δεν μου έχει πει ο Bluejam..
Οτιδήποτε πληροφορίες έχετε για το όλο θέμα θα ήθελα να τις μοιραστείτε μαζί μου..
Λοιπόν για να δούμε.. Namimoro Yagashi, Raiko Keposhiva, Utu Malishava και Bluejam.. 33.1-47.9 νοτιοδυτικά του Goa Kindom, αύριο το χάραμα..
Μόλις τώρα έδωσε στεγνά όλους του τους συνεργάτες για να σώσει το τομάρι του !! Και παρόλα αυτά είναι εντελώς ψύχραιμος.. Μάλλον με τόσες φοροδιαφυγές που θα έχει κάνει ένα τέτοιο λαμόγιο έχει μάθει πως να συμπεριφέρεται σε κυβερνητικούς..
Μάλιστα.. Ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες.. ο Valezuki σηκώθηκε από την καρέκλα του και έδωσε το χέρι του στον ευγενή.. Ήταν έτοιμος να φύγει και εμένα οι ελπίδες μου για αυτό το σχέδιο δείχνανε να χάνονται σιγά σιγά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 3:19 am

Αα κάτι τελευταίο.. γύρισε και είπε λίγο πριν εγκαταλήψει το δωμάτιο..
Παρακαλώ...
Είχα μία αναφορά.. και μία πληροφορία.. Ότι συμμετείχατε και εσείς σε όλο αυτό το θέμα της διακίνησης.. Αυτές οι πληροφορίες που μου έχετε δώσει, αν δεν μου φανούν χρήσιμες βασικός μου ύποπτος ξαναγίνεστε εσείς!... Απλά ήθελα να σας ενημερώσω... Καλή σας μέρα.
Ο Valezuki έφυγε κλείνοντας την πόρτα ενώ ο Maximilian μου φάνηκε λες και ήτανε έτοιμος να σκάσει από το κακό του.. Τόση ώρα προσπαθούσε να δείξει στον Rear Admiral ότι είναι υπεράνω υποψίας και συνεργάσιμος με τις αρχές αλλά του το γύρισε τούμπα στο τέλος.. Ώστόσο του είχε δώσει κάποιες πληροφορίες, άμα ήτανε αληθινές και πιάσουν τον Bluejam πάει η συμφωνία μου.. Έπρεπε να κάνω κάτι.. Εκείνη την στιγμή άκουσα τον Maximilian με νέυρα να έχει αρπάξει το den den mushi του και να καλεί κάποιον..
Ναι? Marine HQ εκεί ?! Θέλω να αναφέρω έναν αξιωματικό σας !! Τον Rear Admiral Valezuki !! Τι μου έκανε? Ψευδής κατηγορίες και απειλές !! Απαιτώ να συλληφθεί η να απολυθεί, δεν με νοιάζει !! Απλά να γίνει !! είπε και έκλεισε με νεύρο το ακουστικό του..
Μόλις μου έσκαψε τον λάκο του..Πάνω που ετοιμαζόμουν να ενημερώσω τον Bluejam μου έδωσε πατήματα για να αναπτυχθεί το σχέδιο μου..
Οπότε ακολουθούν 2 πράγματα.. Απαγωγή.. και δολοφονία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 3:42 am

Αφού περίμενα λίγο για να εγκαταλείψει το δωμάτιο ο Maximilian για να πάρω πίσω τον den den mushi σκέφτηκα ότι πρέπει όχι πολύ σύντομα ούτε πολύ αργά να κάνω την απαγωγή.. Θέλω πρώτα να ενημερωθεί ο Valezuki από τα Headquarters για τα παράπονα του Maximilian.. Έτσι όταν ότι κάποιος έχει απαγάγει τα παιδιά του το μυαλό του κατευθείαν θα πάει στον Maximilian...
Έφυγε από το δωμάτιο και βρήκα την ευκαιρία μου να πάρω το den den mushi μου και να φύγω... Πήγαινα σχετικά χαλαρός και αφού φόραγα ακόμα την στολή του marine περαστικοί με χαιρετάνε η απλά δεν με κοιτάζανε περίεργα.. Η πόλη αυτού του νησιού έχει τεράστια διαφορά σε σύγκριση με εκείνο το ψαροχώρι.. Ακόμα και οι άνθρωποι εντελώς διαφορετικοί νοοτροπία, τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα παίζει να είμαι τώρα στην μεγαλύτερη πόλη που έχω πατήσει ποτέ το πόδι.. Κούνησα το κεφάλι μου πέρα δώθε να διώξω αυτές τις σκέψεις και να συγκεντρωθώ στον στόχο μου... Δεν πρέπει να χαλαρώσω τώρα, μόνο όταν τελειώσει αυτό το θέμα..
Περπάταγα προς το σπίτι του Valezuki σε χαλαρό ρυθμό σχετικά.. Το μυαλό μου ωστόσο βασανιζόταν από αναμνήσεις της νεκρής οικογένειας μου, την γενοκτονία της φυλής μου, του στρατηγού και βασιλιά μου.. Εκδίκηση γέμιζε το κάθε χιλιοστό του σώματος μου, ήταν το συναίσθημα όπου μου έδινε δύναμη να συνεχίσω.. Αλλά για να φτάσω ένα επίπεδο παραπάνω, να φτάσω σε δύναμη τους θεούς πρέπει να πάρω στα χέρια μου αυτό το φρούτο...
Οι σκέψεις αυτές και αναμνήσεις σιγά σιγά φεύγανε ενώ μπροστά μου η πόρτα από το σπίτι του Valezuki βρισκότανε.. Σκέφτηκα για λίγο ότι είναι άνανδρο και κακό αυτό που πάω να κάνω.. Αλλά συνέχισα να σκέφτομαι τους λόγους για τους οποίους το κάνω όλο αυτό..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 4:08 am

Έβγαλα από την τσέπη μου ένα φιαλίδιο με υψηλή περιεκτικότητα οινοπνεύματος και αιθέρα.. Για να αναισθητοποιήσω τα παιδιά, δεν πρόκειται να τα χτυπήσω.. Άδειασα το υγρό πάνω σε ένα πανί και το κράτησα στο αριστερό μου χέρι κρύβοντάς το πίσω από την πλάτη μου ενώ με το δεξί χτύπησα την πόρτα..
Άκουσα μικρά βήματα πίσω από την πόρτα και μία φωνή..
Ποιός είναι?
Δουλέβω μαζί με τον μπαμπά σου στους marines.. ήρθα να σας πω τα νέα..
Christy έλα λίγο !! Κάτι έπαθε ο μπαμπάς !! φώναξε στην αδερφή του ο πιτσιρικάς ενώ την ίδια ώρα μου άνοιγε την πόρτα.. Τότε χωρίς να χάσω χρόνο άπλωσα το χέρι μου με το πανί κατευθείαν στην μύτη του αγοριού.. Δευτερόλεπτα αργότερα έπεσε στο πάτωμα, γυρνώντας το βλέμμα μου είδα την αδερφή του να στέκεται και να κοιτάει έντρομο τον αναίσθητο αδερφό της και εμένα.. Τσίριξε με τόση δύναμη όπου νόμιζα τα τύμπανα των αυτιών μου θα σπάσουν.. Έτρεξα κατά πάνω της και άπλωσα το πανί στην μύτη της και το στόμα της.. Δεν άργησε να μειώσει την ένταση των ουρλιαχτών της και λίγο αργότερα να πέσει και αυτή λιπόθυμη.. Με το ουρλιαχτό της όμως μπορεί να το άκουσε κανένας γείτονας και να καλέσει τους marines... Έψαξα λίγο στο σπίτι του και πήρα μία κουβέρτα όπου μέσα της έβαλα τα 2 αναίσθητα αδέρφια και έφυγα γρήγορα κλείνοντας την πόρτα του σπιτιού τους...
Έγινε η απαγωγή.. Η ώρα ήτανε 8 το απόγευμα και ο ήλιος ήταν έτοιμος να δύσει.. Θα πάω τα πιτσιρίκια στην αποθήκη που έχω και τον Higuma.. Αργότερα αυτό το βράδυ θα κάνω και την δολο... ΟΧΙ ΡΕ Γ**Ω !!
Ενώ είχα περάσει από το σπίτι του Valezuki ξέχασα ότι ήθελα κάτι να πάρω, δικό του ώστε να το αφήσω στον τόπο του εγκλήματος και να πέσει η ενοχοποίηση σε αυτόν... ΣΚΑΤΑ !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 6:07 am

Συνέχισα την διαδρομή μου, βρήκα ένα καρότσι με διάφορα φρούτα και έβαλα μέσα τα παιδιά καλύπτοντας τα με τα φρούτα να μην φαίνονται.. Έτσι πέρασα ανενόχλητος από τους φρουρούς της πύλης και χώθηκα αμέσως μέσα στο δάσος.. Στην αρχή σκέφτηκα να παρατήσω το καρότσι αλλά θυμήθηκα ότι τον Higuma δεν τον έχω ταΐσει καθόλου τόσες μέρες... Ταυτόχρονα σκεφτόμουνα τι να κάνω τώρα που δεν πήρα κάτι για να δημιουργήσω ψεύτικα στοιχεία εναντίον του Rear Admiral.. Θυμήθηκα το εναλλακτικό σχέδιο που σκέφτηκα όταν ο Maximilian κάλεσε για να παραπoνεθεί στα headquarters των marine. Θα έμπαινα στο σπίτι του ευγενή και θα τον σκότωνα επιτρέποντας σε κάποιον του προσωπικού του να δει την στολή των marines και να κατηγορηθεί ο πιο πιθανός αλλά αυτό δεν είναι αρκετό για να κατηγορήσουν τον Valezuki παρά μόνο εάν δώσει ο ίδιος την εντολή... Πάλι το θέμα επανέρχονταν στο ότι χρειάζομαι ένα προσωπικό αντικείμενο του Valezuki για να λειτουργήσει το σχέδιο μου..Από μια μικρή λεπτομέρεια το σχέδιο μου δεν μπορούσε να λειτουργήσει.. Δεν μπορούσα να καταλάβω πως στο καλό ξεχάστηκα, ίσως να αγχώθηκα λίγο μήπως τα ουρλιαχτά τις κοπέλες ακουστήκανε...
Διέσχησα το δάσος και έφτασα στην αποθήκη.. Μπήκα μέσα και το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να αφήσω το καρότσι ακριβώς μπροστά από τον Higuma.. Έβγαλα τα παιδιά από την κουβέρτα και τους έδεσα σε άλλη μια κολώνα.. Δεν είχανε ανακτήσει ακόμα τις αισθήσεις του, γύρισα προς τον Higuma αλλά αυτός απλά κοιμόταν. Έκατσα για λίγο στο πάτωμα να φάω και επίσης να σκεφτώ τις επιλογές μου.. 2 μέρες μου έχουνε μείνει ακόμα για να τελειώσω την δουλειά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 2:14 pm

Πήγα προς το πανδοχείο για να κοιμηθώ και λίγο.. Η ξεκούραση δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.. Στην είσοδο όμως του πανδοχείου βρήκα τον Malnek να με περιμένει, ελπίζω μόνο να μην μου κάνει κανά σχόλιο όπως αν τελείωσα την δουλειά...
Επιτέλους..
Ναι, πες την μας και από πάνω.
Η συμφωνία ακυρώνεται..
Γιατί? αυτό που μόλις μου είπε με σόκαρε.. Δεν ήθελα πάρα πολύ για να ολοκληρώσω την δουλεία, το να σταματήσω τώρα είναι και επικίνδυνο για έμενα έχοντας απαγάγει 2 παιδιά ενός Rear Admiral..
Γιατί?
Μόλις χθες φτάσανε κάποιες νέες πληροφορίες για τον Valezuki και τον Maximilian..
Όπως?
Θα σου πω, άμα και μόνο δεχτείς την νέα δουλειά που σου ανατίθεται αντί της προηγούμενης..
Άμα οι όροι δεν έχουν αλλάξει τότε απλά πες..
Τίποτα δεν έχει αλλάξει από το τι θα πάρεις και τι θα δώσεις.. Χθές ένας άνθρωπος του Bluejam τον ενημέρωσε ότι ο Valezuki δεν έχει έρθει τελικά στον νησί με σκοπό να σταματήσει την διακίνηση του εμπορίου αλλά για το φρούτου που θες και εσύ..
Τα τελευταία του λόγια με αφήσανε φυτό.. Δεν μπορούσα να καταλάβω γιατί ένας τόσο υψηλόβαθμος marine να θέλει τόσο πολύ ένα φρούτο του διαβόλου ώστε να έρθει μέχρι εδώ από τα Headquarters..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 2:38 pm

Γιατί να έρθει μέχρι εδώ για το φρ..
Ο νέος σου στόχος είναι να σκοτώσεις τον Maximilian και τον Rear Admiral Valezuki..
Τον Maximilian μπορώ.. Rear Admiral όμως... δε..
Αυτή είναι η δουλειά σου. Κάντην αλλιώς θα υποστείς τις συνέπειες !!
Εκείνη την στιγμή τον άρπαξα από τον λαιμό και τον σήκωσα...
Δεν είσαι ούτε εσύ ούτε ο μ****ας καπετάνιος σου σε θέση να απειλήτε εμένα !! Γύρνα πίσω και πες του ότι θα δω τι μπορώ να κάνω.. Αν δεν του αρέσει η απάντηση μου τότε να βάλει το γα***ενο φρούτο στον κ**λο του !! του είπα και τον πέταξα πιο πέρα..
Από την πτώση χτύπησε το κεφάλι του στο έδαφος με αποτέλεσμα να ματώσει λίγο, κατευθίαν ωστόσο σηκώθηκε σκούπισε τις σκόνες από πάνω του και έφυγε... Ακόμα και τώρα δεν έχασε την ψυχραιμία του αυτό το κάθαρμα..
Ανέβηκα πάνω στο δωμάτιο που νοίκιαζα και ξάπλωσα αμέσως κοιτάζοντας το ταβάνι.. Μπορούσα να σκεφτώ μόνο 2 λόγους για τους οποίους ο Valezuki θα ερχόταν μέχρι εδώ για να πάρει το φρούτο.. 1ος γιατί επιζητεί δύναμη,όπως και εγώ, και απλά έμαθε ότι ο Bluejam έχει ένα στην κατοχή του.. 2ος ήταν δικό του φρούτο και ο Bluejam του το έκλεψε... Η 1η περίπτωση μου φαινόταν να μπάζει λίγο αφού η παγκόσμια κυβέρνηση μπορεί εύκολα να προμηθεύσει τους αξιωματικούς της με κάτι τέτοια αλλά τίποτα δεν αποκλείεται.. Μπορεί να θέλει το συγκεκριμένο και να γνωρίζει τη δύναμη έχει..
Τώρα πρέπει να καταστρώσω ένα ολοκαίνουργιο σχέδιο αλλά όχι για να κάνω την δουλειά του Bluejam μόνο.. Αφού έκατσα λίγη ώρα να το καταστώσω ύστερα έπεσα για ύπνο με το χαμόγελο μου μέχρι τα αυτιά..
Δεν πρόκειτε να καταλάβουν από που θα τους έρθει !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 3:03 pm

Λίγο πιο αργά το ίδιο βράδυ ξύπνησα.. Αμέσως ντύθηκα με την κλεμμένη στολή του marine και ξεκίνησα για την έπαυλη του Maximilian. Αποφάσισα πριν κοιμηθώ ότι αυτή την φορά θα λειτουργήσω και θα καταστρώσω ένα σχέδιο για τον εαυτό μου και μόνο.. Κατέληξα στο ότι μερικά γεγονότα μπορούν να πάρουν καλή τροπή και από μόνα τους.. Απόψε θα δολοφονήσω τον Maximilian Aaron !!
Μου πήρε 2 ώρες μέχρι να φτάσω στην έπαυλη του αφού έπρεπε να περάσω μέσα από το δάσος και τις πύλες της πόλης, αυτή η διαδρομή όπου είχα καταλήξει να την κάνω αρκετά συχνά τις τελευταίες μέρες,στην αρχή με κούραζε αλλά τώρα σαν περίπατος μου φαινόταν.. Αυτή η ασφάλεια των τευχών της πόλης είναι πραγματικά για πέταμα..
Αφού έφτασα λοιπόν έψαξα μέχρι που βρήκα το παράθυρο του δωματίου του Maximilian.. Φτάνοντας στο τζάμι και κοιτάζοντας μέσα τον είδα να κοιτάτε του καλού καιρού.. Έσφιξα την γροθιά μου και έσπασα το τζάμι για να μπώ μέσα, δεν με απασχολούσε το να κάνω "ησυχία".. Ο σκοπός μου αυτή την φορά είναι απλά να πεθάνει ο Maximilian και κάποιος να με παρατηρήσει, τράβηξα αμέσως ένα από τα σπαθιά μου και τον πλησίασα αργά και σταθερά... Από την φασαρία ο ευγενής ξύπνησε αλλά μόλις με είδε μόνο που δεν κατουρήθηκε πάνω του..
Εεεε marine !! Θα σε αναφέρω στους ανώτερους σου !! Μπορώ να σου κάνω μεγάλη ζημιά, ξέρεις ποιος είμαι εγώ!!! φώναζε τρομαγμένος..
Ποιος σε στέλνει? Σου δίνω περισσότερα από ότι εκείνος μόνο μην με σκοτώσεις !!!
... Και τελικά κατα βάθος είσαι μια απλή κοτούλα.. του είπα ενώ είχα φτάσει δίπλα του.. Έκανε μια απεγνωσμένη κίνηση να ξεφύγει προς την πόρτα αλλά εκτόξευσα το ξίφος με την αλυσίδα του και τον αιχμαλώτισα..
Αυτός ο καταραμένος Valezuki σε στέλνει εε.. Δεν μπορεί να κάνει τίποτα μόνος του από ότι φαίνεται !!
Τότε ξαφνικά η πόρτα άνοιξε και ένας τύπος με μαύρο σμόκιν εμφανίστηκε.. Ο ευγενής γύρισε προς το μέρος του να φωνάξει βοήθεια αλλά τότε ήταν η στιγμή όπου η λεπίδα μου διαχώριζε το κεφάλι του από το υπόλοιπό του σώμα.. Μόλις έγινε αυτό χτύπησα τον άλλο τύπο αφήνοντας τον αναίσθητο και εμένα με την ησυχία μου να φύγω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteTrash
Bounty Hunter
Bounty Hunter
WhiteTrash


Posts : 3097
Join date : 30/12/2010
Age : 31
Location : Tartarus

[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος   [Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 3:37 pm

Σίγουρα το φταίξιμο για την δολοφονία του Maximilian Aaron δεν θα πέσει στον Rear Admiral Valezuki για να τον ξεφορτωθώ και αυτόν αλλά θα κινηθούν υποψίες κατά πάνω του με αποτέλεσμα να τον καθυστερήσει λίγο αυτό, επιπλέον ένας έφυγε... Άλλοι 2 μένουν...
Επόμενο βήμα του σχεδίου μου είναι απλά να περιμένω.. Τα πράγματα θα πάρουν την δικιά τους τροπή.. Ο Maximilian χθες κάρφωσε τον Bluejam μαζί με άλλους 3.. Θα αφήσω απλά τον Valezuki να συλλάβει τον Bluejam και να τον αναγκάσει να του πει την τοποθεσία του φρούτου.. Θα τον αφήσω να με οδηγήσει εκείνος και όταν βρω την κατάλληλη ευκαιρία θα του πάρω το φρούτο.. Τώρα το πώς θα καταφέρω να το πάρω από έναν Rear Admiral είναι άλλο θέμα.. Τουλάχιστον έχω οργανωθεί μέχρι εκεί.
Γυρίζοντας στο δωμάτιο του πανδοχείου πριν ξημερώσει έκατσα λίγο και έβγαλα όλα τα πράγματα όπου είχα πάρει μαζί μου από διάφορα ταξίδια που έκανα στις θάλασσες.. Διάφοροι χάρτες, μερικά εργαλεία, κάποιοι επίδεσμοι, και κάμποσα φιαλίδια μερικά φάρμακα και μερικά άλλα για άλλες χρήσεις... Μου τα είχε δώσει ένας παράξενος τύπος,που δεν του φαινόταν για γιατρός αλλά είχε πολλές γνώσεις πάνω στην ιατρική και ιδιαίτερα στην κατασκευή διαφόρων φαρμάκων.. Μου είχε βάλει ετικέτες σε όλα τους να τα ξεχωρίζω γιατί ποτέ δεν τα πήγαινα καλά με αυτά... Είχα 3-4 πάντως όπου με το θέμα του Valezuki θα μπορούσαν να με βοηθήσουν αρκετά ! Θυμάμαι το πράσινο μου είχε πει ότι δηλητήριο που σκοτώνει τον άλλον σε μία ώρα... Το μόβ παραλύει, το κόκκινο θολώνει την όραση και το πορτοκαλί προκαλεί παραιθήσεις..
Θα κρατήσω αυτά πάνω μου σε περίπτωση που καταλήξω να πολεμήσω έναν Rear Admiral.. Υπό κανονικές συνθήκες μάχης δεν θα το έκανα αλλά υπάρχει αρκετή διαφορά δύναμης.. Οπότε τώρα κανόνισα την περίπτωση να αναγκαστώ να του πάρω το φρούτου με την βία.. Αν ακόμα τον ενδιαφέρουν τα παιδιά του τότε μπορώ να τα χρησιμοποιήσω άλλη μία φορά για να πετύχω τον στόχο μου.. Αλλά αυτή την φορά χρειάζομαι ένα τρίτο άτομο..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την WhiteTrash στις Κυρ Ιαν 29, 2012 5:33 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος-Φρούτο] The dirty job... Γ μέρος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τελος-Φρουτο] Crisis core Δ' Μερος
» [Τέλος-Φρουτο] Crisis core Δ' Μερος
» [Τέλος-Φρούτο] Αλλαγή Καριέρας(Μέρος Β')
» Mε στόχο τη δικαίωση(Μερος 2ο)Η αρχή της περιπέτειας και το περίεργο φρουτο.[Τέλος]
» [Τέλος-Φρούτο]Αιματοχυσία στη Shell Town Γ΄μέρος:Η εκπλήρωση μιας υπόσχεσης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ-
Μετάβαση σε: