.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος]The start of a marine

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 3:09 pm

Όνομα Χαρακτήρα: Sebastian Weiss
Παράταξη:Civilian
Bounty:0
Φήμη:0
Τίτλος Ιστορίας:The start of a marine
Προηγούμενη Ιστορία(Link): http://www.onepiecegr-rpg.com/t7340-topic

Έχοντας πλέον φτάσει τα 17 είχε φτάσει η ώρα μου να ενταχθώ στην βάση της παγκόσμιας κυβέρνησης. Προτερεότητα μου ήταν να βρω τους υπεύθυνους για τον χαμό του πατέρα μου αλλα για να γίνει αυτό έπρεπε πρώτα να γίνω δυνατότερος. Σε αυτό θα με βοηθούσε αυτή η βάση στην οποία δούλευε ο πατέρας μου πριν πεθάνει. Καθώς βρισκόμουν έξω απο την πόρτα της βάσης σκεφτόμουν για ποιο λόγο μου έδωσε ο πατέρας μου αυτό το κλειδί το οποίο κρατούσα στα χέρια μου. Όποια κ αν ήταν η χρησιμότητα του ήμουν σίγουρος πως θα μου έδινε μερικές απαντήσεις για ποιο λόγο πέθανε, το αισθανόμουν. Αφού το μυαλό μου ονειροπόλησε όλα αυτά τα πράγματα έβαλα το κλειδί μέσα στην τσέπη του παντελονιού μου κ άνοιξα την πόρτα μπένωντας σε έναν νέο κόσμο ο οποίος θα άλλαζε την ζωή μου...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gohan στις Κυρ Απρ 13, 2014 5:04 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 3:22 pm

Μόλις πέρασα την είσοδο εικόνες ξεπετάχτηκαν στο μυαλό μου απο όταν βρισκόμουν εδώ με τον πατέρα μου. Marine να τρέχουν απο εδω κ απο εκεί για να τρέξουν προς την πόλη για να σταματήσουν κάποια επίθεση πειρατών. Νεοσύλεκτοι να μιλάνε για τα καταρθόματα τους στις εξετάσεις που αναγκάστηκαν να κάνουν για να δείξουν το επίπεδο τους στους ανώτερους καθώς κ τον πατέρα μου με εμένα να περνάμε τους διαδρόμους αυτούς εκατοντάδες φορές. Το μέρος το είχα μάθει σαν την παλάμη του χεριού μου αφού είχα περάσει αρκετό καιρό εδώ κάνοντας εξάσκηση με τον πατέρα μου. Αφού προχώρησα περίπου 10 μέτρα ένας marine με σταμάτησε.

Ει εσύ τι γυρεύεις εδώ είπε με ένα βλέμμα καχηποψίας.

Είμαι εδώ για να ενταχθώ στην βάση. Είμαι ένας νεοσύλεκτος! Είπα με ένα χαμόγελο αφού ήμουν περίφανος που επιτέλους είχε φτάσει η στιγμή.

Εσύ? Μα είσαι ακόμα μικρός όπως κ το σώμα σου για να μπορέσει να αντέξει την πίεση που δεχόμαστε κάθε μέρα εμείς. Μπορεί τα λόγια του να έλεγαν πως δεν φαινόμουν αρκετά δυνατός για τέτοια δουλειά αλλα η έκφραση του προσώπου του κ το χαμόγελο που προσπαθούσε να κρύψει σε έκαναν να καταλάβεις πως σε κορόιδευε.Φύγε απο εδ-

Τι έχουμε εδώ ναύτη?Ακούστηκε μια βαριά φωνή ενός άνδρα ο οποίος έβγαινε απο τις σκια του κτηρίου λόγο του ήλιου η οποία βρισκόταν πίσω απο των marine.

Τι-Τίποτα κύριε Drake! Είπε ο marine με τον τόνο της φωνής του να τρεμοπαίζει.Ήταν εμφανό πως φοβόταν τον άνδρα αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 3:38 pm

Πως τίποτα αφού εδώ βλέπω έναν νεαρό. Ακούστηκε ξανά η βαριά φωνή αυτού του άνδρα του οποίου η εικόνα άρχισε να σχηματίζεται στα μάτια μου καθώς ερχόταν προς το μέρος μας βγαίνοντας απο τις σκιές. Για πες μου λοιπόν τι συμβαίνει εδώ? Ο άνδρας αυτός είχε ύψος περίπου 1,85. Φορούσε μια μαύρη μπλούζα κ ένα μπλέ τζιν παντελόνι κ απο πάνωαπο την μπλούζα το άσπρο παλτό του έχωντας πίσω το σημάδι της παγκόσμιας κυβέρνησης. Το σώμα του ήταν αρκετά μεγάλο αλλα όχι λόγο των μυών του αλλα λόγο του λύπους που είχε φυσικά αν έβλεπες τα χέρια του έδειχναν πως μπορούσαν να συνθλίψουν το κρανίο σου αν σε χτυπούσαν. Ήταν εμφανώς ένας υψηλόβαθμος marine της βάσης αυτής.

Μάλιστα! Είπε ο marine φοβισμένος. Αυτός ο νεαρός εμφανίστηκε μόλις τώρα φορόντας τον σάκο τον οποίο έχει στην πλάτη του. Αφού δεν είχα ενημερωθεί για κάποια επίσκεψη απο κάποιον πολίτη μου φάνικε ύποπτος οπότε τον σταμάτησα για να μάθω ποια είναι η δουλειά του εδώ κ τότε μου είπε πως ήρθε για να ενταχθεί στην βάση μας.

Ένας νεοσύλεκτος λοιπόν ε? Μάλιστα...Μπράβο ναύτη συνέχισε την καλή δουλειά.

Ευχαριστώ κύριε!

Όσο για εσένα μικρέ θα ήθελα να με ακολουθήσεις είπε καθώς γύρισε την μεριά του σχηματίζοντας έναν γέλιο στο στόμα του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 3:48 pm

Αφού κατάφερα να γλυτώσω απο αυτό το μπέρδεμα ακολούθουσα τον Drake δίχως να ξέρω ποιος ήταν ο πραγματικός σκοπός του.Αφού προχωρήσαμε για περίπου 20 μέτρα είχα καταλάβει που με πήγενε. Ο διάδρομος στον οποίο περπατούσαμε οδηγούσε στον χώρο εξάσκησης τον οποίο χρησιμοποιούσα με τον πατέρα μου. Δεν ήξερα για ποιο λόγο ήθελε να με πάει εκεί αλλα σίγουρα θα μάθαινα σύντομα. Αν ήταν κάτι που μου έμαθε ο πατέρας μου πολύ καλά ήταν πάντα να παρατηρώ τους αντιπάλους μου κ αυτή την χρονική στιγμή αυτός ο Drake μου έκανε πιο πολύ για εχθρός παρα για φίλος. Ο βηματισμός του ήταν αργός καθώς το λύπος το οποίο είχε πάνω του τον εμπόδιζε να κουνήσει τα πόδια του με ευκολια. Στην αριστερή του μεριά είχε την θήκη για το σπαθί του οπότε αυτό σήμαινε πως το σπαθί του το κρατούσε με το δεξί του χέρι. Επίσης στην δεξιά μεριά του είχε το όπλο του το οποίο κρεμόταν απο μία ζώνη την οποία είχε γύρω απο την μέση του. Αυτό μου έδωσε αρκετές πληροφορίες για τον αντίπαλο μου αν χρειαζόταν ποτέ να τον αντιμετωπίσω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 3:59 pm

Αφού είχα την προσοχή μου στον Drake δεν πρόσεχα τι βρισκόταν γύρω μου κ ούτε άκουγα εξωτερικούς ήχους εκτός τον βηματισμό του που ακουγόταν όταν πατούσε τα πόδια του στο έδαφος κ την βαριά ανάσα του η οποία ήταν λαχανιασμένη.

Ει μικρέ ποιο είναι το όνομα σου με ρώτησε αλλα καμία απάντηση απο εμένα καθώς δεν άκουσα τι μου είχε πει. Τότε γύρισε την μεριά του κ αμέσως κατάλαβα πως κάτι πήγε να κάνει. Έβγαλα τα χέρια μου απο τις τσέπες όπου τα είχα βάλει κ είχα ετοιμαστή για παν ενδεχόμενο.Ήρεμα μικρε...Μια ερώτηση σου έκανα δεν χρειάζεται να αρπάζεσε έτσι.

Ε? Τι? Είπα απορημένος αφού δεν ήξερα τι μου είχε ρωτήσει. Συγνώμη αλλα είχα αποροφηθεί απο κάτι...Τι ήταν αυτό που με ρώτησες?

Ρώτησα ποιο ήταν το όνομα σου.

Με λένε Sebastian Weiss.

Weiss ε? Νομίζω πως κάπου έχω ακούση αυτό το επίθετο...Ναι είν-πήγα να του απαντήσω αλλα απευθείας με διέκοψε χωρις να ακούση τίποτα. Τέλος πάντων είμαι σίγουρος πως θα θυμηθώ απο που.Λοιπόν φτάσαμε είπε αφού πλέον είχαμε βγει απο το κτήριο κ βρισκόμασταν στον εξωτερικό χώρο πίσω απο αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 4:11 pm

Για κάποιο λόγο στον χώρο αυτό βρίσκονταν περίπου 30 άτομα κοντά στην ηλικία μου να περιμένουν για κάτι.

Άντε κύριε Drake εσάς περιμέναμε! Είπε ένας απο το πλήθος.

Ναι ensign Drake σήμερα είναι η μεγάλη μας μέρα! Πετάχτηκε ένας ακόμη απο το πλήθος.

Σκάσμός! Είπε φωναχτά ο Drake. Αμέσως όλοι τους τινάχτηκαν τρομαγμένοι. Δεν περίμεναν τέτοια αντίδραση απο τον ensign τους, λογικό το βρίσκω καθώς κ εγώ είχα την ίδια αντίδραση.Λοιπόν η αξιολόγηση σας θα ξεκινήσει αμέσως τώρα. Η σημερινή αξιολόγηση θα είναι λίγο διαφορετική απ' ότι συνήθως. Σήμερα θα σας αξιολογήσουμε στην μάχη! Όλοι τους έμειναν έκπληκτη αλλα εγώ ήμουν μπερδέμενος. Δεν είχα ακούση ποτέ για αυτήν την αξιολόγηση απο τον πατέρα μου κ σίγουρα κάτι που θα είχε σχέση με μάχες. Οι πρώτη που θα μονομαχήσουν θα είναι ο Rio! Αμέσως οι υπόλοιπη άρχισαν να φωνάζουν καθώς αυτός ο Rio ήταν απο τους πιο δυνατούς νεοσύλεκτους εκει πέρα. Εκείνος μόλις άκουσε το όνομα του χαμογέλασε σαν να ήταν έτοιμος να καταβροχθήσει τον αντίπαλό του. Κ ο Sebastian! Οι φωνές τις οποίες έβγαζαν όλοι τους για τον Rio σώπασαν μόλις άκουσαν ένα όνομα το οποίο δεν γνώριζαν.

Τι εμένα? Είπα έκπληκτος. Μα εγώ μόλις ήρθα...Κ δεν είχα ακούσει ποτέ για κανένα είδος αξιολόγησης.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gohan στις Πεμ Απρ 10, 2014 5:15 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 4:22 pm

Σε αυτή την βάση υπάρχει μια μηνιαία ρουτίνα την οποία κάνουμε ώστε να αξιολογήσουμε τους νεοσύλεκτους για να δούμε πόσο βελτιώθηκαν απο την τελευταία φορά. Επίσης αξιολογούμε με τον ίδιο τρόπο όσους εντάχθηκαν πρόσφατα για να δούμε σε ποιο επίπεδο βρίσκονται. Αφού έτυχε να βρίσκεσε εδώ την μέρα της αξιολόγησης σκέφτηκα να σε δοκιμάσω τώρα.Τι λες λοιπόν είσαι έτοιμος?

Δεν νομίζω πως είναι καλή ιδέα...Εξάλλου αυτός ο Rio δεν μου φαίνεται κ πολύ δυνατός...Μόλις είπα αυτά τα λόγια ο Rio δεν μπόρεσε να κρατησει άλλο τον θυμό που είχε επειδη τον έβαλαν αντιμέτωπο με έναν καινούργιο.

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ! Είπε γεμάτος θυμό. Όλοι πίσω απο τον Rio έκαναν μερικά βήματα πίσω για να μην μπλεχτούν στην μάχη η οποία θα ακολουθούσε. Έπιασε ένα ξύλινο σπαθί απο τα πολλά τα οποία υπήρχαν σε ένα καλάθι κ έτρεξε κατα πάνω μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 4:38 pm

Ο Rio ήταν εμφανές πως άφησε τον θυμό του να τον κυριεύση επιτίθοντας με χωρίς να σκεφτεί πως να με χτυπήσει, απλα κουνούσε το σπαθί του δεξιά κ αριστερά. Εγώ δίχως να δυσκολεφτώ με απλές κινήσεις δεξιά κ αριστερά απέφευγα τα χτυπήματα του. Αυτό τον έκανε ακόμα ποιο θυμωμένο με αποτέλεσμα να πιάσει το ξύλινο σπαθί με τα δύο του χέρια βάζοντας μεγάλη δύναμη αλλα με μια κολοτούμπα προς τα πίσω απέφυγα την επίθεση αλλα λόγο της μεγάλης δύναμης το σπαθί ταλαντεύτηκε κ έκανε μια στροφή 150 μοιρών γύρω απο το σώμα του με αποτέλεσμα να μην μπορέσει να το γυρίσει μπροστά του απευθείας χάνοντας την ευκαιρία να με χτυπήσει.

Ει Ει για ήρεμα θα χτυπήσεις κάποιον με αυτά τα χτυπήματα κ αυτός δεν θα είμαι εγώ.


Sebastian τι κάνεις!?Είπε νευριασμένα ο Drake κ τότε μου πέταξε ένα ξύλινο σπαθί μπροστά μου. Πολέμα τώρα αλλιώς θα σε κάνω να το μετανιώσεις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 4:56 pm

O Rio πλέον δεν τον ένοιαζε αν θα έχανε η θα κέρδιζε το μόνο που ήθελε ήταν να με κάνει να πονέσω. Αμέσως όρμιξε πάνω μου έτοιμος να με χτυπήσει. Έφτασε μπροστά μου κ άρχισε να κουνάει το σπαθί δεξιά κ αριστερά όπως κ την πρώτη φορά κ εγώ απέφευγα τις επιθέσεις με τον ίδιο τρόπο. Εκείνη την στιγμή καθώς τον έβλεπα να προσπαθεί να με πετύχει στο μυαλό μου ήρθε η εικόνα του πατέρα μου με εμένα την πρώτη φορά που είμασταν εδώ πριν απο 5 χρόνια. Η μάχη μου μαζί με τον Rio ήταν ολόιδια με την δικιά μου κ του πατέρα μου εγώ να προσπαθώ να τον χτυπήσω με οποιοδηποτε κόστος κ αυτός απλά να αποφεύγει τις επιθέσεις μου. Εκείνη την στιγμή ένα χαμόγελο σχηματίστηκε στο πρόσωπο μου αφού ένιωθα στην μάχη αυτή τον πατέρα μου δίπλα μου σαν να μου μαθαίνει ακόμα πως να μονομαχό. Καθώς απέφευγα τις επιθέσεις του Rio παρατηρούσα ταυτόχρονα την στάση του σώματος του κ τον τρόπο που με χτυπάει. Αφού τον παρατηρούσα για περίπου 10 δευτερόλεπτα βρήκα αμέσως έναν τρόπο να τον νικήσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 5:09 pm

Μόλις ο Rio έφερε το σπαθί του προς την αριστερή του μεριά έσκυψα προς τα κάτω κ στην συνέχεια έκανα ένα βήμα μπροστά ενώ ταυτόχρονα έπιασα τον καρπό του ακινητοποιόντας το χέρι του κ με ένα χτύπημα με τον αγκόνα μου στην κοιλιά του τον έκανε να πεταχτεί λίγο προς τα πάνω την ίδια στιγμή που σηκώθηκε έβαλα δύναμη με το αριστερό μου χέρι σηκώνοντας τον στον αέρα πετώντας τον μπροστά μου. Όλη αυτή η κίνηση έγινε μέσα σε 3 δευτερόλεπτα κάνοντας όλους τους νεοσύλεκτους που μας κοιτούσαν να μείνουν με το στόμα ανοιχτό. Ακόμα κ ο Drake δεν πίστευε πως αυτό είχε γίνει. Ήξερε πως ο Rio ήταν ο πιο δυνατός ανάμεσα στους νεοσύλεκτους γι' αυτό το λόγο με έβαλε εναντίων του για να χάσω αλλα το τελικό αποτέλεσμα τον εξέπληξε αλλα κ ταυτόχρονα τον νευρίασε καθώς δεν θα ανεχόταν ένας απλός πολίτης ο οποίος μόλις εντάχθηκε να κερδίσει τον καλύτερο του μαχητή χωρίς καν να χρησιμοποιήσει το ξύλινο σπαθί του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 5:29 pm

Αυτό ήταν...Σου είπα κάτι κ ως ανώτερος σου θα πρέπει να με ακούς κατάλαβες? Είπε γεμάτος οργή ο Drake κ έβγαλε το σπαθί του απο την θήκη. Τώρα θα δεις τι συμβαίνει όταν δεν υπακούς διαταγές! Τότε άρχισε να τρέχει κατα πάνω μου έτοιμος να με κόψει στα δύο. Με μια γρήγορη κίνηση έλυσα το σχοινή απο τον σάκο που είχα στην πλάτη μου κ έβγαλα το σπαθί που είχα μέσα στην θήκη μπλοκάροντας την επίθεση του Drake. Έκπληκτοι οι νεοσύλεκτοι κοιτούσαν καθώς εγώ κ ο Drake μονομαχούσαμε. Αμέσως έβαλα δύναμη με τα χέρια μου σμπρόχνωντας το σπαθί του Drake προς τα πάνω τον να κουνηθεί δυο βήματα πίσω καθώς το βάρος του τον εμπόδιζε να με συναγωνιστεί. Αμέσως με ένα γρήγορο σπριντ εμφανίστηκα μπροστά του έχωντας το σπαθί μου στο λαιμό του αφήνοντας τον ακίνητο με το δεξί του χέρι του να είναι στον αέρα να κρατάει το σπαθί κ το αριστερό του να βρίσκεται μπροστά στο σώμα του. Όλοι είχαν μείνει άφωνη. Δεν ακουγόταν τίποτα στο πεδίο καθώς όλοι τους είχαν μόλις παρακολουθήσει τον ανώτερο τους να ηττήθειτε απο έναν άγνωστο νεοσύλεκτο. Καθώς κοιταζόμουν με τον Drake ακούστηκε στο υπόβαθρο ο ήχος κάποιοι να χτυπάει τα χέρια του παλαμάκια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 5:44 pm

Μπράβο. Ακούστηκε μια φωνή. Τα πόδια ενός άνδρα άρχισαν να φαίνονται να βγαίνουν μέσα απο την σκιά της πύλης του κτηρίου. Αφού έκανε αλλα δύο βήματα ο άνδρας αυτός φανερώθηκε. Ήταν γύρω στο 1,85 αλλα αυτός είχε γεροδερμένο σώμα κ είχε μια θήκη στο δεξι μέρος σώματος του. Μόλις είδα το πρόσωπο του κατάλαβα ποιος ήταν. Ήταν ο Erick ο φίλος του πατέρα μου για τον οποίο μου είχε πει πολλά πράγματα.Βάλτε τα σπαθιά σας μέσα στις θήκες σας κύριοι είναι εμφανές ποιος ήταν ο νικητής της μάχης αυτής.

Μα διοικητά Erick...Είπε ο Drake καθώς έτρεχε ιδρώτας απο το πρόσωπο του.

Φυσικά δεν θα περίμενα τίποτα λιγότερο απο το παιδί του Jack Weiss. Μόλις είπε αυτά τα λόγια ο Erick ο Drake κατάλαβε αμέσως για ποιο λόγο ήμουν τόσο δυνατός. Ο πατέρας μου ήταν γνωστός για την ικανοτητά του στην μάχη πριν τραυματίστη.

Γεια σου Erick. Δεν περίμενα να σε δω εδω πέρα.

Γεια σου Sebastian...Πως είναι η μητέρα σου?Έχω καιρό να σας δω απο τότε που πέθανε ο πατέρας σου.

Δεν μπορώ να πω πως είναι καλά αλλα τουλάχιστον προσπαθεί...

Όπως κ να έχει Sebastian η μητέρα σου είναι δυνατή κάτι τέτοιο δεν είναι αρκετό για να την ρίξει ψυχολογικά.Τέλος πάντων θα ήθελα να συνεχίσουμε την συζήτηση μας στο γραφείο μου. Drake συνέχισε την αξιολόγηση τον νεοσύλεκτων κανονικά θα αναλάβω εγώ τον Sebastian.

Μα-Μάλιστα κύριε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠεμ Απρ 10, 2014 6:06 pm

Παρακαλώ κάτσε είπε ο Erick καθώς μπήκαμε στο γραφείο του.Λοιπόν Sebastian πως κ βρέθηκες εδώ?

Βλέπεις...ο πατέρας μου μου είχε πει πως όταν γίνω 17 θα με εντάξη στην βάση οπότε αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο βρίσκομε εδώ.Να σε ρωτήσω Erick ποιο ήταν το πρόβλημα αυτού του Drake? Για ποιο λόγο συμπερηφέρθηκε έτσι?


Βλέπεις...Ο Drake προέρχεται απο μια οικογένεια η οποία πριν απο 100 περίπου χρόνια ήταν υπεύθυνη για αυτή την βάση. Το όνομα του υπεύθηνου της βάσης ήταν Morgan ο οποίος ήταν πολύ βίαιος κ μάθαινε το ίδιο κ στους στρατιώτες του. Παλιά αυτή η πόλη ήταν δυστηχησμένη λόγο της τυρρανίας που ασκούσε ο Morgan. Φαίνεται πως το αίμα του Morgan υπάρχει ρέει ακόμα στις φλέβες του Drake καθώς έχει τον ίδιο χαρακτήρα με τον προπάππου του κ προσπαθεί να κάνει τους ναύτες του το ίδιο βίαιους με αυτόν.

Μάλιστα...Κ για ποιο λόγο τον κρατάτε εδώ αν είναι ολόιδιος ο Morgan?

Μην ανησυχείς ξέρουμε είδη τις συνέπειες τις οποίες μπορεί να δημιουργήσει κ τον παρακολουθούμε στενά.Γι' αυτό το λόγο εμφανίστηκα στην διάρκεια της μάχης σας. Ξέραμε σήμερα πως ο Drake ήταν υπεύθυνος για την αξιολόγηση των νεοσύλεκτων οπότε μου τέθηκε να τον προσέχω την διάρκεια αυτή αλλα απ' οτι φαίνεται η άφηξη σου τον έκανε να ξεκινήσει λίγο νωρίτερα απ' οτι ήταν κανονισμένη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΠαρ Απρ 11, 2014 1:25 pm

αφού σου εξήγησε την κατάσταση σε οδήγησε έξω από το γραφείο του λέγοντάς σου πως η αξιολόγησή σου τελείωσε και πως μπορείς να πας σπίτι σου. Και έτσι υπακούοντάς τον κινήθηκες προς την έξοδο της βάσης. Το αυτί σου έπιανε στιγμιαία διάφορους μαρίνς να συζητάνε για τα γεγονότα που συνέβησαν προηγουμένως αλλά δεν σε ένοιαζε. Ήσουν χαρούμενος που είχες περάσει το πρώτο σου τεστ, και ταυτόχρονα ανησυχούσες για τον drake αφού δεν σου γέμιζε το μάτι. Πνιγμένος στις σκέψεις σου λοιπόν ακολουθούσες τον δρόμο που σε οδηγούσε προς το σπίτι σου μέσα από μία μικρή δασώδη περιοχή. Καθώς λοιπόν περπατούσες άκουσες ένα θρόισμα μέσα στα δέντρα. Αμέσως γύρισες και κοίταξες μα δεν βρισκόταν τίποτα στο οπτικό σου πεδίο, και για αυτό συνέχισες τον δρόμο σου όντας σε επιφυλακή. Πριν περάσουν 2 λεπτά άκουσες και ένα ακόμη θρόισμα το οποίο έμοιαζε με σύρσιμο, ευθύς γύρισες και έψαξες μέσα στα δέντρα με το βλέμμα σου, χωρίς κανένα αποτέλεσμα.
‘είναι κανείς εκει?’  είπες και κράτησες την λαβή του κατάνα σου όντας σε επιφυλακή. Δεν πήρες όμως καμία απάντηση. Έτσι συνέχισες να περπατάς όταν από το πουθενά ένας μυώδης άνδρας πετάχτηκε επάνω σου. Εσύ στο τσακ πρόλαβες να αντιδράσεις και να τον χτυπήσεις με την λαβή του κατάνα σου στο πρόσωπο. Ταυτόχρονα όμως και ένας άλλος πήδηξε από την αντίθετη πλευρά και σου άρπαξε το χέρι με το κατάνα με το ένα του χέρι ενώ με το άλλο σου έριξε μια μπουνιά στο πρόσωπο. Τότε ο άνδρας που είχες χτυπήσει πριν με το κατάνα σου σηκώθηκε και σε έπιασε από το άλλο σου χέρι με αποτέλεσμα να σε ακινητοποιήσουνε. Τότε ένας τρίτος άνδρας εμφανίστηκε μπροστά σου. Δεν κατάφερες να δεις το πρόσωπό του γιατί φορούσε κουκούλα. Εκείνος σε πλησίασε και χτυπώντας σε με την λαβή του κατάνα του στην παρεγκεφαλίδα σε έριξε αναίσθητο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΣαβ Απρ 12, 2014 3:23 am

Όταν οι αισθήσεις μου ήρθαν πίσω είχα ένα τρομερό πονοκέφαλο απο το χτύπημα στο κεφάλι μου. Αφού άνοιξα τα μάτια μου τα πάντα γύρω μου ήταν σκοτεινά τότε κατάλαβα πως μου είχαν δέσει τα μάτια. Προσπάθησα να κουνήσω τα χέρια μου κ τα πόδια μου αλλα ήταν μάταιο, μου τα είχαν δέσει. Στην προσπάθειά μου να λύσω τον ευατό μου η φασαρία που δημιούργησα τράβηξε την προσοχή δύο ανθρώπων που ήταν στο ίδιο δωμάτιο με εμένα.

Ει κοίτα ξύπνησε επιτέλους είπε ο ένας απο τους δύο με μια βαριά φωνή.

Γιατί με έχετε δεμένο τι είναι αυτό που θέλετε απο εμένα? Ρώτησα καθώς ο φόβος που είχα έκανε την φωνή μου να τρεμουλιάζει.

Σκάσε μικρέ δεν θα μιλάς αν δεν σου δώσουμε τον λόγο μην ξεχνάς πως αν θέλουμε μπορούμε να σε σκοτώσουμε εδώ κ τώρα! Έπειτα απο αυτό δεν μίλησα ξανά. Είχε δίκιο, όποιος κ να ήταν αυτός ο άνδρας, μπορούσαν οποιαδήποτε στιγμή να με σκοτώσουν μην μπορώντας να κάνω κάτι αφού είχαν πάρει το κατάνα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΣαβ Απρ 12, 2014 6:23 am

Πάνε φώναξε το αφεντικό κ πες του πως ξύπνησε ο Sebastian.

Γιατί να πάω εγώ κ να μην πας εσύ?

Πάνε ηλίθιε! Φώναξε ο ένας απο τους δύο κ στην συνέχεια ακούστηκε ένας ήχος σαν να βαράς κάποιον στο κεφάλι. Αυτοί οι δύο ήταν εμφανώς πως δεν ήταν πολύ έξυπνοι αλλά αυτή την στιγμή είχαν το πάνω χέρι αλλα το πιο σημαντικό ήταν πως ακριβώς ήξεραν το όνομα μου... Που ακριβώς είχα μπλέξει? Μετά απο 1 λεπτό ακούστηκε ο ήχος της πόρτας να ανοίγει βγάζοντας έναν ανατριχιαστικό ήχο λόγο των σκουριασμένων μεντεσέδωv ο οποίος έκανε να σηκωθεί η τρίχα σου. Ο βαρύς ήχος των ποδιών του ακουγόταν καθώς περπατούσε προς το μέρος μου το τρίτο άτομο.

Λοιπόν λοιπόν...ξύπνησες επιτέλους ε? Είπε με μια βαριά φωνή κ αυτός αλλα αυτή τη φορά αυτή η φωνή φαινόταν γνώριμη σαν να την είχα ακούσει κάπου. Δίχως να πει κάτι άλλο ο άνδρας αυτός μου έβγαλε το κάλυμμα απο τα μάτια μου κ μπροστά μου στεκόταν ένα οικείο πρόσωπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΚυρ Απρ 13, 2014 6:06 am

Η ανάσα μου κόπηκε κ ταυτόχρονα επανήλθε στο φυσιολογικό. Είχα σοκαριστεί με το που είδα το πρόσωπο αυτού του ανθρώπου. Γιατί? Για ποιο λόγο βρίσκετε αυτός εδώ? Τι θέλει απο εμένα? Αυτά ήταν τα ερωτήματα ήταν το πρώτο πράγμα που πετάχτηκε στο μυαλό μου μόλις είδα το πρόσωπο του άνδρα αυτου. Βλέποντας την σοκαριστηκή έκφραση του προσώπου μου ένα χαμόγελο σχηματίστηκε στα χείλη του.

Χαχαχα!Ωραία ωραία...Μου αρέσει αυτή η έκφραση σου Sebastian...

Αμέσως η έκφραση μου άλλαξε κ έγινε σοβαρή. Τι θέλεις απο εμένα...Drake!?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΚυρ Απρ 13, 2014 6:41 am

Θα ήθελα πολύ να σε σκοτώσω εδώ κ τώρα για αυτό που μου έκανες πίσω στην βάση αλλά τότε θα με σκότωνε το αφεντικό μου οπότε είσαι τυχερός.

Χα...φαίνεται πως είναι η τυχερή μου μέρα τότε... Είπα ειρωνευτικά αφού βρισκόμουν σε μια πολύ δύσκολη κατάσταση στην οποία κινδύνευε ακόμα κ η ζωή μου απο την οποία θα μπορούσα να ξεφύγω μόνο με τύχη... Ο Drake νευρίασε αφού κατάλαβε πως τον κορόιδευα και μου έριξε μια μπουνιά στην κοιλιά. Μπορεί το σώμα του να είχε αρκετό λίπος αλλα τα χέρια του είχαν αρκετή δύναμη για να με κάνουν να φτύσω αίμα απο το στόμα μου λόγο του χτυπήματος.

Μπορεί να μην με αφήνουν να σε σκοτώσω αλλα κανείς δεν είπε πως δεν μπορώ να σε κάνω να ματώσεις. Τότε ο Drake άρχισε να με βαράει απανωτά με τις γροθιές του ώσπου τον σταμάτησε ο ήχος της φωνής ενός απο τα τσιράκια του ο οποίος μπήκε μέσα στο δωμάτιο.

Αφεντικό!! Ήρθε το μεγάλο αφεντικό να σας δει!

Χα..Είχες δίκιο τελικά. Είναι όντως η τυχερή σου ημέρα λίγο ακόμα κ θα σου έσπαγα μερικά κόκαλα είπε κ έφυγε απο το δωμάτιο κλείνωντας την πόρτα την οποία κ έδεσε με μία αλυσιδα στην συνέχεια. Απο τις άκρες του στόματος μου κ τα ρουθούνια της μύτης μου έτρεχαν αίμα λόγο των χτυπημάτων του. Επίσης το δεξί μου μάτι είχε πρηστεί λίγο . Το αίμα που έσταζε απο το σαγόνι μου είχε γεμίσει την μπλούζα μου κ το παντελόνι μου με αίμα. Έχοντας χάσει μερική ποσότητα αίματος κ λόγο των χτυπημάτων ο οργανισμός μου δεν άντεξε τον πόνο κ την απώλεια κ λιποθύμησα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΚυρ Απρ 13, 2014 7:00 am

Είχαν περάσει δύο μέρες κ εγώ ήμουν ακόμα λιπόθυμος σε αυτό το υπόγειο που με είχαν βάλει ο Drake κ τα τσιράκια του."Σπλας!" Ο ήχος του νερού που έπεσε πάνω στο πρόσωπο μου ήταν το πρώτο πράγμα που άκουσα μόλις ξύπνησα.

Ξύπνησες επιτέλους. Είπε ο Drake καθώς κρατούσε έναν ξύλινο κουβά ο οποίος είχε μέσα το νερό που μόλις μου έριξε. Πάνε γέμισε τον κουβά με νερό! είπε σε ένα απο τα δύο τσιράκια που βρίσκονταν έξω απο την πόρτα του δωματίου.Αμέσως πέταξε τον κουβά κ έπιασε μια καρέκλα που ήταν δίπλα του κ την έβαλε ανάποδα μπροστά μου στην οποία κ κάθισε. Λοιπόν ήρθε η ώρα να μιλήσουμε. Θέλω να μου πεις τι ήταν το τελευταίο πράγμα που σου είπε ο πατέρας σου πριν πεθάνει. Σοκαρίστηκα. Πως ο Drake ήξερε πως ο πατέρας μου μου μίλησε τα τελευταία δευτερόλεπτα πριν αποβιώσει. Μήπως προσπαθούσε να βρει τον δολοφόνο του? Όχι αυτο αποκλείεται! Αν ήθελε να βρει τον δολοφόνο του τότε θα μπορούσε να με ρωτήσει κανονικά κ όχι να με κρατήσει αιχμάλωτω. Πέρασαν διάφορες ιδέες απο το μυαλό μου για ποιο λόγο να ήθελε να μάθει τα τελευταία λόγια του πατέρα μου αλλά αυτό που σκεφτόμουν περισσότερο ήταν πως ο Drake ήταν ο δολοφόνος του πατέρα μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΚυρ Απρ 13, 2014 3:21 pm

Καθώς είχα βυθιστεί μέσα στις σκέψεις μου δύο λεπτά είχαν ηδη περάσει δύο λεπτά. Ο Drake είχε χάσει την υπομονή του κ δεν μπορούσε να περιμένει άλλο. Θα σου δώσω άλλη μια ευκαιρια, πες μου τι σου είπε ο πατέρας σου! Η υπομονή του Drake είχε εξαντληθεί. Για κάποιον λόγο ήθελε απαντήσεις κ τις ήθελε γρήγορα.

Για ποιο λόγο θέλεις να μάθεις?

Για ποιο λόγο? Αφού δεν πρόκειτε να φύγεις απο εδώ ζωντανός τουλάχιστον θα σου κάνω την χάρη να μάθεις τον λόγο για τον οποίο θα πεθάνεις. Ο πατέρας σου έχει κλέψει κάτι αρκετά πολύτιμο απο το αφεντικό μου το οποίο αξίζει πολλά. Γι'αυτό το λόγο σκοτώσαμε τον πατέρα σου. Τον απειλήσαμε να μας πει αλλιώς θα τον σκοτώναμε κ αυτός προτίμησε να πεθάνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΚυρ Απρ 13, 2014 3:31 pm

Μόλις άκουσα τον Drake να λέει αυτά τα λόγια η χειρότερή μου υποψία βγήκε αληθινή... O Drake ήταν πίσω απο τον θάνατο του πατέρα μου. Μου στέρησε το άτομο που έβλεπα σαν ήρωα στα μάτια μου τον άνθρωπο που μου έμαθε όσα ξέρω μέχρι τώρα. Η θερμοκρασία του σώματος μου ανέβαινε. Ένα συναίσθημα το οποίο δεν είχα αισθανθεί ξανά τόσο έντονα άρχισε να δημιουργείτε. Αυτό το συναίσθημα ήταν ο θυμός μου προς το άτομο που βρισκόταν μπροστά μου εκείνη την στιγμή.

Θα σε κάνω να το πληρώσεις...Είπα σιγανά καθώς τα χτυπήματα στην μέση μου απο πριν με δυσκόλευαν όταν μιλούσα.

Εεεε? Τι είπες δεν σε ακούω? Είπε ειρωνικά ο Drake.

ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΑΚΡΙΒΑ!!! Η φωνή μου ήταν τόσο δυνατή που σίγουρα ακούστηκε σε όλο τον χώρο τον οποίο βρισκόμασταν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΚυρ Απρ 13, 2014 3:41 pm

ΧΑ! Για κοίταξε γύρω σου αγόρι.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΣΕ ΣΩΣΕΙ! Είπε φωναχτά ο Drake καθώς το πρόσωπο του είχε 1 μέτρο απόσταση απο το δικό μου. Τότε ακούστικε ένας ήχος έξω απο την πόρτα. Η ήχος αυτός ήταν ενός άνδρα να φωνάζει. Τι ακριβώς γινόταν εδώ? Μήπως τελικά το θαύμα που περίμενα γίνετε αυτή την στιγμή? Ο ήχος δύο σπαθιών που συγκρούοντε ακούστηκε μέσα στο δωμάτιο μας κ τότε ήταν που ο Drake κ εγώ καταλάβαμε πως μια μάχη γινόταν έξω απο το δωμάτιο. Ο Drake τότε σηκώθηκε απο την καρέκλα κ άρχισε να βαδίζει προς την πόρτα αλλα τότε η πόρτα ένας άνδρας πετάχτηκε μέσα σπάζοντας την πόρτα. Ο άντρας αυτός ήταν ένα απο τα τσιράκια του Drake. Μόλις τον κοίταξα κατάλαβα πως ήταν νεκρός καθώς είχε μια μεγάλη πληγή απο κόψιμο σπαθιού στο στήθος του. Την ίδια στιγμή μέσα απο την σκόνη που δημιουργήθηκε απο την πόρτα που έπεσε μία φιγούρα άρχισε να αγνοφένετε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΚυρ Απρ 13, 2014 3:55 pm

Φαίνεται πως ήταν καλή ιδεά να σε ακολουθήσω Drake...Ο έκφραση στο πρόσωπο του Drake άλλαξε. Φαινόταν καθαρα απο την έκφραση του πως φοβόταν αλλα τι? Ποιος ήταν αυτός ο άνδρας? Καθώς περπατούσε προς το μέρος μου μέσα απο την σκόνη το πρώτο πράγμα που φάνηκε ήταν οι μπότες του ανθρώπου κ το σπαθί του. Δεν πίστευα πως θα έπεφτες τόσο χαμηλά ώστε να προσλάβενες πειρατές για να κάνουν τις βρωμοδουλειές σου. Μετά απο μερικά δευτερόλεπτα απο καλύφθηκε μπροστά μας ο άνδρας αυτός. Ήταν ο Erick! Ο φίλος του πατέρα μου. Μα πως με βρήκε όμως? Αυτή ήταν η πρώτη σκέψη που πέρασε απο το μυαλό μου αλλα απευθείας την αντικατέστησε η σκέψη μου πως είχα ελπίδες να ξεφύγω απο αυτό τον μπελα στον οποίο έμπλεξα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΚυρ Απρ 13, 2014 4:14 pm

Τι γυρεύεις εσύ εδώ Erick...? Η στάση του σώματος του Drake έδειχνε δισταγμό καθώς ο φόβος είχε κυριέυσει το σώμα του.

Μόλις σου είπα, σε ακολούθησα. Κ τελικά φάνηκε πως μου βγήκε σε καλό. Μην ανησυχείς Sebastian σε μερικά λεπτά θα σε έχω βγάλει απο εδώ.

Τσ...Κόψε τις μαλακίες κ πες μου τι κάνεις εδώ!! Ο Drake έβγαλε το σπαθί απο την θήκη του κ όρμισε κατα πάνω στον Erick γεμάτος θυμό. Δεν μπορούσα να καταλάβω απο που προερχόταν αυτός ο ξαφνικός θυμός του Drake αλλά δεν με ένοιαζε κ πολύ αυτή την στίγμη το μόνο που ήθελα ήταν να βγω απο εδώ ζωντανός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Marines
Marines
Gohan


Posts : 4023
Join date : 08/11/2010
Age : 29
Location : Wait What!?

[Τέλος]The start of a marine Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]The start of a marine   [Τέλος]The start of a marine I_icon_minitimeΚυρ Απρ 13, 2014 4:25 pm

Ο Drake έβαζε όλη του την δύναμη προσπαθώντας να σκοτώσει τον Erick με ένα χτύπημα αλλα αυτός με ευκολία απέφευγε τα χτυπήματα. Κάνοντας ένα σάλτο ο Erick εμφανίστηκε πίσω απο τον Drake κ τον τραυμάτισε πίσω απο τα πόδια του κ ταυόχρονα του έκανε μια μεγάλη κ βαθιά πληγή στην σπονδυλική του στήλη αφήνοντάς τον ανίκανο να συνεχίσει την μάχη. Ήταν εμφανές πως ο Erick ήταν πολύ δυνατότερος απο τον Drake καθώς μόνο με μία κίνηση κατάφερε να τον ακινητοποιήσει βγάζοντας τον εκτός μάχης. Το επόμενο πράγμα που έκανε ο Erick ήταν να έρθει δίπλα μου κ να κόψει με το σπαθί του τα σχοινιά που ήταν στα χέρια κ στα πόδια μου με τα οποία με είχαν δέσει στην καρέκλα. Προσπάθησα να σηκωθώ αλλα τα πόδια μου δεν με βαστούσαν. Τα χτυπήματα του Drake νωρίτερα είχαν κάνει ζημιά στα κόκαλά μου κ αυτό με δυσκόλευε να περπατήσω έτσι ο Erick έβαλε το ένα χέρι μου στον ώμο του κ άρχισε να με κουβαλάει προς τα έξω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος]The start of a marine
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Marine Vs Future Ex-Marine[Τελος]
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]
» A new start....[ΤΕΛΟΣ]
» [Τέλος] Back from the Start!!
» Rough Start (Τελος)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: EAST BLUE SEA :: SHELL TOWN-
Μετάβαση σε: