.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line!

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vasilhs6
Marines
Marines
vasilhs6


Posts : 3259
Join date : 18/08/2011
Age : 30
Location : Athens

[ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line!   [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 10:20 am

Φτασαμε μετα απο λιγη ωρα στο σημειο οπου συναντησαμε και τους υπολοιπους. Αφου αποχαιρετησα τους Μαρινς και τον γιατρο σταθηκα μπροστα στον captain Fullbody.
Καπετανιε αφου σας ζητησω μια ακομη συγνωμη για την αποτυχια μου, μπορω να σας παραδοσω την Μιou και να την πατε στο αρχηγειο οπου και θα παραδοσει τις πληροφοριες που χρειαζεται η παραταξη και η κυβερνηση για τους εγκληματιες των αρχικων θαλασσων.
Παρεδωσες την κοπελα σωα και ασφαλη Genzou και αυτη ηταν η αποστολη σου. Συγχαρητηρια, παρα την ηττα σου θα εισηγηθω στην παραταξη για εσενα και το πσουδαιο μελλον που εχεις.
Ευχαριστω πολυ κυριε!
Και αφου τον αποχαιρετησα βαρωντας προσοχη εμεινε να αποχαιρετησω μονο η Miou.
Αυτο ηταν λοιπον, εδω θα σε αποχαιρετησω.
Χαρηκα πολυ για την γνωριμια Haru και ελπιζω καποια μερα να ξανασυναντηθουμε ως συναδελφοι.
Και γω χαρηκα που σε γνωρισα! Ελπιζω να καταφερεις να πραγματοποιησεις το ονειρο σου και να γινει μια σπουδαια πολειμιστρια των Μαρινς καποια μερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vasilhs6
Marines
Marines
vasilhs6


Posts : 3259
Join date : 18/08/2011
Age : 30
Location : Athens

[ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line!   [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 10:26 am

Και εγω το ελπιζω. λοιπον δεν θα πουμε αντιο...Ας πουμε εις το επανιδειν?
Ναι καλυτερα. Εις το επανιδειν λοιπον. Της ειπα χαμογελοντας.
Αφου την αγκαλιασα και με φιλησε πηρε τον δρομο πισω απο τον καπετανιο και ανεβηκε στο πλοιο. Καθως το πλοιο αποχωρουσε απο το εστιατορειο ενιωθα ξανα εκεινο το συναισθημα που ενιωθα σε καθε νησι οταν αποχαιρετουσα τους ανθρωπους που ειχα γνωρισει. Σε ολα τα ταξιδια μου γνωρισα πολλους ανθρωπους και εκανα αρκετους φιλους, ομως με κανεναν δεν μπορουσα να κρατησω επαφη και να ξανασυναντηθω καθως δεν το επετρεπαν οι υποχρεωσεις μας. Αυτος ηταν και αλλος ενας λογο που ηθελα να αποκτησω πληρωμα, να μην νιωθω ετσι περιεργα οταν φευγω απο καθε νησι αλλα να ξερω οτι θα εχω ανθρωπους που θα με συντροφευουν οτι κι αν γινει οπου κι αν παμε. Ετσι λοιπον καθως το πλοιο χαθηκε απο τον οριζοντα ζητησα απο τους μαγειρες του εστιατορειου να μου πακεταρουν μερικα φαγητα να παρω μαζι μου για να εχω προμηθειες μεχρι να φτασω στο Dawn Ιsland.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vasilhs6
Marines
Marines
vasilhs6


Posts : 3259
Join date : 18/08/2011
Age : 30
Location : Athens

[ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line!   [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 12:01 pm

Αφου λοιπον μου ετοιμασαν μερικα φαγητα αποχαιρετησα ολον τον κοσμο εκει και μπηκα στην βαρκα μου με προορισμο το Dawn Island. To ταξιδι μου θα ηταν αρκετα μεγαλο και ετσι θα περνουσα περιπου 3 μερες στην θαλασσα. Ηλπιζα πως το ταξιδι αυτο θα ηταν το τελευταιο που θα εκανα μονος μου και στον επομενο προορισμο μου θα με συνοδευε το πληρωμα μου και πανω απο ολα οι καινουριοι μου φιλοι. Καθως λοιπον απομακρυνομουν απο το πλωτο εστιατορειο και αφηνοντας πισω μου οτι κακο συνεβη εκει σκεφτομουν μονο το μελλον το οποιο προδιαγραφοταν ελπιδοφορο και λαμπρο, αρκει φυσικα να αξιοποιουσα σωστα τις ευκαιριες που θα παρουσιαζοταν στον δρομο μου και να καταφερνα να αντιμετωπισω με επιτυχια ολες τις δυσκολιες που θα εμφανιζοταν.
Οι ωρες περνουσαν και εγω πανω στην βαρκα ειχα αρχισει να βαριεμαι. Δεν ειχα τι να κανω, ωσπου σκεφτηκα να προετοιμασω λιγο το εδαφος πριν την αφιξη μου στο Dawn Island. Ετσι αποφασισα να επικοινωνησω μεσω του Den Den Mushi με τον αρχηγο της βασης στο νησι για να του μεταφερω την επιθυμια μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vasilhs6
Marines
Marines
vasilhs6


Posts : 3259
Join date : 18/08/2011
Age : 30
Location : Athens

[ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line!   [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 3:34 pm

Πηρα λοιπον το Den Den mushi στα χερια μου και καλεσα την βαση των Μαρινς στο Dawn Island.
Ναι παρακαλω, βαση Μαρινς στο Dawn Island.
Καλησπερα, θα ηθελα να μιλησω στon Captain Ori.
Και ποιος τον ζητει παρακαλω???
Marine Ensign Haru Genzou.
Μισο λεπτο να τον ενημερωσω, περιμενετε παρακαλω.
Και για λιγη ωρα περιμενα να επιστρεψει ο ναυτης που σηκωνε το τηλεφωνο στην βαση.
Ο αρχηγος δεχτηκε να σας μιλησει, σας συνδεω αμεσως!
Ευχαριστω, αντιο.
Ακουσα εναν περιεργο ηχο και λιγο αργοτερα την ενθουσιωδη φωνη του captain Ori.
Haru τι κανεις????? Πως εισαι, ολα καλα????
Ολα καλα Captain Ori. Πολυ καλα. Εσεις εκει στο νησι πως πατε?
Εεε οπως τα ξερεις... Για πες πως και μας θυμηθηκες???
Να σε λιγες μερες θα ερθω στο νησι και....
Οοοο ερχεσαι εδω???? Θα χαρουμε πολυ να σε δουμε και ειδικα ο πατερας σου!
Σας παρακαλω μην πειτε τιποτα θελω να του κανω εκπληξη. Για αλλο λογο σας τηλεφωνησα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vasilhs6
Marines
Marines
vasilhs6


Posts : 3259
Join date : 18/08/2011
Age : 30
Location : Athens

[ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line!   [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 09, 2012 3:52 pm

Τι αλλο λογο??? Με τρομαζεις.....
Οχι ηρεμηστε ολα καλα ειναι. Απλα θελω να σας ζητησω μια χαρη.
Τι θες Haru, πες μου.
Να, εδω και πολυ καιρο ταξιδευω μονος μου στην θαλασσα και αυτο με εχει κουρασει αρκετα. Θα ηθελα λοιπον αν μπορουσατε να με βοηθησετε να βρω 2-3 ατομα που να με συνοδευσουν ως πληρωμα στις περιπετειες μου απο εδω και περα.
Αχα μαλιστα. Και θες καποιους απο την βαση εδω στο νησι?
Ναι αν θα ηταν ευκολο. Σας εμπιστευομαι απολυτα και πιστευω πως αν συμφωνησετε να μου παραχωρησετε μερικους θα ειναι οι δυνατοτεροι.
Ενταξει haru θα δω τι μπορω να κανω. Εχουμε καποιους νεοσυλλεκτους που βρισκονται στο τελος της εκπαιδευσης και ειναι οτι πρεπει για να αναλαβουν τετοιους ρολους. Θα το κανονισω και θα μιλησουμε επ'αυτου ταν ερθεις εδω.
Μαλιστα κυριε! Σας ευχαριστω για την βοηθεια. Θα τα πουμε συντομα, αντιο κυριε!
Αντιο haru, σε περιμενω.
Ειπε και εκλεισε το Den Den Mushi. Ετσι εγω ευχαριστημενος οτι ολα πηγαιναν καλα καθισα στο καταστρωμα του πλοιου μου και περιμενα να φτασω στην πατριδα μου μετα απο πολυ καιρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




[ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line!   [ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 1:16 pm


Όνομα:Haru Genzou
Haki Points:-
Player of the Month Points:9
Beli: 57.000
Bounty/Fame Points:2.000.000
Παρατηρήσεις:Δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείς τις ιστορίες σου βαρετές... Εμένα μια χαρά μου αρέσουν (ειδικά οι δύο τελευταίες σου). Τέλος πάντων, το μόνο που δεν ήθελα να κάνεις ήταν να πάρεις φιλιά απο την Miou. Στην έβαλα έτσι για να είναι δύσκολη... Εκεί σου έκοψα!
Πέραν αυτού, μου άρεσε που έβαλες πως πνίγεσαι (σου έδωσα κάτι έξτρα για την προσπάθεια!)

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[ΤΕΛΟΣ] To πειρατικο πληρωμα απο την Grand Line!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος] Grand Line: First Stop!!
» [Τελος] Bad Taste Of Marines Before Grand Line!
» Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος]
» Grand Line:Suns first stop!!
» Heavshin Pirate and the last island before grang line part1 [ΤΕΛΟΣ]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: