.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος] Random Events

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

[Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Random Events   [Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 9:01 am

Ένας ψηλός, μελαχροινός άντρας εμφανίζεται μπροστά μας. Αμέσως καταλαβαίνω ότι κι αυτός έχει κάποια δύναμη. Δίπλα του στέκεται κι άλλος ένας που έχει το κεφάλι του σκεπασμένο. Οι δυο τους πρέπει να είναι οι αρχηγοί των πειρατών.
-Μας αιφνιδίασες πριν αλλά αυτό δεν πρόκειται να συμβεί 2η φορά. Είμαστε έτοιμοι για σένα.
-Κύριε, ζήτω άδεια να τον αναλάβω προσωπικά. Θέλω να δοκιμάσω την δύναμη του ο ίδιος.
-Μμμμμ...Είσαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρεις Rob?? Δεν θέλω να πάθεις κάτι..
-Μην ανησυχείτε κύριε θα τελειώσω γρήγορα μαζί του.
-Όπως νομίζεις. Είναι δικός του!! Φρόντισε να πάρεις το αίμα μας πίσω!!
-Μάλιστα!!!
Η μάχη μας ξεκινά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

[Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Random Events   [Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 10:08 am

....-Πριν σε σκοτώσω θέλω να ξέρω το όνομά σου. Εγώ είμαι ο Captain Rob Greywind.
-Ένας ακόμα διεφθαρμένος μαριν λοιπόν..Μπορείς να με φωνάζεις Chaka..Είμαι ο ένας απ'τους προσωπικούς φύλακες του Βασιλιά Cobra και προστάτης του Βασιλείου. Έχω την δύναμη του Inu Inu no Mi, Model: Jackal. Η διαφθορά σας δεν θα αγγίξει το ιστορικό μας βασίλειο.
-Η διαφθορά μας??...Τι είναι αυτά που λες??
Ο Chaka δεν απάντησε κι έβγαλε ένα τεράστιο σπαθί και μου όρμησε. Τρέχω προς το μέρος προσπαθώντας να τον κόψω με το σπαθί μου. Αποφεύγει μετά δυσκολίας την επίθεση μου.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Destro στις Δευ Σεπ 17, 2012 11:20 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

[Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Random Events   [Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 11:12 am

Ο τύπος είναι αρκετά γρήγορος κι αυτό έχει αρχίσει να μου δίνει στα νεύρα. Προσπαθεί να με χτυπήσει με το κοφτερό σπαθί, ενώ είχε ήδη πάρει την μορφή υβριδίου τσακαλιού, αλλά εγώ αποφεύγω όλες τις επιθέσεις του με το soru μου. Τελικά βρίσκω ένα άνοιγμα και με μια αστραπιαία κίνηση τον κόβω με το σπαθί μου. Δεν ήθελα να τον σκοτώσω, γιατί αυτά που είπε μου φάνηκαν αρκετά ύποπτα και ήθελα να διασταυρώσω αν οι πληροφορίες που είπε ήταν όντως αληθινές. Την ώρα που τον πλησίασα ο άλλος τύπος που ήταν μαζί του μπήκε μπροστά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

[Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Random Events   [Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 11:34 am

-Δεν θα σ'αφήσω να τον αγγίξεις, διεφθαρμένο καθίκι!!
-Εσύ ποιος είσαι πάλι?
-Ο Pell, o έταιρος προστάτης του Βασιλείου. Έχουμε δώσει ιερούς όρκους υπέρ της προστασία της βασιλικής οικογένειας! Δεν θα σας αφήσουμε να φτάσετε στην πριγκίπισσα.
-Ποια πριγκίπισσα, τι λες??
-Αυτοί οι πουλημένοι προσπάθησαν να απαγάγουν την πριγκίπισσα Vivi, διάδοχο του θρόνου της Arabasta, αλλά απέτυχαν. Τους φέραμε εδώ για να τους ανακρίνουμε!!
Και τότε ακούστηκε ένας πυροβολισμός. Μια σφαίρα καρφώθηκε στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

[Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Random Events   [Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 11:40 am

Γύρισα το κεφάλι μου στο λεπτό. Είδα τον Commodore Νίο να κρατάει το πιστόλι από όπου ήρθε η σφαίρα. Δεν φάνηκε όμως να πιστεύει ότι ήμουν ακόμα ζωντανός. Τότε είδα στο χέρι του το σήμα που είχα δει και στον Mr.4, και αμέσως κατάλαβα τι είχε γίνει. Εκείνη την στιγμή μια γυναίκα με μπλε μαλλιά, αρκετά ψηλή και λεπτή εμφανίστηκε.
-Σκοτώστε τους όλους τι περιμένετε?
Αλλά τα νεύρα μου δεν είχα όρια. Με είχαν εξαπατήσει. Αμέσως μετατράπηκα σε λάβα και έπεσε επάνω τους σαν κύμα που πέφτει στα βράχια. Οι φωνές τους ίσως ακούστηκαν μέχρι και τις αρχικές!! Έπρεπε να μάθω τα πάντα. Γύρισα στον Pell και τον Chaka κι άρχισα να ρωτάω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




[Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Random Events   [Τέλος] Random Events - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Σεπ 19, 2012 9:23 am


Όνομα: Rob Greywind
Haki Points:---
Player of the Month Points:6
Beli: 48.000
Bounty/Fame Points: 2.000.000
Παρατηρήσεις: Μικρές περιγραφές, και απλό σενάριο...Δεν μπορούσα να βάλω κάτι παραπάνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος] Random Events
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» The Events At Ilusia[Τέλος]
» [Τέλος] Είναι αλήθεια το τέλος;
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]
» Η μαχη στην θαλασσα και ενα το απροβλετο τελος[ΤΕΛΟΣ]
» [ΤΕΛΟΣ]Heavshin Pirate and the ghost island [ΤΕΛΟΣ]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: