.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Αρχη]Traitors...traitors everywhere!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
metalgunner
Civilian
Civilian
metalgunner


Posts : 3184
Join date : 02/01/2012

[Αρχη]Traitors...traitors everywhere!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Αρχη]Traitors...traitors everywhere!!!   [Αρχη]Traitors...traitors everywhere!!! I_icon_minitimeΠαρ Σεπ 21, 2012 2:37 am

Link προηγούμενης ιστορίας:



Περίληψη Προηγούμενων:

Η αλλαγη στην ατμοσφαιρα γινοταν ευκολα αντιληπτη.Υστερα απο τοσο καιρο στην κρυα Νorth Blue,δεν γινοταν να μην εκτιμησω ενα τοσο ευχαριστο κλιμα.Ενα ζεστο αερακι φυσηξε,φουσκωνοντας τα πανια,καλωσοριζοντας με.Εβγαλα το καπελο ανταποδιδωντας και εκανα μια μικρη υποκλιση στην θαλασσα που βρισκοταν μπροστα μου.Αν με εβλεπε καποιος θα νομιζε πως ειμουν τρελος αλλα δεν με πολυενοιαζε.Επιτελους ειχα επιστρεψει σπιτι.Βρισκομουν ξανα εκει που ξεκινησα.Στην αγαπημενη μου South!!!Oι γλαροι πετουσαν νωχελικα και καποια μικρα συννεφακια στολιζαν τον ουρανο.Ομως δεν ηταν ικανα να κρυψουν τις φωτινες ακτινες του ηλιου που εφταναν θερμες και ζεσταιναν τα παντα σ'αυτη την ευλογημενη θαλασσα.Παρατησα το τιμονι και πηγα προς την κουζινα του πλοιο γιατι διψουσα.Γεμιζα ενα ποτηρι νερο και εμεινα για λιγο να το κοιταζω,καθως σκεφτομουν ποσο τυχερος ειμουν που καταφερα να επιστρεψω σωος και αβλαβης.Ουκ ολιγες φορες θα μπορουσα να πεθανω ή να τραυματιστω ή να καταληξω σην φυλαη οσο βρισκομουν στην North.Oμως ειχα επιβιωσει και ειμουν ελευθερος.Ολα οσα ειχα ζησει εκει με ειχαν κανει δυνατοτερο και πιο ωριμο.Σηκωσα το ποτηρι σαν να ευχαριστουσα την θαλασσα για τις εμπειριες που μου ειχε προσφερει και ετοιμαστηκα να το κατεβασω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Αρχη]Traitors...traitors everywhere!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Kill those traitors[Τέλος]
» [Αρχή-Παρελθόν]Το ταξιδι προς την λυτρωση του κοσμου - Η Αρχη[Τελος]
» [Αρχή - Παρελθόν] Η αρχή μιας νέας ζωής
» [Αρχη]Η εκδικηση Και η αρχη του ταξιδιου μου....(part1)[Τελος]
» [Αρχη]Η εκδικηση Και η αρχη του ταξιδιου μου....(part2)[Τελος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: