.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

  [Τέλος]Αντίο

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2014 10:17 am

Όνομα Χαρακτήρα: Tomasu D. Sirch
Παράταξη: Πολίτης
Bounty:
Φήμη: 4
Τίτλος Ιστορίας: Αντίο
Προηγούμενη Ιστορία(Link):  http://www.onepiecegr-rpg.com/t7642-topic



Tomasou: Τομάσου εδώ, ύστερα απο πολύ ψάξιμο ,κατάλαβα πως δεν υπάρχει διαθέσιμη βάρκα σε αυτό το νησί οπότε πρέπει να περιμένω μέχρι να φτιάξει μία ο τζακ ο μαγαζάτορας.Όμως μην ανησυχείτε φίλοι μου, διότι η ζωή με τον τομάσου έχει πάντα μια περιπέτεια.

Suga: Αυτή η κακή συνήθεια του να μιλάς στον εαυτό σου πρέπει κάποτε να κοπεί...

Tomasu: Σκασμός!Μα ούτε μια πλάκα να κάνουμε δεν μπορούμε!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tomasu D. στις Πεμ Νοε 20, 2014 8:26 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2014 10:43 am

Κάπου κοντα στο μαγαζί του τζακ ο tomasu και ο Suga συζήταν για την πορεία του tomasu.Ο ανεμος αυτη τη μερα είναι αρκετά δυνατός ίσως βρέξει αργότερα.Το κλιμα που επικρατεί είναι σκεπτίκο λόγω της προηγούμενης συνάντησης με τον Luk στο λιμάνι.

Suga:Και τι σκοπεύεις να κάνεις μέχρι να φτιαχτεί η βάρκα?

Tomasu:Χμμμ δεν ξέρω είναι τόσοι αυτοί που θέλω να χαιρετήσω

Suga: Αυτο μπορεί να περιμένει βλάκα!Μιας και είδες πως δεν θα έχεις να κάνεις με απλούς αντιπάκους απο εδώ και πέρα, πρέπει να προπονηθείς!

Tomasu: Μα εσύ ήσουν ο δάσκαλος μου και μου έμαθες ότι ήξερες!

Suga: Δεν διαφωνώ αλλά αυτό που σου λείπει είναι η εμπειρία!

Tomasu: Εμπειρία?Η αλήθεια ειναί πως ο μόνος που έκανα μάχες μαζί του ήτανε κάτι κορμοί δενδρων και εσύ, αλλά αμφιβάλω αν έβαζες όλη σου την δύναμη.

Suga: Βλέπεις?Για αυτό σου λέω!Λοιπόν δεν ακούω κουβέντα!Η προπόνηση αρχίζει ακολούθησε με!!

O suga άρχισε να περπατάει με κατεύθυνση το δάσος,ο τομάσου απο πίσω ακολουθούσε γεμάτος ενθουσιασμό.Ο αέρας δεν ήταν με το μέρος μιας και θα έκανε την προπόνηση πιο δύσκολη.Στο βάθος φαίνονταν τρία νεάρα παιδάκι κοντά σε ηλικία 14-16 χρονών.

Suga: Εδω ειμαστε.Παιδιά είστε απο την ένωση μαχητών ussop έτσι?Θα θέλαμε την βοήθεια σας!

Ushi : Χεχε!Ηρθατε στα κατάληλα άτομα!Με λένε ούσι

Satoshi : Ελπίζω να είναι κάποια πρόκληση.Με λένε σάτοσι

Sora :  Με λενε σόρα!

Oya : Εμένα όγια

Pokuro : Πόκουρο! Και ολοι μαζί είμαστε οι U.S.S.OP. OFFICIAL DAWN TEAM!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tomasu D. στις Πεμ Νοε 20, 2014 8:27 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2014 11:15 am

Sora: Λοιπόν πως μπορούμε να σας βοηθήσουμε?

Suga: Χρείαζομαστε βοήθεια διότι ο τομάσου απο εδώ θέλει να σαλπάρει σε λίγες μέρες και χρειάζεται προπόνηση!Στο πρώτο στάδιο πρέπει να μάθει αποφυγή οπότε αναρωτιόμουνα αν υπάρχει κανείς απο εσάς που να ξέρει απο πιστόλια και σφεντόνες?

Tomasu: πιστόλια!!?  o tomasu για μια στιγμη κοκάλωσε και σκέφτηκε να φύγει όσο ήταν καιρός

Sora: Βεβαίως και ξέρουμε από σημάδι!Ολοι εκτος απο μένα εγώ ξέρω πως να φτιάχνω βότανα για θεραπείες,παρόλα αυτά κανείς μας δεν χρησιμοποιεί  πιστόλια!

Η ανακούφηση στο πρόσωπο του τομάσου ήταν εμφανής.

Suga:Πολύ ωραία! Λοιπόν παιδία και τομάσου!Το πρώτο στάδιο της προπόνησης  έχει ως εξής! Τα παιδίά θα προσπαθήσουν να σε πετύχουν με τις σφεντόνες τους, η προπόνηση ολοκληρώνεται όταν θα καταφέρεις να αποφύγεις 100 συνεχόμενα πετραδάκια κουκουνάρια και ότι αλλο πετάξουν!Εισταστε έτοιμοι?

Ένωση U.S.S.O.P: ΝΑΙ!!!!!!

Tomasu: Χεχεχε!!Πολύ εύκολο για εμένα!


Suga: ΑΡΧΙΣΤΕ!!!!!!!  


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tomasu D. στις Πεμ Νοε 20, 2014 8:27 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2014 11:52 am

Τα παιδιά έβγαλαν τις σφεντόνες τους απο τις τσέπες τους και άρχισαν να στοχεύουν τον tomasu,Αρχικα χρησιμοποίησαν και οι 4 πέτρες, ο Sora πήγε βαθυά στο δάσος για να μαζέψει βότανα.Ο Tomasu πήρε αμυντική στάση και άρχισε να παρατηρεί το περιβάλλον του.

Η πρώτη βολή ήρθε πήγαινε ακριβώς προς το πρόσωπο του Tomasu,χωρίς να χάσει χρόνο εσκυψε

Tomasu: χεχε νομίζατε πως κάτι σαν αυτό θα με πετύχενε!?

Η επόμενες 2  πέτρες βρήκαν στα πόδια το tomasu!

Tomasu: Αουτς!!!!!!

Satoshi: Μην μας υποτιμάς  

Παλι απο την αρχή.Αυτή τη φορά 3 πέτρες ταυτόχρονα,ο τομάσου πήδηξε τόσο ψηλά που ήταν αρκετό για να τις αποφύγει,ακολούθησε μια βολή απο πίσω του από τον ούσι που φημίζεται για τις αθόρυβες κινήσεις του,και πάλι δεν είχε αποτέλεσμα ο τομάσου απλά έκανε ένα βήμα πιο δίπλα και την απέφυγε και αυτή.Συνέχιζε να αποφεύγει τις πέτρες μέχρι που έφτασε να έχει αποφύγει 70 συνεχόμενες χωρίς να έχει κουραστεί ιδιαίτερα.Τότε ο Oya που είχε καλό άλμα πήδηξε ψηλά και στόχευσε το τομάσου....Το ψήλο πήδημα του τομάσου δεν θα βοηθούσε αυτή τη φορά.Ο oya έριξε την πέτρα,Ο τομάσου έκανε 2 βήματα μπροστά,2 πέτρες ήρθαν από τα άλλα 2 παιδία και για να τις αποφύγει πήγε και κόλλησε την πλάτη του σε ένα δένδρο,Ο oya προσγηώθηκε στο έδαφος και αμέσως έριξε προς το κεφάλι του τομάσου,ο ταμάσου έσκυψε και η πέτρα χτύπησε το δένδρο.Ο ούσι παρατήρησε την πέτρα που χτύπησε στο δένδρο και έτσι όπως έπεφτε προς το πάτωμα, έριξε μια αλλη πετρα και χτύπησε την πέτρα που έπεφτε,έτσι ταυτόχρονα 2 πέτρες πήγαιναν προς τον τομάσου,τελευταία στιγμή πηδάει στον αέρα,αλλά χτυπάει το κεφάλι του σε ένα κλαδί!Ηταν η ευκαιρία τους όλοι μαζι έριξαν 4 πέτρες,Η μια πηγαινε προς τον τομάσου, οι αλλες 2 προς τα δεξιά του και τα αριστερά του και η 4η προς τα κάτω του.....Ρουα Ματ φώναξαν τα παιδιά


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tomasu D. στις Πεμ Νοε 20, 2014 8:27 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΚυρ Νοε 16, 2014 4:48 pm

Tomasu : Ρουα Ματ?Δεν νομίζω

Είπε ο tomasu και την ίδια στιγμή χτύπησε το κορμό του δένδρου με το πόδι του,έτσι ώστε να πάει μπροστά.Με αυτή την έξυπνη κίνηση απέφυγε όλες  τις πέτρες!Τα παιδιά έμειναν άφωνα!

Pokuro : Είναι καλός.Αλλά δεν τελειώσαμε ακόμα!Έχουμε άλλες 21 πέτρε να ρίξουμε!Ώρα για την ειδική μου κίνηση!

Είπε ο πόκουρο και πήρε τρεις πέτρες απο το έδαφος τις έστησε στην σφεντόνα του και τις τρεις ταυτόχρονα και έριξε την βολή του!Ο τομάσο χωρίς να χάσει χρόνο έκανε ένα από τα γνωστά ψηλά άλματα του!

Ushi : Χεχε περίμενα τη στιγμή που θα έμενες στον αέρα!

Είπε ο ούσι κρυμμένος στα φύλλα ενός θάμνου και αμέσως έριξε μια βολή προς το μέρος του τομάσου.Ξαφνικά ο άνεμος δυνάμωσε,ακόμα πιο πολύ απο ότι πριν.Έτσι η βολή του ushi δεν βρήκε στόχο.Ο tomasu πάτησε στο έδαφος.

tomasu: χεχε η τύχη είναι μία από τις δυνάμεις μου!

Ο oya την ίδια στιγμή πετάχτηκε τρέχοντας όσο πιο κοντά στον tomasu μπορούσε!Ήταν ο τύπος που έπερνε πάντα τις πιο ριψοκύνδινες αποφάσεις σαν τον tomasu.

Oya : Οσο πιο κοντα σου ειμαι, τόσο πιο λιγότερο χρόνο θα έχεις για να αποφύγεις, και η δύναμη του αέρα θα είναι σχεδόν αμελητέα!


Ο oya εριξε τρεις πετρες στην σειρα την μια μετά την άλλη.Ο τομάσου απέφυγε ξανα σκύβοντας.Τα παιδιά έδειχναν εξουθενομένα, έτοιμα για τον τελικό γύρο η όλα η τίποτα.Οι 2 απο τους 4 άρχισαν να ριχνουν ξανά πέτρε προς τον tomasu περιπου 8 ήταν,o tomasu απέφυγε με γρήγορα βήματα και κινήσεις,ύστερα σαν φιγουρατζής που ήτανε πήδηξε τόσο ψηλά οσο πότε άλλοτε σχεδόν έφτασε την κορυφή των δένδρων έχοντας 2 με 1  πέτρες ο καθένας τις έριξαν όλες προς τα πάνω σαν βέλη.Σύνολο 6 πέτρες και οι τελευταίες.Ο tomasu άρχισε να περιστρέφεται στον αέρα επιδέξια δημιουργόντας κι αλλο αέρα.Οι πέτρες ούτε κατάφεραν να τον ακουμπήσουν και ο tomasu πάτησε ξανά στο έδαφος!

Tomasu: ΟΥΦΦΦ!!Αυτο ηταν πραγματικά δύσκολο!Εσείς οι 4 είσται ταλαντούχοι θα γίνεται μεγάλοι πολεμιστές!

Και οι 4 μαζί: Ευχαριστούμε και ο Sora είναι σπουδαίος στον τομέα του!

Suga: Τα πήγες αρκετά καλά αλλά πάντα είσουν γρήγορος.Αυτο που θες δουλειά είναι η δύναμη!Αύριο πρωί πρωί να έισαι εδώ περα για να αρχίσουμε το δεύτερο στάδιο της προπόνησης σου, παιδιά ευχαριστούμε για την βοήθεια.

Και οι 4 μαζι: Δεν κάνει τίποτα,είχε πλάκα!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tomasu D. στις Πεμ Νοε 20, 2014 8:28 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΔευ Νοε 17, 2014 4:20 am

Εκείνο το βράδυ δεν έβρεξε ίσως το πήγαινε για μπόρα και απλά κρατούσε ακόμα και τις πιο μικρές σταγόνες.Παρόλα αυτά ο άνεμος δεν σταμάτησε,μόνο δυνάμωνε.Ο tomasu  νιώθοντας λύπη που θα αποχωρηστεί όλους αυτούς τους ανθρώπους κατευθύνθηκε προς το μαγαζάκι της Mako το οποίο συντηρούσε η Marylene.Άνοιξε την πόρτα και ακούστηκαν θόρυβοι χειροκροτήματα και φωνές να λένε ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!


Ήτανε ένας μεγάλος αριθμός απο κατοίκους του νησιού που ήξεραν και αγαπούσαν τον tomasuΤου οργάνωσαν πάρτυ έκπληξη μιας και θα έφευγε σε λίγες μερες!Ο tomasu έμεινε άφωνος,σχεδόν δάκρυσε απο χαρά.Η marylene πρώτη πρώτη τον πλησίασε χαμογελώντας κρατώντας ένα ποτήρι με χυμό.

Marylene: Αυτό εδώ ειναι για σένα απόλαυσε το

Tomasu: Νομίζω πως είμαι αρκετά μεγάλος για να πίνω sake!!

Marylene: Μήπως ξεχνάς τι έγινε την τελευταία φορά που ήπιες sake?

Tomasu:Δεν με νοιάζει θέλω sake!!!

Ο γερο τζιμ πλησίασε με τα μάγουλα του κοκκινισμένα απο το sake ήταν απο την επήρια και χαμογελούσε συνεχώς.

Jim: Τι έγινε tomasu?Μας ποιάνει εύκολα το sake!?ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

Tomasu: Σκασε!!!Δεν είσαι σε θέση να μιλάς

Αυτοί είναι είπα απο μέσα μου,οι άνθρωποι αυτοί με βοήθησαν να προχωρήσω και αυτοί με βοηθάν να εκπληρώσω τα όνειρα μου.Μετά τον χαμό της οικογένειας μου μου φέρθηκαν όλοι σαν να ήμουν παιδί τους!Ο Suga όταν ήμουν πιο μικρός που στάθηκε σαν πατέρας,πλέον είναι ο καλύτερος μου φίλος παρά την ηλικία του,Ο τζιμ και η Mako με είχαν σαν εγγόνι τους και η marylene σαν τον μικρο της αδερφό.

Tomasu: Δεν θα ξεχασω ΠΟΤΕ με ακούτε?Δεν θα ξεχάσω ποτέ όσα κάνατε για εμένα!!!!!

Την ίδια στιγμή επικράτησε απόλυτη ησυχία στο μαγαζί,μετά απο λίγο όλοι ξέσπασαν σε γέλια και κραυγιές!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ πλακα έχεις, αυτο που κάναμε τον κάναμε γιατί έτσι νιώθαμε και εξελήχθηκες σε ένα πολύ καλό νέο!!!Marylene sake σε όλο το μαγαζι κερνάω εγώ είπε ο γερο τζιμ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΔευ Νοε 17, 2014 4:57 am

Τζιμ: Άντε Marylene βάλτου ένα ποτήρι sake του καημένου

Marylene: Καλά αλλά δεν θα το πιεις γρήγορα το υπόσχεσαι ε?

Tomasu: Ναι ναι το υπόσχομαι!

Η πόρτα άνοιξε αργά και βασανιστηκά, από έξω φάνηκε η σκιά ενός ψηλού άνδρα.Περπάτησε προς τα μέσα.Ήταν ο Suga τα μάτια του γυάλιζαν και φαινόταν αγριεμένος έτσι όπως πλησίαζε προς τον τομάσου.

Suga: Σταματήστε αυτή τη στιγμή!!Είμαστε σε σοβαρή προπόνηση , δεν μπορεί να πίνει sake!!!

Ο tomasu απογοητευμένος κοίταξε προς τον γερο τζιμ και την marylene για μια τελευταία ελπίδα.Και οι ίδιοι τρομαγμένοι απο τον suga κόυνησαν αργά τα κεφάλια τους δείχνοντας άρνηση οχι επιλογής.

Suga:Παρόλα αυτά μπορούμε να διασκεδάσουμε...Marylene φέρε sake!!!!!

Tomasu: Εεεε αυτό δεν είναι δίκαιο,εσύ γιατί μπορείς να πίνεις και γω όχι??

Suga: Δεν θέλω να γίνω εγώ δυνατότερος Baaaaka!!!

Η βραδυά κύλησε με γλέντι,γέλιο και χορό...ήταν ότι πρέπει για τον τομάσου πριν φύγει,σε μια στιγμή ο τομάσου πήγε έξω να πάρει λίγο αέρα!Η marylene τον ακολούθησε,τον βρήκε να κοιτάζει τα αστέρα!

Marylene: Λοιπόν τι σκοπεύεις να κάνεις στο μέλλον?Θα γίνεις marine η μήπως πειρατής?

Tomasu: Πειρατής!?Μα αυτοί δεν ειναι κακοί που λεηλατούν τα νησιά?

Marylene: Χαχα όχι βέβαια δεν είναι όλοι έτσι!Αργότερα θα καταλάβεις πως εκεί που νομίζεις οτι υπάρχει δικαιωσίνη τελικά υπάρχει η μεγαλύτερη αδικία ούτε μην βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα!     Ειπε η marylene    με ένα χαμόγελο.

Marylene: Ξέρεις ο αδερφός μου ήτανε πειρατής,δεν ξέρω που βρίσκετε πλέον,σε παρακαλώ υποσχέσου μου πως αν τον βρεις, θα του πεις πως η marylene ειναι σπίτι και τον σκέφτεται επίσης δεν χρειάζεται πλεον να ανησυχεί για το πράγμα!

Tomasu: Το πράγμα?

Marylene: Είναι κάτι δικό μας απλά σε παρακαλώ πες του το

Tomasu: Χεχε μπορεις να βασίζεσαι πάνω μου μα πιο είναι το όνομα του?

Marylene: Pyro!

Tomasu: Οκ λοιπον,Πάμε ξανά μέσα?

Το πάρτυ συνεχίστηκε μέχρι το πρωί,όλοι χόρευαν και έπιναν,ένας χαμός επικρατούσε.Τον Suga και τον Tomasu οπως και πολλούς άλλους τους πήρε ο ύπνος στα τραπέζια και τις καρέκλες του μαγαζιού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΔευ Νοε 17, 2014 10:58 am

Suga: Ξύπνα τεμπέλη!Έχουμε πολύ δουλειά!

Tomasu: Μμμμμ άσε με λίγο ακόμα...

Suga: Πφφφφ, τι θα κάνω με εσένα!

Είπε ο Suga και έριξε το τραπέζι όπου κοιμότανε ο tomasu.Ο tomasu αφόυ έπεσε φώναξε δυνατά από το πόνο και το άγριο ξύπνημα!

Tomasu: Μα είναι μόλις 8!

Suga: Κανονικά θα σε ξυπνούσα απο τις 6 αν δεν ήτανε η χθεσινή βραδιά!

Ο τομάσου άνοιξε την πόρτα του μαγαζιού και αφού χαιρέτησε την marylene που συγίριζε άρχισε να οδεύει με τον suga προς το δάσος!Ο αέρας ήτανε πολύ δυνατός καθώς έκανε την πορεία τους προς το δάσος δύσκολη,ο ουρανός απο την άλλη,είχε σκωτηνιάσει,τον κάλυπταν μαύρα σύννεφα που ετοίμαζαν καταιγίδα.

Suga : Λοιπον!Εδώ ειμαστε!Το δεύτερο μέρος της προπόνησης σου περιέχει ενδυνάμωση!Για αυτό θα σου δώσω αυτό το ξύλινο σπαθί το οποίο θα είναι το όπλο σου!Σκοπός είναι να βρεις να μου φέρεις το βότανο κιφίσι!Είναι ένα σπάνιο βότανο που μεγαλώνει κοντά στο βουναλάκι των ληστών όπου υπάρχουν και οι μεγαλύτεροι κίνδυνοι αυτού του δάσους!Μπορείς να ξεκινήσεις!

Tomasu: Χμμμ ακούγετε ενδιαφέρον!Δώσε μου 1 ώρα!

Ο tomasu ξεκίνησε τρέχοντας προς το βουναλάκι των ληστών για να βρει το γνωστό βότανο κιφίσι που μεγαλώνει εκεί κοντά.Όδευε για αρκετή ώρα χωρίς κανένα πρόβλημα μέχρι που μπροστά του φάνηκε μια τεράστια τίγρης.Ο tomasu χαμογέλασε αμήχανα και καθώς προσπάθησε να φύγει αθόρυβα κατάλαβε πως ήταν αργά.Η τίγρης τον είχε καταλάβει και άρχισε να τρέχει προς το μέρος του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΤρι Νοε 18, 2014 8:35 am

O tomasu δεν έχασε λεπτό και άρχισε να τρέχει χωρίς να σκεφτεί πως μια τέτοια τίγρη δεν θα αποτελούσε πρόβλημα για εκείνον.Η τίγρης ήτανε αρκετά γρήγορη οπότε ήταν αρκετά δύσκολο για εκείνον το να κρατάει μαι απόσταση.Η πορεία ήτανε δύσκολη καθώς παντού υπήρχαν
δένδρα,θάμνοι,βάλτοι.Ο tomasu χρησιμοποίησε το περιβάλον του ως πλεονέκτημα, έτσι σκαρφάλωσε γρήγορα σε ένα δένδρο και συνέχισε πηδώντας απο το ένα δένδρο στο αλλο.Η αδρεναλίνη του καθώς και ο φόβος του είχανε φτάσει στα ύψη,ενώ ο ιδρώτας κυλούσε σαν ρυάκι.Η τιγρης πρέπει να ήτανε πολύ πεινασμένη καθώς συνέχιζε να τον ακολουθεί από το έδαφος περιμένοντας να πέσει απο κάποιο δένδρο.

Δεν ήταν όμως τόσο υπομονετική, έτσι άρχισε να σπάει τα δένδρα με τα κοφτερά της νύχια.Αυτό έκανε το tomasu να αυξήσει ταχύτητα χωρίς να έχει το χρόνο να σκεφτεί τις κινήσεις των ποδιών του απλά πήγαινε ευθεία!Κάποια στιγμή τα δένδρα σταματούσαν χωρίς να το συνηδητοποιήσει αυτο όμως,έτσι ο tomasu βρέθηκε στον αέρα,απο κάτω του  υπήρχε μία λίμνη.Χωρίς άλλη επιλογή έπεσε μέσα ενώ η τίγρης περίμενε απο έξω.

Ο tomasu προσπάθησε να κερδίσει λίγο χρόνο μέσα απο το νερό με το να σκεφτεί ενα σχέδιο.Το βρήκα, είπε θα τα βάλω με την τίγρη δεν θα ναι δα και τόσο δύσκολο.Οπότε άρχισε να κολυμπάει προς την επιφάνεια!Στον δρόμο του βρέθηκε ένας αλιγάτορας.Το αμήχανο γέλιο του δεν άργησε να φανεί όπως και ο φόβος του.Max speed!!!!! είπε και κολύμπησε με όλη του τη δύναμη όταν βγήκε έξω πλέον είχε να αντιμετωπίσει δύο θυρία

Tomasu: Εδώ που είμαστε, δεν έχω άλλη επιλογή...Επίθεση λοιπόν!!!!
φώναξε και άρχισε να τρέχει προς την τίγρη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΤετ Νοε 19, 2014 9:03 am

Ο tomasu πήδηξε ψηλά με στόχο να προσγειωθεί στην τίγρη δίνοντας της μία δυνατή κλοτσιά,δυστυχώς δεν ήταν αρκετά γρήγορος έτσι η τίγρης τον βαράει με το ένα της πόδι πριν προλάβει να προσγειωθεί και τον πετάει μέσα στην λίμνη.Εκεί ξανά συναντάει τον αλιγάτορα,αρχίζει να πλέει προς την επιφάνεια αλλά ο αλιγάτορας του κλείνει τον δρόμο αυτή το φορά,προσπαθεί να τον χτυπήσει ώστε να του ανοίξει ο δρόμος μα ήταν άσκοπο δεν είχε αρκετή δύναμη για να διαπεράσει το χοντρό δέρμα του αλιγάτορα.Ύστερα νιώθοντας πως είναι κοντά στα όρια του και ότι έπρεπε να πάρει ανάσα, έλυσε το ξύλινο katana του από την πλάτη του και χωρίς να χάσει χρόνο βαράει τον αλιγάτορα στο κεφάλι με μια κίνηση νούμερο 1 (δηλαδή αρχίζει απο πάνω δεξιά και τελειώνει κάτω αριστερά).Ο αλιγάτορας έδειχνε ζαλισμένος , αυτό είναι αρκετό για τώρα είπε ο tomasu από μέσα του.


Μετά από λίγη ώρα κατάφερε να βγει στην επιφάνεια λαχανιασμένος,ενώ η κρύα ατμόσφαιρα τον πάγωνε μέχρι τα κόκαλα με την βοήθεια του αέρα.Δεν έχασε όμως λεπτό και παρατήρησε αμέσως το περιβάλον του.Η τίγρης γρύλισε για άλλη μια φορα και άρχισε να τρέχει κατά πάνω του.Προσπάθησε να τον τραυματίσει με τα πόδια της αλλα ο tomasu μπλόκαρε με το ξύλινο katana,η άμυνα δεν ήταν και τόσο αποτελεσμάτικη μιας και η τίγρης τον έφερνε σε δύσκολη θέση και τον πήγαινε όλο και πιο πίσω.Έχοντας κουραστεί προσπάθησε να πάρει χώρο και με το που η τίγρης πήγε να τον χτυπήσει με τα κοφτερά της νύχια πήδηξε ψηλά,από πίσω του βρίσκονταν και ένα δένδρο το οποίο πέτυχε η τίγρης.Το δένδρο ασκήθηκε ένα πολύ δυνατό χτύπημα με αποτέλεσμα να πέσει . Καθώς έπεφτε προς το μέρος της τίγρης ο tomasu όταν ήτανε ακόμα στον αέρα πιάστηκε απο ένα κλαδί.Καθώς το δένδρο έπεφτε η τίγρης πήγε λίγο πιο δεξιά για να αποφύγει και λίγο πριν πέσει ο tomasu άφησε το κλαδί.Έτσι έχοντας ήδη μια μεγάλη ταχύτητα χτύπησε την τίγρη στο κεφάλι με το katana με κίνηση νουμερο 3 (δηλαδή από πάνω προς το κάτω).Η τίγρης έπεσε κάτω λιπόθυμη.

Tomasu: Ας φύγω πριν ξανά ξυπνήσει είπε ο tomasu αμήχανα και άρχισε να τρέχει προς το βουναλάκι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΤετ Νοε 19, 2014 10:03 am

Στον δρόμο, δεν πήγαινε με γρήγορη ταχύτητα μιας και τα βαριά βρεγμένα ρούχα του, του το έκαναν δύσκολο.Ο ουρανός όσο περνούσε η ώρα γινότανε όλο και πιο σκοτεινός . Ομως ο tomasu δεν μπορούσε να γυρίσει πίσω μέχρι να έβρισκε το βότανο κιφίσι και να το πήγαινε στον Suga, ο οποίος παρά τον καιρό βρισκότανε στο δάσος περιμένοντας τον tomasu.

Tomasu: (λαχανιασμένος) Αααα!!!Ακόμα να φτάσω στο βουναλάκι!??Πάει μια ώρα απο τότε που ξεκίνησα!

Φωνή: Tomasu!!!

Tomasu: Μμμ ποιος φωνάζει??

Satoshi: Tomasu-san χρειαζόμαστε την βοήθεια σου!!!

Tomasu:Τι έγινε?!!

Satoshi: Ο Oya έχει πρόβλημα!!!!!

Tomasu: Τι έγινε κάτι σοβαρό?

Sora: Ναι τα έβαλε με τους ληστές του βουνού επειδή δεν με άφησαν να μαζέψω βότανα για τις ιατρικές μου και τώρα τον κρατάνε μέσα στο λιμέρι τους.Ποιος ξέρει τι του κάνουν,και όλα αυτά είναι δικό μου φταίξιμο!

Ο άνεμος δυνάμωσε,τα σύννεφα του ουρανού άρχισαν να βγάζουν τις πρώτες του σταγόνες ενώ σιγα σιγα η βροχή δυνάμωνε.Ο tomasu είχε σκυμμένο το κεφάλι και αφού πήρε μια βαθιά ανάσα είπε

Tomasu: Και πάνω που άρχισαν να στεγνώνουν τα ρούχα μου άρχισε να βρέχει. (έβγαλε την μπλούζα του και την έδεσε στην πλάτη του)Τι με κοιτάτε  περιμένετε (φώναξε) θα μου ήτανε δύσκολο να πολεμήσω έτσι κι αλλιώς με μια βρεγμένη μπλούζα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΤετ Νοε 19, 2014 11:21 am

Οι τρεις του λοιπόν ο tomasu,satoshi και sora άρχισαν να τρέχουν προς την βάση των ληστών στο βουναλάκι,δεν άργησαν πολύ για να συναντήσουν τα πρώτα προβλήματα.Έτσι στο δρόμο τους συνάντησαν έναν τύπο που έμοιαζε με ληστή.

Ληστής Νο 8: Χμμ τι θέλετε εδώ πέρα παλιόπαιδα!??

Satoshi : Θέλουμε τον φίλο μας πίσω!!

Ληστής Νο 8 : Χμμ!ΑΧΑΧΑΧΑ εκείνο τον νέο?Αναρωτιέμαι τι απ' έγινε!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!Φυσικά εννοείται πως δεν μπορώ να σας αφήσω να περάσετε!

Satoshi : Tomasu!Σε παρακαλώ δεν πρέπει να χάσεις χρόνο εδώ πέρα!Αφησε τον αυτόν σε εμάς εσύ πήγαινε και σώσε τον oya!Εξ άλλου αυτός ο χοντρομπαλάς δεν φαίνεται δα και τόσο δυνατός!

Tomasu: ΟΚ!Να προσέχετε είπε ο tomasu και άρχισε να τρέχει προς το βοναλάκι

Ληστης Νο 8 :Χαχα ας πάει έτσι κι αλλιώς η βάση μας δεν είναι κενή,θα τον περιποιηθούν, όπως του αξίζει

Satoshi: Ο tomasu δεν είναι τόσο αδύναμος!!!

Ο tomasu καθώς πήγαινε προς το βουναλάκι και πάνω που άρχισε να το βλέπει απο μακριά, παρουσιάστηκαν στον δρόμο του άλλοι 4 ληστές,έδειχναν να καταλαβαίνουν πως έχει η κατάσταση όπως και έδειχναν χαρούμενοι για κάποιο λόγο

Ληστής Νο 5 : (χαμογελώντας) Χεχεχε, πάει καιρός απο τότε που είχαμε τόσους επισκέπτες!

Ληστής Νο 6: Χεχεχε, θα περάσουμε καλά!!

Ο ληστης Νο 7 όρμηξε πρώτος με μια αδέξια αλλα δυνατή μπουνιά,ο tomasu απέφυγε με σκύψιμο και εκμεταλεύτηκε το κενό και έτσι πήγε προς το μπροστά με στόχο τον ληστή Νο 6 ο όποιος τον απέφυγε και την ίδια στιγμή από μια άλλη μεροιά ο ληστής νο 5 δεν άργησε να δώσει ένα σοβαρό χτύπημα στον τομάσου με το πόδι του.Ο tomasu έπεσε προς τα πίσω και ενώ πήγε να σηκωθεί είδε έναν άλλο άνδρα μπροστά του με τα μισόκλειστα μάτια του.Οταν τα άνοιξε με μια έκπληξη είπε

Tomasu: Μα, τι κάνεις εδώ δεν έπρεπε να είσαι αλλού και να με περιμένεις??

Suga: Το ένστικτο μου, μου έλεγε πως χρειάζεσαι την βοήθεια μου!Οπότε άσε σε εμένα αυτούς εδώ τους 4 και πήγαινε να σώσεις τον Oya!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΤετ Νοε 19, 2014 11:59 am

Τρέξε!!Τρέξε πιο γρήγορα είπα στον εαυτό μου!!Ο ήχος των ποδιών μου που πατούσαν το λασπωμένο χώμα ακούγονταν σαν μελωδία σε συνδιασμό με την βροχή.Τελικά μετά απο λίγη ώρα έφτασα στον προορισμό μου που ήταν η βάση των λιστών.Άνοιξα την πόρτα και αντίκρισα τον Oya να κοιμάται.Ευτυχώς δεν έπαθε ακόμα κάτι κακό!Μόλις πήρα μια ανάσα άρχισα να πηγαίνω προς το μέρος του...


Εκεί που δεν το περίμενα πατάχτηκε απο την ψηλή οροφή ένας ληστής και με την δύναμη της πτώσης του έκανε μια λακούβα μπροστά μου!

Ήτανε ψηλός και ογκόδεις,καθώς δεν είχε καθολου μαλλί,μόνο ένα λεπτεπύλεπτο μουστάκι.Φορούσε  μια πράσινη φανέλα φορούσε και ένα καφέ παντελόνι.Είχε επίσης ένα σκουλαρίκη στο αυτί στρόγγυλο.Το βλέμα του ήτανε σοβαρό και άγριο,ενώ φαινόταν πως η δύναμη του δεν διέφερε από αυτή του δυνατού λύκου με τα τρεια μάτια.

Tomasu: Χμμμ σου αρέσει να κάνεις ωραίες φιγούρες ε?

Ληστής Νο 2 : Ποιος ο λόγος να απαντήσω σε κάποιον που πρόκειται να πεθάνει!?

Tomasu: Τι είπες!!!?

Ο τομάσου αγριεμένος έκανε μια γρήγορη κλοτσιά με στόχο το κεφάλι του ληστή,ο ληστής αρκετά γρήγορα με το χέρι του έπιασε το πόδι του και ανέτρεψε την κλοτσιά.Έχοντας πιασμένο το πόδι του τομάσου, τον σήκωσε ψήλα και τον πέταξε στο πάτωμα.Αυτο δεν ήταν αρκετό όμως, έτσι ο tomasu μετά από λίγα δευτερόλεπτα ξανα σηκώθηκε με το κεφάλι του να αιμορραγεί .

Tomasu:Φαίνετε πως σε υποτίμησα λιγάκι, συγνωμη!

Ληστής Νο 2 : ...

Ο τομάσου έλυσε για άλλη μια φορά το ξύλινο katana που του έδωσε ο Suga και πήρε στάση μάχης.Ο ληστής έδωσε μια γρήγορη μπουνιά προς το μέρος του τομάσου, αλλα ο τομάσου πήδηξε ψιλά και πήγαινε για κίνηση νούμερο 3 (απο πάνω προς τα κάτω) κατά την προσγείωση του.Ο ληστής την μπλόκαρε σχηματίζοντας ένα Χ με τα χέρια του (Σταση άμυνας).Ο τομάσου δεν το έβαλε κάτω έτσι έσκυψε και έσυρε το ΄ποδι του δυνατά προς τα πόδια του ληστή και καθώς έβγαλε όλη του την δύναμη και τον πέτυχε, τον έριξε κάτω.

Tomasu: Λοιπόν αυτό ήτανε,συγνώμη πρέπει να πηγαίνω

Ληστής Νο 2 : Περίμενε!

O ληστής ξανά σηκώθηκε στα πόδια του,και άρχισε εφνηδιαστική αντεπίθεση με γρήγορα χτυπήματα, ο τομάσου χρησιμοποιόντας το ξύλινο katana τις μπλόκαρε όλες.Τότε έκανε για άλλη μια φορά κίνηση νούμερο 3 μα αυτή τη φορά πέτυχε το κεφάλι του,χωρίς να έχει αποτέλεσμα μιας και το katana έσπασε στα δύο.Τότε ο ληστής έδωσε στον tomasu ένα γερό χτύπημα στο πρόσωπο,ο τομάσου έκανε το ίδιο,ο ληστής επίσης.Συνέχισαν να δίνουν μπουνιές ο ένας στον άλλον μέχρι που ο τομάσου κουράστηκε και σήκωσε το τραπέζι που βρισκότανε πίσω του, και το πέταξε στο κεφάλι του ληστή.Ο ληστής έπεσε κάτω.

Αίματα έτρεχαν απο το κεφάλι και το στόμα του tomasu ενώ φαινόταν εξαντλημένος.όμως έβαλε σε προτεραιότητα τον Oya που πέρασε τόσα πολλά σήμερα .Τον πήρε στους ώμους του και βγήκε έξω από την βάση των ληστών.Ενώ περπατούσε είδε μια σκιά μπροστά του,κοίταξε πίσω του και ήταν ο ληστής που πήγαινε να τον χτυπήσει.Όμως δεν είχε χρόνο να αντιδράσει τον μόνο που πρόλαβε να κάνει ήτανε να βάλει τον Oya σε ασφαλές σημείο.Μπαμ!Ακούστηκε και λίγο πριν φτάσει το χτύπημα του ληστή τον tomasu , ο ληστής πετάχτηκε προς τα πίσω από ένα κουκουνάρι που του ήρθε.Ήτανε ο Ushi αθόρυβος οπως πάντα πέταξε το κουκουνάρι με την ειδική του σφεντόνα στο ληστή σώζοντας τον tomasu.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΠεμ Νοε 20, 2014 5:52 am

Tomasu: Χαίρομαι που σε βλέπω Ushi!

Ushi: Χεχεχε Tomasu-san ευχαριστούμε για την βοήθεια!

Tomasu: Εγώ ευχαριστώ, μια μάχη ήτανε ότι χρειαζόμουν πριν φύγω απο το νησί!

Ushi: Τι θα φύγεις απο το νησί?!

Tomasu: Ναι!Δεν σας το ανέφερα?Θα ξεκινήσω το ταξίδι μου!

Ushi:Μα....υποθέτω είναι για το καλύτερο!

Tomasu: Χαίρομαι που καταλαβαίνεις!

Η βροχή σιγά σιγά σταματούσε, ο άνεμος ηρέμησε,ο tomasu και ο ushi βρήκαν τον Suga να τους περιμένει με 4 ληστές δεμένους σε ένα δένδρο δίπλα του, ο satoshi και ο Sora είχανε νικήσει επίσης τον ληστή και βρήκανε τους υπόλοιπους λίγο αργότερα.Ύστερα γύρισαν όλοι στο χωριό.

Satoshi: Ευχαριστούμε για την βοήθεια tomasu, Suga!

Tomasu: Χεχε δεν ήτανε τίποτα,τέλος καλό όλα καλά

Suga: Βρήκες λοιπόν το βότανο κιφίσι?

Tomasu: Εεεεε χεχε το ξέχασα

Suga: (φωνάζοντας) Τότε μην λες τέλος καλό όλα καλά!!!!!!

απο το βάθος φάνηκε ο τζακ ο μαγαζάτορας καθώς έτρεχε προς το μέρος μας

Τζακ: Tomasu,Suga ετοιμη η βάρκα!

Suga: Κιολας?Ελπίζω να έγινε καλή δουλειά!

Τζακ: Μην ανυσηχείς για αυτό αγόρι μου την έφτιαξα ειδικά για σας.

Τώρα αν αυτό είναι καλο η κακό μην με ρωτάται μιας και όταν είμουνα μικρός του τραβούσα το μουστάκι και του μπέρδευα τα πράγματα στο μαγαζί, μα αυτός πάντα μου χαμογελούσε!

Tomasu: Υποθέτω πως είναι ώρα λοιπόν για μένα να φεύγω,αύριο απόγευμα νομίζω είναι μια καλή ώρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tomasu D.
Civilian
Civilian
Tomasu D.


Posts : 33
Join date : 13/11/2014
Location : Thessaloniki

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΠεμ Νοε 20, 2014 8:25 am

Την επόμενη μέρα κατα τις 5 το απόγευμα ο tomasu βρισκότανε στο λιμάνι και κοίταζε το ηλιοβασίλεμα, η βάρκα του επέπλεε καθώς ήτανε δεμένη. Καθώς ήτανε βυθισμένος στις σκέψεις του και στην νοσταλγία του,δεν κατάλαβε τον Suga που πλησίαζε και τον ακούμπησε φιλικά στον ώμο.

Suga: Είναι δύσκολο το να ξεκινήσεις ένα καινούργιο ταξίδι,πίστεψε με το ξέρω εκ πείρας!Δυστυχώς δεν ήμουν αρκετά δυνατός για να το πραγματοποιήσω!

Tomasu: Μα Suga γιατί δεν έρχεσαι μαζί μου?Είσαι δυνατότερος από τους περισσότερους πειρατές του east blue!Θα κάναμε καλή ομάδα!

Suga: Συγνώμη tomasu μα παράτησα αυτή την ιδέα εδώ και καιρό. Άλλωστε ποιος θα προσέχει την Mako?

Tomasu:Έχεις δίκιο! Όπως και να έχει έγω το έχω αποφασίσει έχω ακόμα και βάρκα οπότε το ταξίδι μου ξεκινάει απο τώρα!!!!

Είπε ο tomasu και πήδηξε στην βάρκα καθώς έλυσε το σχοινί και άρχισε να πηγαίνει προς τα ανοιχτά

Suga: Εεεε baka!!Ποτέ δεν περιμένεις!Πάρε αυτό είναι ένα δώρο απο μένα το κρατούσα εδώ και καιρό για την μέρα που θα έφευγες. Εγώ το έφτιαξα, να το προσέχεις!!

Είπε ο Suga και πέταξε στον tomasu ένα μακρύ katana με την θήκη του.

Tomasu: Ενα katana!? Ένα αληθινό katana για εμένα!??Ευχαριστώ Suga δεν θα ξεχάσω ποτέ όσα έκανες για μένα εσύ και οι υπόλοιποι (είπε φωνάζοντας)

Η βάρκα έπλεε γύρω γύρω απο το νησι. Λες και έδινε λίγο χρόνο στον tomasu να του ρίξει μια τελευταία ματιά. Όπως έκανε τον γύρω σε κάποια στιγμή είδε μερικούς κατοίκους εκ των οποίων ήταν και η marylene και ο γερο τζιμ στις άκρες να τον χαιρετάνε απο μια άλλη μεριά η ομάδα ussop του νησιου φωνάζοντας του καλή τύχη και καλό ταξίδι,ένιωσε πολύ χαρούμενος,σηκώθηκε όρθιος στην βάρκα και άρχισε να τους χαιρετάει, ένα δάκρυ κύλισε στο μάγουλο του και σιγα σιγα είπε

Tomasu:Δεν θα τους ξεχάσω ποτέ...!

Είπε καθώς το ηλιοβασίλεμα σκίαζε την φιγούρα του ναι αυτό ήτανε το αντίο για μια νέα αρχή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

 [Τέλος]Αντίο  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αντίο     [Τέλος]Αντίο  I_icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2014 8:57 am

Όνομα Χαρακτήρα:Tomasu D. Sirch
Παράταξη:Civilan
Bounty:-
Story of the month:No
Φήμη:+8
Beli:6.000
Βαθμολογία:6/10
Παρατηρήσεις:
Σίγουρα καλύτερη από την προηγούμενη και με περισσότερα ποστ (κάτι που προσωπικά μου αρέσει να βλέπω).Έχω κάπιες αντιρρήσεις ως προς τις μάχες σου,ειδικά όταν έβγαλες νοκ άουτ τον αλιγάτορα με ένα χτύπημα με το ξύλινο σπαθί,αλλά μιας και τώρα απέκτησες κανονικό ξίφος υποθέτω δεν θα υπάρξει κάτι παρόμοιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος]Αντίο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος-Παρελθόν] Αντίο Island of Illusions...Θα ξαναγυσίσω
» Mε στόχο τη δικαίωση(Μερος 4ο)Δύσκολη κουβέντα το αντίο....[Τέλος]
» Mε στόχο τη δικαίωση(Μερος 8ο)Αντίο......[Αρχή]
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]
» Η μαχη στην θαλασσα και ενα το απροβλετο τελος[ΤΕΛΟΣ]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: EAST BLUE SEA :: DAWN ISLAND-
Μετάβαση σε: