.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή   Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 12, 2014 11:06 am

Χρώματα στην συζήτηση:
Sezyo : ff66ff
Mirana: 33ff99

Η Ιστορία αυτή μπορεί να βαθμολογηθεί από οποιοδήποτε μέλος αλλά και να βαθμολογηθεί και από πολλά άτομα.
Έχω καιρό να γράψω ιστορία οπότε σιγά σιγά να απλώσουμε λίγο την φαντασία μας [mor1]
Προστοπαρών έχω ακόμη tongue
Η Ιστορία έχει σχέση με τον αρχηγό της νέα παράταξης που θα προστεθεί πολύ σύντομα στο φόρουμ [mor1]



-Ορίστε,πάρε να πιεις..
-Τι είναι αυτό?
-Κάτι το οποίο θα λατρέψεις....

( 5345436 )

-Mirana πραγματικά πολύ ωραίο μπράβο!
Ο Χυμός κολοκυθιάς μαζί με λίγο χόρτο είχε ξεπεράσει τα όρια αηδίας που θα μπορούσε να φανταστεί κανείς.

-Αλήθεια?!! Χαίρομαι γιατί έφτιαξα και άλλο για σένα Senzyo! Έχω ένα γεμάτο μπουκάλι στο σπίτι!

Αυτό το χαμόγελο..κανείς δεν θα μπορούσε να αντισταθεί στην πανέμορφη Mirana κόρη του πιο έντιμου ανθρώπου στο νησί,τον Κύριο Edward.

-Τέλεια!Ανυπομονώ να πιω όλο το χυμό! 041

Πολλές σκέψεις περνούσαν από το μυαλό του Senzyo καθώς παρακολουθούσε τις κινήσεις της Mirana την ώρα που του εξηγούσε κάτι μπούρδες για το αγαπημένο της χόμπι,μάχες, ξύλο και σπαθιά,ειδικά σπαθιά τρελαινόταν!

-....και του ρίχνω ένα μπουνίδι σε αυτό το φουσκωτό μάγουλο που είχε ο κεφάλας και έπεσε σαν φάλαινα!Τώρα που το σκέφτομαι έχω δυναμώσει αρκετά..χμμ!

-Χαχαχα!Πραγματικά είσαι απίστευτη!Τι θα έλεγες όμως να σου αποδείξω ότι είσαι ακόμα αδύναμη και ότι δεν μπορείς να σφάξεις ούτε κότα?

Ο Αέρας άρχισε να δυναμώνει όμως ο καιρός δεν άλλαξε.Η Θάλασσα ήταν ήρεμη και μπορούσες να ακούσεις τα πουλιά να κελαηδούν.

-Ξέρεις ότι τρελαίνομαι για μάχη! Και ένωσε τις 2 γροθιές της με δύναμη.

Πήρε ο καθένας την θέση τους και ετοιμάστηκαν για μια κλασική μάχη ανάμεσα στην Mirana και τον Sezyo.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή   Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή I_icon_minitimeΤρι Δεκ 16, 2014 5:52 am

Χρώματα στην συζήτηση:
Sezyo : ff66ff
Mirana: 33ff99



-Μόνο αυτό μπορείς Mirana?Σε είχα για πιο σκληρό καρύδι.
Σίγουρα η Mirana είχε δυναμώσει αρκετά από την τελευταία φορά.Φαίνεται η ηρεμία που επικρατεί στα χτυπήματα της και όχι το μίσος και η οργή που πάντα της άρεσε να χρησιμοποιεί στην δύναμη της.
-Πολύ μιλάς!
Και του ρίχνει μια δυνατή κλωτσιά από τα πλάγια ρίχνοντας τον κάτω.
Ήταν αρκετά δυνατό χτύπημα και ο Sezyo έσφιξε λίγο ώστε να μην δείξει ότι όντως πόνεσε.
-Mirana με απογοητεύεις...
Χτυπάει με δύναμη το δεξί του χέρι πάνω στο γρασίδι και σηκώνει όλο του το σώμα στον αέρα.Η Ευλυγισία και η τεχνική στη μάχη που κατείχε ο Sezyo ήταν πολύ ανώτερη από αυτή της Mirana.Πατάει το αριστερό του πόδι δυνατά και με το δεξί ρίχνει μια αρκετά δυνατή κλωτσιά ανταποδίδοντας το προηγούμενο χτύπημα.
-ααα!Αυτό πόνεσε!!
Πάει ο Sezyo από πάνω της και την ακουμπάει με το δάχτυλο του στη μύτη.
-Θα μάθεις και εσύ κάποτε... afro
-Φύγε ρε! Νευρίασα τώρα! Φεύγω πάω σπίτι να φάω! 575675
-Μα .. Μα.... 53454353 πάω και εγώ σπίτι τότε...
Τελικά όντως η Mirana εκνευρίστηκε... και ο καθένας πήγε στο σπίτι του.
9877  9877
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή   Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή I_icon_minitimeΤετ Ιαν 14, 2015 2:25 am

Χρώματα στην συζήτηση:
Sezyo : ff66ff
Mirana: 33ff99
Suzo:00ff66
Feminine:ffcc33





-Μα πατέρα δεν έφταιγα εγώ!Ανέβηκε η Αδρεναλίνη μου και έτυχε να της ρίξω ένα χτύπημα λίγο πιο δυνατά από ότι έπρεπε...
Το τραπέζι είχε στρωθεί και όλη η οικογένεια Kurima είχε μαζευτεί για το Μεσημεριανό φαγητό.
Κοτόπουλο με πατάτες,Σαλάτα και λίγο ψωμάκι ήταν αυτά που εμπλούτιζαν το πανέμορφο ξύλινο τραπέζι τους.
-Γιε μου,εντάξει σίγουρα παρασύρθηκες αλλά θα πρέπει να προσέχεις λίγο παραπάνω όταν πολεμάς με την Mirana.Δεν θέλουμε να τραυματιστεί χωρίς λόγο μια τόσο καλή κοπέλα έτσι δεν είναι?
Ο Sezyo έγνεψε καταφατικά προς τον πατέρα του την ώρα που μάσαγε το ψωμί του.
-Το θέμα είναι ότι επειδή είναι η Mirana να κάνεις πίσω.Ποτέ όμως δεν θα υποτιμάς καμία γυναίκα στον έξω κόσμο..ποτέ!Τα πράγματα είναι επικίνδυνα και θα πρέπει να κρατάς ένα μεγάλο καλάθι όταν θα γνωρίζεις κάποιον/α.
-Πάλι του λες παραμύθια Suzo?Έφερα και άλλες πατάτες μιας και ξέρω ότι σας αρέσουν.
Η Feminine γυναίκα του Suzo και μητέρα του Sezyo είναι η πιο όμορφη γυναίκα του χωριού.Πολύ συμπαθητική και γλυκιά με το πανέμορφο της χαμόγελο να φτιάχνει την διάθεση του καθενός. Ποτέ δεν ήταν πολεμίστρια και ούτε τις άρεσαν οι τσακωμοί ή οι μάχες.Η Ηρεμία ήταν αυτή που κυριαρχούσε στο χαρακτήρα της.
-ωωωω μπράβο μητέρα!φέρε και άλλες γιαμ γιαμ!
-Εγώ θα φέρω και άλλες πατάτες γιε μου αλλά εσύ το βράδυ θα ζητήσεις συγνώμη από την Mirana προσφέροντας ένα μπουκέτο λουλούδια από τον πανέμορφο κήπο μας.
063 063
-Πολύ καλή ιδέα Feminine! Πάντα μου άρεσαν οι ιδέες σου ομορφιά μου [mor1]
-Μα...
-Δεν έχει μα Sezyo!! 42342 575675 42521
(Ανυπομονούσα για αυτή την στιγμή~ σκεφτόταν από μέσα της η Feminine)
-Οπότε γιε μου θα ετοιμαστείς καλά για το βραδινό πανηγύρι θα της ζητήσεις συγνώμη και θα της προσφέρεις τα λουλούδια που θα σου δώσει η μητέρα σου..περιμένω και λίγο χορό έτσι?
-Πατέρα λυπήσου με. 9877 9877
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή   Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή I_icon_minitimeΤετ Μαρ 04, 2015 4:46 pm

Πω πω! τι να κάνω? φοβάμαι! ωχ! τρέμουν και τα χέρια μου! πρέπει να συγκεντρωθώ!δεν γίνεται όμως! και αν με ρεζιλέψει μπροστά σε όλο το χωριό?και αν δεν είμαι ωραίος?!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! και πέταξε με δύναμη κάτω στο πάτωμα την γραβάτα.
Οι σκέψεις το ότι κάτι θα πήγαινε στραβά επηρέαζαν πολύ τον Sezyo ο οποίος ετοιμάστηκε γρήγορα βάζοντας το μαύρο παντελόνι του, το άσπρο πουκάμισο με το σήμα της οικογένειας του,"Light" το φως,το φως που αντιπρόσωπευε την πραγματική δικαιοσύνη,την πραγματική δικαιοσύνη που κανένας άνθρωπος δεν μπορεί να δώσει αλλά μόνο κάτι ανώτερο.Έτσι βέβαια έλεγε ο παππούς του Sezyo ο οποίος έχει χάσει τη ζωή του έπειτα από μια μάχη που είχε με ένα αγριογούρουνο που ήθελε να φάει.Και τέλος το μαύρο σακάκι του για να γίνει πιο ¨επίσημος¨.
-Έλα Sezyo ξεκινάμε!
-Έρχομαι μητέρα~
Τα λουλούδια μην ξεχάσω!και έτρεξε και πήρε γρήγορα ένα μεγάλο μπουκέτο με λουλούδια που είχε φτιάξει η μητέρα του μέσα από τον πανέμορφο κήπο.Τριαντάφυλλα κάτι γαρύφαλλα και κάτι σπάνιες ορχιδέες cymbidium διακοσμούσαν αυτό το ίσως τεράστιο μπουκέτο πλέον αφού δεν φαινόταν το κεφάλι του Sezyo την ώρα που το κρατούσε με τα 2 χέρια του.
-Μητέρα είσαι εκθαμβωτική!!Πολύ όμορφη!
Η Μητέρα του Sezyo φόρεσε ένα πανέμορφο μπλε φόρεμα στο οποίο έφτανε μέχρι τα γόνατα τονίζοντας τα πανέμορφα πόδια της αλλά αφήνοντας και λίγο χώρο στο πλούσιο μπούστο της για να κάνει του γύρω τους να "λιώσουν".
Η Ζήλια του πατέρα το ότι θα την βλέπουν όλοι στο χωρίο το έκανε λίγο νευρικό πριν ξεκινήσουν για το πανηγύρι..
-Ας ελπίσουμε ότι δεν θα σκοτώσω κανέναν σήμερα... είπε με σοβαρό ύφος καθώς έφτιαχνε και τις τελευταίες λεπτομέρειες στο πανέμορφο "μεταλλικό" γκρι κουστούμι του.
Βγαίνοντας έξω από την πόρτα του σπιτιού τους καθώς είχε βραδιάσει αντίκρισαν ένα φανταστικό θέαμα,Κεράκια μέσα σε ειδικές φούσκες πετούσαν γύρω από το χωριό,φώτα πολλά τα οποία "κάλυπταν" την νύχτα, κόσμος παντού και παιδάκια να παίζουν το κλασικό κυνηγητό μεταξύ τους.
-ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Είναι πανέμορφα!!φώναξε με το χαμόγελο στα χείλη ο Sezyo.
-Ισχύει..κάθε χρόνο και καλύτερα συμφώνησε ο πατέρας του.


Ακόμη φτιάχνεται~
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
Senzyo[Light of Justice] Η Μεγάλη αρχή
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Sakazuki Girayo [Light of Justice] Η μεγάλη αρχή.
» Senzyo[NPC Character][Leader of Light of Justice] #1
» [Αρχή] Justice Court
» Μια μεγαλη επιχειρηση[ΤΕΛΟΣ]
» Πρώτες επαφές από μεγάλη γραμμή! [ΤΕΛΟΣ]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: EAST BLUE SEA :: DAWN ISLAND-
Μετάβαση σε: