.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος] The Iron Law

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 22, 2015 9:58 am

Όνομα Χαρακτήρα: Vlad Tepes
Παράταξη: Marines
Bounty: -
Φήμη: 33
Τίτλος Ιστορίας: The Iron Law
Προηγούμενη Ιστορία(Link): Family Business
Vlad Tepes:
η ομάδα μου:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DIRK στις Τετ Μαρ 04, 2015 7:36 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 22, 2015 10:12 am

Τα νέα οτι θα τους έβαζαν στην μονάδα του Captain Hiro ήταν το πρώτο νέο εδώ λίγα λεπτά που χαροποίησε τον Vlad o oποίος ανησυχούσε για το πως θα ανέφερε στην μονάδα του οτι πλέον ήταν χρήστης φρούτου. Τα νέα ήρθαν στο Den den mushi του Drake καθώς έβλεπαν στον ορίζοντα το Battleship Island την μεγαλύτερη βάση των Marines στην North Blue.
Ο Argon ο οποίος έπλεε στην βάρκα του μαζί με Arashi και Setsuna άρχισε να πλησιάζει το πλοίο των υπολοίπων οι οποίοι πανηγύριζαν για κάποιον άγνωστο λόγο . Μόλις έμαθε τα ευχάριστα αρκέστηκε στο να συγχαρεί τους Drake και Ozaki και στράφηκε προς τον αδερφό του
Τι έχεις να σχολιάσεις για το τελευταίο?
Εκείνος όντας απορροφημένος στο να κοιτάζει την πλώρη δεν αντέδρασε αρχικά, έτσι ένα σκούντημα του Argon τον επανέφερε
Τι έχεις?
Σκέφτομαι το Lyneel. Κάτι πρέπει να κάνουμε και σύντομα. Έπειτα χτύπησε το χέρι του στο ξύλο της πλώρης . Αν δεν δράσουμε η πόλη θα χαθεί .
Αυτό θα το φροντίσουμε
Ναι αλλα πως? Με εμένα να περιμένω διαταγές ? Ξέρεις οτι δεν μπορώ πλέον να δρω ελεύθερα
Αυτό εσύ έπρεπε να το προσέξεις. Βλέπεις είμαστε στην ίδια μεριά όμως οι περιστάσεις διαφέρουν .
Μπορει τώρα. Όταν ανέβω όμως στην κατάταξη θα έχουμε την δύναμη να κάνουμε αυτό που θέλουμε
Καλά το είπες.Όταν.Προς το παρόν έχω ενημερώσει κάποιον να πάρει μέτρα για το συγκεκριμένο θέμα.
Σε εμπιστεύομαι , όμως εάν δεν είμαστε και εμείς εκεί για να αποτρέψουμε την επίθεση ? Φοβάμαι οτι θα είναι πολύ αργά όταν πάμε στο νησί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 22, 2015 10:36 am

Μπορούσε να καταλάβει την αγωνία του αδερφού του και για αυτό ο Argon δεν μπορούσε να του παραδεχθεί ότι δεν ένιωθε την ίδια αγωνία να βρίσκεται στο Lyneel όταν αρχίσει η μάχη και να το προστατεύσει.Ίσως να ήθελε να είναι εκεί για να πολεμήσει,αλλά μόνο αυτό.Για τον Vlad το Lyneel ήταν ο τόπος του,το μέρος όπου μεγάλωσε,γνώρισε πρόσωπα και ξεκίνησε την καριέρα ως ναυτικός.Ο Argon δεν δέθηκε ποτέ με εκείνο το μέρος.Το μόνο που χρειαζόταν από εκείνο το νησί ήταν τα αδέρφια του και αυτά τα είχε εδώ.Αλλά για αυτά τα αδέρφια του είχε φροντίσει να συνενοηθεί με κάποιον στο νησί και τον είχε ενημερώσει να πάρει τα μέτρα του και για αυτά ακόμα και αν εκείνα δεν κατάφερναν να βρίσκονται εκεί,ο ίδιος θα ήταν και θα προσπαθούσε να σώσει το μέρος.
Τα δύο πλοία άρχισαν να πλησιάζουν ακόμα περισσότερο το Battleship Island και τεράστια τείχη του,που ήδη φαίνονταν από αρκετή απόσταση μακρυά,τώρα έδειχναν απλά πελώρια μπροστά στις μικρές υπάρξεις των δύο πλοίων,πόσο μάλλον των ανθρώπων που βρίσκονταν πάνω του.Τα πλοία σταμάτησαν μπροστά από την εξίσου πελώρια πύλη μέχρι ο Vlad να μιλήσει μέσο ενός den den mushi,με έναν φρουρό από το εσωτερικό,και να πάρει να ησέλθουν.Πλέον που είχαν επιστρέψει οι "διακοπές" -αν κάποιος μπορεί να τις πει έτσι- του Vlad,του Ozaki και του Drake είχαν τελειώσει και ιδιαίτερα ο Vlad είχε πολλά να πει στους ανωτέρους του.Για τα γεγονότα στο Kingdom of Hesclusia,για το σχέδιο επίθεσης στο Lyneel,για την αδερφή τους και γιατί χρειάζεται να μείνει στην βάση για προστασία,όπως επίσης και για το φρούτο του.
-Αλήθεια τι φρούτο να έχει τελικά; μονολόγησε ο Argon,αγνοώντας ακόμα ότι ο αδερφός του ήδη γνώριζε.
Πάντως για τον Argon η αφιξή του εδώ ήταν οι δικές του διακοπές.Σκεπτόμενος αυτό δεν μπόρεσε να εμπωδίσει ένα χαμόγελο από το να χαρακτεί στο πρόσωπο του.
-Arashi να σε φρόνυμος και φρόντισε να δείξεις στον Setsuna το νησί.Εγώ έχω κάποιες δουλιές που πρέπει να κάνω. είπε καθώς περνούσαν την πύλη και ήδη ένιωθε πιο χαλαρός.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Argon στις Πεμ Σεπ 03, 2015 4:21 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 22, 2015 11:52 am

Ο Argon μαζί με τις δυο κοπέλες ξεκίνησαν για την πόλη του φρουρίου ενώ ο Vlad μαζί με τους άλλους δυο περίμεναν τον Ensign Glenov
Σπόιλερ:
o oποίος θα τους οδηγούσε στο γραφείο του Captain Hiro. Ο Glenov ένας νεαρός marine τους πλησίαζε με αργό και σταθερό βήμα δείχνοντας το αίσθημα της ανωτερότητας που ένιωθε απέναντι στους άλλους . Απο πολλούς θεωρούταν ώς φέρελπις αξιωματικός των Marine όμως ο Vlad μπόρεσε να καταλάβει τον υποχθόνιο χαρακτήρα του τους περασμένους δυο μήνες που κάθισε σε αυτό το νησί για την προπόνηση. Το κακό της υπόθεσης ήταν οτι απο εδώ και πέρα θα έβλεπε τα μούτρα του συχνά και το καλό θα ήταν οτι με την νέα του δύναμη θα είχε την τύχη να τον υποβαθμίζει σε κάθε ευκαιρία όταν φυσικά τα κανόνιζε με τον Hiro για να καλυφθεί το θέμα του φρούτου αλλα και να καταφέρει να δαμάσει τις δυνάμεις του.
Μετα τις απαραίτητες χειραψίες και χαιρετισμούς προς τον ανώτερο τους Glenov, ξεκίνησαν προς το γραφείο του Hiro.
Μπήκαν για πρώτη φορά στο κεντρικό κτήριο της βάσης στο οποίο έμπαιναν μόνο αξιωματούχοι και ανέβηκαν δυο ορόφους. Στον δεύτερο όροφο σταμάτησαν να ανεβαίνουν τις σκάλες και κατευθύνθηκαν προς έναν μικρό διάδρομο με δύο πόρτες. Προορισμός τους ήταν η δεύτερη πόρτα. Δυο ένοπλοι marines χαιρέτησαν στρατιωτικά τον Glenov και έπειτα ένας απο τους δυο άνοιξε την πόρτα αφήνοντάς τους να μπουνε μέσα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 22, 2015 2:19 pm

Ο Argon ξεναγούσε την Kanae και την Rin στην πόλη της βάσης,όσο της οδηγούσε ταυτόχρονα προς ένα ξενοδοχείο που ήξερε.Παράλληλα ο Arashi έκανε την δικιά του ξενάγηση στον Setsuna,όπως του είχε ζητήσει ο Argon.Εκείνος είχε ξαναέρθει άλλη μια φορά στο νησί,κατά την διάρκεια της εκπαίδευσης του Vlad και είχε γυρίσει το μέρος.Τότε ήταν που είχε γνωρίσει και εκείνη...τίποτα το σοβαρό σαν σχέση,αλλά είχαν περάσει και οι δύο καλά.Τις σκέψεις του διέκοψε η Kanae η οποία τον έπιασε από πίσω.
-Αχ Argon δεν το πιστεύω το πόσο μεγάλωσες.Έχεις ομορφύνει και έχεις γίνει δυνατός και ανεξάρτητος.Ο Vlad μου μίλησε για το πόσο ανησυχούσες για μένα και για τον πόσο κόπο κατέβαλλες για να με βρεις...
Όταν τα άκουσε αυτά ο Argon κοκκίνισε.
-Μη...μην το συζητάς.Εξάλλου και ο Vlad το ίδιο ανησυχούσε και ήθελε να σε βρει. είπε ο Argon,με την καρδιά του να χτυπάει δυνατά.
-Το ξέρω,αλλά γνωρίζεις τον Vlad.Είναι ακόμα ο "σκληρός" μεγάλος αδερφός μας.Δεν θα καυχηθεί για τα κατωρθώματα του,τουλάχιστον όχι σε μένα ή σε σένα.
-Για αυτό δεν θα πάει πουθενά... είπε ο Argon χαμηλόφωνα,γνωρίζοντας τα συναισθήματα του αδερφού του.
-Τι είπες;
-Τίποτα.
-Έλα τώρα Kanae άσε τον Argon,σε θέλω να μιλήσουμε. παραπονέθηκε η Rin και πετάχτηκε στην μέση.
-Όι Rin,η Kanae δεν είναι δικιά σου και πέρασα πολλά για να την ξαναδώ,για αυτό άστην. είπε ο Argon και την αγριοκοίταξε.
-Ναι αλλά είναι αδερφή μου από πιο πριν και τώρα την θέλω πίσω. είπε θυμωμένα και αγριοκοίταξε τον Argon.
Το καυγά έλυσε η Kanae.
-Σταματήστε και οι δύο!Είστε και οι δύο σας αδέρφια μου,αυτό σημαίνει ότι είστε και αδέρφια μεταξύ σας.Για αυτό να είστε καλοί και να αγαπάτε ο ένας τον άλλον. είπε και αγκάλιασε και τους δύο.
Ο Argon ένιωσε γαλήνη που είχε την αδερφή του πίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 22, 2015 2:56 pm

Ο Vlad πέρασε μέσα όπως και οι υπόλοιποι .Μετά τους απαραίτητους στρατιωτικούς χαιρετισμούς ο Hiro τους μίλησε
Περάστε και καθίστε παιδιά.
Έπειτα όμως ακολούθησαν οι χειραψίες στις οποίες ο Vlad φρόντισε να περάσει ένα μικρό κομμάτι χαρτί στο χέρι του Captain. Εκείνος αφού κατάλαβε τι γινόταν φρόντισε έντεχνα να το κρατήσει κρυφό μέχρι την ολοκλήρωση των χειραψιών και κατα τον γυρισμό του προς την θέση του όμως έριξε μια κλεφτή ματιά στο χαρτί, ματιά που ήταν αρκετή για να δει το περιεχόμενο.
Αρχικά θα πρέπει να σας ευχαριστήσω που τιμήσατε το όνομα των Marines σε μια τόσο δύσκολη στιγμή. Σας συγχαίρω για το κουράγιο σας και την ανδρεία που επιδείξατε στην ενέργεια σας στο Kingdom Of Hesclusia καθώς επίσης και για το γεγονός οτι δράσατε υπο μυστικότητα και δεν δημιουργήσατε προβλήματα στις σχέσεις μας με την Κυβέρνηση της Hesclusia  .Προσωπικά συνομίλησα με τον πρίγκηπα Valion ο οποίος επιβεβαίωσε τις μυστικές δράσεις που είχατε στο νησί και χάρηκε ιδιαίτερα που συνεργαστήκαμε.Ένα πολύ θετικό μέρος όλης αυτής της πράξης είναι οτι ο πρίγκηπας ανοίχτηκε καθαρά για συνεργασίες με εμάς μετά την ανάληψη του θρόνου.Προς το παρόν θα σταλούν άντρες μας σε κύρια πόστα ωστε να βοηθήσουν για την εξέλιξη των γεγονότων.
Οι επαναστάτες που μας παραδώσατε βρίσκονται πλέον υπο ανάκριση και σε αυτούς που ελευθερώσατε  γίνεται επαλήθευση στοιχείων και εντός ολίγου θα καταλήξουμε τι θα κάνουμε με δαύτους
Τέλος θέλω να σας πω και επίσημα οτι και οι τρεις σας μεταφέρεστε στο πλήρωμά μου .Είναι χαρά μου να συνεργάζομαι με marines σαν και εσάς.

Ευχαριστούμε κύριε , απάντησε ο Drake για λογαριασμό όλων.
Είσαστε ελεύθεροι να πάτε στα δωμάτιά σας. Glenov δείξ τους σε παρακαλώ τα δωμάτια του πληρώματός μας.
Μάλιστα κύριε απάντησε εκείνος και άνοιξε την πόρτα.
Vlad μείνε λίγο σε παρακαλώ. Θέλω να μιλήσουμε για κάτι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 22, 2015 3:28 pm

Τελικά ο Argon τις οδήγησε στο ξενοδοχείο και αφού πλήρωσε για ένα διπλό δωμάτιο,τις άφησε εκεί και πήρε τον δρόμο του για την κεντρική βάση.Καθώς περπατούσε ο Argon ήξερε πως η μέρα του δεν θα ήταν άσχημη,όμως και πάλι ένιωθε κάπως παράξενα μέσα του.Εδώ που είχε έρθει δεν θα είχε να αντιμετωπίσει κανένα κίνδυνο,δεν θα είχε ούτε μια μάχη,κάτι παράξενο μιας που η τελευταία φορά που κάτι τέτοιο συνέβει ήταν όταν ο ίδιος ήταν ακόμα παιδί πίσω στο Lyneel.Ο ίδιος λάτρευε να πολεμάει και κάπως τον ενοχλούσε που βρισκόταν εδώ,όμως μόνος του είχε διαλέξει να έρθει.Είχε αποφασίσει ότι ήταν ώρα να δώσει στον εαυτό του ένα διάλλειμα,τώρα που βρήκε την αδερφή του.Κάποια στιγμή σταμάτησε να περπατάει.Δεν του άρεσει που βρισκόταν έτσι μέσα στο πλήθος των πολιτών και των στρατιωτών που περπατούσαν επίσης τριγύρω.Πήρε μια βαθιά ανάσα και αφού έστειλε όλη του την ενέργεια στα πόδια του χρησιμοποίησε το Shadow Step.Του άρεσε πως μπορούσε να κινήται σε έναν διαφορετικό χρόνο από όλους τους υπόλοιπους,ένιωθε σαν να μπορούσε να κλέβει χρόνο από το ρολόι της ζωής.Και ένιωθε τόσο ζωντανός,αυτό ήταν το σημαντικότερο.Το σώμα του πήγαινε κόντρα στον άνεμο και η καρδιά του χτυπούσε όσο πιο γρήγορα μπορούσε.Στον δικό του χρόνο ο Argon ήταν ελεύθερος.Την στιγμή εκείνη διέκοψε ο ήχος από το den den mushi του Argon.Εκείνος έκοψε για λίγο ταχύτητα για να απαντήσει.Ήταν ο Vlad.Όπως φαινόταν ο Hiro είχε καλέσει τον Argon να έρθει στο γραφείο του.Έτσι και αλλιώς πήγαινε στην κεντρική βάση,οπότε δεν έβγαινε από τον δρόμο του.Έδωσε πάλι όλη του την ταχύτητα και έγινε ένα με τον άνεμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 10:39 am

Όταν η πόρτα έκλεισε ο Vlad έβγαλε το den den mushi του και κάλεσε τον Argon να έρθει και έπειτα κάθισε σε μια απο τις δυο άδειες καρέκλες.
Πρέπει να σας εκμυστηρευτώ κάτι άκρως σημαντικό Captain
Στον ενικό όταν δεν είναι οι άλλοι αξιωματούχοι μπροστά .
Εντάξει . Τώρα στο θέμα μας. Κατα την διάρκεια των γεγονότων στo Kingdom of Hesclusia τα οποία θα σας αναλύσω σε λίγο κατάφερα να πάρω στα χέρια μου ένα φρούτο του διαβόλου
Με το άκουσμα του τελευταίου ο Captain έδειξε ιδιαίτερη ψυχραιμία και τον άφησε να συνεχίσει
Το συγκεκριμένο φρούτο προοριζόταν για τους επαναστάτες κάτι που κάνει το γεγονός οτι το πήρα ακόμα πιο σημαντικό . Για να μην το πολυλογώ έφαγα το φρούτο ωστε να μην τύχει και μου το πάρουν , μου το κλέψουν ή με εκβιάσουν γι αυτό .Δεν μπορούσα να διακινδυνεύσω να το φέρω ως εδώ .
Ξέρεις τι δύναμη έχει το φρούτο ? ρώτησε αποδεχόμενος όλα τα παραπάνω
Ναι. Έμαθα οτι πλέον έχω την δυνατότητα να ελέγχω και να αλλάζω τα καιρικά φαινόμενα κατα το δοκούν . Κατάφερα να φέρω αέρα τον οποίο χρησιμοποίησα για να φέρω μαύρα σύννεφα πάνω απο το Hesclusia και επειτα κατάφερα να δημιουργήσω καταιγίδα με κεραυνούς . Όλα αυτά με ιδιαίτερη δυσκολία και κούραση φυσικά καθώς είναι ακόμα η αρχή.
Καταλαβαίνω. Δηλαδή μπορεις αυτή την στιγμή να φέρεις μαύρα σύννεφα ?
Nαι αλλα καλύτερα όχι γιατί δεν μπορώ να τα ελέγξω πλήρως ακόμα. Να φανταστείτε οι κεραυνοί έπεφταν αρκετά κοντά μας.
Μάλιστα
Μπορώ να δοκιμάσω με τον αέρα.Είπε και σηκώθηκε απο την θέση του. Ο Captain γύρισε την καρέκλα του και άρχισε να τον παρακολουθεί.
Άνοιξε το παράθυρο και σήκωσε το χέρι του. Έπειτα είπε.
Light Breeze
Άφησε το παράθυρο ανοιχτό και κάθισε πάλι στην θέση του .Αμέσως ένα ελαφρύ αεράκι άρχισε να φυσά μέσα.
Καταπληκτικό. Αναφώνησε
Είναι όντως. Όμως θέλει πολύ δουλειά για να καταφέρω να μάθω αυτή την δύναμη
Ο Captain συμφώνησε κουνώντας το εφάλι του
Και τώρα τα γεγονότα είπε και ξεκίνησε να του εξιστορεί τα γεγονότα του Kingdom of Hesclusia με αρκετή ανάλυση μάλιστα, ενώ περίμεναν την άφιξη του Argon


Έχει επεξεργασθεί από τον/την DIRK στις Δευ Φεβ 23, 2015 11:48 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 11:09 am

Μέσα σε μερικά λεπτά ο Argon είχε φτάσει στην βάση.Άρχισε να ανεβαίνει χωρίς καθυστέρηση τους ορόφους μέχρι τους πιο πάνω,όπου ήταν τα γραφεία των υψηλόβαθμων.Ενώ είχε φτάσει έξω από το δωμάτιο του Hiro,ένας στρατιώτης ήρθε χαιρέτησε στρατιωτικά τον Argon.
-Είστε ο Mr.Shadow; ρώτησε.
-Τυγχαίνει να είμαι. απάντησε εκείνος χωρίς να είναι σίγουρος το τι τον ήθελε ο στρατιώτης.
-H Vice Admiral Sera σας κάλεσε στο γραφείο της,κύριε.
Ναι τώρα βγάζαν κάποιο νόημα τα πράγματα.
-Εντάξει στρατιώτη.Πήγαινε στην δουλειά σου.Ξέρω τον δρόμο. είπε ο Argon και ο στρατιώτης έφυγε.
Ο Argon αναίβηκε έναν ακόμα όροφο και πήγε προς το γραφείο της Vice Admiral,όπως του ζητήθηκε.Στάθηκε μπροστά από την πόρτα και χτύπησε.
-Περάστε. ακούστηκε από μέσα και ο Argon μπήκε.
Μπροστά του η Vice Admiral Sera,μια γυναίκα που θεωρούταν από τις ομορφότερες εδώ στα νησιά του Βορρά.
-Γρήγορος όπως πάντα βλέπω. ήταν το πρώτο πράγμα που είπε.
-Σκόπευα να περάσω λίγο αργότερα Vice-Admiral,γιατί με κάλεσε στο γραφείο του ο Captain Hiro.
-Α μα εγώ σκόπευα να σε συγχαρώ.Οι άντρες μας που βρέθηκαν στο νησί Hesclusia επιβρεβεύτηκαν ήδη,όμως από την αναφορά διάβασα πως και εσύ έπαιξες πολύ σημαντικό ρόλο.Γνωρίζεις ότι επίσημα δεν μπορώ να σου προσφέρω τίποτα για μια δουλειά που δεν σε προσλάβαμε να κάνεις,όμως χαίρομαι που ήσουν εκεί να βοηθήσεις.
-Ευχαριστώ Vice Admiral. είπε ο Argon με μια ελαφριά υπόκλιση.
Η Sera τον πλησίασε και του ψιθύρισε στο αυτί.
-Ανεπίσημα πέρνα μόλις τελειώσεις με τον Hiro και θα φροντίσουμε την αμοιβή σου.
-Μάλιστα Vice Admiral... απάντησε ο Argon ...Τώρα θα μου επιτρέψεται να αποχωρήσω.
Εκείνη έγνευσε θετικά και ο Argon έφυγε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 12:29 pm

Η εξιστόρηση τελείωσε λίγο πριν ανοίξει η πόρτα και μπει ο Argon μέσα. Εκεί αφού χαιρέτησε τον Hiro, ο τελευταίος τον συνεχάρη για την δράση του και πρόσθεσε
Και δεν ξέρω αν το γνωρίζεις Argon αλλα θα πάρω στην ομάδα μου τον αδερφό σου. Θεωρώ οτι θα επωφεληθούμε και οι δυο απο αυτή την συνεργασία. Εκείνος απο την εμπειρία που θα κερδίσει κοντά μου και εγώ απο έναν δυνατό και έμπιστο άντρα στο πλοίο μου.
Ναι το γνωρίζω Captain. Είναι όντος μια πολύ καλή επιλογή και για τους δυο σας
Μια μικρή παύση για να πιει απο τον καφέ του ο Hiro ακολούθησε. Έπειτα συνέχισε
Μετά την παράδοση των επαναστατών ξεκίνησα να σκέφτομαι και κάτι ακόμα το οποίο θέλω να σας δω αν θα μπορέσετε να ακολουθήσετε
Δηλαδή Captain?
Σκέφτομαι να σας προπονήσω σε τεχνική Rokushiki. Οι περισσότεροι χρειάζονται χρόνια για να αποκτήσουν γνώσεις πάνω σε όλες οπότε θεωρώ οτι απο σήμερα θα ήταν μια πολύ καλή ευκαιρία να ξεκινήσουμε.Και πάλι λεω, αν μπορέσετε να τις κατανοήσετε φυσικά .
Νομίζω μας προσβάλει το ''αν'' captan
Αυτό είναι το πνεύμα, είπε. Μπορούμε να ξεκινήσουμε απο το μεσημέρι αν θέλετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 1:00 pm

Ο ενδιάμεσος χρόνος κύλησε αρκετά γρήγορα με τον Vlad να έχει να κάνει κάποιες από τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις και με τον Argon να έχει ένα σημαντικό ραντεβού με ένα βαρέλι σάκε,την μόνη πραγματική του αγάπη.Όταν έφτασε το μεσημέρι ο Argon πήγε ξανά προς την βάση,στο κέντρο εκπαίδευσης που είχαν για τους νεοσύλλεκτους.Το πρόγραμμα των στρατιωτών δεν περιλάμβανε εκπαίδευση το μεσημέρι και έτσι όλος ο χώρος ήταν άδειος,πέρα από εκείνον,τον Vlad και τον Hiro.
-Έλα Argon σε περιμέναμε... είπε ο Hiro,καθώς ο Argon μπήκε στο δωμάτιο ...Ας μπούμε απευθείας στο ψητό,τι λέτε;
Τα αδέρφια έγνευσαν θετικά και άφησαν τον Hiro να πει ότι είναι.
-Καταρχάς ίσως πρέπει να αρχίσω με το να σας εξηγήσω τι ακριβώς είναι αυτές οι επωνομαζόμενες τεχνικές Rokusheki...
-Βασικά κύριε τυγχαίνει ήδη να γνωρίζω... τον διέκοψε ο Vlad ...Είχα διαβάσει κάποτε για αυτές σε ένα βιβλίο από την βιβλιοθήκη του βασιλιά του Lyneel.Παρόλα αυτά ενώ τις γνωρίζω ονομαστικά δεν ξέρω τίποτα παραπάνω για αυτές,ούτε το πως είναι.
-Χμ...πολύ καλά.Και εσύ Argon;
-Και εγώ τυγχαίνει να έχω ακούσει για αυτές τις τεχνικές από κάποιον,αλλά δεν γνωρίζω τίποτα παραπάνω από ονόματα και γω. απάντησε εκείνος και ο Vlad αναρωτήθηκε από που μπορούσε ο αδερφός του να το είχε ακούσει.
Όμως δεν είχε σημασία τώρα.
-Ωραία λοιπόν,τότε θα περάσω στο να σας εξηγήσω την καθεμία από τις έξι τεχνικές αυτό κάθε αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 1:34 pm

Η πιο διαδεδομένη τεχνική ανάμεσα στις υπόλοιπες είναι το Soru το οποίο με είδατε να χρησιμοποιώ στην μάχη που έγινε στο Lyneel. Το soru το οποίο είναι παρόμοιο με το shadow step του Argon κάνει αυτόν που το χρησιμοποιεί να κινηθεί σε υπερβολικά υψηλή ταχύτητα  είτε για να αποφύγει κάποιο χτύπημα είτε να χτυπήσει .Το tekkai σας επιτρέπει να κάνετε το σώμα σας σκληρό και αδιαπέραστο απο οτιδήποτε μπορεί να το βλάψει, είτε λεπίδα είναι αυτό , είτε σφαίρα είτε μπουνιά είτε κανονιοβολισμός. Το Shigan είναι ένα αρκετά καλό όπλο για τις μάχες σώμα με σώμα καθώς δεν χρειάζεσαι όπλο για να τραυματίσεις η να σκοτώσεις τον άλλο. Με τα δάχτυλά σας θα είστε ικανοί να δημιουργήσετε τραύματα στον αντίπαλο σαν αυτά της σφαίρας .Το Geppo σας επιτρέπει να περπατάτε στον αέρα.''Κλοτσάτε''  τον αέρα και με αυτό μπορείτε για παράδειγμα είτε να σκαρφαλώσετε είτε κάθετα επάνω σε έναν πύργο χωρίς να ασχολείστε με σκάλες και ασανσέρ, είτε να διασχίσετε κάποια απόσταση μέσω αέρα χωρίς να πατάτε στην γη.Αυτά βέβαια με πολύ προπόνηση και εμπειρία.
Μετά θα σας πω για το Rankyaku . Κλοτσάτε με υπερβολικά μεγάλη ταχύτητα η οποία είναι ικανή να δημιουργήσει αέρα που έχει συμπιεστεί , ο οποίος είναι ικανός να κόψει τα πάντα στο πέρασμά του σαν λεπίδα.
Τέλος έχουμε το Kami-e με το οποίο κάνει τα σώματά σας στην κυριολεξία τόσο ευέλικτα όσο το χαρτί που λυγίζει και αποφεύγει τα πάντα. Υπάρχει βέβαια και η τεχνική Rokuogan η οποία είναι η δυνατότερη απο αυτές όμως δεν γνωρίζω να σας πω κάτι παραπάνω εκτός οτι χρησιμοποιείτε απο ελάχιστα άτομα στον κόσμο.Αυτή την τεχνική μπορείς να την μάθεις μόνο όταν έχεις δαμάσει και κατανοήσει όλες τις άλλες 6 .
Εγώ γνωρίζω όλες τις τεχνικές χαρη στην Vice Admiral . Συνήθως σε εμάς με τον βαθμό του Captain μας μαθαίνουν ως και τέσσερις όμως η Vice Admiral όντας αντίθετη σε αυτή την τεχνική μας μαθαίνει όλες τις τεχνικές και μέχρι τον βαθμό του Ensign έχουν μάθει καλά τουλάχιστον μια τεχνική και γνωρίζουν άλλες δυο τουλάχιστον. Μας θέλει όλους δυνατούς και ετοιμοπόλεμους . Έτσι αποφάσισα να σας διδάξω όποια τακτική απο αυτές επιθυμείτε και με την έγκριση της φυσικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 2:03 pm

Όποια τεχνική ήθελαν...ποια όμως ήθελε ο Argon;
-Αφού είναι όποι θέλουμε,εγώ θα διαλέξω το Tekai. είπε ο Vlad ο οποίος έδειχνε σίγουρος για την επιλογή του.
-Ωραία...Argon; ρώτησε ο Hiro.
-Δεν είμαι ακόμα σίγουρος. απάντησε εκείνος.
-Καλά,τότε θα ξεκινήσουμε με σένα Vlad μέχρι να σκεφτεί ο αδερφός σου.
-Μάλιστα κύριε.
-Προτείνω μια επήδηξη για αρχή,για να καταλάβεις και το τι ακριβώς είναι αυτό το οποίο προσπαθείς να μάθεις.
Ο Hiro άνοιξε τα πόδια του σε ορθή γωνία,στο ίδιο επίπεδο το ένα με το άλλο και έβαλε τα χέρια του μπροστά από το πάνω μέρος του σώματος του σχηματίζοντας ένα Χ.
-Ωραία Vlad,τώρα τράβα το ξίφος σου και χτύπα με με όλη σου την δύναμη.
Ο Vlad ξαφνιάστηκε με αυτή την εντολή,αλλά τράβηξε το ξίφος του.Όταν όμως ήταν ώρα να χτυπήσει δεν μπορούσε παρά να διστάσει μπροστά στο πρόσωπο του καπετάνιου του.Τι και αν τον τραυμάτιζε;
-Έλα Vlad μην φοβάσαι.Δεν θα πάθω τίποτα και θυμήσου...βάλε όλη σου την δύναμη.
Ο Vlad δεν μπορούσε να κάνει πίσω τώρα.Έτσι έβαλε όλη του την δύναμη και κίνησε το ξίφος του ενάντια στον Hiro.
-Tekai! φώναξε ο Hiro,καθώς το ξίφος ήταν λίγα εκατοστά μακρυά από το να τον κόψει.
Με το που συγκρούστηκε όμως το ξίφος με το σώμα του Hiro,το ξίφος όχι μόνο δεν του έκανε τίποτα άλλα έσπασε μάλιστα,αξιοθαύμαστο ειδικά όταν μιλάμε για ένα δίχειρο ξίφος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 2:37 pm

H έκπληξη του Vlad ήταν αρκετά περισσότερη απ όσο περίμενε . Ακόμα κρατούσε την λαβή του σπασμένου ξίφους του στο χέρι του το οποίο πλέον ήταν πολύ ελαφρύτερο αφου η μισή λεπίδα έλειπε και όση είχε μείνει ήταν έτοιμη να σπάσει.
Άφησε το ξίφος του στο έδαφος και επέστρεψε στην θέση απο οπου είχε ξεκινήσει την επίθεση .
Δοκίμασε το ίδιο και με σφαίρες αν θέλεις.
Δεν χρειάζεται κύριε, απάντησε . Η επίδειξη ήταν κάτι παραπάνω απο πειστική και κατανοητή .
Ωραία τότε. Ας περάσουμε στο μέρος της εκμάθησης.Δεν περιμένω να είναι καθόλου εύκολο ,όπως επίσης δεν πρόκειται να το τελειοποιήσεις κατευθείαν.
Ο Vlad άκουγε με προσοχή
Aρχικά πρέπει να πείσεις τον εαυτό σου πως το σώμα σου είναι όσο σκληρό είναι το ατσάλι και μετά τα υπόλοιπα θα έρθουν εύκολα.
Tι να εννοούσε με αυτό? Αναρωτιόταν ο Vlad. Προσπαθούσε να αυτοσυγκεντρωθει όμως όλο και κάτι πεταγόταν στον νου του και τον διέκοπτε.
Κάποια λεπτά μετά τα αποτελέσματα ήταν τα ίδια. Ένα χτύπημα στο πόδι του τον επανέφερε στην πραγματικότητα. Ο πόνος απο το χτύπημα ήρθε αργότερα επάνω στον μυ του . Ο Hiro τον είχε βαρέσει με ένα ξύλινο ξίφος .
Δεν είσαι συγκεντρωμένος . Προσπάθησε παραπάνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 3:03 pm

Ο Vlad προσπάθησε ακόμα περισσότερο ξανά και ξανά,όμως κάθε φορά το χτύπημα του Hiro περνούσε κανονικά.Είχε αρχίσει να πονάει,όμως δεν ήταν ούτε στο ελάχιστον κοντά να σταματήσει.Κάποια στιγμή επιτέλους ένιωθε το μυαλό του άδειο και το μόνο που σκεφτόταν ήταν πως το σώμα του ήταν ατσάλι.
-Όι Vlad. άκουσε τον αδερφό του να του φωνάζει και γύρισε να τον κοιτάξει.
Εκείνη την ώρα ο Hiro χτύπησε και ο Vlad πόνεσε πιο πολύ από πριν.
-Τι στο καλό Argon;Μου χάλασες την συγκέντρωση! 42521 φώναξε θυμωμένα ο Vlad στον αδερφό του.
-Απλά σε βοηθάω στην εξάσκηση σου.Θα πρέπει να μείνεις συγκεντρωμένος ασχέτως τι συμβαίνει γύρω σου. ανταποκρίθηκε εκείνος.
-Η αλήθεια είναι Vlad πως ο αδερφός σου έχει δίκιο.Προσπάθησε και πάλι. τον παρότρυνε ο Hiro.
Ο Vlad δεν είπε τίποτα,αλλά ήλπιζε να το ξεπληρώσει αυτό στον Argon,όταν θα έκεινε εκείνος την δικιά του εξάσκηση. 64647657
Η εξάσκηση του Vlad συνεχίστηκε και όσο τον παρατηρούσε,ο Argon,συνηδητοποίησε κάτι...σίγουρα δεν θα διάλεγε Tekai.Ο Vlad είχε αρχίσει να κουράζεται και ο Hiro αποφάσισε να σταματήσει.
-Μείνε και προσπάθησε να καθαρίσεις το μυαλό σου,δοκίμασε να το ελέγξεις και θα συνεχίσουμε μετά... είπε και γύρισε προς τον Argon ...Σειρά σου τώρα. του είπε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 3:54 pm

Ο Vlad με το άκουσμα οτι σταματά η προπόνησή του ήθελε να παραπονεθεί όμως αυτό θα ήταν εγωιστικό και γι αυτό κλείστηκε στις σκέψεις του
''Τι έκανα λάθος? Πως γίνεται το μυαλό να επηρεάζει σε τόσο μεγάλο βαθμό το σώμα ωστε να γινόταν σκληρότερο απο ατσάλι ? '' είχε διαβάσει σε βιβλία γι αυτή την τεχνική όμως δεν μπορούσε ακόμα να κατανοήσει οτι το είδε και μπροστά του .
''Το τρίπτυχο για να πετύχω είναι η καλή σωματική κατάσταση την οποία έχω, το καθαρό μυαλό και την σωστή αυτοσυγκέντρωση '' Έπρεπε να καταφέρει να τελειοποιήσει και τα δυο τελευταία όμως ήταν όντως αυτά τα τρια τα πράγματα που έπρεπε να καταφέρει να πράξει για να πετύχει ? Άλλο τι κατα την γνώμη του ήταν σωστό και άλλο τι όντως ίσχυε . Προσπαθούσε να φέρει στο μυαλό του τον Ηιro την ώρα που πραγματοποιούσε την συγκεκριμένη τεχνική, ήθελε να ξαναδημιουργήσει στο μυαλό του την σκηνή που έζησε νωρίτερα πράγμα το οποίο έκανε. Έψαχνε στις κινήσεις , στις εκφράσεις και στις αντιδράσεις του Captain το παραμικρό που θα του έδινε κάποιο στοιχείο για το πως να συνεχίσει.
Argon επέλεξες τελικά? ρώτησε ο Hiro .Εκείνος έμεινε για λίγο σκεπτικός.
Αδερφέ έχεις να μου προτείνεις κάτι ? ρώτησε .Ήθελε ακόμα μια άποψη για να ισχυροποιήσει την τελική του απόφαση όμως δεν την έλαβε καθώς ο Vlad απλά ανασήκωσε τους ώμους του δείχνοντας στον αδερφό του οτι δεν ήταν σε θέση να τον βοηθήσει αυτή την στιγμή, έτσι έμεινε σιωπηλός για κάποια δευτερόλεπτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΔευ Φεβ 23, 2015 4:28 pm

-Λοιπόν; ρώτησε και πάλι τον Argon,ο Hiro.
-Θα διαλέξω το Soru τελικά... είπε ο Argon μετά από κάποια σκέψη ...Μπορεί να χρησιμοποιώ το Shadow Step,όμως πιστεύω...μάλλον...το ξέρω ότι άμα μάθω και το Soru η ταχύτητα μου θα φτάσει σε ακόμα μεγαλύτερα ύψη.
Πραγματικά θα ήταν τέλειο για αυτόν.Το να αγγίξει νέες ταχύτητες θα ήταν σαν όνειρο για τον Argon.Ο κόσμος του θα έφευγε ακόμα πιο μακρυά από τον υπόλοιπο κόσμο.
-Το φαντάστηκα... μονολόγησε πιο πολύ ο Hiro ...Πιάσε με τότε. συμπλήρωσε ξαφνικά και εξαφανίστηκε.
Εμφανίστηκε ξανά μερικά μέτρα πιο πέρα.
-Πιάσε το Soru μου αν μπορείς.
-Οκ... είπε ο Argon και μετά από ένα Shadow Step βρισκόταν μπροστά στον Hiro.
Ο Hiro γέλασε και άρχισε να τρέχει με το Soru του,ενώ ο Argon τον κυνηγούσε από πίσω με το Shadow Step του.Όμως ο Argon δεν μπορούσε να πιστέψει αυτό που γινόταν.Ο Hiro έφευγε εκτός της εμβέλειας του και όσο και αν έτρεχε ο Argon δεν μπορούσε να τον πιάσει.Το κυνηγητό τους συνεχίστηκε για κάμποσα λεπτά,όμως ο Argon δεν μπορούσε να κλείσει το κενό μεταξύ τους.Τελικά σταμάτησαν.Ο Argon έβαλε τα χέρια του στα γόνατα του και άρχισε να παίρνει κοφτές ανάσες από την κούραση.
-Τα πόδια σου είναι πολύ βαριά... του είπε τότε ο Hiro ...Ίσως σαν τεχνική το Shadow Step να είναι πιο γρήγορη,όμως το Soru δεν έχει καμία σχέση με το να μεταφέρεις την ενέργεια σου στα πόδια σου.Αυτό που κάνεις με το Soru είναι να ελαφρύνεις το πόδια σου και να αφήσεις τον άνεμο να τα κινεί προς την κατεύθυνση που θέλεις.Τα πόδια σου είναι βαριά για μια τέτοια τεχνική.
Ξαφνικά ο κόσμος του Argon καταστρεφόταν...ξαφνικά όποιος ήξερε Soru έμπαινε ελεύθερα μέσα στον κόσμο του Argon και όχι μόνο...έφευγε ακόμα πιο πέρα.Έπρεπε να μάθει αυτήν την τεχνική!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΤρι Φεβ 24, 2015 10:29 am

Ο Argon μπορούσε να δει στο πρόσωπο του αδερφού του,ότι και εκείνος δεν το πήρε καλά που είχε αποτύχει στην δικιά του άσκηση,όμως δεν ήξερε αν ένιωθε το ίδιο άσχημα με εκείνον.Μετά από αυτό η προπόνηση τελείωσε και διαλυθήκαν για την μέρα,ώστε να πάει ο καθένας στην δουλειά του.Ο Argon απλά έμεινε μέσα στον χώρο εκπαίδευσης ακόμα ανύμπορος να συνηδητοποιήσει αυτό που είχε συμβεί.Η ταχύτητα του για την οποία ήταν τόσο περίφανος και ένιωθε πως ήταν το ανίκητο όπλο του,πλέον δεν ήταν τίποτα.Έπρεπε να ηρεμήσει και να σκεφτεί τα θετικά.Θα περνούσε αυτήν την εκπαίδευση και όταν τελείωνε δεν θα τον έπιανε κανείς...Όμως για την ώρα ήθελε να ξεχαστεί.Όμως δεν μπορούσε να πάει γεμάτος στον ιδρώτα εκεί που ήθελε.Έτσι έφυγε από την βάση και χάρις το Shadow Step είχε γυρίσει στο ξενοδοχείο σε μερικά λεπτά.Σίγουρα δεν είχε εκπαιδευτεί στην τεχνική απλά για να μετακινήτε,αλλά δεν έβλεπε σε τι άλλο θα του χρησίμευε τώρα.Ανέβηκε στο δωμάτιο των κοριτσιών και δανείστηκε το μπάνιο τους για λίγο.Μετά από μερικά χαλαρωτικά λεπτά και μια προσπάθεια της Rin να κρυφοκοιτάξει,ο Argon ένιωθε ανανεωμένος.
Πήρε ξανά τον δρόμο του για την κεντρική βάση,αυτή τη φορά χωρίς να βιάζεται.Είχε περίπου κάμια ώρα προτού τελειώσει την δουλειά της η Sera.Έτσι πέρασε μια ώρα άσκοπης περιπλάνησης,κατά την οποία συνάντησε και τον Arashi,με τον Setsuna.Σύμφωνα με τα λεγόμενα του Arashi (...) οι δύο τους είχαν γυρίσει όλη την πόλη και θα πήγαιναν να ξεκουραστούν τώρα.Όταν η ώρα πέρασε ο Argon έφτασε ξανά στην βάση και προχώρησε μέχρι το γραφείο της Vice Admiral.Αφού χτύπησε και πήρε την άδεια να περάσει μπήκε μέσα.
-Είστε ελεύθερη για απόψε; την ρώτησε ο Argon,όλο ευγένεια.
-Το θέμα είναι αν εσύ είσαι έτοιμος για απόψε. του απάντησε εκείνη και τον πλησίασε.
Έπειτα φιλήθηκαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΤρι Φεβ 24, 2015 11:26 am

Ο Vlad αρνήθηκε να γυρίσει στον κοιτώνα του μετά την προπόνηση. Ήταν μια ήττα γι αυτόν .
Κατευθύνθηκε προς το γυμναστήριο οπου ξεκίνησε να κάνει πρόγραμμα με τα βάρη. Ξεκίνησε γυμνάζοντας τους δικεφάλους του, έπειτα τρικεφάλους, πλάτη, ώμους στήθος και τους κοιλιακούς του.
Περίπου δυο ώρες μετά και έχοντας αποβάλει το άγχος της μέρας μέσω της άσκησης ζήτησε απο τον Drake να προπονηθούν ακόμα λίγο αλλα αυτή την φορά στο χώρο εκπαίδευσης .
Δεν ήθελε να γυρίσει στο δωμάτιό του μέχρι να δείξει έστω και ένα σημάδι βελτίωσης. Δεν τον ενδιέφερε το οτι ήταν η πρώτη μέρα. Στο κάτω κάτω την πρώτη μέρα που έφαγε το φρούτο του κατάφερε παραπάνω
Έδωσε στον Drake ένα ξύλινο σπαθί.
Το δικό σου που είναι?
Δεν θα το χρειαστώ .
Γιατί?
Απέφυγε την ερώτησή του φίλου του και συνέχισε
Χτύπησε με με αυτό .Και όχι ερωτήσεις.
Ο Drake έδειξε πως ήταν το ίδιο διστακτικός όπως ήταν και ο Vlad απέναντι στον Hiro.Aυτό όμως κράτησε κάποια δευτερόλεπτα αφού έβλεπε πως όντως ο Vlad εννοούσε αυτό που του είχε πει .Ο Drake ξεκίνησε να τρέχει προς το μέρος του Vlad ο οποίος είχε το μυαλό του συγκεντρωμένο στο να πείσει τον εαυτό του οτι το σώμα του είναι σκληρό σαν ατσάλι. Ασυναίσθητα έσφιγγε και όλους τους μυες του σώματός του οι οποίοι ήταν φουσκωμένοι και απο την πρόσφατη γυμναστική προσπαθώντας να καταφέρει το αποτέλεσμα που ήθελε.
Tekkai, είπε και έκλεισε τα μάτια του για περισσότερη αυτοσυγκέντρωση
Κανένα αποτέλεσμα όμως. Το ξύλινο ξίφος του Drake χτύπησε στο πλευρό τον Vlad ο οποίος κατευθείαν ένιωσε τον πόνο .
Η απογοήτευση όμως ερχόταν και έβαζε στην άκρη κάθε άλλο πράγμα που συνέβαινε είτε στο σώμα είτε στο μυαλό του .
Όπως ήταν φυσικό κατέρρευσε κάποια δευτερόλεπτα μετά , όχι απο το χτύπημα αλλα απο την έλλειψη ξεκούρασης και την καταπόνηση του σώματός του όλες αυτές τις μέρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΤρι Φεβ 24, 2015 12:49 pm

Η προπόνηση των δύο αδερφών συνεχίστηκε κάπως έτσι για ένα μήνα,ενώ παράλληλα ο καθένας είχε και τις δικές του υποχρεώσεις.Αν και μάλλον αυτό που έκανε ο Argon δεν το έλεγες υποχρεώσεις.Κάπου στην μέση του μήνα,όταν φάνηκε ότι θα κάθονταν και άλλο εκεί ο Argon και τα κορίτσια μετακινήθηκαν από το ξενοδοχείο και νοίκιασαν ένα σπίτι για να μένουν.Σε αυτό το διάστημα τα κορίτσια είχαν και αυτά τις δικές τους εμπειρίες και χωρίς καλά καλά να το καταλάβουν είχαν καταλείξει να πάρουν σε αυτό το διάστημα μια πολύ σημαντική απόφαση.Έτσι ήρθε μια μέρα που αποφάσισαν να ενημερώσουν τον Argon και τον Vlad,για αυτή τους την απόφαση.Φρόντισαν λοιπόν να κλείσουν ραντεβού με τα αγόρια,σε μία καφετέρια την οποία οι ίδιες επισκεύτονταν,μετά την μεσημεριανή προπόνηση τους με τον Hiro.Τα κορίτσια είχαν φτάσει στο μαγαζί λίγο πιο νωρίς και πέρασαν τον χρόνο τους με το ναξανασκέφτονται την απόφαση τους.Ήταν πολύ σημαντική και μία που θα καθόριζε το πως θα εξελίσσονταν οι ζωές τους στο μέλλον,οπότε έπρεπε να είναι σίγουρες.Ο Argon και ο Vlad άργησαν μάλιστα,οπότε είχαν και παραπάνω χρόνο.
Ξαφνικά μπροστά από το μαγαζί πέρασε ο Argon με μεγάλη ταχύτητα και δεν πρόλαβε να κόψει αμέσως.Έτσι περπάτησε προς τα πίσω και μπήκε στο μαγαζί.
-Συγνώμη για την καθυστέρηση. είπε και κάθισε απέναντι από την Kanae.
-Που είναι ο Vlad; ρώτησε εκείνη.
-Μην φοβάσαι δεν είναι πολύ πίσω μου.Σταματούσα για να τον αφήνω να με φτάνει.
-Argon δεν είναι σωστό να κάνεις τέτοια στον αδερφό σου.
-Σιγά καλέ...αφού του αρέσει να προπονείται και μόνο που κρατάει σταθερή την απόσταση μας κάνει καλή δουλειά.
Ο Vlad έκανε την εμφάνιση του τελικά.Μπήκε μέσα λαχανιασμένος και απλά άφησε τον εαυτό του να πέσει στην καρέκλα.
-Μα το Θεό Argon...Μια μέρα... 041 είπε αλλά δεν είχε άλλες ανάσες για να τελειώσει την πρόταση του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΤετ Φεβ 25, 2015 9:12 am

Αφού παρήγγειλε ο Argon για τον Vlad o oποίος ακόμα ανάσαινε κοφτά ξεκίνησε και την συζήτηση με τις κοπέλες.
Λοιπόν ?
Πρώτα θα αρχίσουμε απο τα δικά σας. Πείτε μας για την προπόνηση σας
Θα αρχίσω εγώ μιας και ο Vlad για προφανείς λόγους είναι εκτός μάχης. Ο καθένας μας απο τους δυο έχει ένα καλό και ένα κακό στην δουλεία του.
Δηλαδή?
Όσον αφορά εμένα το καλό είναι οτι πλέον χρησιμοποιώ το Shadow step χωρίς να κουράζομαι .Βέβαια μετά απο εκτενή χρήση υπάρχει η κούραση αλλα το θέμα είναι άλλο το οποίο είναι και το κακό της υπόθεσης. Δεν κατάφερα ακόμα να κάνω κάτι θετικό όσον αφορά το Soru. Παραδέχτηκε με ιδιαίτερη λύπη
Ο Vlad ο οποίος βρήκε την ανάσα του πήρε και αυτόν τον λόγο.
Και για εμένα το καλό είναι οτι τον τελευταίο μήνα έχω καταφέρει να γυμνάζομαι με βάρη πρωί μεσημέρι βράδυ και όπως φαίνεται έχω βάλει τουλάχιστον 5 μυικά κιλά όπως επίσης έχω μάθει πλέον το κόλπο του να καθαρίζω το μυαλό μου.. Το κακό είναι οτι όπως και ο Argon δεν κατάφερα να κάνω ιδιαίτερη πρόοδο στην εκμάθηση της τεχνικής Tekkai.Αλλα αυτά αφορούν εμάς . Πείτε μας για εσάς και την απόφασή σας
Οι κοπέλες κράτησαν τα χέρια η μια της άλλης και τον λόγο πήρε η Rin.
Μετά απο αρκετές ώρες συζητήσεων καταλήξαμε στην απόφαση να καταταχτούμε στο σώμα των Marines. Και αυτό για πολλούς λόγους.
Έπειτα συνέχισε η Kanae
Αρχικά δεν θέλουμε να γίνουμε βάρος σε κανέναν απο τους δυο σας. Ξέρουμε οτι είτε μαζί με τον Vlad να είμαστε είτε μαζί με εσένα Argon θα σας εκθέτουμε σε κίνδυνο και ειδικότερα αν δεν μάθουμε τουλάχιστον να αμυνόμαστε. Με την κατάταξή μας θα κερδίσουμε αρκετά θετικά και μάλιστα ο Captain Hiro θα φροντίσει να είμαστε εντός της βάσης τουλάχιστον για το πρώτο τρίμηνο οπότε δεν θα χρειαστεί να ανησυχείτε για την ασφάλεια μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΤετ Φεβ 25, 2015 1:49 pm

Καθώς τα κορίτσια μιλήσουν ο Vlad απέκτησε νέα δύναμη,αφού ένιωσε μεγάλη χαρά που οι αδερφές του θα ακολουθούσαν τον ίδιο δρόμο με εκείνον.Αντίθετα ο Argon δεν ήταν το ίδιο ικανοποιημένος.Στεναχωριόταν που η αδερφή του σκεφτόταν ότι έστω και για μια στιγμή θα του ήταν βάρος και στεναχωριόταν που η αδερφή του έμπαινε στο σώμα,για την Rin δεν τον πολυένοιαζε ήταν η αλήθεια.Τρεις μήνες εκπαίδευση,σήμαινε ότι ούτε εκείνος ήξερε το κάθε πότε θα την έβλεπε,πέρα του ότι μόλις τελείωνε και αρχίζαν να την στέλνουν σε αποστολές ή την βάζαν σε πλήρωμα μπορεί και να χάνονταν.
-Αυτά είναι υπέροχα νέα,αλλά πως και το αποφασίσατε; ρώτησε ο Vlad.
Τον λόγο πήρε πάλι η Rin.
-Μέσα σε αυτό τον μήνα που ήμαστε εδώ έτυχε να συναντήσουμε πολλούς πρόσφυγες πολέμους.Άτομα που τα έχασαν όλα,που δεν είχαν πλέον οικογένεια,που είχαν υποστεί τραυματισμούς που πλέον δεν τους επιτρέπουν καν να σηκωθούν από ένα κρεβάτι νοσοκομείου... είπε και η φωνή της ακουγόταν τρεμάμενη.Για κανέναν δεν ήταν ωραίο να αντικρίζει τέτοιες σκηνές,ειδικά σε μια πιο νεαρή ηληκία.
-Συνηδητοποιήσαμε τι κάνει αυτός ο πόλεμος στους ανθρώπους... είπε η Kanae για να βοηθήσει την αδερφή της ...ενώ επίσης είμαστε από αυτούς που έζησαν από πρώτο χέρι το κακό που έχουν κάνει οι επαναστάτες.Δεν μπορούμε απλά να καθόμαστε στην άκρη και να βλέπουμε.Για αυτό αποφασίσαμε να ενταχθούμε στο ναυτικό και να βοηθήσουμε,όσο μπορούμε.
Ο Vlad ήταν τόσο χαρούμενος με αυτά που άκουγε που ήταν έτοιμος να πεταχτεί και να αγκαλιάσει τις αδερφές του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΤετ Φεβ 25, 2015 2:11 pm

Μπράβο κορίτσια. Είπε ο Vlad. Ομολογώ πως είχα σκεφτεί αρκετά αρνητικά στο παρελθόν όμως με διαψεύδετε με τον καλύτερο τρόπο.
Αρνητικά δηλαδή ?
Δεν έχει νόημα πλέον! Προς το παρόν κερνάω εγώ ότι πιείτε ,έπειτα γύρισε προς τον Argon , απο το τρίτο και πάνω δικά σου όμως.
Εκείνος χαμογέλασε.
Έλα τώρα. Μόνο τόσα? Χαρά έχουμε .
H απάντησή του που αφορούσε την χαρά , τον έκανε να καταλάβει οτι και οι δυο ήταν εντάξει με την απόφαση των κοριτσιών .Είχε μια μικρή υποψία οτι θα ήταν κάπως αρνητικός και αυτό θα το γνώριζε επειδή τον ξέρει τόσα χρόνια.Πραγματικά ήταν ένας αρκετά δύσκολος χαρακτήρας για να τον κατανοήσει κάποιος καθώς δεν έδειχνε και τα συναισθήματά του εύκολα .
Μετά το δεύτερο βαρέλι πληρώνω εγώ
Καν τα σε βαρέλια λοιπόν.απάντησε εννοώντας πως θα πάρει 3 βαρέλια. Πήρα μπονους μετά τα τελευταία γεγονότα στο Hesclusia . Ας τα ξοδέψουμε κάπου που αξίζει
Έπειτα κάλεσε την σερβιτόρα η οποία μετά το άκουσμα της παραγγελίας σάστισε κάπως , καθώς κακά τα ψέματα τρία βαρέλια Σακε δεν παραγγέλνει ούτε λόχος .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 08, 2015 11:53 am

Η μέρα ήταν καλή.Είχε πιει τρία βαρέλια σάκε,είχε κάνει την προπόνηση του,είχε χρόνο να περάσει με την αδερφή του,θα έβλεπε την Vice-Admiral το βράδυ...γενικά τα πράγματα κυλούσαν ομαλά,όμως ο Argon δεν μπορούσε να χωνέψει τα νέα.Δεν μπορούσε να μεθύσει κιόλας,να πει κανείς πως θα γινόταν να ξεχαστεί.Ίσως πάλι καλύτερα,είχε και άλλη προπόνηση που χρειαζόταν να κάνει.Άφησε τελικά τον εαυτό του να σκεφτεί τι ήταν αυτό που έπρεπε να κάνει για να μάθει επιτέλους το Soru.Όπως είχε πει και ο αδερφός του,ο Argon δεν κουραζόταν πλέον το ίδιο όποτε χρησιμοποιούσε το Shadow Step και μπορούσε να νιώσει πως,αν και ελάχιστα,είχε γίνει ακόμα πιο γρήγορος.Το "να αφήσει τα πόδια του να τα παρασύρει ο άνεμος" όμως δεν του έβγαζε κανέναν νόημα.Αν δεν έβαζε πίεση στα πόδια του,αν δεν έστελνε εκεί όλη την ενέργεια του,πως στο καλό θα μπορούσε να πιάσει τέτοια ταχύτητα.Χωρίς να το καταλάβει ο Argon οι ώρες πέρασαν και ο Vlad κίνησε με τα δύο κορίτσια προς την βάση,για να είναι παρόν και να βεβαιωθεί για την κατάταξη τους,σαν τον περήφανο μεγάλο αδερφό που ήταν. [mor121]
Ο Argon αποφάσισε να μείνει πίσω,θέλοντας να τρέξει για λίγο.Οι δρόμοι ήταν γεμάτοι,αλλά όπως και άλλες φορές δεν είχε σημασία.Ειδικά μετά την εκπαίδευση του το να κινήται ανάμεσα σε τόσο κόσμο ήταν παιχνιδάκι.Καθώς έτρεχε προσπαθούσε να μιμυθεί την τεχνική που προσπαθούσε να μάθει,όμως το ένιωθε και ο ίδιος ότι το αποτέλεσμα δεν ήταν το ίδιο με αυτό που έπρεπε.Πάνω σε μία του προσπάθεια ο Argon έχασε το βήμα του και βρέθηκε να κάνει κολοτούμπες στο δρόμο,μέχρι που προσγυώθηκε με την πλάτη του πάνω σε ένα τοίχο,με το κεφάλι του ανάποδα στο έδαφος."Έκατσε" σταυροπόδι με τα πόδια του στον τοίχο σαν να μην συναίβαινε τίποτα και άρχισε πάλι να σκέφτεται.Τα πράγματα δεν πήγαιναν ακριβώς όπως τα περίμενε από την στιγμή που γύρισε στο Lyneel.Ξαφνικά ένιωσε πως χρειαζόταν την οικογένεια του και δεν εννοούσε τον Vlad και την Kanae.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] The Iron Law  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] The Iron Law    [Τέλος] The Iron Law  I_icon_minitimeΤετ Σεπ 02, 2015 3:07 am

Όσο λοιπόν ο Vlad βρισκόταν με τα κορίτσια για να επιβλέπει την κατάταξη τους,ο Argon κίνησε προς το κέντρο εξάσκησης.Το μέρος βέβαια ήταν γεμάτο τώρα κάτι που έκοψε την όρεξη του.Δεν ήθελε να έχει τόσο κόσμο γύρω του και να του αποσπά την προσοχή ή να χρειαστεί να τους ανέχεται.Μέσα στο πλήθος βρισκόταν και ο Hiro,που όταν αντίκρισε τον Argon τον πλησίασε.
-Πως και από εδώ τέτοια ώρα; τον ρώτησε.
-Δεν είχα τίποτε άλλο να κάνω. ανταποκρίθηκε εκείνος.
-Ο Vlad μου είπε ότι η αδερφή σας ήθελε να μπει στο σώμα και έτσι τον έστειλα στον αξιωματικό που κάνει τις εγγραφές.Φαντάστηκα ότι και εσύ θα πήγαινες μαζί.
-Δεν νομίζω να χρειαστεί την ψυχολογική μου συμπαράσταση για κάτι τέτοιο. απάντησε ανέκφραστα.
-Εντάξει... είπε ο Hiro και γύρισε για λίγο να δει αν όλοι έκαναν τις ασκήσεις τους όπως έπρεπε ...Τώρα,θα ήθελα να συζητήσουμε κάτι πιο σημαντικό.Τα όσα πρόκειται να συμβούν στο Lyneel με απασχολούν ιδιαίτερα τον τελευταίο καιρό.
-Φαντάζομαι ότι έχεις ενημερωθεί πλήρως από τον αδερφό μου.

-Ναι,όπως επίσης λάβαμε τους αντίστοιχους φακέλους που έδωσες στον Steam.Κάτι ακόμα για το οποίο έχω να σε ευχαριστώ.
-Φαντάζομαι ότι έχει γίνει κάποια κίνηση από την πλευρά σας.
-Έχω στείλει ενισχύσεις στο Lyneel,μα μέχρι να μπορέσουμε να μαζέψουμε αρκετές δυνάμεις για να κερδίσουμε μια τέτοια μάχη θα μου πάρει χρόνο.Και αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί δεν κάνουν την κίνηση τους οι επαναστάτες και περιμένουν ακόμα.
-Ίσως ούτε αυτοί να είναι έτοιμοι.Ακόμα και χωρίς ενισχύσεις,το Lyneel,δεν θα είναι εύκολο να πέσει.Πάντως για καλό και για κακό έχω φροντίσει για μια μικρή παραπλάνηση.
-Δηλαδή;
-Ο Steam βρίσκεται στο νησί,έχοντας νέα ότι ειδικοί πράκτορες της Κυβέρνησης κάνουν κάποιους ελέγχους.Βέβαια είναι ιδιαίτερα "απρόσεκτος" στο να το κρατήσει μυστικό,ώστε να το ακούσουν και οι φίλοι μας οι επαναστάτες.
-Κατάλαβα.Πράγματι φαντάζομαι πως οι επαναστάτες δεν θα επιχειρούσαν έτσι απλά επίθεση αν είχαμε τέτοια άτομα στο νησί... είπε και έκανε μια παύση ...Θα πρέπει να δώσω μια αναφορά για αυτό.Βέβαια για να μην έχουμε προβλήματα θα αναφέρω ότι εγώ του έδωσα αυτήν την αποστολή.
Φώναξε τότε σε έναν άντρα και του είπε να αναλάβει την υπόλοιπη εκπαίδευση των στρατιωτών,καθώς εκείνος είχε μια δουλειά.
-Γενικά είμαι ιδιαίτερα χαλαρός-και ίσως για αυτό δεν έχω μεγαλύτερο βαθμό στο σώμα-,απλά πρόσεχε πως χρησιμοποιείς τους φίλους σου εντός της Κυβέρνησης. είπε στον Argon,πριν φύγει.
-Για αυτό και μίλησα για αυτό το θέμα μόνο μαζί του. του ανταποκρίθηκε εκείνος και ο Hiro του έδειξε ένα πονηρό χαμόγελο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος] The Iron Law
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος ιστορίας-παρελθόν] IRON BLOOD
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]
» Η μαχη στην θαλασσα και ενα το απροβλετο τελος[ΤΕΛΟΣ]
» [ΤΕΛΟΣ]Heavshin Pirate and the ghost island [ΤΕΛΟΣ]
» Το Ταξίδι Της Εκδίκησης Φτάνει Στο Τέλος[Τέλος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: NORTH BLUE SEA :: BATTLESHIP ISLAND-
Μετάβαση σε: