.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 16, 2014 3:32 am

Στην μεριά της Joannas
Η joanna μαζί με την ομάδα της είχε φτάσει στην Bango's Oasis,αλλά τότε ήταν που παρατήρησε από ψηλά μία μεγάλη ομάδα επαναστατών να της έχουν στήσει παγίδα.Παρόλο που οι marines είχαν μεγαλύτερη αριθμητική υπεροχή οι επαναστάτες είχαν το πλεονέκτημα.Αυτή η ομάδα των επαναστατών ήταν πρώην ληστές και σε αυτή την όαση έκαναν τις περισσότερες επιθέσεις τους, επίσης  οι marines ήταν αρκετά κουρασμένοι και δεν μπορούσαν να παλέψουν.Έτσι φάνηκαν από την αρχή τα πρώτα κακά σημάδια για την ομάδα της joannas
-Ποιοι είστε τι θέλετε???? τότε ήταν που βγήκε μπροστά στην joanna φαινόταν να ήταν ο αρχηγός αυτής της ομάδας των επαναστατών.Ένας άνδρας ψηλός και λιγνός ήταν τα μόνα χαρακτηριστικά που διέκρινες γιατί είχε όλο του το σώμα καλυμμένο με ρούχα της ερήμου,τότε με το δεξί του χέρι κατέβασε λίγο το κασκόλ και ''ελευθέρωσε'' το στόμα του
-Εσύ είσαι η αρχηγός αυτών των σκυλιών???? είπε κι γέλασε ειρωνικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2014 2:45 am

-Πολύ μιλάς εσύ,δεν θες να πεθάνεις πρώτος έτσι δεν είναι? είπε η joanna καθώς προσγινόταν στο έδαφος.Είχε μεταμορφωθεί σε μία πεταλούδα-άνθρωπος,είχε την γυναικεία της μορφή μόνο που είχε βγάλει φτερά στη πλάτη της και κεραίες στο κεφάλι της
-Χαχα δυναμική marine ξέρεις τι μου αρέσει στους αντιπάλους μου ποιο πολύ να νομίζουν ότι μπορούν να με νικήσουν είπε ο αρχηγός των επαναστατών-ληστών και τράβηξε ένα μεγάλο μαχαίρι που το είχε δέσει στην ζώνη του.Το μαχαίρι ήταν καμπυλωτό και πάνω ήταν σκαλισμένο με καλλιτεχνικά γράμματα το ''DEATH''.Και από τις δύο πλευρές οι ομάδες ετοιμάστηκαν για επίθεση,από την μία οι επαναστάτες τράβηξαν τα όπλα και τα σπαθιά τους και από την άλλη οι marines τις καραμπίνες τους και όλα ήταν έτοιμα για μάχη
-Περιμένετε άντρες μην ετοιμάζεστε ακόμα θέλω πρώρα να ρωτήσω κάτι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουν 24, 2014 3:15 am

-Ρώτα ότι θες κούκλα μου!!! είπε χαμογελώντας γλύφοντας με την γλώσσα τα βρομερά του δόντια
-Επειδή ούτε εσύ αλλά ούτε κι εγώ δεν θέλουμε να χάσουμε άνδρες εδώ,θα μου πεις ποιος είναι ο κοντινότερος δρόμος για την βάση των επαναστατών
-Και εγώ τι θα κερδίσω
-Ένα βράδυ μαζί μου είπε με μία ποιο θηλυκή φωνή καθώς ξεκούμπωνε το σακάκι της έτσι ώστε να φανεί ποιο πολύ το στήθος της.Αμέσως όλοι οι άνδρες τα έχασαν δεν μπορούσαν να κοιτάξουν κάπου αλλού παρά μόνο στο στήθος της
-Μου βάζεις δύσκολα μικρή μου marine,θες να προδώσω τους επαναστάτες για μία νύχτα μαζί σου????
Τότε η joanna προχώρησε κοντά του και άρχισε να τον χαϊδεύει στο πρόσωπο
-Ξέρω ότι δεν είσαι επαναστάτης αλλά κάτοικος αυτού του νησιού που σε πήραν αυτοί οι γελοιοί με το μέρος τους,φαίνεται από τα ρούχα που φοράς και από τον τρόπο που κίνησε σε αυτήν την έρημο.Γνωρίζεις καλά τα κατατόπια και θέλω να μάθω γι αυτά,θα με βοηθήσεις?????σαν αντάλλαγμα θα σου μάθω εγώ κάποια άλλα ''κατατόπια'' είπε πάλι με αυτήν την θηλυκή φωνή της ενώ ακούμπαγε το στήθος της πάνω στο σώμα του αρχηγού των επαναστατών
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Ιουν 26, 2014 7:38 am

Την ίδια ώρα στην πλευρά μου
Το σώμα μου όλο ήταν καλυμμένο από άμμο μόνο το πρόσωπό μου και τα χέρια μου φαινόντουσαν,άνοιξα τα μάτια μου και τότε είδα το τέρας-καβούρι να μουγκρίζει νευριασμένο και να χτυπάει τις δαγκάνες του κάτω στην άμμο σηκώνοντας μικρά ''κύματα''.Έστριψα δεξιά και αριστερά το κεφάλι μου να δω τι έπαθε η ομάδα μου,κάποιοι marines τράβαγαν τους εγκλωβισμένους συναδέλφους τους που ήταν κάτω από την άμμο έτσι ώστε να τους βγάλουν και κάποιοι άλλοι πυροβολούσαν το τέρας
-Captain χρειάζεστε βοήθεια??? μου είπε ο Kuro και με τράβηξε από το χέρι έτσι ώστε να σηκωθώ
-Ευχαριστώ Kuro είπα καθώς τίναζα την άμμο που είχε μείνει στους ώμους μου πρέπει να κάνουμε κάτι με αυτό το τέρας είπα σκεπτικός
-Εγώ λέω να το κόψουμε στα δύο είπε και τράβηξε πάλι τα μαχαίρια του
-Το ξέρεις ότι δεν μπορούμε να το κάνουμε αυτό λόγο της προστασίας που έχει από το κέλυφός του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 02, 2014 4:00 am

-Και τι μπορούμε να κάνουμε captain???
-Κάνε αντιπερισπασμό και τα υπόλοιπα άφησέ τα πάνω μου
-Τι θα κάνεις????
-Θα δεις,απλός σε δύο λεπτά να του επιτεθείς κοντά στο κεφάλι του εντάξει???
-Ότι πεις είπε και άρχισε να τρέχει προς τα εμπρός,εγώ άλλαξα κατεύθυνσή,έβγαλα το katana μου και πήγα στην μεριά στην οποία ήταν ο Nada.Αυτός είχε ήδη οπλίσει και ήταν έτοιμος να ρίξει άλλες δύο ''κανονιές''
-Nada!!!!!!!!! του φώναξα και αυτός γύρισε αμέσως να με δει,πήγα κοντά του τρέχοντας και του έπιασα το ένα χέρι για να μην ρίξει
-Θέλω να μου κάνεις μία χάρη
-Πες μου captain
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 16, 2015 1:00 pm

-Σε λίγο θα βρίσκομαι απο κάτω απο το τέρας θέλω να στοχεύσεις και να ρίξεις με τα όπλα σου το κεφάλι του
Τότε άρχισα να τρέχω προς το μέρος του τέρατος με τα δύο katana μου στραμμένα προς αυτό,γύρο μου επικρατούσε χαμός τραυματισμένοι marines,μισοθαμένοι marines από την άμμο,φωνές,πυροβολισμοί γενικά επικρατούσε ένας χαμός γιατί κανένας απο τους άνδρες μου δεν είχε δει ξανά κάτι τέτοιο ποτέ στην ζωή τους.Ετοίμαζα την τελική μου επίθεση όταν είδα τον Kuro,να πηδάει από την αριστερή πλευρά του τέρατος κι να κόβει την αριστερή δαγκάνα του με τα δύο μαχαίρια του.Τότε κοίταξα προς τον Nada και του έκανα σήμα με το κεφάλι μου,αυτός αμέσως στόχευσε κι έριξε πετυχαίνοντας ακριβώς το κεφάλι του τέρατος,αυτό είχε ως αποτέλεσμα να ζαλίσει το τέρας κι να μου εξασφαλίσει πολύτιμα δευτερόλεπτα έτσι ώστε να ετοιμάσω την επίθεσή μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 16, 2015 2:05 pm

Στην μεριά του Bosido
Η μάχη συνεχιζόταν μεταξύ του Bosido και του Sarabaru, ο πρώτος είχε χάσει όλη του την υπομονή και προσπαθούσε με την δύναμη του να νικήσει τον αντίπαλό του ενω ο δεύτερος με την δύναμη του DF να βγάλει τον άλλον ''εκτός παιχνιδιού''.Ενώ πάλευαν μεταξύ τους γύρο τους γινόταν ένας μικρός χαμός,πολλές μάχες μεταξύ marines και επαναστατών,πυροβολισμοί,φασαρία,αίμα να πετάγεται παντού....ο bosido μπόρεσε και απέφυγε συνεχής επιθέσεις του Sarabaru και έτσι κατάφερε να του δώσει μία δυνατή μπουνιά στο στήθος του και έτσι κατάφερε να τον πετάξει πολλά μέτρα μακριά του ενώ άκουγες πάντα το μουγκρητό του,τότε ένας επαναστάτης που βρισκόταν λίγο πιο πίσω του τον πυροβόλησε στο δεξί του πόδι με αποτέλεσμα να πέσει κάτω στην άμμο ο Bosido σπαράζοντας από τους πόνους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 17, 2015 2:01 pm

Τότε σηκώθηκε με δυσκολία απο την άμμο ο Surabaru πιάνοντας το στήθος του που πόναγε και άρχισε να χαμογελάει βλέποντας τον Bosido πεσμένο κάτω στο έδαφος να σπαράζει από τους πόνους
-Νομίζατε πως θα μας νικάγατε,άθλιοι marines EEE!!!!.....oι μέρες σας είναι μετρημένες,ο κόσμος θα δει τη αρρωστημένη παράταξη είστε!!!!......με ακούτε σκυλιά του συστήματος???!!!!! φώναξε όσο πιο δυνατά μπορούσε έτσι ώστε να τον ακούσουν,τότε ήταν που οι marines είδαν τον Bosido πεσμένο στο έδαφος λιπόθυμο και αμέσως άφησαν τα όπλα και παραδόθηκαν. Αμέσως όλοι οι επαναστάτες άρχισαν να ζήτω κραυγάζουν και να χτυπάνε τους άοπλους marines
-Πάτε τους όλους στην βάση και κουβαλήστε κι αυτό το ''τέρας''
{επαναστάτης}-Γιατί τι θα τον κάνουμε κύριε???
-Θα τον βασανίσουμε για να πάρουμε όσο το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες μπορούμε
-Και με το DF τι θα γίνει αρχηγέ???
-Προς το παρόν θα το αφήσουμε στην βάση όπου και είναι και θα περιμένουμε διαταγές απο τους ανωτέρους,τώρα μην καθυστερείς άλλο πάμε στην βάση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2015 8:46 am

Στην μεριά της Joanna
Η Joanna καθόταν πάνω στο πτώμα του αρχηγού τον επαναστατών,μόλις είχε κερδίσει αυτούς τους επαναστάτες με την πονηριά της και τα ''παιχνίδια'' της,τότε έβγαλε το den den mushi της και επικοινώνησε μαζί μου
-Captain,όλα καλά εδώ,μας επιτέθηκε μία ομάδα επαναστατών στην Bango's Oasis αλλά καταφέραμε και τους νικήσαμε
-Μπράβο Joanna τώρα συνεχίστε και πηγαίνετε προς την βάση των επαναστατών βρίσκετε,συνέχισε νοτιοανατολικά απο εκεί που βρίσκεσαι,μέχρι το βράδυ θα έχεις φτάσει όπως και εγώ μαζί με τον Kuro,γιατί καθυστερήσαμε λίγο στην διαδρομή μας
-Βράδυ θα επιτεθούμε Captain???
-Ναι,θα είναι πιο δύσκολο να μας δούν και σε εμάς πιο εύκολο να τους νηκισουμε
-Μάλιστα Captain!!!!! έκλεισε το den den mushi πάμε άντρες δεν πρέπει να χάσουμε άλλο χρόνο στην έρημο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Φεβ 18, 2015 9:05 am

Στην μεριά μου
έτρεχα μαζί με τον Kuro και τις ομάδες μας μέσα στην έρημο χωρίς σταματημό μετά από την επίθεση του τέρατος.Μόλις έκλεισα το den den mushi που μιλούσα με την joanna και σκέφτηκα να καλέσω τον Bosido....μετα απο λίγα λεπτά και πολλά τηλεφωνήματα ο Bosido δεν απαντούσε,κάτι που μου κίνησε την περιέργεια και αμέσως πείρα τον Jonathan
-Πες μου Captain
-Πάρε τον Bosido και εσύ γιατί εμένα δεν απαντάει στα τηλεφωνήματά μου και πές μου σε παρακαλώ
-Μάλιστα κύριε!!!!.........πέρασαν λίγα λεπτά και ακόμα πάρω τηλεφώνημα απο τον Jonathan μέχρι που χτύπησε το den den mushi
-Πές μου πως έχεις καλά νέα
-Δυστυχώς Captain,δεν μπόρεσα να επικοινωνήσω μαζί του.....
-Για ποιο λόγο σκέφτεσαι??
-Η δεν θα το ακούει κάτι που είναι απίθανο γιατί είναι σε αποστολή,ή συνέβη κάτι και δεν μπορεί να το σηκώσει
-Σαν τι????
-Μία επίθεση απο επαναστάτες οι ληστές ας πούμε Τότε έκλεισα το den den mushi και το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό ήταν αν είχε φτάσει τόσο νωρίς στην βάση λόγο ότι ήταν πιο κοντά απο εκεί που ξεκίνησε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 19, 2015 12:39 pm

Τρέχαμε,εγώ και ο Kuro μαζί με τις ομάδες μας μέσα στην έρημο χωρίς σταματημό για να φτάσουμε όσο πιο γρήγορα γίνεται στην βάση των επαναστατών,άρχιζε να βραδιάσει σιγά σιγά και γι αυτό έπρεπε να βιαστούμε
-Σε πόση ώρα υπολογίζεις πως θα έχουμε φτάσει Kuro???
Αυτός κοίταξε πρώτα την πυξίδα του και μετά τον χάρτη που κουβαλούσε
-Αν συνεχίσουμε σε αυτό το ρυθμό σε μισή ώρα με με 45 λεπτά θα ήμαστε εκεί!!!
-Άντρες!!!!! φώναξα δυνατά ετοιμαστείτε σε λίγο φτάνουμε στην βάση!!!!
-Yay!!!!!!! φώναξαν όλοι με μία φωνή
575675 575675 -Σκάστε ρε ηλίθιοι σε αποστολή ήμαστε όχι σε πάρτι!!!!!
737373 737373 -Μ....μ.....μάλιστα Captain!!!! είπαν όλοι τρομαγμένοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 19, 2015 12:57 pm

Όντος μετά απο 40 λεπτά βλέπαμε στον ορίζοντά μας την παλιά πόλη-βάση των επαναστατών,κοίταξα πίσω μου και είδα όλους τους άνδρες λαχανιασμένους και κουρασμένους από το τρέξιμο,τρέξανε μία ολόκληρη έρημο και παλέψανε και με ένα τέρας καβούρι οπότε λογικό ήτανε
-Άντρες ξεκουραστείτε,σε λιγάκι σας περιμένει μία μεγάλη μάχη Όλοι οι άντρες αμέσως ξάπλωσαν στην άμμο και άρχισαν να πίνουν όσο νερό τους είχε απομένει εγώ πήγα δίπλα στον Kuro και του είπα
-Μέτρησε πόσους άντρες έχουμε μαζί,κάποιους τους χάσαμε στην έρημο με το τέρας αυτός συμφώνησε σιωπηλά και άρχισε το μέτρημα,εν το μεταξύ εγώ έβγαλα κιάλια και ένα den den mushi για να επικοινωνήσω με την joanna
-Έλα Joanna που βρίσκεσαι???
-Πλησιάζω στην βάση Captain
-Ωραία άκουσέ με προσεκτικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 21, 2015 4:02 am

Άρχισα να κοιτάω με τα κιάλια μου την βάση,δεν έβλεπα πολλά για την ακρίβεια δεν έβλεπα καθόλου την βάση λόγο του προστατευτικού τοίχους που την περικύκλωνε.Δεν έβλεπα ούτε είσοδο μόνο 3-4 επαναστάτες να κρατάνε όπλα κι κιάλια και να περπατάνε πάνω στον τοίχο
Joanna,πες μου τι βλέπεις από την θέση που είσαι
-Βλέπω την βάση captain,την είσοδο της βάσης και έναν πελώριο τοίχος με πολλούς επαναστάτες να την φυλάγουν
-Με το σήμα μου θέλω να επιτεθείς στην βάση και να σου πώ έχουμε χάσει την επαφή μας με τον Bosido μπορεί να βρίσκεται μέσα στην βάση γι'αυτό με προσοχή
-Μάλιστα Captain θα προσέχω
Με την επίθεση της Joanna θα δημιουργούταν αντιπερισπασμός και έτσι θα μου έδινε την δυνατότητα να αιφνιδιάσω τους επαναστάτες ,μπορεί να υπερείχαν αριθμητικά αλλά με την κατάλληλη επίθεση θα νικούσαμε και θα παίρναμε το DF,τότε ένας marine που φορούσε μία γκρίζα ολόσωμη καμπαρτίνα και ένα γκρίζο καπέλο ενώ κρατούσε ένα μπλοκάκι ήρθε δίπλα μου
-Captain Pashali,μπορέσαμε και κλέψαμε συζητήσεις των επαναστατών... τότε άνοιξε το μποκάκι του και άρχισε να μου λέει πληροφορίες ...μέσα στην βάση βρίσκετε η ομάδα του Bosido μαζί με αυτόν,απ'ότι μάθαμε είναι βαριά τραυματισμένος δεν ξέρουμε που και πως τραυματίστηκε αλλά και οι επαναστάτες σκοτώνουν σιγά σιγά τους marines τότε έσφιξα την γροθιά μου,είχα κοκκινίσει απο τα νεύρα μου δεν μπορούσα να περιμένω άλλο έπρεπε να κάνω κίνηση πριν ήταν πολύ αργά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου   {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 21, 2015 4:32 am

-Και κάτι ακόμα captain.....
-Πες το είπα με μία βαριά φωνή ενώ έσφιγγα την λαβή του ενός katana μου με το ένα χέρι
-....επίσης ακούσαμε και για μία ανταλλαγή,δεν μπορέσαμε να πάρουμε αρκετές πληροφορίες το μόνο που μπορέσαμε να μάθουμε είναι πως ο αποδέκτης ενός ''πακέτου'' όπως το ονόμασαν οι επαναστάτες ήταν ένας δημοφιλής πειρατής της GL και πως έδινε ένα τεράστιο χρηματικό ποσό
Τότε ήταν που σιγουρεύτηκα πως το DF δεν είχε φαγωθεί και βρισκότανε στην βάση μαζί με τον Bosido και γι αυτό έπρεπε να δράσω το συντομότερο δυνατό.Είχε βραδιάσει για τα καλά και τότε ήταν που έδωσα το σήμα μέσω του den den mushi στην Joanna να επιτεθεί,τότε ήρθε δίπλα μου ο Kuro
-Captain,τελείωσε η μέτρηση μαζί έχουμε κάπου στους 1932 marines
-Ωραία μαζί με τους 500 της joanna θα μπορέσουμε να προκαλέσουμε μεγάλη ζημιά,αλλά θέλω να με ακούσεις όταν μπούμε στην βάση πάρε μαζί σου 5-6 marines και ψάξε για το DF,σίγουρα θα βρίσκεται μέσα στην βάση...στην joanna της είπα ήδη να ψάξει για τον Bosido και να αφήσετε σε εμένα των αρχηγών των επαναστατών
-Μάλιστα captain
τότε άρχισαν να ακούγονται μέσα από την βάση πυροβολισμοί και φωνές και μετά από λίγο άρχισαν και οι σειρήνες,''τώρα είναι η ευκαιρία μας'' σκέφτηκα και τότε έβγαλα τα katana μου απο την θήκη και άρχισα να τρέχω προς την βάση παρασύροντας και όλους τους marines να κάνουν το ίδιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
{Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος-Φρούτο] Ο Διαβολικός Καρπός
» [Τελος-Φρουτο]Ο Βασιλικός Καρπός
» Πως μπορώ να πάρω ένα φρουτο του διαβολου ;
» [Αρχή-Φρούτο] Treasure Hunt!![Τέλος-Φρούτο]
» [Αρχή-Φρούτο]The Quest[Τέλος-Φρούτο]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: GRAND LINE :: ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΝΟ .1 :: VIRA-
Μετάβαση σε: