.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΤρι Σεπ 01, 2015 1:08 pm

Όνομα Χαρακτήρα:Joker
Παράταξη:civ
Bounty:-
Φήμη:-
Τίτλος Ιστορίας:Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο
Προηγούμενη Ιστορία(Link):-


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pashalis hunder στις Τετ Σεπ 02, 2015 6:19 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΤρι Σεπ 01, 2015 1:21 pm

-Ποιος.....είναι?!?!?......τι....θες....από εμένα????
Ακούστηκε μία τρεμάμενη ανδρική φωνή.Ήταν βράδυ όλοι οι πολίτες αυτού του μικρού νησιού είχαν κλειδωθεί μέσα στα σπίτια τους,οι ληστείες, οι κακοποιήσεις, οι βιασμοί ήταν συχνό φαινόμενο γι' αυτό το μικρό νησάκι εξάλλου δεν υπήρχε κανένα ''όργανο του νόμου'' για να τα εμποδίσει.Έτσι ήταν συχνό φαινόμενο να ακούγονται φωνές,ουρλιαχτά και πυροβολισμοί μέσα στην νύχτα  και γι'αυτό τον λόγο αυτή η φωνή του άνδρα δεν έκανε καμία εντύπωση σε κανέναν.Η φωνή αυτή ακουγόταν  από την παλιά αποβάθρα του λιμανιού που πλέον δεν πήγαινε κανένα πλοίο εκεί πέρα και είχε ερημωθεί η περιοχή.Το μόνο που συναντούσες  εκεί ήταν είτε πρεζάκια είτε λαθρέμποροι που περνούσαν παράνομα στο νησί ναρκωτικά,όπλα ακόμα και ανθρώπους.Ο άνδρας που είχε βγάλει αυτή την τρεμάμενη φωνή ήταν πεσμένος κάτω στο έδαφος καθώς είχε δεχτεί από πίσω μία σφαίρα στο αριστερό του πόδι κάτω από την γάμπα.Καθώς έσκουζε από τον πόνο κοίταζε πίσω τρομαγμένος για να δει ποιος του είχε ρίξει την σφαίρα.Δεν μπορούσε να δει τίποτα ήταν όλα σκοτεινά δεν υπήρχε κανένα ίχνος φωτός έτσι ώστε να τον κάνει να δει περισσότερα,το μόνο που φώτιζε αυτή την σκοτηνή μεριά της πόλης ήταν το φως του φεγγαριού.Τον είχε πιάσει ταχυκαρδία έπαιρνε γρήγορες ανάσες ενώ με το αριστερό χέρι του στηριζόταν στο πάτωμα και με το δεξί χέρι του έπιανε την πληγή που είχε δημιουργηθεί στο πόδι του από την σφαίρα. Συνέχεια φώναζε και ρωτούσε ''ποιος είναι'' αλλά καμία απάντηση,μετά τον πυροβολισμό υπήρχε αυτή η απόλυτη τρομακτική
ησυχία.Ο άνδρας όντας πεσμένος κάτω στο πάτωμα έβγαλε με το  δεξί χέρι του,που ήταν γεμάτο αίματα, από την καμπαρτίνα του το όπλο του και καθώς έτρεμε στόχευσε το απόλυτο σκοτάδι
-Που είσαι ρε πούστη,έλα έξω να σου δείξω!!!...
Τότε μέσα από αυτή την τρομακτική ησυχία ακούστηκε μία τόσο απαλή φωνή που την συνόδεψε ένα σαρκαστικό κι εκνευριστικό γέλιο που είπε
-Ώστε θες να βγω εεε,σίγουρα το θες αυτό αγαπητέ μου??? χιχιχιχι
Ο άνδρας τότε έχασε την ψυχραιμία του όσο μπορούσε να έχει και καθώς έτρεμε το χέρι του  άρχισε να πυροβολάει μέσα στο σκοτάδι απο εκεί που ακούστηκε αυτή η φωνή
-Πέθανε γαμώτο σου!!!!!!
τότε ακούστηκαν 5 πυροβολισμοί μέχρι να πάρει την θέση της πάλι αυτή η τρομακτική ησυχία.Το όπλο του άνδρα είχε αδειάσει,κοιτούσε με αγωνία δεξιά και αριστερά μήπως εμφανιστεί  κάτι αλλά τίποτα
Χαααααααα!!!!...αυτά παθαίνει κάποιος αν τα βάλει μαζί...........
Τότε τον διέκοψαν κάτι βήματα που ακούστηκαν από το σκοτάδι  και ερχόντουσαν κατά το μέρος του
.....δεν μπορεί......δεν μπορεί να αστόχησα...
είπε με σιγανή τρεμάμενη φωνή,άρχισαν σιγά σιγά να εμφανίζονται τα χαρακτηριστικά του προσώπου του καθώς έβγαινε στο φως του φεγγαριού. Τότε έκαναν την εμφάνιση τους από το σκοτάδι δύο κόκκινα μάτια κι ένα λαμπερό άσπρο χαμόγελο και τότε αυτό το ''αρρωστημένο'', όπως φαινόταν, χαμόγελο είπε
-Παίξαμε το παιχνίδι σου τώρα είναι η δικιά μου σειρά χιχιχιχι


Έχει επεξεργασθεί από τον/την pashalis hunder στις Τρι Σεπ 01, 2015 4:46 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΤρι Σεπ 01, 2015 4:00 pm

-Tι.......τι.....τι εννοείς?!?!
-Θα σου πω,θα σου πω
είπε έχοντας ακόμα αυτό το τρομακτικό χαμόγελο και πλησιάζοντας τον ακόμα πιο πολύ.Ο τραυματισμένος άνδρας άρχισε να σέρνεται τρομαγμένος προς τα πίσω όσο ο άλλος τον πλησίαζε, μέχρι που έφτασε κοντά στην θάλασσα κι δεν μπορούσε να πάει άλλο προς τα πίσω.Είχε αρχίσει να τα χάνει,έτρεμε όλο του το σώμα κι ψεύδιζε καθώς η τρομαγμένη φιγούρα τον πλησίαζε
-Τι θες επιτέλους από εμένα!!!!! φώναξε με απελπισία
-Τι θέλω από εσένα χμμμ πολύ καλή ερώτηση......έχεις κάτι που μου ανήκει
-Τι....τι.....εννοείς δεν σε γνωρίζω καν
-Με κουράζεις μικρέ είπε πιάνοντας το μέτωπό του για πες μου μικρέ είναι η πρώτη σου αποστολή???
-Τι!?!?!?!......δεν καταλαβαίνω τι εννοείς
τότε ο joker έβγαλε το πιστόλι του από την στολή του,σημάδεψε τον τραυματισμένο άνδρα στο μέτωπο κι με ένα σατανικό χαμόγελο κοιτώντας τον
στα τρομαγμένα δακρυσμένα μάτια του είπε
-Θες να σε κάνω να θυμηθείς???? χιχιχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΤρι Σεπ 01, 2015 4:40 pm

Τότε ο τραυματισμένος άνδρας άρχισε να καταρρέει,δεν μπορούσε να συγκρατήσει τα δάκρυα και τις μύξες του καθώς κοιτούσε αυτή την τρομαγμένη σκοτεινή φιγούρα απειλώντας την ζωή του χωρίς να μπορεί να κάνει κατι
-Δεν......καταλαβαίνω τι εννοείς???  
Τότε ο joker πλησίασε το πρόσωπο του ακόμα περισσότερο και έχοντας ακόμα το όπλο του στο μέτωπο του άνδρα είπε με μία λεπτή φωνή
-Θέλω να μου πεις την αλήθεια αυτή την φορά.......είναι η πρώτη σου αποστολή???
Ο τραυματισμένος άνδρας δεν άντεχε πλέον όλη αυτή την πίεση έσκυψε το κεφάλι του προς τα κάτω κι ξέσπασε σε λυγμούς.Δεν είπε τίποτα στον joker αλλά και οι δύο ήξεραν την απάντηση
-Μπορείς να μου δώσεις τα έγγραφα για το νησί που σου έδωσαν οι υψηλόβαθμοι σου???
-Μα αυτά τα έγγραφα είναι απόρρητα
Τότε ο joker κοίταξε προς το φεγγάρι απελπισμένος έχοντας αντικαταστήσει το τρομακτικό χαμόγελο με μία έκφραση απογοήτευσης.Μετά ξανακοίταξε τον τραυματισμένο άνδρα και όπλισε το όπλο του.Στο άκουσμα αυτού του θορύβου ο τραυματισμένος άνδρας φοβήθηκε κι έκλεισε τα μάτια του λες κι περίμενε να τον πυροβολήσει  
-Αν συνεχίσεις να με εκνευρίζεις δεν θα ανησυχείς για τα έγγραφα σε λίγο.....για την ακρίβεια δεν θα ανησυχείς για τίποτα
Είπε νευριασμένος ο joker κι χωρίς δεύτερη κουβέντα τον πυροβόλησε κι στο αριστερό του πόδι,στον αστράγαλο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΤετ Σεπ 02, 2015 2:46 am

Τότε ο τραυματισμένος άνδρας άρχισε να ουρλιάζει από τον πόνο πιάνοντας το άλλο πόδι του που μόλις το είχε πυροβολήσει ο joker.Τότε ο joker ξανά σημάδεψε τον τραυματισμένο άνδρα στο κεφάλι και φέρνοντας το στόμα του κοντά στο αυτί του του ψιθύρισε
-Τα έγγραφα αλλιώς....bam....bam....bam
τότε ο τραυματισμένος άνδρας τον κοίταξε με δάκρυα στα μάτια και αφού έβαλε το χέρι του μέσα από την καμπαρτίνα έβγαλε έναν μπεζ φάκελο που πάνω είχε την μάρκα των marines και μία κόκκινη στάμπα που έλεγε ''απόρρητο'' .
-Επιτέλους!!!! είπε ο joker και άρπαξε τον φάκελο από τα χέρια του άνδρα και άρχισε να τον ξεφυλλίζει λες κι έψαχνε κάτι συγκεκριμένο.Τότε άρχισε να διαβάζει προσεκτικά μία σελίδα και τότε ξανά σχηματίστηκε αυτό το ''αρρωστημένο'' χαμόγελο στο πρόσωπό του.Τότε γύρισε και έδειξε αυτή την σελίδα στον άνδρα,είχε μία φωτογραφία δύο ανθρώπων και σαν επικεφαλίδα της σελίδα με μεγάλα μαύρα γράμματα έγραφε ''Lomber Brothers''
-Ξέρεις που μπορώ να τους βρω αγαπητέ μου??? είπε πάλη με αυτή την απαλή φωνή του
-Σε παρακαλώ μην με σκοτώσεις!!!τότε ο joker τον έπιασε νευριασμένος από τα μάγουλα
-Δεν είναι αυτό που ρώτησα
Με όσο θάρρος του είχε απομείνει κοίταξε τον joker στα μάτια και του είπε
-Το ξέρεις πως θα σε πιάσουν ότι κι να μου κάνεις
Τότε ο joker του άφησε το πρόσωπό του και του γύρισε την πλάτη και άρχισε να γελάει σατανικά χτυπώντας με το όπλο του το κεφάλι του
-Χιχιχι.....γιατί το κάνει τόσο δύσκολο πες μου!!!!......γιατί να μην μου πεις κατευθείαν αυτό που θέλω κι να το τελειώνουμε εδώ???
Όταν σταμάτησε όλο αυτό το σκηνικό ο joker πήρε μια βαθιά ανάσα και γύρισε προς το μέρος του άνδρα και τον σημάδεψε ξανά
-Δώσε τα χαιρετίσματά μου.......στην κυβέρνηση χιχιχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΤετ Σεπ 02, 2015 4:42 am

Ακούστηκε τότε ένας πυροβολισμός και μετά η απόλυτη ησυχία,ο τραυματισμένος άνδρας βρισκόταν μέσα σε μία λίμνη αίματος,η τελευταία σφαίρα τον είχε πετύχει στο κεφάλι,το μόνο περίεργο πάνω στον νεκρό άνδρα πλέον ήταν πως κάποιος είχε αλλάξει τα ρούχα του με αυτά ενός παλιάτσου.Ο Joker ώστε να μην τραβάει τα βλέμματά με την εκκεντρική του εμφάνιση αποφάσισε να φορέσει το κουστούμι και την καμπαρτίνα του άντρα που μόλις είχε σκοτώσει,φόρεσε κι το καπέλο γιατί τα πράσινα λιγδερά μαλλιά του δεν ήταν συχνό φαινόμενο σε αυτές τις θάλασσες  και χάθηκε μέσα στο σκοτάδι μαζί με τα έγγραφα.
Το επόμενο πρωί
Οι κάτοικοι είχαν βγει έξω για να κάνουν τα ψώνια τους,την πρωινή βόλτα τους ή να διασκεδάσουν στο μοναδικό bar του νησιού που ονομαζόταν ''Το Μαύρο Κοράκι".Σε εκείνο το bar κατευθυνόταν ο joker για να επιβεβαιώσει τις πληροφορίες που διάβαζε στο φάκελο τον marine
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΤετ Σεπ 02, 2015 7:52 am

Ο joker περπατούσε ξέγνοιαστος ανάμεσα στον κόσμο δίπλα από το λιμάνι,σφυρίζοντας κι έχοντας αυτό το ηλίθιο χαμόγελο στο πρόσωπό του.Δεν ήξερε που ακριβώς ήταν το bar,το μόνο που ήξερε ήταν οτι είναι κάπου απέναντι από το λιμάνι,αλλά δεν άργησε να το βρει γιατί από μακριά άρχισε να ακούει φωνές και να βλέπει μαζεμένο κόσμο έξω από ένα κτήριο.Αμέσως κατάλαβε πως αυτό ήταν το bar αλλά δεν μπορούσε να καταλάβει γιατί υπήρχε τόσο συνωστισμός αλλά δεν άργησε να το καταλάβει όταν έφτασε εκεί.Είχε κολληθεί μία αφίσα απέξω από το bar η οποία έλεγε με μεγάλα γράμματα ''Μάχες σώμα με σώμα μέχρι θανάτου'' και από κάτω έγραφε πως ο νικητής θα έπαιρνε ένα αξέχαστο τρόπαιο.Ο joker αμέσως σκέφτηκε μήπως ήταν αυτό που έψαχνε και έτσι ήθελε να δηλώσει συμμετοχή σε αυτό το τουρνουά εξάλλου το έλειπε η μυρωδιά του αίματος και η έκφραση του φόβου που είχαν τα προηγούμενα θύματά του.Τότε μπήκε μέσα στο bar κι πήγε κι κάθισε σε ένα γωνιακό τραπέζι,ήταν το μόνο άδειο που υπήρχε.Τότε ήταν που παρατήρησε μία μεγάλη ουρά από ανθρώπους η οποία κατέληγε σε έναν άνδρα παχύ με μεγάλο μουστάκι κι μακρυά μαλλιά που καθόταν σε μία καρέκλα,έπινε την μπύρα του και σημείωνε σε ένα χαρτί τα ονόματα που του έλεγαν οι άνθρωποι στην ουρά.Ο joker αμέσως κατάλαβε πως ήταν για την μάχες μέχρι θανάτου κι έτσι θα περίμενε μέχρι να μειωθεί λίγο η ουρά για να πάει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΤετ Σεπ 02, 2015 9:27 am

Όσο ο joker καθόταν στο τραπέζι και κοιτούσε τον κύριο με το παχύ μουστάκι ήρθε η σερβιτόρα να του πάρει την παραγγελία.Ηταν μια νεαρή όμορφη κοπέλα, ψηλή με μεγάλο στήθος.Καθώς ερχόταν προς τον joker  άκουγες παντού σφυρίγματα κι οι άντρες την γλυκοκοιτούσανε. O joker αμέσως κάλυψε τα χαρακτιριστικά του προσώπου του με την σκιά του καπέλο του φέρνοντας το λίγο προς τα κάτω.
-Τι θα πάρετε???
-Ένα ποτήρι sake
Έγνεψε καταφατικά κι πήγε να του ετοιμάσει το ποτό.Τότε ο joker έβγαλε τον φάκελο κι άρχισε πάλι να κοιτάει προσεκτικά κάθε σελίδα μέχρι που σταμάτησε πάλι σε μία σελίδα που έδινε πληροφορίες για ένα απο τα πιο σημαντικά πρόσωπα του νησιού, για τον Orin Blackwell.Οι πληροφορίες έλεγαν πως αυτός ο άνθρωπος ήταν πρώην πειρατής με bounty 3.400.000. Αλλά εκτός οτι ήταν πρώην πειρατής τώρα εξειδικεύετε στην λαθρεμπορία κι γι αυτό έχει βγάλει πολλά λεφτά.Ο joker άρχισε να βλέπει την φωτογραφία κι κατάλαβε αμέσως πως αυτός ο Orin Blackwell ήταν αυτός ο παχουλός άντρας που έπαιρνε τις συμμετοχές για τις μάχες στην αρένα.Μόλις τον ξανά κοίταξε ήταν σίγουρος πως ήταν ο ίδιος άνθρωπος.Τότε σχηματίστηκε στο πρόσωπό του πάλι αυτο το τρομακτικό χαμόγελο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2015 4:57 am

{Orin Blackwell}-Μην μαλώνετε άλλο εκεί στην σειρά!!!.....η εγγραφές τέλειωσαν για το μεγαλύτερη κι καλύτερη μάχη μέχρι θανάτου που έγινε ποτέ σε αυτό το νησί!!!!!...
Τότε όλοι μέσα στο bar άρχισαν να χτυπούν τα ποτήρια τους στο τραπέζι και να ζητώ κραυγάζουν ένα όνομα ''Mr.Orin.....Mr.Orin......Mr.Orin''
...και θα δοθεί στον νικητή και το καλύτερο δώρο που έχει δοθεί ποτέ!!!!.....ελάτε όλη σήμερα το απόγευμα να απολαύσετε τις μάχες!!!!
πάλι άρχισαν όλοι να ζητώ κραυγάζουν και να χτυπάνε τα ποτήρια τους στο τραπέζι.Τότε ακούστηκε ένα γέλιο σε όλο το μαγαζί που προερχόταν από τον joker.Είχε πέσει από την καρέκλα του και ξεκαρδιζόταν στο πάτωμα.Όλοι τον κοίταζαν περίεργα ακόμα κι ο Orin
-Χαχαχαχα.....δεν μπορώ να το πιστέψω!!! είπε ο joker καθώς κοίταζε τον Orin
-Τι δεν μπορείς να πιστέψεις?!?!?!
-Ότι εσύ ήσουν κάποτε πειρατής!!! είπε ο joker με ένα σοβαρό τόνο στην φωνή του καθώς σηκωνόταν από το πάτωμα κι ξεσκόνιζε την καμπαρτίνα του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2015 5:32 am

-Τι!?!?!?!?!
Γούρλωσε τα μάτια του και άρχισε να κοιτάει πανικόβλητος δεξιά κι αριστερά ενώ όλο το bar τον κοίταζε έκπληκτο.Κρατούσε κρυφό την παλιά ταυτότητα από το νησί,δεν ήθελε να χαλάσει η φήμη του σε αυτό το νησί.
-Τι μαλακίες λες μικρέ!!!....πρόσεχε δεν ξέρεις ποιος είμαι εγώ
Τότε ο joker με αυτό το τρομακτικό χαμόγελο που μόνο αυτό φαινόταν από όλο του το πρόσωπο είπε
-Και όμως ξέρω πολύ καλά ποιος είσαι Orin Blackwell
Τότε αυτός ήρθε γρήγορα προς το μέρος του και του έπιασε με το ένα χέρι την καμπαρτίνα κι με το άλλο ήταν έτοιμος να δώσει μπουνιά στον joker μέχρι που είδε όλο του το πρόσωπο και σάστισε.Αυτά τα τρομακτικά μάτια,το τρομακτικό χαμόγελο και το ύφος λες και κοιτούσε τον Orin λες και ήταν το επόμενο θήραμά του τον έκαναν να πάει ένα βήμα πίσω από τον φόβο του κι να αφήσει την καμπαρτίνα.
-Τι θες από εμένα???
-Δεύτερη φορά που το ακούω αυτό μέσα σε λίγες ώρες χιχιχι..... τότε ο joker πλησίασε τον Orin τον σημάδεψε με το όπλο του μέσα από την καμπαρτίνα καθώς γινόταν αντιληπτό μόνο από τον Orin και του ψιθύρισε στο αυτί ...θέλω να με βάλεις στις μάχες μέχρι θανάτου που θα γίνουν αυτό το απόγευμα του είπε γλύφοντας το αυτί του.Αμέσως ο Orin ανατρίχιασε κι κοίταξε φοβισμένα τον joker
-Μα......οι εγγραφές έχουν τελειώσει
-Νομίζω πως θα βρεις μία θέση κι για εμένα του είπε πιέζοντας το όπλο του στην κοιλιά του.Τότε η όμορφη σερβιτόρα που ήταν στο bar έκανε μία κίνηση να πιάσει το σπαθί της,αμέσως ο joker την κατάλαβε και την έδειξε με το άλλο χέρι του
Τσου τσου τσου........δεν θα το έκανα αυτό στην θέση σου μωράκι μου
-Μην κάνετε τίποτα κανένας!!!......θα σε βάλω στους σημερινούς αγώνες.....αλλά για να κάνεις τόση φασαρία θα ξέρεις το έπαθλο που δίνουμε
-Υποψιάζομαι κάτι αλλά θέλω να μου το αφήσεις για έκπληξη χιχιχι!!!
-Πες μου το όνομά σου
-Joker!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2015 6:15 am

Έγγραψε το όνομα ''joker'' στο τέλος του χαρτιού μαζί με τα άλλα ονόματα καθώς έτρεμε το χέρι του από τον φόβο για την ζωή του
-Εντάξει σε έβαλα στους αγώνες....τώρα φύγε απο το μαγαζί μου!!!!
Τότε ο joker πλησίασε περισσότερο στο αριστερό αυτί του κι του είπε με μία τρεμάμενη φωνή ''ευχαριστώ'' κι πριν προλάβει να αντιδράσει άνοιξε το στόμα του και με τα κοφτερά του δόντια δάγκωσε το αυτί του και το ξερίζωσε από την θέση του.Και αφού το μάσησε λίγο το εύτησε κάτω,αμέσως ο Orin έπεσε κάτω ουρλιάζοντας απο τους πόνους κι έπιασε το μέρος που ήταν το αυτί του.Τότε η σερβιτόρα τράβηξε το σπαθί της,πήδηξε από την μπάρα κι επιτέθηκε στον joker.Με μία γρήγορη κίνηση ο joker την πυροβόλησε στον δεξί της ώμο κι αυτή έπεσε κάτω αιμόφυρτη.
-Όποιος κάνει κάποια κίνηση θα τον σκοτώσω,έγινα σαφής??? τότε υπήρξε η απόλυτη ησυχία ενώ όλοι κοιτούσαν τον joker σαστισμένοι.Τότε ο joker έβαλε μέσα στην θήκη το όπλο του και έφυγε από το bar με αυτό το τρομακτικό χαμόγελο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2015 7:21 am

Όσο ο joker έφευγε από το bar,ο κόσμος που περνούσε απο το δρόμο του κατευθυνόταν προς το bar για να δει τι είχε συμβεί,παντού άκουγες φωνές και βρισιές αλλά ο joker δεν ενδιαφερόταν γι αυτά απλός ήθελε να βρεί αυτό που έψαχνε.Τις πληροφορίες για το παρελθόν του,για το νησί του,για τα γεγονότα για όλα.Θυμόταν πολύ καλά τι συνέβη εκείνη την μαύρη μέρα και πώς τον άλλαξε.Εκείνη την ''μαύρη μέρα'' έχασε τα πάντα,το σπίτι του,την δουλειά του,την οικογένεια του και από τότε έψαχνε τον υπαίτιο αυτής της καταστροφής για να μπορέσει να τον εκδικηθεί πίνοντας το αίμα του κι βγάζοντας τα σωθικά του.Δεν θα σταματούσε για κανέναν λόγο μέχρι να βρει αυτό που θέλει κανένας δεν θα τον σταμάταγε...κανένας...δεν τον ένοιαζε αν ήταν marine επαναστάτης ή πειρατής θα τους σκότωνε όλους αν ήταν να φτάσει στον στόχο του που ήταν η αλήθεια. Αυτή την αλήθεια που σκοτώθηκαν πολύ για να την μάθουν αλλά και για να την προστατεύσουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2015 9:42 am

Λίγη ώρα πριν την έναρξη του τουρνουά
{Επαναστάτης}-Σε παρακαλώ μην μου κάνεις κακό!!!
-Αν μου πεις αυτό που θέλω δεν θα σου κάνω χιχιχι...
Ήταν απόγευμα σε ένα απο τα στενά δρομάκια της πόλης ο joker είχε βρει αυτό που έψαχνε μία ομάδα επαναστατών να του δώσει τις πληροφορίες που ζητούσε.Αυτή η ομάδα αποτελούταν από 5 άτομα,τα 4 απο αυτά είχαν είδη σκοτωθεί απο τα χέρια του joker και ήταν όλοι πεσμένοι πίσω απο τον joker κι τον τελευταίο επαναστάτη.Ο joker τον είχε πιάσει από το λαιμό και τον είχε κολλήσει στον τοίχο κι με το μαχαίρι τον απειλούσε
-Δεν καταλαβαίνω τι μου λές!!!! είπε τρομαγμένος ο επαναστάτης
-Θέλω....να μάθω...που είναι....τα αδέρφια.....Lomper είπε κοροϊδευτικά ο joker
-Δεν...ξέρω...
-Άσε με τότε να σου το θυμίσω τότε
Είπε ο joker καθώς πλησίασε το μαχαίρι στο δεξί μάτι του επαναστάτη
-ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!
Ακούστηκε ένα τόσο δυνατό ουρλιαχτό που ακούστηκε σχεδόν στην μισή πόλη,οjoker είχε χρησιμοποιήσει το μαχαίρι σαν κουτάλι στο μάτι του επαναστάτη το είχε μπήξει βαθιά μέσα και το έβγαλε ξεκολλώντας το από την θέση του
-Λοιπόν θυμήθηκες???....χιχιχιχι
-Τι.....τι....τι μου έκανες!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σε τύφλωσα από το δεξί σου μάτι κι αν δεν θες να σε τυφλώσω τελείως καλύτερα να μου πεις αυτό που θέλω,είπε κι τον σήκωσε από το έδαφος πιάνοντας το λαιμό του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2015 10:24 am

Ο επαναστάτης έβαλε τα δάκρυα....βασικά απο το αριστερό του μάτι γιατί από δεξιά είχαν καταστραφεί οι δακρυγόνοι αδένες του...
-Δεν ξέρω που είναι!!!!!
-Καλά εσύ το ήθελες... είπε ο joker κι πήγε να βγάλει το αριστερό μάτι
-Οχι οχι σταμάτα!!!!!......την αλήθεια σου λέω.......το μόνο που ξέρω είναι πως είναι σε κάποιο νησί.......δεν ξέρω σε τι αποστολή....αλλά ξέρω πως πρόκειται για μία βάση marine μόνο αυτό!!!!!!!!!!!
-Δηλαδή δεν είναι πάνω σε αυτό το νησί???
-Ο....όχι είπε βαριά ανασαίνοντας
-Ούτε στην βάση σας???
-Όχι....Ο joker τότε τον άφησε να πέσει κάτω στο έδαφος
-Ξέρεις κάτι αν μου το λέγατε απο την αρχή κι δεν κάνατε τους μάγκες τώρα θα είχαμε γλιτώσει όλο αυτό το σκηνικό και δεν θα σκότωνα τους φίλους σου αλλά ούτε εσένα
-Τι?!?!?!
πριν προλάβει να αντιδράσει ο joker τράβηξε το όπλο του και του τίναξε τα μυαλά στον αέρα,έπειτα το ξανά έβαλε στην θήκη του μαζί με το μαχαίρι και βγήκε από αυτό το στενάκι.Καθώς περπατούσε στον δρόμο νευριασμένος απο τον λόγο που δεν μπορούσε να βρει αυτό που θέλει κάτι τον έκανε να χαρεί ξανά κι να σχηματίσει αυτό το τρομακτικό χαμόγελο στα χείλι του,ήταν οι ανακοίνωση της έναρξης των αγώνων απο τα μεγάφωνα της αρένας που ακούγονταν σε όλη την πόλη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 03, 2015 11:11 am

Τότε ο joker έβγαλε την καμπαρτίνα του και πέταξε το καπέλο,πείρε τα έγγραφα που είχε κλέψει απο τον κατάσκοπο και αφού έσκισε μία σελίδα που ήθελε,πήρε έναν αναπτήρα και τα έβαλε φωτιά και τα πέταξε κάτω στο έδαφος για να καούν,κανείς δεν έπρεπε να δει πως είχε αυτά τα έγγραφα θα τον έβαζαν σε περισσότερους μπελάδες.Μετά απο αυτό ο joker κατευθύνθηκε προς την αρένα όπως κι πολύς κόσμος που ήθελε να δει τους αγώνες.Και αφού βρέθηκε μπροστά στην αρένα πήγε προς την θύρα 3 και συνάντησε εκεί έναν φρουρό όπου έπαιρνε όλα τα ονόματα τον αγωνιζόμενων.Υπήρχε μία μεγάλη ουρά από αγωνιστές κι ο joker πήγε στο τέλος κι κάθε φορά άκουγες τον στρατιώτη να λέει ''Επόμενος''.
-Επόμενος!!!!!.....πως σε λένε???
-Joker
-Είσαι στην λίστα πέρασε
Μόλις μπήκε στο χώρο προετοιμασίας ο joker εξεπλάγην απο το πόσα πολλά άτομα είχαν δηλώσει συμμετοχή.Τα περισσότερα απο αυτά έκαναν προετοιμασία κι ζέσταμα για τις μάχες που επρόκειτο να γίνουν. Σαφώς κι ο joker είχε πάρει,όπως όλοι οι μονομάχοι ένα αυτοκόλλητο με τον αριθμό τους κι το δικό του νούμερο ήταν το 1814.Το κόλλησε στο πόδι του κι πήγε κι κάθισε σε μία γωνία κι περίμενε την έναρξη των αγώνων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pashalis hunder
Civilian
Civilian
pashalis hunder


Posts : 1426
Join date : 29/01/2012
Age : 26

{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο   {Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο I_icon_minitimeΠαρ Σεπ 04, 2015 3:38 am

Οι περισσότεροι μονομάχοι είχαν μαζί τους ασπίδες κι σπαθιά άλλοι έβλεπαν πόσες σφαίρες είχαν κι καθάριζαν τα όπλα τους και άλλοι έκαναν ζέσταμα για τις μάχες.Υπήρχε ένας περίεργος ηλεκτρισμός στον αέρα όλοι οι μονομάχοι ήταν ήσυχοι,δεν υπήρχαν ούτε διάλογοι ούτε γέλια ούτε μονομαχίες όλοι καθόντουσαν σιωπηλοί κι περίμεναν να ξεκινήσει ο αγώνας.Ο joker είχε καταλάβει πως το βραβείο δεν ήταν αυτό που έψαχνε αλλά πήγε για να ικανοποιήσει την επιθυμία του για αίμα κι φόβο αλλά και να δει πιο ήταν αυτό το υπέρτατο βραβείο.Ξαφνικά άρχισαν όλοι πάνω στην αρένα να ζητώ κραυγάζουν και αμέσως μετά ακούστηκαν πάλι από τα μεγάφωνα ''Οι μονομάχοι που έχουν αριθμό από 1 εως 1000 να ανεβούν στο γήπεδο''. Ο Joker κοίταξε τον αριθμό του και είδε πως δεν ήταν η δικιά του σειρά.Οι μονομάχοι με αυτούς τους αριθμούς ανέβηκαν στην αρένα για να αρχίσει η μονομαχία.''Λοιπόν οι κανόνες είναι απλή όποιος πέσει κάτω στην αρένα χάνει κι αυτός που τον έριξε αποφασίζει αν τον σκοτώσει ή του χαρίσει την ζωή....κάτι που δεν έχει γίνει ποτέ χαχαχαχα'' ακούστηκαν απο τα μεγάφωνα.Ο joker έφερε το βλέμμα του προς τα κάτω κοιτάζοντας την φωτογραφία με τους αδερφούς Lomper κι περίμενε την στιγμή που θα τους έπιανε στα χέρια του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
{Αρχή-Φρούτο} Ένα ''αρρωστημένο'' χαμόγελο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» [Αρχή-Φρούτο] Treasure Hunt!![Τέλος-Φρούτο]
» [Αρχή-Φρούτο]The Quest[Τέλος-Φρούτο]
» {Αρχή-Φρούτο}Ο καρπός του διαβόλου
» Mε στόχο τη δικαίωση(Μερος 2ο)Η αρχή της περιπέτειας και το περίεργο φρουτο.[Τέλος]
» [Αρχή-Παρελθόν]Το ταξιδι προς την λυτρωση του κοσμου - Η Αρχη[Τελος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: NORTH BLUE SEA :: DEATHMATCH ISLAND-
Μετάβαση σε: