.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Sun and Justice 2!!! [Τέλος]

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sun and Justice 2!!! [Τέλος]   Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 3:26 am

-Για να σε δούμε να προσπαθείς ναυτάκι!!!
Αρχίζω να μετατρέπομαι σε άνθρωπο ήλιο με σκοπό να δώσω ένα τέλος στην ζωή της Έμμα!!
Ενώ λοιπόν αρχίζω να την πλησιάζω ακούω ένα δυνατό ΜΠΑΜ!!! Κοιτάζω την Έμμα και βλέπω να έχει βγάλει ένα όπλο κ να με πυροβολεί!!
-Τελικά άδικα μελετούσες τις δυνάμεις μου γιατί δεν έμαθες τίποτα!! Είμαι λόγκια το ξεχνάς?? Δεν μπορούν να με πληγώσουν οι σφάιρες!!
-Μην είσαι σίγουρος ναυτάκι!!
Λέει η Έμμα κ με ξαναπυροβολεί για δεύτερη φορά!! ΜΠΑΜ!!!
Ξαφνικά η μετατροπή του σώματος μου σταματάει κ πέφτω στα γόνατα αφόυ το σώμα μου ξανάγινε κανονικό!!
-Μα πως???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sun and Justice 2!!! [Τέλος]   Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 3:32 am

Κοιτάζω το σώμα μου κ βλέπω πως αιμοραγώ απ'το στήθος. Και οι δυο σφαίρες πήγαν εκεί. Χάνω αίμα γρήγορα κ νίωθω πως οι δυνάμεις μου με εγκαταλείπουν!!!
-Kairuseki!! Αυτή δεν είναι η αδυναμία των DF users?? Απ'αυτό το υλικό είναι φτιαγμένες οι σφαίρες μου. Τώρα όμως πρέπει να φύγω!! Αντίο!!!
Τα πάντα έχουν σκοτεινιάσει γύρω. Έχω χάσει την επαφή μου με το περιβάλλον. Σε κάποια φάση ακούω φασαρία και ανοίγω τα μάτια μου.
-Επανέρχεται κάντε ησυχία!!! Destro μ'ακούς?? Αν ακούς ανοιγόκλεισε τα μάτια σου!
-Ποιος ο λόγος Τζεκινς?? Αφού μπορώ κ μιλάω!!!
Ο φίλος μου Τζεκινς είχε πάρει μετάθεση κ βρισκόταν σ'ένα απ'τα πλοία που ήταν στο χτύπημα.
Μου εξήγησε όλη την κατάσταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sun and Justice 2!!! [Τέλος]   Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 3:36 am

-Δεν μπορώ να το πιστέψω. Εσύ γιατρός στα κεντρικά. Μπράβο σου. Σε αντίθεση με μένα κατάφερες πιο πολλά.
-Μην το λες αυτό. Δεν χρειάζεται να υποτιμάς τον εαυτό σου εξαιτίας μια αποτυχίας. Οφείλεις να συνεχίσεις!! Επιτρέπεται να πέσουμε αλλά επιβάλλεται να σηκωθούμε!! Να το θυμάσαι αυτό!!!
-Εγώ θα τον άφηνα πεσμένο γιατί εκεί ανήκει!! Στο χώμα!! Έπρεπε να σ'αφήσω να πεθάνεις!! Κακώς σ'έσωσα!! Άχρηστε!!
-Εσύ έσωσες εμένα Lucci?? Μα γιατί??
-Είχα τους λόγους μου.
Λέει κ φεύγει μακριά. Βρισκόμαστε πάνω σ'ένα από τα πολεμικά πλοία κ για να πω την αλήθεια δεν ξέρω που πηγαίνουμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sun and Justice 2!!! [Τέλος]   Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 3:42 am

Το γιατί μ'έσωσε ο Lucci αποτελεί άλυτο μυστήριο για μένα!!!

Λίγο πριν την ολική καταστροφή του νησιού...
Η Έμμα ετοιμάζεται να φύγει αφού είχε βγάλει τον Destro εκτός μάχης αλλά πριν το κάνει φτάνει ο Rob Lucci με σκοπό να την σταματήσει.
-Μην βιάζεσαι να φύγεις πειρατίνα!!!
-Οοοοοο...Ποιον έχουμε εδώ...Τον δυνατότερο πράκτορα της κυβέρνησης!!! Ώστε ήρθες να με συλλάβεις Rob Lucci εεε??
-Ή και να σε σκοτώσω. Θα αποφασίσω στην πορεία. Αλλά πρώτα πες μου. Τι δουλειά έχει το περιστέρι μου στα βρώμικα χέρια σου!!
-Αααα λες για τον Hattori??? Έπρεπε να τον ευχαριστήσω για την εξυπηρέτηση που μου έκανε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sun and Justice 2!!! [Τέλος]   Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 3:46 am

-Τι είναι αυτά που λες?? Για ποια εξυπηρέτηση μου λες??
-Μα γι'αυτό εδώ...
Και βγάζει από την τσέπη της το χρυσό den den mushi κ το δείχνει στον Lucci!!
-Τιιιιι?? Εσύ κρυβόσουν πίσω απ'αυτό? Μα πως κατάφερες κ το πήρες??
-Μα δεν το πήρα εγώ αλλά ο Hattori!! Μου το έφερε ακριβώς την στιγμή που το ήθελε για να καλέσω το buster call. Το σχέδιο μου ήταν τέλειο!!!
-Θα το πληρώσεις με τη ζωή σου αυτό!!
-Οχι δεν θα γίνει έτσι. Θα μ'αφήσεις να φύγω ήσυχα κ ωραία!!
-Αποκλείεται!!!
-Θα το κάνεις γτ αλλιώς όλοι θα μάθουν ποιος ευθύνεται γι'αυτό εδώ. και έτσι όχι μόνο θα καταστρέψεις την καριέρα σου αλλά θα γίνεις κ περίγελος στον κόσμο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sun and Justice 2!!! [Τέλος]   Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 3:52 am

-Και όχι μόνο αυτό αλλά θα σώσεις κ τον Destro. Πέρασα κ όμορφες στιγμές μαζί του κ δεν του αξίζει να πεθάνει εδώ από δικό σου μάλιστα λάθος!!
-Καταραμένη γυναίκα!!! Όπου κ να κρυφτείς θα σε βρω κ θα σε σκοτώσω!! Δεν θα μου ξεφύγεις.
-Αυτό που θέλω είναι να φύγω τώρα απόδω κ εσύ να σώσει τον μαριν!! Τα υπόλοιπα είμαι σίγουρη πως θα έλθει η στιγμή να τα λύσουμε μια κ καλή!!
-Να είσαι σίγουρη γι'αυτό!! Θα σε βρω κ θα σε σκοτώσω!!
-Χιχιχι..Το ξέω πως θα με βρεις!! ΑΝΤΙΟ Rob Lucci!! ΑΝΤΙΟ Destro!! Εις το επανειδήν!!
Tori Tori no Mi, Model: Pigeon!!

Η Έμμα μεταμορφώνεται σε περιστέρι κ φεύγει. Ο Lucci παίρνε τον Destro στον ώμο κ απομακρύνεται κ αυτός λίγο πριν χαθεί ολοκληρωτικά το Ennies Lobby!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Sun and Justice 2!!! [Τέλος]   Sun and Justice 2!!! [Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Οκτ 04, 2010 11:59 am

Όνομα:Destro
Haki Points:0
Player of the Week Points:8
Beli:15.000
Bounty:Είναι Marine
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
Sun and Justice 2!!! [Τέλος]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος] Blind Justice
» [Τέλος]"Justice will be served"
» The kind of justice that i believe in [Τελος]
» Co-operation for justice[Τέλος-Αποστολή]
» Alucard And the gate of justice [ΤΕΛΟΣ]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: