.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 28, 2015 4:05 pm

Όνομα Χαρακτήρα: Dark Assassin Sakura
Παράταξη:Pirate
Bounty:77.000.000
Story of the month:nope
Φήμη:nope
Τίτλος Ιστορίας:the godfather : the end of Dark Assassin Sakura
Προηγούμενη Ιστορία(Link): δεν εχει σημασια

Όνομα Χαρακτήρα: Ganryu Veill
Παράταξη:Marines
Bounty:-
Φήμη:μπόλικη afro

Όνομα Χαρακτήρα: Gareth Gates  
Παράταξη:Επαναστάτες
Bounty: -
Φήμη: -



Αυτή η ιστορία ειναι βασισμένη στον παλιό μου χαρακτήρα.. δεν θα βαθμολογηθεί κανονικά παρα μόνο με βαθμολογία (πχ 6/10 ) και παρατηρήσεις ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ τους παίχτες και αντμινς που επιθυμούν!( έγινε έτσι σε συμφωνία με τον head admin)
εύχομαι να την απολαύσετε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 28, 2015 5:03 pm

Δεν έχουμε παρά μερικές ώρες που πιάσαμε τον άντρα που ονομάζεται Poison P.Αφότου τον βρήκαμε σε μία μυστική συνάντηση,στην οποία μας οδήγησε ο Gareth -ο πληροφοριοδότης μας μέσα στην παράταξη του P-,μάθαμε τα σχέδια του να συναντηθεί με τους υπόλοιπους αρχηγούς οποιασδήποτε παράταξης δουλεύει.Τον ίδιο τον άντρα τον πιάσαμε για τυχόν πληροφορίες που μπορεί να έχει,καθώς και για να μας υποδείξει το μέρος της εν λόγο συνάντησης.Ελπίζω να έχει κάτι σημαντικό γιατί αλλιώς δεν θα έχω προχωρήσει καθόλου στην υπόθεση μου.Η Κυβέρνηση με έστειλε να βρω μια γυναίκα πρώην ναυτικό που φημολογείται ότι πουλάει πληροφορίες και δουλεύει για την ομάδα που ο Poison P ανήκει.Η ειρωνεία είναι ότι αυτή η γυναίκα είναι επίσης και η μητέρα μιας από τις μεγαλύτερες εγκληματικές προσωπικότητες των θαλασσών:της Dark Assasin Sakura.Ακόμα μεγαλύτερη ειρωνεία είναι ότι κατέληξα να δουλεύω με αυτή την πειρατίνα -χωρίς βέβαια να γνωρίζει την πραγματική μου ταυτότητα- και χωρίς επίσης να ξέρει ότι επιθυμώ το ακριβώς αντίθετο από εκείνην,που είναι να βρει και να σώσει την μάνα της.Δυστυχώς για εκείνη εγώ χρειάζομαι μόνο το κεφάλι της...χωρίς τους ώμους μαζί.
Όταν μπόρεσα να βρω λίγο χρόνο μόνος μου,χωρίς την Sakura και την φίλη της την Μάγια-που είναι και δικιά μου παλιά φίλη-να βρίσκονται μπροστά,έστειλα την αναφορά μου στα κεντρικά καθώς επίσης ζήτησα για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ξεθάψουν για τον P και την συμμορία του.όμως τώρα...τώρα βρίσκομαι στο αμπάρι του πλοίου της Sakura.Μπροστά μου ο P δεμένος σε μια καρέκλα και γύρω μου πανέμορφα μικρά και μεγάλα παιχνιδάκια.Η Sakura έχει μια αρκετά εντυπωσιακή συλλογή που θα ζήλευαν ακόμα και οι θάλαμοι βασανηστηρίων φυλακών.Όλες αυτές οι αξιαγάπητες μηχανές πόνου και απελπισίας.Τίποτα καλύτερο από τις αφήνεις να σπάσουν όλους αυτούς του υποτιθέμενους τσαμπουκάδες.Όμως δυστυχώς βρίσκω αυτά τα μηχανήματα απαρχαιωμένα.Μου αρέσουν πιο μοντέρνες τεχνικές θα έλεγα.
-Λοιπόν τι θα έλεγες να αρχίσουμε; ρώτησα τον P και στάθηκα μπροστά του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 28, 2015 5:04 pm

-Δεν θα πω τίποτα. γρύλισε εκείνος.
-Οκ... ανταποκρίθηκα κάπως αδιάφορα κι έβαλα τον αριστερό μου δείκτη στο μέτωπο του.
-Τι κάνεις εκεί;
-Ξέρεις φίλε μου είμαι μάστερ του Rokusheki-όχι ότι ξέρεις τι είναι αυτό πιθανότατα-και αυτό μου επιτρέπει να χειρίζομαι ελεύθερα την ενέργεια μέσα στο σώμα μου.Επίσης ήξερες ότι αν ρίξεις όλη σου την ενέργεια σε ένα σημείο,ακόμα και το πιο μικρό κομμάτι του σώματός σου μπορεί να γίνει όπλο.
Χωρίς να κάνω τίποτα άλλο παρά να τον ακουμπάω απαλά,πέρασα την ενέργεια μου μέσα στο δάκτυλο μου,μέχρι που αυτό άρχισε να βυθίζεται σιγά σιγά μέσα στο μέτωπο του.Πέρασα το δέρμα και έβλεπα τον τρόμο στα μάτια του καθώς με ένιωθε να ακουμπάω το κρανίο του από μέσα.Όταν τράβηξα το δάκτυλο μου ήταν καλυμμένο στο αίμα,όμως εκείνος έδειξε ανακούφιση όταν σταμάτησα.Προχώρησα προς τον από πίσω τοίχο σφυρίζοντας και τράβηξα μερικές γραμμές πάνω του με το αίμα.
-Πάω στοίχημα ότι μπορώ να σε κάνω να χάσεις αρκετό αίμα ώστε να τελειώσω το πορτρέτο σου στον τοίχο και παρόλα αυτά να μείνεις ζωντανός.
-Είσαι τρελός;! αναφώνησε εκείνος τρομαγμένα.
-Όχι βέβαια...είμαι πολύ καλός στην ζωγραφική,στο σχολείο η τέχνη ήταν το καλύτερο μου μάθημα. του απάντησα και τον πλησίασα ξανά σφυρίζοντας.
Ότι είπα θα το κάνω αλλά δεν σκοπεύω να τον πονέσω πιο πολύ.Θα τον φρικάρω,θα τον σπάσω κάπως,αλλά θέλω να αφήσω την τιμή του πόνου και το αποτελείωμα στην Sakura.Είμαι σίγουρος ότι λατρεύει τέτοιου είδους διασκέδαση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 28, 2015 5:21 pm

αφού τελείωσα το γευστικότατο πρωινό μου, τέντωσα τα πόδια μου στο τραπέζι και άναψα ένα τσιγαράκι, έχοντας δίπλα μου την φίλια Maya να με παρατηρεί.
'ξέρω τι σκέφτεσαι..,.' μου είπε καθώς μου έκλεισε το μάτι.
'δεν μπορώ να τον αφήσω μόνο του να απολαύσει το καλύτερο σημείο!!!πάω κάτω.' είπα στην Maya και σηκώθηκα να φύγω, εκείνη όμως με έπιασε απο το χέρι προσπαθώντας να με σταματήσει, κοιτάζοντάς με με εκείνα τα μεγάλα υπέροχα μάτια της. Maya....δεν θα καταλάβει ποτέ. τράβηξα απαλά το χέρι της απο τον καρπό μου και την φίλησα στο μέτωπο. αμέσως μετά άρχισα να κατεβαίνω τις σκάλες για το αμπάρι. όσο πλησίαζα τόσο ακούγονταν κραυγές πόνου αλλά ο φυλακισμένος μας δεν φαινόταν να θέλει να μιλήσει. κατέβηκα σχεδόν όλες τις σκάλες μόνο που αποφάσισα να μην περάσω μέσα, ακόμα. έγειρα το κεφάλι μου απαλά και κρυφοκοίταξα τον ημίγυμνο Ganryu να χρησιμοποιεί την τεχνική του για να αναγκάσει τον Poison να μιλήσει. αυτός όμως αρνιόταν πεισματικά.
'δεν πρόκειται να βγάλεις τίποτα απο εμένα άθλιο σκουλήκι. περίμενε να μάθουν οι δικοί μου τι έχετε κάνει και θα δείτε τα κεφάλια σας καρφωμένα σε πασσάλους!!!!' είπε ο poison και έφτυσε χάμω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 28, 2015 5:36 pm

τότε ο ganryu πλησίασε τα κρεμασμένα όργανα βασανιστηρίων και διάλεξε μία μεγάλη τανάλια που έμοιαζε με καρυοθραύστη. την σήκωσε στα χέρια του και την περιεργάστηκε, μετά πλησίασε τον poison και έκοψε βίαια το μικρό του δαχτυλάκι. εκείνος ούρλιαξε απο πόνο και απελπισία ενώ μικροί πίδακες αίματος πετάγονταν παντού. ο ganryu σήκωσε το κομμένο δάχτυλο και αφού πλησίασε σε ένα τοίχωμα άρχισε να τραβάει κάτι γραμμές με το κομμένο δάχτυλο....ήταν δυνατόν να ζωγράφιζε?!και μόνο στην σκέψη το κορμί μου αναρίγησε και ένιωσα τα μάγουλά μου να φλέγονται και τα χέρια μου να ιδρώνουν.
'άκουσα πως θα γίνει μία συνάντηση υπαρχηγών της συμμορίας σας...ξέρω πως είσαι ένας απο αυτούς...πες μου λοιπόν τα πάντα' είπε και συνέχισε να ζωγραφίζει. ο poison P. όμως αρνιόταν πεισματικά να απαντήσει τις ερωτήσεις, έτσι έφυγε κ άλλο δάχτυλο...κι άλλο....κι άλλο....και ο ganryu συνέχιζε με ήρεμη φωνή να τον ρωτάει την ίδια ερώτηση καθώς ζωγράφιζε.
το θέαμα μου αντίκριζα ηταν θεσπέσιο! έτσι βγήκα αργά απο την κρυψώνα μου και κινήθηκα προς τον Ganryu
'ενδιαφέρουσα δουλειά.' του ψιθύρισα στο αυτί καθώς του έπιασα τον πισινό. δεν μπορούσα να αντισταθώ στον υπέροχο ρυθμό των χεριών του που κατέστρεφαν κάτι φαύλο και απο την άλλη δημιουργούσαν ένα κομψοτέχνημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 28, 2015 5:58 pm

Η κίνηση της Sakura με ευχαρίστησε ιδιαιτέρως.Χαιρόμουν που της άρεσε η τέχνη μου και μου άρεσε που γινόταν όλο πιο τολμηρή μαζί μου.Σήμαινε ότι με εμπιστευόταν.Επίσης δεν μπορώ να πω ότι δεν με ευχαριστούσε στην εμφάνιση και ότι μου έδειχνε έστω και κάποιο συναίσθημα.
-Ξέρεις... γύρισα να την κοιτάξω,καθώς οι υπέροχες κραυγές πόνου ηχούσαν τριγύρω ...ίσως άμα τελειώσει η όλη κατάσταση και θέλεις μπορώ να σε διδάξω.Αν σε ενδιαφέρει η ζωγραφική φυσικά.
Εκείνη δεν μου απάντησε παρά μόνο μου χαμογέλασε.Τότε ο P έβγαλε μια πολύ έντονη φωνή και μας χάλασε την στιγμή.Αναστέναξα.Σήκωσα το μαραφέτι που χρησιμοποιούσα στον P και το έδωσα στην Sakura.
-Μπορείς να μου φέρεις ένα τελευταίο δάχτυλο παρακαλώ;Έχω σχεδόν τελειώσει.
-Πολύ ευχαρίστως... ανταποκρίθηκε εκείνη εύθυμα και πλησίασε τον P.
-Όχι όχι...μη!!! αναφώνησε εκείνος ενώ η Sakura του έκοβε χωρίς δισταγμό ένα ακόμα δάχτυλο και μου το παρέδιδε.
Με αυτό είχα την μπογιά που χρειαζόμουν για να δώσω την τελευταία πινελιά και να τονίσω κάποια σημεία στο πορτρέτο μου.
-Και voila... αναφώνησα καθώς τελείωσα την ακριβή προσωπογραφία του κρατούμενου μας ...Ελπίζω να είναι της αρεσκείας σας. είπα στην Sakura και στον P επίσης.
-Παρακαλώ....σταμάτα... παρακάλεσε εκείνος και νομίζω ότι είχε αρχίσει να κλαίει.
-Ω μην είσαι μωρό,πρέπει και η κυρία να πάρει την σειρά της από εδώ. του είπα τονίζοντας το πόσο ασεβής ήταν.
-Πράγματι εντυπωσιακό... είπε η Sakura,αγνοώντας τον ...Ευχαριστώ για την διακόσμηση. συμπλήρωση.
-Η ευχαρίστηση όλη δική μου... απάντησα και κίνησα προς την πόρτα,αφού μάζεψα την μπλούζα μου ...Καλά να περάσεις. της είπα πριν κλείσω την πόρτα πίσω μου και ακούσω μια τελευταία κραυγή από του μοντέλο μου P.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 28, 2015 6:17 pm

'και τώρα οι δυο μας...' του είπα καθώς άρπαξα μία δερμάτινη θήκη δεμένη σε ρολό. κάθισα μπροστά του οκλαδόν και άπλωσα στο πάτωμα την θήκη. το ένα μετά το άλλο κάθε μεγέθους μαχαίρια άρχισαν να ξεπροβάλλουν αστραφτερά.
'όχι μή σε παρακαλώ σταμάτα δεν αντέχω άλλο!!!!' είπε εκείνος απελπισμένος κλαίγοντας.
'μα μόλις αρχίσαμε!!!' παραπονέθηκα εγώ καθώς σήκωσα ένα νυστέρι.
'σε παρακαλώ θα στα πω όλα!! οτι θες μόνο μην με σκοτώσεις δεν αντέχω άλλο!!!' ειπε εκείνος απελπισμένα....το να τον βλέπω να με παρακαλάει έτσι με ενθουσίαζε απίστευτα, αλλά όσο και αν ήθελα να παίξω για την ώρα προείχε να πάρουμε τις πληροφορίες που θέλαμε.
πες μου λοιπόν για την συνάντηση!' ούρλιαξα στο πρόσωπό του, ενώ κίνησα απαλά το νυστέρι στην κοιλία του, γρατζουνώντας τον ίσα ίσα.
θα μαζευτούνε οι τρεις υπαρχηγοί. εγώ...γκουχ γκουχ, εκ μέρος του Fang, o Bloodluster εκ μέρους του Cactus και ο Fish εκ μέρους του Yagan. τον λόγο όμως δεν τον ξέρω, αλήθεια σας λεω!!. κλαψούρισε. πάντως μια χαρά κελαηδούσε.
'έτσι σε θέλω, καλό αγοράκι. πες μου τώρα για τους αρχηγούς σας! . του είπα
'δεν ξέρω τίποτα!!. είπε εκείνος ελπίζοντας να τον πιστέψω. εγώ όμως άρχισα να σχίζω με το νυστέρι αργά την σάρκα του και εκείνος ούρλιαξε απο πόνο
'δεν νομίζω πως έχεις καταλάβει τι γίνεται εδώ. θα μου απαντήσεις σε κάθε ερώτηση που κάνω, αλλιώς θα σε γδάρω ζωντανό , θα σου βγάλω τα μάτια και θα σου κόψω την γλώσσα. μετα θα πετάξω το κουφάρι σου στην θάλασσα να το φάνε τα ψάρια, και θα στείλω πανωφόρι το τομάρι στουν Fang. κατάλαβες? τωρα λέγε. του είπα με ήρεμη φωνή και ένα χαμόγελο να διαγράφεται στο πρόσωπό μου. εκείνος είχε μία τρομαγμένη έκφραση που με εξιτάριζε ακόμα πιο πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 28, 2015 6:38 pm

καλά καλά θα σου πω.εμείς ασχολούμαστε με το drug dealing, oι cactus fighters καλούνται εκτελεστές...είναι για να κάνουν την βρώμικη δουλειά. και τέλος οι Yagan fighters που έχουν αναλάβει το trafficking. Ξέρω πως οι διαταγές έρχονται απο τον head master, τον Snake..ποτέ δεν τον συναντάμε αυτός δίνει τις εντολές στους leaders που τις μεταφέρουν σε εμας!' είπε κατατρομαγμένος εκείνος. επιτέλους είχε αρχίσει να μιλάει. στο άκουσμα όμως του ονόματος Snake πάγωσα.
snake όπως λέμε Albert Davis?' ρώτησα το Ρ και ήλπιζα να μην έβγαινα αληθινή.
'τον γνωρίζεις!!! μα πώς?! ελάχιστοι ξέρουν το όνομά του!!' έκρωξε. μα ναι φυσικά και το ήξερα. και τώρα άρχισαν να ξεδιαλύνονται όλα και έβλεπα επιτέλους καθαρά. o snake ήταν αγαπημένος παιδικός φίλος της Lily, και νονός μου...αυτός με είχε προστατεύσει για πολλά χρόνια απο μακριά στέλνοντάς μου belli. δεν είχα ακούσει απο αυτόν χρόνια και ούτε ήξερα πως είχε μπει τόσο βαθιά στο κύκλωμα. γιατί όμως να αιχμαλωτίσει την μητέρα μου. αυτό ήταν το πιο περίεργο απ όλα. τουλάχιστον τώρα είχα μία άκρη.
πότε θα γίνει η συνάντηση?' τον ρώτησα με παγερή φωνή καθώς ακουμπούσα το νυστέρι πάλι στην θήκη του.'
αύριο τα μεσάνυχτα!!!' απάντησε εκείνος. μπήκα στον πειρασμό να τον σκοτώσω αλλά θα μου ήταν πιο χρήσιμος ζωντανός.
'θα σου χαρίσω την ζωή και θα πας αύριο στην συνάντηση.αυτό που θέλω απο εσένα είναι να έχεις μαζί σου ένα σαλιγκαράκι με το οποίο εμείς θα μπορούμε να ακούμε την συζήτηση.' του είπα και σήκωσα ένα μικρό μαύρο κουτάκι. προχώρησα προς το μέρος του και τραβώντας το δέρμα που είχα μόλις ανοίξει το έχωσα μέσα.μετά με μία κλωστή έραψα όπως όπως την σάρκα του.
σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες δεν έχεις επιλογή. θα κάνεις αυτό που σου λέω αλλιώς με αυτόν τον πυροκροτητή θα τινάξω τα σωθικά σου στον αέρα. αν προσπαθήσεις να το βγάλεις θα έχεις την ίδια κατάληξη. αν όμως φέρεις εις πέρας την αποστολή σου θα σε αφήσω να ζήσεις και θα σου δώσω 100.000 bell. του είπα αφήνοντας τον άναυδο. σκούπισα τα χέρια μου απο τα αίματα και πήγα προς τα επάνω για να ενημερώσω την ομάδα μου. φυσικά δεν θα του έδινα χρήματα και ίσως τον άφηνα να ζήσει. για την ώρα όμως χρειαζόταν ένα καλό κίνητρο για να προδώσει τους συντρόφους του. αν και μου είχε φανεί για τύπος που θα έκανε τα παντα για τα λευτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 29, 2015 12:54 pm

Μπήκα στην κουζίνα να τσιμπήσω τίποτα και να κάνω παρέα στην Μάγια.Το δωμάτιο μύριζε τσιγαρίλα και μου χάλασε λίγο την όρεξη,όχι αρκετά βέβαια ώστε να μην φάω.
-Να σου βάλω κάνα αβγό; με ρώτησε η Μάγια,που φαίνεται πως είχε ήδη ετοιμάσει μερικά.Καθώς με σέρβιρε δεν μπόρεσα να παρατηρήσω την ανησυχία της,κάτω από το ανέκφραστο βλέμμα της,με το οποίο προσπαθούσε να την κρύψει.
-Θες να μου πεις ποιο είναι το πρόβλημα; την ρώτησα καθώς άνοιγα ένα παράθυρο για να αεριστεί ο χώρος.
-Δεν έχω τίποτα... απάντησε αθώα και προσπάθησε να μου δείξει ένα χαμόγελο.
-Μάγια...μετά από τόσο καιρό θα έπρεπε να ξέρεις ότι δεν με ξεγελάς με κάτι τέτοιο.
Αναστέναξε. -Η Sakura... μου είπε τελικά ...Δεν μπορώ να την βλέπω έτσι.Θέλω να κάνω κάτι να την βοηθήσω...είναι που...να... προσπάθησε να πει χωρίς να βρίσκει τις κατάλληλες λέξεις.
-Ας πούμε το ότι είναι βίαια ή ότι της αρέσει να προκαλεί πόνο στους άλλους είναι μέσα σε αυτά που σε ενοχλούν; είπα πιάνοντας το νόημα.
-Ναι... παραδέχτηκε εκείνη σιγανά. Δεν νομίζω όμως ότι την επηρεάζω καθόλου στις αποφάσεις της.
Αυτό το πίστευα και εγώ,για αυτό και μου είχε φανεί εξαρχής παράξενο που είχα πετύχει την Μάγια εδώ,μπλεγμένη σε αυτήν την κατάσταση.Τι δουλειά είχε με μας;Με άτομα σαν εμένα και την Sakura;Αυτό που χρειάζεται η Μάγια είναι κάναν άντρα,ένα σπίτι και να κάτσει να κάνει οικογένεια.
-Δεν χρειάζεται να ανησυχείς. της είπα και το ψέμα μου ακούστηκε καλύτερο από ότι τα δικά της. Μόλις τελειώσουμε την όλη κατάσταση είμαι σίγουρος ότι η Sakura θα ηρεμήσει και όλα θα είναι καλύτερα.
-Το πιστεύεις αλήθεια αυτό; με ρώτησε και εγώ της έγνευσα καταφατικά,ενώ έπαιρνα μια δαγκωνιά από το πρωινό μου.Φάνηκε να πείθεται.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Argon στις Σαβ Αυγ 29, 2015 4:06 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 29, 2015 12:55 pm

Μετά από λίγα λεπτά η Sakura ήρθε στον χώρο με ένα χαμόγελο ικανοποίησης στο πρόσωπο της.Πήρε μια καρέκλα και κάθισε και αυτή στο τραπέζι.
-Κελάηδησε;
-Σαν πουλάκι... απάντησε εκείνη και έπειτα μου εξήγησε τα όσα της είπε ο P:Για την οργάνωση του η οποία χωρίζεται σε τρεις διαφορετικές ομάδες η οποία ασχολείται και με κάτι διαφορετικό,με την δικιά του να είναι υπεύθυνη της διακίνησης ναρκωτικών.Είχαμε επίσης μια ημερομηνία για την συνάντηση των υπαρχηγών,μα το σημαντικότερο ήταν πως είχαμε ένα όνομα.Snake-προφανώς όχι το κανονικό του-αλλά όποιος και να ήταν αυτός ο άντρας ήταν η κεφαλή των αντιπάλων μας.Δυστυχώς σύμφωνα με τα λεγόμενα της Sakura φαίνεται πως ούτε τα άτομα μέσα στην οργάνωση του δεν ξέρουν το πραγματικό όνομα του αφεντικού τους.
-Τον ρώτησες για την μητέρα σου; την ρώτησα όταν τελείωσε.
-Όχι,δεν θέλω να καρφωθούμε.Ακόμα και αν τα έχει κάνει πάνω του από τον φόβο δεν το εμπιστεύομαι ότι δεν θα μιλήσει.Οπότε όσα λιγότερα ξέρει τόσο το καλύτερο.
-Σκοπεύεις να τον αφήσεις να φύγει;
-Ναι,τον θέλω να είναι ο κατάσκοπος μας στην ερχόμενη συνάντηση.
-Και πως θα τον κρατάς ώστε να μην μας την σκάσει;
-Έννοια σου και έχω φροντίσει για αυτό. μου είπε και μου έκλεισε το μάτι.Φαινόταν ότι τα είχε κανονίσει όλα μια χαρά,όμως ακόμα δεν μου άρεσε που δεν είχαμε βγάλει ονόματα μέσα από την όλη υπόθεση.Έφαγα τις τελευταίες μπουκιές και σηκώθηκα.
-Θα πάω μια βόλτα να πάρω λίγο αέρα.Δεν θα είμαι μακρυά αν με χρειαστήται. είπα και βγήκα έξω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 02, 2015 11:59 am

Για καλή μας τύχη, όλα είχαν πάει κατ' ευχήν. Ευελπιστούσα πως μέσω της συναντήσεως θα βγάζαμε επιτέλους κάποια ονόματα.
'τι στο καλό ήταν αυτό Sakura?' η γλυκιά φωνή της Maya διέκοψε τις σκέψεις μου. Δικαιούταν κάποιες εξηγήσεις για την σκηνή που είχε αντικρίσει το πρωί, αλλά δεν ήμουν σίγουρη αν ήθελα να της τις προσφέρω αυτή την στιγμή. Είχαμε να ασχοληθούμε με πολύ πιο σημαντικά πράγματα.
'Είχαμε την τύχη με το μέρος μας, δεν γινόταν να μην την εκμεταλλευτούμε. Ξέρω πως δεν σου αρέσει να κανονίζω τέτοιου είδους δουλειές μέσα στο πλοίο, όμως δεν γινόταν διαφορετικά. Έπρεπε να τον κάνω να μιλήσει και μάλιστα γρήγορα. Τέλος πάντων, αυτό που έχει σημασία είναι να δουλέψει το σχέδιο και γι αυτό θα χρειαστώ την βοήθειά σου αγαπητή μου. ' της είπα και σηκώθηκα όρθια. Της άπλωσα το χέρι μου για να την βοηθήσω να σηκωθεί ενώ εκείνη με μία έκφραση απελπισίας ακολούθησε τις κινήσεις μου.
Έτσι οδήγησα την φίλη μου στο αμπάρι όπου κρατούσαμε τον αιμόφυρτο άνδρα. Εκείνη χωρίς να χάσει χρόνο τον έλυσε και του καθάρισε τις πληγές, ενώ εγώ της εξηγούσα τι σκόπευα να κάνω. Εκείνος κουρασμένος και φοβισμένος δέχθηκε κάθε διαταγή που του είχα δώσει. Παρέλαβε το μικρό σαλιγκαράκι, το έβαλε μέσα στο πανωφόρι του και αποχώρησε απο το πλοίο μας.
Ένιωθα απίστευτα κουρασμένη και έτσι αποφάσισα να ξαπλώσω για μερικές ώρες ακόμα. Είχαμε μεγάλη νύχτα μπροστά μας και επιβάλλονταν να έχω το μυαλό μου καθαρό, έτσι ζήτησα απο την Maya να με ξυπνήσει σε 4 ώρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]   (18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2] I_icon_minitimeΤρι Οκτ 20, 2015 6:42 am

Απομακρύνθηκα από το πλοίο όσο μπορούσα και χώθηκα σε μια ποντικότρυπα που υπήρχε εκεί για μπαρ.Έπιασα ένα από τα γωνιακά τραπέζια και τράβηξα από την τσέπη μου ένα den den mushi.
-Εδώ κεντρική βάση του Battleship Island,λαμβάνουμε το σήμα σας. ακούστηκε μια φωνή από την άλλη πλευρά.
-Εδώ ειδικός πράκτορας Ganryu Veil,κωδικός αριθμός SA005.Οι ανώτεροι μου θα πρέπει να σας έχουν ήδη ηδοποιήσει ότι θα βρίσκομαι στην θάλασσα σας για ένα μικρό διάστημα.
-Μάλιστα πράκτορα Veil.Αναμέναμε να μας καλέσετε.Έχουμε ήδη εντολές να σας βοηθήσουμε στο έργο σας,όπως μας ζητήσετε.
-Λίγα είναι αυτά στα οποία θα μπορούσατε να με βοηθήσετε όμως για την ώρα φαίνεται ότι θα σας χρειαστώ για κάτι.Χρειάζομαι έναν άντρα που να περνάει απαρατήρητος και να μπορεί να κάνει εύκολα διασυνδέσεις και φυσικά εννοώ ότι χρειάζομαι έναν πράκτορα ικανό σε αυτά τα θέματα,πέρα από το κανονικό.
-Έχουμε ικανότατους πράκτορες στην βάση μας,θα φροντ...
-Δεν χρειάζομαι κάποιον από τους τυχαίους σας πράκτορες.Από όσο γνωρίζω ο πράκτορας Kage Sinoharu βρίσκεται στην βάση σας αυτή την στιγμή,σωστά;Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί του και φροντίστε να έλθει το συντομότερο δυνατό στο Island of Illusions.
-Κύριε ο πράκτορας Sinoharu βρίσκεται στην μέση μιας δικιάς του αποστολής,δεν γίνεται...
-Πείτε του απλά ότι εγώ είμαι αυτός που τον ζήτησε και πως οι ανώτεροι μας μου έχουν δώσει εξουσιοδότηση να καλέσω οποιονδήποτε στην υπόθεση μου ως ύψιστη προτεραιότητα. διέκοψα τον άντρα άλλη μια φορά.
Εκείνος δεν απάντησε αμέσως.Τον άκουσα να συνομιλεί με άλλα άτομα από την πλευρά του,ακόμα και αν δεν άκουγα ακριβώς τι έλεγαν.
-Πολύ καλά κύριε.Θα επικοινωνήσουμε με τον πράκτορα Sinoharu και θα τον στείλουμε σύντομα προς το μέρος σας.Σε ποιο νησί είπατε ότι βρίσκεστε;
-Island of Illusion στρατιώτη.Πες στον πράκτορα να μην αργήσει και εσείς φροντίστε να μην μαθευτεί η τοποθεσία μου παρά έξω.
-Κατανοειτό κύριε. μου απάντησε και τερμάτισα την κλήση.
Πήρα ένα μπουκάλι σάκε τυπικά,μιας και είχα μπει σε μπαρ,και άρχισα να κάνω βόλτες τριγύρω.Άλλωστε αυτό υποτίθεται ότι θα έκανα εξ αρχής.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
(18+)(αρχή) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part 2]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» (18+)(τέλος) the godfather : the end of Dark Assassin Sakura [part1]
» ο πραγματικός εαυτός μίας εν ψυχρώ δολοφόνου...sakura the dark assassin[ΤΕΛΟΣ]
» [Αρχη-Παρελθον] Dark City (Part 2)
» [Τελος-Παρελθον] Dark City (Part 1)
» Heat in the Ice (part 2) [Αρχη]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: NORTH BLUE SEA :: ISLAND OF ILLUSIONS-
Μετάβαση σε: