.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος] Η τριάδα της καταστροφής [Part 1]

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Η τριάδα της καταστροφής [Part 1] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Η τριάδα της καταστροφής [Part 1]   [Τέλος] Η τριάδα της καταστροφής [Part 1] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Νοε 01, 2015 9:04 am

Και όμως το έχω! Και θα σε νικήσω με αυτό!
Για λίγο ο μαριν δίστασε όμως ξαναβρήκε γρήγορα την ηρεμία του.
Το ότι έχεις το φρούτο του δεν σημαίνει πως ξέρεις να το χρησιμοποιήσεις τόσο καλά όσο αυτός. Θα σε κάνω να μετανιώσεις που τα έβαλες με μένα!!!

Πήγε να τον ξαναχτυπήσει. Η γροθιά του κατευθυνόταν κατευθείαν προς τα πάνω του και αυτός για κάποιον λόγο δεν το είχε καταλάβει ακόμη, έπρεπε να δράσω! Σε δευτερόλεπτα βρισκόμουν μπροστά με το σπαθί μου να μπλοκάρει την μπουνιά του!

Ήθελες να τα βάλεις και με τους δυο μαζί! Όμως τώρα θα σου δείξουμε πως δουλεύουν οι ομάδες!
του είπα με μια σκληρή φωνή. Ο goten έπιασε το σπαθί του και ετοιμάστηκε διπλά στο πλευρό μου. Έδιωξα την γροθιά του προς τα πίσω με δύναμη. Το μόνο που κατάφερα να του κάνω ήταν μια μικρή γρατζουνιτσα.

ΒΡΩΜΟΠΑΙΔΟ! ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ!
Και έπιασε και αυτός τα στιλέτα του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Argon
Administrator
Administrator
Argon


Posts : 1099
Join date : 27/05/2012
Age : 27
Location : everywhere

[Τέλος] Η τριάδα της καταστροφής [Part 1] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Η τριάδα της καταστροφής [Part 1]   [Τέλος] Η τριάδα της καταστροφής [Part 1] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Νοε 12, 2015 9:05 am

Αυτό που μου άρεσε ιδιαίτερα στην ιστορία σας ήταν η παρουσίαση των χαρακτήρων σας. Οι αντιδράσεις και οι χαρακτήρες του ταίριαζαν και δέθηκαν ωραία μεταξύ τους, δίνοντας μια καλή αίσθηση για την σχέση των ηρώων.
Το μεγαλύτερο πρόβλημα που είδα είναι ότι τα πράγματα κύλησαν πολύ γρήγορα. Η συνάντηση σας, οι αποφάσεις σας, οι αντιδράσεις σας...όλα έγιναν σε γρήγορο, αλλά μη πραγματικό χρόνο. Πέρα από αυτό δεν συμφωνώ ιδιαίτερα και με την απόφαση να κόψετε την ιστορία στο συγκεκριμένο σημείο.
Από κάτω είναι οι ατομικές σας βαθμολογίες:


Όνομα Χαρακτήρα: Jim pr
Παράταξη: Pirate
Bounty: 2.500.000
Story of the month: No
Φήμη: 3/10
Beli: 3.000
Βαθμολογία: 9/10
Παρατηρήσεις:
Μου άρεσαν οι εικόνες με εσένα μέσα στην φυλακή, αρκετά ρεαλιστικές. Δίνεις ωραία την εντύπωση ότι δρας σαν αρχηγός αυτής της ομάδας, που μάλλον ήταν και ο ρόλος που σου ταίριαζε καλύτερα την δεδομένη στιγμή. Επίσης μου αρέσει αυτό που έχετε κάνει και χωριστήκατε. Ελπίζω μόνο κάποια στιγμή να χρειαστεί να σταματήσεις να χρησιμοποιείς το φρούτο σου ώστε να δω κάποια δυσκολία ως προς το θέμα της μάχης.

Όνομα Χαρακτήρα: Goten
Παράταξη: Pirate
Bounty: 5.000.000
Story of the month:No
Φήμη: 3/10
Beli: 3.500
Βαθμολογία: 9/10
Παρατηρήσεις:
Έχεις κάποιες καλές αντιδράσεις που ταιριάζουν τέλεια στον ρόλο του μικρού αδερφού που θέλεις να παρουσιάσεις. Εκεί που μπλοκάρεις ας πούμε απέναντι στην γυναίκα και σε "ξυπνάει" ο Sokko ή που κλείνεις τα μάτια όταν πάει να σε χτυπήσει ο άλλος. Μου άρεσε επίσης που η μάχη δεν ήταν από τις κλασικές όπου κερδίζει κάποιος από την αρχή μέχρι το τέλος τον άλλον και αντί αυτού έχανες μάλιστα στην αρχή και με τον αντίπαλο σου να μην δυσκολεύεται απέναντι σου.

Όνομα Χαρακτήρα: Soko
Παράταξη: Pirate
Bounty: 5.000.000
Story of the month:No
Φήμη: 3/10
Beli: 3.500
Βαθμολογία: 9/10
Παρατηρήσεις:
Μου αρέσει το δέσιμο που φαίνεται να έχει ο Soko με τον Goten. Σε μια κατάσταση που ο Jim δεν βρίσκεται μαζί σας, ο Soko φαίνεται να γεμίζει αυτή την θέση του μεγάλου αδερφού και δείχνει ως κάποιος τον οποίο ο Goten μπορεί να εμπιστευθεί και να μάθει από εκείνον. Η αρχική σας συνάντηση μου φάνηκε υπερβολικά γρήγορη,όπως και η απόφαση σου να τον βοηθήσεις -ακόμα και αν ήξερες τον Jim- και περίμενα κάποια περισσότερη αντίδραση,διάλογο,κάτι τέλος πάντων...

Ελπίζω να δω την συνέχεια.
Τα βραβεία μπαίνουν από εμένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος] Η τριάδα της καταστροφής [Part 1]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]
» Best is yet to come...[PART 1][ΤΕΛΟΣ]
» Best is yet to come...[PART 2][ΤΕΛΟΣ]
» Best is yet to come...[PART 3][ΤΕΛΟΣ]
» A new adventure.....[Part 3][ΤΕΛΟΣ]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: EAST BLUE SEA :: SHELL TOWN-
Μετάβαση σε: