.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Jasiri
Pirate
Pirate
Jasiri


Posts : 322
Join date : 04/09/2013
Location : Αττική

[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]   [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] I_icon_minitimeΠεμ Νοε 12, 2015 11:18 am

Όνομα Χαρακτήρα: Jim pr
Παράταξη: Πειρατής
Bounty: 28.500.000
Story of the month:Yes
Φήμη: 42
Τίτλος Ιστορίας: Η τριάδα της καταστροφής
Προηγούμενη Ιστορία(Link):http://www.onepiecegr-rpg.com/t7717-topic


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jasiri στις Πεμ Νοε 12, 2015 11:38 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
D. Ace
Pirate
Pirate
D. Ace


Posts : 126
Join date : 01/04/2014
Age : 23

[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]   [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] I_icon_minitimeΠεμ Νοε 12, 2015 11:21 am

Όνομα Χαρακτήρα: Goten
Παράταξη: Πειρατής
Bounty: 16.000.000
Story of the month:Yes
Φήμη: 25
Τίτλος Ιστορίας: Η τριάδα της καταστροφής
Προηγούμενη Ιστορία(Link):http://www.onepiecegr-rpg.com/t7717-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]   [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] I_icon_minitimeΚυρ Νοε 15, 2015 7:36 am

Όνομα Χαρακτήρα: soko
Παράταξη: Πειρατής
Bounty: 6.000.000
Story of the month:Yes
Φήμη: 10
Τίτλος Ιστορίας: Η τριάδα της καταστροφής
Προηγούμενη Ιστορία(Link):http://www.onepiecegr-rpg.com/t7717-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jasiri
Pirate
Pirate
Jasiri


Posts : 322
Join date : 04/09/2013
Location : Αττική

[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]   [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] I_icon_minitimeΚυρ Νοε 15, 2015 7:39 am

Καθώς ανέβαινα τις σκάλες ζαλίστηκα λίγο σταμάτησα να τις ανεβαίνω και κάθισα κάτω στήριξα την πλάτη μου στον τοίχο.Έκανα το χέρι μου κανονικό είχα κουραστεί γιατί το χρησιμοποιούσα πολύ ώρα διαμαντένιο. Η ανάσα μου ήταν βαριά αλλά έπρεπε να σηκωθώ σύντομα για να βοηθήσω τον αδερφό μου. Αφού κάθισα λίγο ένιωσα ένα τράνταγμα και άκουσα ένα πολύ δυνατό θόρυβο να έρχεται από πάνω. Τότε κατάλαβα ότι η μάχη θα ήταν δύσκολη. Ήξερα ότι για να νικήσουμε θα χρειαζόμασταν όλοι μας την δύναμη. Τότε σηκώθηκα και συνέχισα να ανεβαίνω τις σκάλες και να πηγαίνω προς τον πέμπτο όροφο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
D. Ace
Pirate
Pirate
D. Ace


Posts : 126
Join date : 01/04/2014
Age : 23

[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]   [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] I_icon_minitimeΚυρ Νοε 15, 2015 7:46 am

Περιμέναμε να κάνει κάποιος την πρώτη κίνηση πέρασε λίγη ώρα και δεν είχε γίνει τίποτα τότε έτρεξα προς τα δεξιά και ο Soko προς τα αριστερά. Ο αρχηγός έτρεξε προς το μέρος του Soko και εγώ πήγαινα από πίσω του. Ο Soko έβαλε το σπαθί του οριζόντια και έτσι κράταγε αντίσταση στην κάθετη επίθεση στον αρχηγό. Είχα φτάσει από πίσω του τότε σήκωσα το σπαθί αυτός γύρισε το κεφάλι του και πήδηξε προς τα πλάγια. Κούνησα το σπαθί μου προς το μέρος του αλλά δεν τον πέτυχα για λίγο κράταγα το σπαθί μου μπροστά του τότε με έπιασε και με πέταξε στον τοίχο ακούστηκε ένας δυνατός θόρυβος την ώρα που συγκρούστηκα στον τοίχο. Ο Soko έτρεξε προς το μέρος μου αλλά ο αρχηγός μπήκε μπροστά μου και δεν τον άφηνε να περάσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]   [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] I_icon_minitimeΚυρ Νοε 15, 2015 9:47 am

Η επιβλιτικη φιγουρα του αργηγου ξεπιδησε μπροστα μα εγω δεν δηλιασα ουτε για ενα λεπτο! Εκεινη την στιγμη σκεφτομουν πολυ εγωιστικα. Δεν σκεφτομουν την ασφαλεια του goten αυτη καθ' αυτη αλλα και για την δικη μου ασφαλεια διοτι δεν ηξερα αν θα μπορουσα να τον νικησω μονος μου και αν ναι θα επρεπε να τα βαλω και με την αλλο αρχηγο. Δεν ξερω γιατι αλλα ξαφνικα πεταξα το σπαθι μου και του εριξα μια μπουνια στο προσωπο. Η ακρη του χειλιου του ματωσε. Γυρισε το κεφαλι του για λιγο και τραβιξα το χερι του goten αποτομα. Οπως περιμενα το χερι του εγινε ελαστικο. Μολις γυρισε ξανα το κεφαλι του το πρωτο πραγμα π ειδε ηταν η γροθια του goten. Ειχα αφισει το χερι του και ετσι πηγαινε προς το μερος του με φορα.

Καλα να παθεις γερο!
του φωναξε!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jasiri
Pirate
Pirate
Jasiri


Posts : 322
Join date : 04/09/2013
Location : Αττική

[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]   [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] I_icon_minitimeΚυρ Νοε 15, 2015 9:52 am

Μετά όμως θυμήθηκα ότι μου είχαν πάρει τα σπαθιά έτσι έπρεπε να δω που ήταν ήξερα ότι δεν ήταν στον πρώτο γιατί εκεί ήταν οι φυλακισμένοι επίσης δεν ήταν ούτε στον πέμπτο που ήμουν φυλακισμένος και ούτε στον έκτο. Οπότε θα έψαχνα ένα προς έναν τους τρεις ορόφους που δεν είχα πάει αλλά είχα προσπεράσει. Έτσι αφού σκεφτόμουν πολύ χωρίς να το καταλάβω έφτασα στον δεύτερο όροφο. Είχε μια κλειδωμένη πόρτα έτσι έκανα την γροθιά μου διαμάντι αλλά αμέσως ξέγινε. Δεν μπορούσα να το συγκρατήσω έτσι συνέχισα και πήγα προς τον τρίτο όροφο.Καθώς ανέβαινα τα σκαλιά άκουγα τις φωνές από την μάχη που έδιναν οι φυλακισμένοι. Έπρεπε να γινόταν σαματάς εκεί κάτω αλλά εγώ το μόνο που έκανα ήταν να αναβαίνω τα σκαλιά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
D. Ace
Pirate
Pirate
D. Ace


Posts : 126
Join date : 01/04/2014
Age : 23

[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]   [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] I_icon_minitimeΚυρ Νοε 15, 2015 10:04 am

Όταν γύρισε δεν πρόλαβε να αντιδράσει η μπουνιά μου βρήκε ακριβώς στο μάγουλο με δύναμη και το χέρι μου τον κατεύθυνε απευθείας στο τοίχο. Το χέρι μου είχε μακρίνει πάρα πολύ και λίγο πριν βρει ο γέρος στον τοίχο άρχισα να το μαζεύω. Ο γέρος άφησε μια στάμπα του σώματος του στον τοίχο η Πέρσα σηκώθηκε από την θέση της και τον πλησίασε γρήγορα. Τότε ο γέρος σηκώθηκε και είπε:

-Απομακρύνσου σου είπα να μην ανακατευτείς.

Ο Soko ήταν έτοιμος να επιτεθεί αλλά μόλις είδε ότι την σταμάτησε στάθηκε κανονικά και περίμενε να κάνει την κίνησή του. Ο γέρος ήταν σκεφτικός για λίγη ώρα, μετά από λίγο κατευθύνθηκε προς τον Soko και αυτός πήρε θέσει μάχης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]   [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] I_icon_minitimeΚυρ Νοε 15, 2015 10:23 am

O Ανδρα ειπε... Ωραια λοιπον... ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥΜΕ!!
Πιγε να μου ριξει μια μπουνια την οπια μπλοκαρα με τον αριστερο μου χερι αλλα δεν καταφερα να αποφυγω την αριστερηη του μπουνια η οποια με πετυχε λιγο πιο μπροστα απο το αυτι. Επεσα αριστερα και ζαλιζομουν. Ο goten ηταν ετοιμος να επιτεθει. Ξαφνικα το μυαλο μου θωλοσε μια τρελα με κατεβαλε.

Μεινε πισω! Θα τον κανω να βγαλει αιμα απο σημεια που δεν ηξερε πως ματωνουν!
του ειπα πριν καν σηκωθω! Η φωνη μου ασταθης περνοντας γρηγορες, βιαστικες αναγκες. Η ΦΩΝΗ ΕΝΟΣ ΤΡΕΛΟΥ! Εβγαλα την μασκα και τον κοιταξα στα ματια!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΣΟΠΟ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΩ!!! ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jasiri
Pirate
Pirate
Jasiri


Posts : 322
Join date : 04/09/2013
Location : Αττική

[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]   [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] I_icon_minitimeΚυρ Νοε 15, 2015 10:44 am

Τότε έφτασα στον τρίτο όροφο ήταν μόνο τα γραφεία των Marines που ήταν άδεια κοίταξα το παράθυρο και μου ήρθε μια από αυτές τις τρελές ιδέες. Άνοιξα το παράθυρο και κοίταξα κάτω ένιωθα φόβο αλλά ήταν κάτι που έπρεπε να γίνει κράτησα με τα χέρια μου το μάρμαρο που ήταν στο παράθυρο και έβγαλα έξω το υπόλοιπο σώμα μου. Άρχισα να κατεβαίνω σιγά σιγά από παράθυρο σε παράθυρο χωρίς να κοιτάζω κάτω.Εκείνη την στιγμή πήγα να πέσω κρατιόμουν μόνο με το ένα χέρι και σιγά σιγά γλίστραγε τότε άφησα το μάρμαρο και άρχισα να πέφτω. Καθώς έπεσα πρόλαβα να πιαστώ από το παράθυρο του δωματίου που ήταν στον δεύτερο όροφο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
D. Ace
Pirate
Pirate
D. Ace


Posts : 126
Join date : 01/04/2014
Age : 23

[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]   [Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ] I_icon_minitimeΚυρ Νοε 15, 2015 10:56 am

Πίστευα ότι ο Soko είχε τρελαθεί το μυαλό του είχε θολώσει και δεν ήξερε τι κάνει. Τότε εγώ έτρεξα πάνω πριν προλάβει να επιτεθεί και τον αγκάλιασα μη μπορώντας να κουνήσει τα χέρια. Τότε άρχισε να φωνάζει:

-Άσε με δεν θέλω να πολεμήσω εσένα μην με αναγκάσεις να κάνω κάτι που θα μετανιώσω.

Ο γέρος άρχισε να γελάει δυνατά και με τους δύο μας. Τότε εγώ είπα στον Soko:

-Ηρέμησε άνοιξε τα μάτια σου και δες τι συμβαίνει.

Ο Soko άρχισε να φωνάζει σιγά σιγά έβαζε δύναμη και μου ελευθερωνόταν από στην λαβή μου. Τα χέρια μου γλίστραγαν τότε ο Soko άνοιξε τα χέρια μου και τα έπιασε και μια μια γρήγορη κίνηση με πέταξε έξω από το παράθυρο. Καθώς έπεφτα είδα τον αδερφό μου να μπαίνει σε ένα δωμάτιο ενός άλλου ορόφου από το παράθυρο τότε μάκρυνα τα χέρια μου και πιάστηκα το παράθυρο που έμπαινε ο αδερφός μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Αρχή] Η τριάδα της καταστροφής [ Part 2 ]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος] Η τριάδα της καταστροφής [Part 1]
» Heat in the Ice (part 2) [Αρχη]
» [Αρχή]Cursed arc part 1[Τέλος]
» [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος]
» [Αρχή] Dave back...What?? Part 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: EAST BLUE SEA :: SHELL TOWN-
Μετάβαση σε: