.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος]

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
teomessi10
Pirate
Pirate
teomessi10


Posts : 7907
Join date : 10/09/2010
Age : 31
Location : In the middle of nowhere

Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος]   Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Νοε 28, 2010 3:36 am

- Τι εισαι?? με ρωτησε πανηκοβλητος.
- Εχω φαει το Supa Supa no Mi γερο! Παρατα τα! Η μαχη τελειωνει εδω!
- Δεν το νομιζω! ειπε και εβγαλε απο την πανοπλια του ενα δορυ. " Απο που τα βγαζει ολα αυτα τα οπλα??" σκεφτηκα ενοχλημενος.
- Εσυ μεριμενεις οτι με αυτο θα με νικησεις??
- Ειναι ειδικο δορυ μικρε. ειπε γεματος σιγουρια.
Εκατσα ακινητος και ηρθε κατα πανω μου. Ομως αντι να σπασει το δορυ μολις με εκουμπησε εγινε μια εκρηξη και με πεταξε στον τοιχο πισω μου. Προσπαθησα πολλες φορες να τον αποφυγω αλλα το δορυ παντα εκπυρωκροτουσε σαν κανονι καθε φορα που καουμπουσε πανω μου.
- Κοφ' το αυτο!!!! του ειπα θυμωμενος και κατα ματωμενος.
Αλλα αυτος συνεχιζε με τον ιδιο ρυθμο να με βαραει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teomessi10
Pirate
Pirate
teomessi10


Posts : 7907
Join date : 10/09/2010
Age : 31
Location : In the middle of nowhere

Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος]   Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Νοε 28, 2010 3:49 am

Ο θυμος μου ξεχειλιζε αφου πρωτη φορα καποιος με εφτανε σε τετοιο σημειο μεσα σε μια μαχη. Υστερα απο αρκετες προσπαθειες καταφερα και με μια περιστροφικη κινηση απεφυγα το δρυ και χτυπησα τον Krieg στην πανοπλια του με ολη μου τη δυναμη!
- Νομιζεις οτι με αυτο το χτυπημα θα κανεις κατι στην πανοπλια μου μικρε?? ειπε και αρχισε να γελαει. Τοτε δεν μπρουσα να ελεγξω το θυμο μου και αρχισα να τον βαραω με ολες μου τις επιθεσεις και με ολη μου τη δυναμη για ενα λεπτο τουλαχιστον!
- :[mo144]: :[mo144]: :[mo144]:
- :[m181]: :[m181]: :[m181]:
Μετα απο ολα αυτα τα χτυπηματα του εριξα ενα δυνατο και τον εριξα στο καταρτι που βρισκοταν πισω του το οποιο εσπασε και επσε και αυτο πανω του. Σηκωθηκε με αρκετη προσπαθεια και εκεινη τη στιγμη αρχισε να σπαει η πανοπλια του. Ρογμες φανηκαν πανω της οι οποιες ολο και μεγαλωναν μεχρι που εσπασε τελειως. Ετσι ετρεξα κατα πανω του και με μια κινηση του ανοιξα μια σχισμη στο στηθος και επεσε κατω μεσα στα αιματα με τοση ευχαριστιση που ποτε δεν περιμενα θα νιωσω σκωτωνοντας οποιονδηποτε αλλο εκτος απο τον δολοφονο των γονιων μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος]   Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Νοε 28, 2010 8:15 am

Μολις νικησα τον αντιπαλο μου κοιταξα την κατασταση που επικρατουσε.....και εβλεπα οτι οι μαγειρες αρχιζαν να υποχωρουν.....δεν εχασα χρονο και αρχιζα να σφαζω οποιον εβλεπα τον δρομο μου......



Ξαφνικα οπως πολεμουσα...ακουστηκαν ουρλιαχτα απο το εσωτερικο του πλοιου....καταλαβα οτι ειχαν μπει μεσα στο εστιατοριο.....και μου εκανε νοημα ο ιδιοκτητης να μπω μεσα και να επεμβω....Οταν μπηκα μεσα ειδα 6 πειρατες του krieg.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος]   Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Νοε 28, 2010 8:19 am

Γελουσαν με ευχαριστηση....και δεν αντεχα να τους βλεπω....ετσι αποφασησα να μπω δυνατα μεσα στην μαχη......

-Panteraaaaa.......Assasination....φωναξα καθως πιδακες αιματος ξεχιλιζονταν απο τους 2 πιο κοντινους μου αντιπαλους....


Τοτε ολοι γυρησαν και με κοιταξαν.....

-Πως τολμας να κανεις κατι τετοιο....
-Μην του μιλας ετσι....ειναι αυτος που νικησε τον commander μας....
-Δεν σημαινει ομως οτι δεν μπορουμε να τον σταματησουμε.....επιθεση.....

Ενα αχνο χαμογελο εμφανιστηκε στα χειλη μου....

-Αυτο θα εχει πλακα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teomessi10
Pirate
Pirate
teomessi10


Posts : 7907
Join date : 10/09/2010
Age : 31
Location : In the middle of nowhere

Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος]   Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Νοε 28, 2010 11:53 am

Σηκωσα το κεφαλι μου και κοιταξα τους πειρατες του πεθαμενου πλεον Krieg και τους ειπα:
- Τι κοιτατε ρε??
Κανεις τους δεν μιλησε. Απλα κοιταχτηκαν μαζι τους και αρχισαν να τρεχουν να σωθουν ημουν πανω στο πλοιο τους οποτε δεν μπορουσαν να φυγουν ετσι απλα γιατι θα με επερναν μαζι τους. Ενας πηγε να φωναξει τον Gin αλλα μολις τον ειδε κι αυτον νεκρο φωναξε σε οσους ηταν στο εστιατοριο:
- Ο καπετανιος Krieg ειναι νεκρος!!!!
Εκεινη τη στιγμη ο Luster χαμογελασε ακουγοντας τι ειπε ο πειρατης του Krieg. Ετσι αρχισαν ολοι να τρεχουν προς το πλοιο απο το οποιο ειχα κατεβει. Ανοιξαν πλωρη για οσο πιο μακρυα γινεται απο αυτο το εστιατοριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος]   Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Νοε 28, 2010 11:59 am

Δεν ειχα δει ανθρωπο να τρεχει ποιο γρηγορα....και βλεποντας αυτο το θεαμα με επιασαν τα γελια....

-Μου χαλασες το επιδορπιο...πανω που ειχα αρχησει...ειπα στον Τεο...
-Mην ανησυχεις....εχουμε πολλα τετοια να δουμε ακομα....
-Μιας και μιλησα για γλυκο....πειναω.... :[m174o]:
-Οντως....και γω πειναω....

Κοιταξαμε και οι 2 τον ιδιοκτιτη του εστιατοριου... :[m200]:

-Ολο και κατι θα εχει η κουζινα...ειπε γελωντας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teomessi10
Pirate
Pirate
teomessi10


Posts : 7907
Join date : 10/09/2010
Age : 31
Location : In the middle of nowhere

Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος]   Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Νοε 28, 2010 12:09 pm

Αφου φαγαμε ηρθε η ωρα του αποχαιρετισμου!
- Να φροντισετε να ξαναπερασετε μια βολτα! ειπε ο Michael οπως ειμασταν ετοιμοι να ανεβουμε στο πλοιο.
- Αν ξαναξεμεινουμε απο μπυρες θα περασουμε! ειπα γελοντας.
Αφου τους χαιρετισαμε ανεβηκαμε στο πλοιο το οποιο ειχαμε ετοιμο απο πριν τη μαχη. Ετοιμασαμε τις τελευταιες λεπτομεριες και ανοιξαμε πλωρη για νεες περιπετειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος]   Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Νοε 30, 2010 5:02 pm

Όνομα:Teomessi-Black Luster
Haki Points:0-5
Player of the Week Points:6-7
Beli:14.000-14.000
Bounty:-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
Nobeard Pirates and the Captain from the Grand Line [Τελος]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Nobeard Pirates and the Clown Captain [Τελος]
» Nobeard pirates and the first adventure [Τελος]
» Nobeard pirates and the Snow Island [Τελος]
» Nobeard Pirates: First adventure after the reunion[Τελος]
» [Τέλος] Grand Line: First Stop!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: