.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος)

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος)   watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος) - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 11:58 am

μόλις έφυγε ο destro κίνησα να πάω προς την πόλη...όταν έφτασα πήγα σε ένα μπαρ...μπήκα μέσα όλο ξύλινο και παντού πειρατες..κάθισα στην μπάρα.

<ένα ποτύρι ρούμι παρακαλώ>είπα στον σερβητόρο...
καθώς καθόμουν σκεφτόμουν όλα αυτά που είχαν γίνει...ο εφιάλτης μου είχε τελειώσει...
άκουσα κάτι πειρατές να μιλάνε...
<άκουσες τι έγινε?η dark assassin sakura σκότωσε τον arlong..τώρα οι μαρινς θα την κυνηγάνε για έναν ακόμη φόνο...η κοπέλα είναι ο σατανάς ο ίδιος σκότωσε τον καλίτερό της φίλο πριν 2 χρόνια>είπε ο ένας στον άλλο

εκνευριστικά..σηκώθηκα και τον πλησίασα.
έβγαλα το κατάνα και το πέρασα μπροστά από τον λαιμό του..ο πειρατής είχε σκαλώσει...τώρα στο μπαρ επικρατούσε νεκρική σιγή
<τον kenshin Τον είχε σκοτώσει ο arlong kαι εγώ τον εκδικήθηκα...ελπίζω να ην χρειαστεί να το ξαναπώ...ο μόνος λόγος που δεν σε σκοτώνω αυτή την στιγμή είναι επειδή θέλω να φροντίσεις να μάθουν όλοι όλη την αλήθεια>του είπα...άφησα τα λεφτά στον πάγκο και έφυγα....κατέβηκα στο λημάνι ήταν κάπου στις 4 το πρωί...θα καθόμουν εδώ όλο το βράδυ να απολαύσω για τεέυταία φορά αυτό το μέρος...το πρωί θα χαιρετούσα τον destro και μετά θα πήγαινα να καθαρίσω με αυτόν τον μόργκαν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος)   watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος) - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 12:23 pm

Μόλις ξημέρωσε βγήκα απ'το πλοίο μου κ έκανα μια βόλτα στο λιμάνι για να δω αν η Σακούρα είχε έρθει. Λίγη ώρα αργότερα την είδα να κάθεται σ'ένα παγκάκι και να αγναντεύει τη θάλασσα.
Την πλησίασα κ κάθησα δίπλα της.

-Ωραία έτσι?? Η θάλασσα είναι μαγική. Αλλά συγχρόνως και επικίνδυνη. Γι'αυτό αν τολμήσεις κ ξεχυθείς σ'αυτήν θα πρέπει να είσαι έτοιμη για το χειρότερο κ το καλύτερο. Αλήθεια τι σκοπεύεις να κάνεις??


-Θέλω να βγω στη θάλασσα, να βρω ένα καλό πλήρωμα κ να γίνω μια διάσημη πειρατής!

Χαμογέλασα ελαφρά κ σηκώθηκα απ'το παγκάκι.

-Αν γίνει αυτό ξέρεις θα είμαστε εχθροί. Και κανονικά τώρα πρέπει να σε συλλάβω. Αλλά στα δικά μου τα μάτια είσαι ακόμα αθώα, οπότε από μένα δεν κινδινεύεις! Είμαι σίγουρος ότι θα τα ξαναπούμε κάποτε. Και αν τότε είσαι μια δυνατή γυναίκα της θάλασσας θα έχουμε κ μια καλή μάχη μεταξύ μας. Μέχρι τότε, να'σαι καλά κ να προσέχεις!!


Είπα ενώ ταυτόχρονα άρχιζα να απομακρύνομαι. Ήξερα πως σήμερα αφήνω να φύγει μια μελλοντική απειλή για το ναυτικό αλλά συγχρόνως ήξερα πως αυτό ήταν το σωστό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος)   watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος) - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 12:30 pm

καθώς απομακρυνόταν ο destro του φώναξα:
<destro!!!!σε ευχαριστώ πάρα πολύ για όσα έκανες για μένα...θα σε έχω πάντα στην καρδιά μου και αν ποτέ χρειαστείς βοήθεια με κανέναν ληστή...ξέρεις!!!μην δυστάσεις να μου το πεις!!!αμα τύχει ποτέ να πολεμήσουμε...κάνε πως πέφτεις αναίσθητος!!!δεν σκοτώνω φιλους>του χαμογέλασα... εκείνος με κόιταζε σηκώθηκα και πλησίασα προς το μερος του...τον αγκάλιασα και του ψηθίρησα στο αυτί <εις το επανιδείν >

μετά απο αυτό έφυγα....

[ΤΕΛΟΣ το γ' μέρος θα ανέβει με τόπικ στο ίδιο νησί]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος)   watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος) - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 19, 2010 4:57 pm

Όνομα:Blackheart(16.000 Beli)-Destro(15.000 Beli)
Haki Points:0
Player of the Week Points:8-8
Beli:-
Bounty:-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
watashi wa sakura desu...Η ώρα της εκδίκησης έφτασε (ΤΕΛΟΣ β' μερος)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» <<watashi wa sakura desu....ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ>>[ΤΕΛΟΣ α' μερος]]
» watashi wa sakura desu..ένα αναπάντεχο νέο[TEΛΟΣ γ' μέρος]
» Το Ταξίδι Της Εκδίκησης Φτάνει Στο Τέλος[Τέλος]
» Η ωρα της εκδικησης [ Τελος]
» Υπνωτισου...Μερος ΙΙΙ [Τελος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: