.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ]

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Mutilator1234745
Civilian
Civilian
Mutilator1234745


Posts : 1747
Join date : 03/12/2010
Age : 33

ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ]   ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 5:13 pm

-Φοβάμαι πως θα κάτσω μόνο μερικές ώρες?Το νησί ήταν στον δρόμο μου για την μεγάλη γραμμή και δεν μπορούσα παρά να περάσω να σε δω...Έστω για ένα
βράδυ!

-Και πολύ καλά έκανες...Σου είπα πως θα σε περιμένω όσο χρειαστεί!Έστω και μια ώρα με την παρουσία σου να γεμίζει αυτό το κενό,είναι αρκετή να με κάνει την πιο ευτυχισμένη γυναίκα του κόσμου...
-Πως πέρασες όλο αυτόν τον καιρό?Θέλω να μου τα πεις όλα....
Μου χαμογέλασε...
-Είσαι ανόητος τελικά...Εσύ ταξιδεύεις,εσύ πρέπει να μου πεις ιστορίες...όσες δεν διάβαζα κατα καιρούς στις εφημερίδες για σένα φυσικά...Εμένα η ζωή μου είναι όπως την ήξερες πριν φύγεις από εδώ....
Μου χαμογέλασε ξανά....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mutilator1234745
Civilian
Civilian
Mutilator1234745


Posts : 1747
Join date : 03/12/2010
Age : 33

ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ]   ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 5:22 pm

-Θα τα πούμε σύντομα αυτά....πάμε κάπου πιο ήσυχα!
Της είπα καθώς την έπαιρνα από το χέρι και την πήγαινα προς το σπίτι μου!Όταν φτάσαμε αρχίσαμε τελικά να λέμε ο ένας στον άλλον πως περάσαμε αυτόν τον μήνα που ειμασταν χώρια...Τα πόσα μου συνέβησαν,πως κόλησα στην δύνη για 50 χρόνια...πως ανακάλυψα για την αδερφή μου.....Όταν τελικά τελείωσα η Βίβη είχε σοκαρίστει...
-Σε παρακαλώ...μην συνεχίσεις το ταξίδι σου...Έχω ένα πολύ κακό προαίσθημα!Αν σου συνέβησαν όλα αυτά στην East Blue..ποιος ξέρει τι θα γίνει στην μεγάλη γραμμή....Και αν σε χάσω τι θα απογίνω μόνη μου?
-Δεν γίνεται...όσο και αν με πονάει το να είμαι μακρυά σου...Πρέπει να πάρω μόνος μου αυτήν την εκδίκηση...αλλιώς θα νιώθω ανίκανος για όλη μου την ζωή...Το βάρος όμως είναι τόσο μεγάλο,που ώρες ώρες δεν το αντέχω....
Και τότε έπαθα κάτι που είχα να το πάθω από τότε που έφαγα το φρούτο του διαβόλου....έβαλα τα κλάμματα και έπεσα στην αγγαλιά της!Αυτή με δέχτηκε με ευχαρίστιση!
Παρ'όλο που δεν ήταν αρκετή...είχαμε μια νύχτα μπροστά μας,για να χορτάσουμε ο ένας τον άλλον!Και μετά από αυτήν την νύχτα τουλάχιστον 3 χρόνια ο ένας θα σούζε με την απουσία του άλλου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mutilator1234745
Civilian
Civilian
Mutilator1234745


Posts : 1747
Join date : 03/12/2010
Age : 33

ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ]   ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 5:27 pm

ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ
Ξύπνισα δίπλα της το επόμενο πρωί,έχοντας την στην αγγαλιά μου!Δεν ήθελα να την ξυπνίσω....εξάλου και να την ξύπναγα,τα λόγια ήταν περιτά!Από την άλλην,δεν μπορούσα να φύγω χωρίς να πω κάτι!Έτσι της έγραψα ένα γράμμα...καλύτερα γράμμα,γιατί τα λόγια μου θα μένανε πάντα χαραγμένα εκεί,να της θυμίζουν την αγάπη μου....
Την φιλησα στο μέτωπο και έβαλα το γράμμα στο μαξιλάρι μου!Έπειτα έβγαλα από την τσέπη μου όσα χρήματα είχα πάνω μου και της τα άφησα στο τραπέζι...
Τώρα που είχα δει όσους έπρεπε να δω,ήμουν τελείως έτοιμος για να μπως στην μεγάλη γραμμή....
Η μεγάλη περιπέτεια ήταν πολύ κοντά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ]   ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 23, 2011 5:35 pm

αφού έφυγε ο αδελφός μου, σηκώθηκα και κίνησα για την καλύβα μου..τα συναισθήματά μου ήταν ανάμεικτα...χαρά, λύπη, κούραση, φόβος...δεν σκεφτόμουν απλά περπατούσα απαθής καθώς ο αέρας χάιδευε το πρόσωπο μου....και ο ήλιος έσβησε για άλλη μια φορά στην θάλασσα...


οι σχέσεις των ανθρώπων είναι μια περίπλοκη υπόθεση, οποιουδήποτε είδους και αν είναι...φιλική, αδελφική, εχθρική ή ερωτική. κάθε μια τόσο διαφορετική αλλά και ίδια παράλληλα...όσο και αν ακούγεται περίεργο..το θέμα είναι πως ο κάθε άνθρωπος αντιδρά διαφορετικά αλλά όλοι κατά βάθος αποζητούμε το ίδιο σε κάθε διαφορετική περίπτωση...γενικά κάθε στιγμή που περνάμε εν ζωή μαθαίνουμε και κάτι...για αυτές τις στιγμές λοιπόν είτε ειναι καλές είτε κακιές και για τα συναισθήματα που νιώθουμε και φυσικά για τις σχέσεις που αποκτούμε με τους γύρο μας αξίζει να ζούμε άλλη μια μέρα..άλλη μία περιπέτεια.


[ΤΕΛΟΣ]


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elé Blackheart στις Τετ Ιαν 26, 2011 1:44 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WorstΑdmin
Civilian
Civilian
WorstΑdmin


Posts : 1220
Join date : 30/12/2010

ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ]   ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 26, 2011 11:43 am

Όνομα: sakura
Haki Points: 5
Player of the Week Points: 9
Beli: 45,000
Bounty/Fame Points:+10,000,000
Post:6200

Όνομα: Chris Label
Haki Points: 5
Player of the Week Points: 9
Beli: 45,000
Bounty/Fame Points:+7,000,000
Post:6000

Όνομα: Kint D. One
Haki Points: -
Player of the Week Points: 7
Beli: 20,000
Bounty/Fame Points:-
Post:3000
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ένας νέος φίλος [ΤΕΛΟΣ]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος] Ένας νέος φίλος και σύμμαχος!
» Ενας νεος φιλος και η δυναμη του καπνου[ΤΕΛΟΣ]
» ΕΝΑΣ ΠΑΛΙΟΣ ΦΙΛΟΣ [ΤΕΛΟΣ]
» [Τέλος - Παρελθόν] Ένας παλιός φίλος
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: