.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Alucard one new friends [ΤΕΛΟΣ]

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
erisjoker
Civilian
Civilian
erisjoker


Posts : 2679
Join date : 24/10/2010
Age : 31
Location : Rodos 15-1-20../10-12-20..{athens 11-12-20../15-1-20..}

Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alucard one new friends [ΤΕΛΟΣ]   Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 26, 2011 7:29 am

είχα βαρεθεί την όλοι κατάσταση να μην μπορώ να χρησιμοποιήσω της δύναμης μου έτσι παο και τραβάω τον τέο από την μάχη του με την "tashigi" λέγοντας του
- πάμε έξω καλλίτερα

όταν βγαίνουμε έξω μας ακολούθησαν και όλοι η marine ο τέο μόλις βλέπει ότι βγήκε και η "tashigi" πάει και της ορμάει εγώ του φωνάζω
- με προσοχή μην την πληγώσεις αλλιώς θα έχεις να κάννης μαζί μου

όταν είπα αυτά γυρνάω με ένα βλέμμα και κοιτάω όλους τους marine γελώντας
- μαμά μου τη θα μας κάνει είπε ο ένας τους

αλλα άμεσος όλοι άρχισαν να τρέχουν με τα σπαθιά τους κατά πάνω μου εγώ ανάβω τα χερια μου και αρχίζω να τους χτυπάω με της φλογισμένες μου γροθιές δεν ήθελα να βάλω όλην μου την δύναμη γιατί μου άρεσε πάντα να διασκεδάζω με το φαγητό μου πριν το φάω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teomessi10
Pirate
Pirate
teomessi10


Posts : 7907
Join date : 10/09/2010
Age : 31
Location : In the middle of nowhere

Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alucard one new friends [ΤΕΛΟΣ]   Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 26, 2011 7:39 am

Ειδα τον Alucard να χρεισημοποιει τις δυναμεις του και εντυπωσιαστηκα απο αυτες. Η Tashigi μως ηταν σκεπτικη μπροστα μου και τελικα γυρισε και μου ειπε:
- Δεν μπορω να τον νικησω μονη μου εκεινον τον τυπο! Θα νικησω εσενα και εκεινον θα τον αναλαβει ο καπταιν Smoker! Ετοιμασου να πεθανεις πειρατη! ειπε και μου ορμηξε. Εκεινη προσπαθουσε να με πετυχει με ενα πολυ ομορφο σπαθι αλλα εγω απεφευγα ολες τις επιθεσεις τις χωρις καν να προσπαθησω να την αντυμετωπισω.
- Τι εγινε! Δηλιαζεις πειρατη? Στους αθωους που σκοτωσες και δεν ειχαν ιδεα απο πολεμικες τεχνες η απο μαχες γενικοτερα, μια χαρα εκανες τον νταη και τον μαγκα!
- Δεν δηλιαζω! Απλα εισαι γυναικα! Εγω δεν βαραω γυναικες!
- Νομιζεις δηλαδη οτι ειμαστε κατωτερες? Θα το πληρωσεις με την ιδια σου την ζωη αυτο! Θα σε μαθω να μην μας υποτιμας... ειπε και μου ορμηξε με περισσοτερη μανια. Συνεχισα να αποφευγω τις επιθεσεις της χωρις να κανω καποια κινηση να επιτεθω. Μαλιστα καμια φορα πισπατουσα για να την αποφυγω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erisjoker
Civilian
Civilian
erisjoker


Posts : 2679
Join date : 24/10/2010
Age : 31
Location : Rodos 15-1-20../10-12-20..{athens 11-12-20../15-1-20..}

Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alucard one new friends [ΤΕΛΟΣ]   Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 26, 2011 7:50 am

είχα κάτσει και πολεμούσα με αυτούς τους marine και ήταν τόσο άχρηστη που στο τέλος επειδή βαριόμουν τους έλεγα
- αφήστε με σας βαρέθηκα
αλλα αυτή το περνάνε πάνω τους και λέγανε
- ώστε φοβάσαι τώρα που σε βάλαμε στην γωνια... άνδρες επάνω του τον έχουμε
από όλα τα πράγματα που δεν ανέχομαι είναι αυτό τους δίνω την ευκαιρία να φύγουν και να γλιτώσουν της ζωές τους αλλα αυτή συνεχίζουν τα ίδια έτσι αφού το επέλεξαν μονη τους μεταμόρφωσα όλο μου το σώμα σε φωτιά και άρχισαν να δημιουργό έναν στρόβιλο φωτιάς τραβώντας τους marine μέσα του και καίγοντας τους εκείνη την στιγμή μονο το ουρλιακτο τον marine ακουγόταν σε όλο το μέρος
μετά από αυτό όση είχαν ζήση άρχισα να τους πετάω μπάλες φωτιάς ως που τους εξαφάνισα όλους και είδα πως όλο το μέρος είχε πάρει φωτιά το θυμήθηκα την μάχη του τέο με την "tashigi" και άρχισα να προχωράω πάνω στης φωτιές για να τους δω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teomessi10
Pirate
Pirate
teomessi10


Posts : 7907
Join date : 10/09/2010
Age : 31
Location : In the middle of nowhere

Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alucard one new friends [ΤΕΛΟΣ]   Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 26, 2011 8:06 am

Το μερος ειχε γεμισει φωτιες απο τις επιθεσεις του Alucard. Εγω συνεχιζα να αποφευγω τις επιθεσεις της αλλα δεν ελεγε να καταλαβει οτι δεν ηθελα να την βαρεσω.
- Εισαι καλα? φωναξε ο Alu που βγηκε μεσα απο τις φωτιες.
- Καλα ειμαι αλλα αυτη δεν το βαζει κατω με τιποτα! ειπα. Τελικα αποφασισα πως αν δεν εκανα τιποτα δεν θα σταματουσε. Επιασα το ενα της χερι λιγο πριν με χτυπησει και εκεινη ξεφιασμενη σταματησε αμεσως.
- Λοιπον! Για να ξεκαθαρισει η κατασταση ακου αυτο που θα σου πω... για να με νικησεις εχεις πολλα να μαθεις ακομα. επειτα της εβγαλα το σπαθι απο το χερι και το πεταξα μακρυα... Εκειη εφυγε απο μπροστα μου και ετρεξε στο σπαθι της. Επειτα εβγαλε ενα Den Den Mushi απο την τσεπη της και φωναξε.
- Καπταιν Smoker! Εδω Tashigi! Ο Messi και ο Alucard ειναι μπροστα μου αλλα ολοι οι υπολοιποι εχουν ηττηθει! Θα χρειαστω βοηθεια...
- Καλα λεγε οτι θες! Η μαχη τελειωσε εδω ειπα και κατευθηνθηκα μεσα στο μπαρ. Πηρα το ροπαλο απο Kairoseki και ξαναβγηκα εξω πληισαζοντας τον Alucard.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erisjoker
Civilian
Civilian
erisjoker


Posts : 2679
Join date : 24/10/2010
Age : 31
Location : Rodos 15-1-20../10-12-20..{athens 11-12-20../15-1-20..}

Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alucard one new friends [ΤΕΛΟΣ]   Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 26, 2011 8:19 am

όταν ο τέο ξεφορτώθηκε την "tashigi" εγώ είδα ότι άρχισε να τρέχει και πάλι καταπάνω του εγώ για να μην γίνει τίποτα χειρότερο τότε δημιουργό έναν τύχω φωτιάς που τους χωρίζει τότε πηγαίνω πίσω από την "tashigi" της περνώ το katana της λέγοντας
- θα χτυπήσεις με αυτό αστο καλλίτερα

και περνάω μέσα από της φλόγες αυτή δεν μπορούσε να με ακολουθήσει έτσι εγώ πετάω το katana στον τέο και μετά αρχίσαμε να τρέχουμε σε κάποιο ήσυχο μέρος

καθώς τρέχαμε στα στενάκια της πόλης εγώ σταματα σε μια φάση όταν με βλέπει ο τέο να έχω σταματήσει μου λέει
- μα τη στο καλο κάννης πάμε να φύγουμε από εδώ

- έλα να πιούμε κάνα ποτηράκι πρώτα και μετά... εξάλλου μας έχασαν εδώ και ώρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teomessi10
Pirate
Pirate
teomessi10


Posts : 7907
Join date : 10/09/2010
Age : 31
Location : In the middle of nowhere

Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alucard one new friends [ΤΕΛΟΣ]   Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 26, 2011 8:26 am

O Alucard ειχε δικιο. Μπηκαμε σε ενα μπαρ που υπηρχε λιγο πιο περα και καθησαμε να πιουμε λιγο. Οταν μπηκαμε μεσα ειδαμε ενα αδειο μαγαζι και ο μπαρμαν καθοταν και βαριοταν στον παγκο, αφου δεν ειχε δουλεια. Μολις μας ειδε χζαμογελασε και ετοιμασε 2 ποτηρια.
- Καλως ηρθατε στο μπαρ "Το μεθυσμενο γιδι"! Τι θα παρετε?
- Βαλε λιγο ρουμι μεγαλε! ειπα και με τον Alu αρχισαμε να σχολιαζουμε το τι εγινε πριν. Ο μπαρμαν μας εφερε τα ποτα και αφου τσουγκρισαμε για την προηγουμενη επιτυχια μας ηπιαμε λιγο ο καθενας. Επειτα πηρα τον λογ και του ειπα:
- Σε ειδα πως παλευες στην μαχη και πραγματικα εντυπωσιαστηκα! Χρειαζομαι ανθρωπους δυνατους και ετοιμους να με βοηθησουν στο πλαϊ μου για ολα οσα θα ακολουθησουν στην Grand Line. Λοιπον? Τι λες? Θα ερθεις μαζι μου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
erisjoker
Civilian
Civilian
erisjoker


Posts : 2679
Join date : 24/10/2010
Age : 31
Location : Rodos 15-1-20../10-12-20..{athens 11-12-20../15-1-20..}

Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alucard one new friends [ΤΕΛΟΣ]   Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Ιαν 26, 2011 8:38 am

ξαφνιάστηκα με την πρόταση του τέο αλλα μιας και δεν είχα τη να κάνω αυτό το σαββατοκύριακο του είπα
- ένταξη δέχομαι θα μπω στο πλήρωμα σου αλλα στην grand line δεν θα έρθω γιατί έχω κατη δουλειές πρώτα στης πρώτες θάλασσες μετά θα έρθω στην grand line
ήμουν τωρα πια σε ενα πλήρωμα
τότε ο τέο μου μίλησε για έναν άλλον στο πληρωμα μας των chris label και έτσι άλλος ένας στόχος μπήκε στα σχέδια μου ήθελα να τον γνωρίσω και αυτόν έτσι αφού αποχαιρέτησα τον τέο τον άφησα στο μπαρ και εγώ πήγα και πάλη στο καρνάγιο μιας και είχε σκοτεινιάσει και πήρα το πλοίο μου και έφυγα από την logtown για μια ακόμη φορα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alucard one new friends [ΤΕΛΟΣ]   Alucard one new friends   [ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 29, 2011 8:24 am

Όνομα:Teomessi-Erisjoker
Haki Points:0-0
Player of the Week Points:9-9
Beli:22.000 Beli-23.000 Beli
Bounty/Fame Points:+8.000.000(και οι δύο)
Post:15(3.000 Beli)-16(3.200 Beli)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
Alucard one new friends [ΤΕΛΟΣ]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [AΡΧΗ] Friends or Foes??? A strange alliance...[ΤΕΛΟΣ]
» Alucard η αρχή και το τέλος (τέλος)
» Alucard and the old man[PART 2][ΤΕΛΟΣ]
» alucard and the bridge [ΤΕΛΟΣ]
» Alucard and one new ship[ΤΕΛΟΣ]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: