.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 5:04 am

Δεν περιμενα να ακουσω κατι τετοιο και αο τις αντιδρασεις του Τεο καταλαβα οτι πρεπει να ειχε πολυ καλες σχεσεις με τον ξαδελφο μου και να ηταν δεμενοι.Τοτε σηκωσα το κεφαλι μου προς τον Smoker ο οποιος πολεμουσε με τον Τεο και εβλεπα τον Τεο να τον χτυπαει μανιοδος και να μην μπορει να ελενξει τον εαυτο του, αλλα αυτο ηταν κατι που το εκμεταλευτηκε ο εχθρος μας. Για αλλη μια φορα τον σηκωσε απο το κεφαλι του εσπρωξε το οπλο και με μια πολυ δυνατη μπουνια τον εστειλε πισω.Τελευταια στιγμη εγινα καπνος και τον επιασα για να μην χτυπησει παλι στον τοιχο ενω εκεινος εφτυνε αιμα απο το χτυπημα που δεχτηκε.....
-Μεινε μακρυα απο αυτον.....εισαι δικος μου....κανεις δεν πειραζει την οικογενεια ΜΟΥ!
Με ενα τεραστιο σαλτο βρεθηκα διπλα στον Smoker και με μια μπουνια καπνου τον χτηπησα στα πλευρα και τον εστειλα αρκετα μετρα πισω.Τοτε με ακομα σαλτο πηρα το σπαθι και το οπλο του Τεο.Ηταν ωρα να βαλω ενα τελος.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 5:15 am

Εκεινος μολις που ειχε σηκωθει οταν ετρεχα προς το μερος του και με ενα σαλτο απεφευγε την πρωτη μου επιθεση.Σταθηκα μπροστα του και ξεκινησα να κανω οτι επιθεση ηξερα για να τον τραυματησω.Επιτελους μετα απο πολλα και συνεχομενα χτυπηματα καταφερα και τον τραυματησα και τον εριξα κατω.Σηκωσα το οπλο του Τεο και τον χτυπησα στον ωμο με αποτελεσμα να τον βγαλω απο την θεση του και εκεινος αντεδρασε με ενα ουρλιαχτο.Εμεινα λιγα δευτερολεπτα να τον κοιταζω καταματα και εκεινος εδειχνε τρομαγμενος.Δευτερολεπτα αργοτερα ηρθε ο Τεο διπλα μου και κοιταξε και εκεινος τον Smoker με μισος....
-Πιστευω οτι δεν του αξιζει να πεθανει ετσι απλα Τεο.....ουτε ο θανατος δεν του αξιζει....
-Θελω να τον βλεπω να υποφερει οπως υπεφερα και εγω....
-Δεν γνωρησα ποτε τον ξαδελφο μου αλλα ειμαι δεμενος με την οικογενεια μου....και τοτε γυρησα το βλεμμα μου προς τον Smoker....
-Για αυτο δεν τα βαζει κανεις ΜΑΖΙΙΙΙ ΤΗΣΣΣΣ!!!!...και μια μια ταυτοχρονη κινηση καρφωσαμε και οι 2 τον Smoker σε διαφορετικα μερη του σωματος του.Η μαχη ειχε τελειωσει.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teomessi10
Pirate
Pirate
teomessi10


Posts : 7907
Join date : 10/09/2010
Age : 31
Location : In the middle of nowhere

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 5:29 am

Λαχανιασμενος σηκωθηκα πανω και κοιταξα για λιγο τον Smoker να βασανιζεται απο τον πονο. Δεν ειχαμε βγαλει απο πανω του το kairoseki οπλο και δεν μπορουσε να γινει καπνος για να φυγει. Ετσι τον κοιτουσαμε που υπεφερε και καποια στιγμη αποφασισαμε οτι επρεπε να τελειωσει αυτο. Ειχε παρει το μαθημα του να μην τα βαζει με καποιον που εχει παθει η προκειται να παθει κακο καποιος απο την οικογενεια του. Ετσι Βγαλαμε απο πανω το ροπαλο, αν και ακομα ετρεχε αιμα απο τις πληγες του.
- Παμε καπου να τα πουμε καλυτερα! του ειπα και εκεινος συμφωνησε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 1:04 pm

Ακολουθησα τον Τεο χωρις να μιλησω, αλλα και να ηθελα δεν μπορουσα γιατι ειχα πολυ υπερενταση.Μετα απο λιγο φτασαμε σε μια μπυραρια και πηραμε 2 μπυρες ο καθε ενας και αρχησαμε να πινουμε χωρις να μιλαμε.Αλλα ηθελα να μαθω για τον ξαδελφο μου και ολα αυτα που ειχε πει ο Smoker, αν και ειχα μαθει παρα πολλα την τελευταια μια ωρα και δεν μπορουσα να το συνηδητοποιησω και να ηθελα....
-Τι μπορεις να μου πεις για τον ξαδελφο μου? ρωτησα τον Τεο ο οποιος επινε αρκετες γουλιες μπυρα.... -Ηταν ο πλοηγος και υποπλοιαρχος του πληρωματος μου.Ηταν ο πρωτος μου φιλος και ο πρωτος μου συντροφος.Περασαμε πολλα μαζι και δυστυχως τον εχασα σε μια επιθεση που εκαναν οι marines.Επιασαν τον Black και τον πηγαν στην φυλακη εκει οπου εκτελεστηκε και ολας.... ενω καθως τα ελεγε σχεδον εκλεγαι αλλα δεν ημουν το καταλληλο ατομο για να τον παρηγορησω.Ειχα χασει πολλα μελη της οικογενειας μου και δεν αντεχα στην σκεψη να χασω και αλλους....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 1:17 pm

Αφου δεν ηξερα πολλα αποσκοπουσα να μαθω περισσοτερα και ο Τεο ηταν το ατομο που χρειαζομουν και το ατομο που γνωωριζε τον ξαδελφο μου περισσοτερο απ ολους.Συνεχησαμε να πινουμε τις μπυρες μας μεχρι που κατεβασε την μπυρα του και με ρωτησε ηρεμα...
-Τωρα πλεον θα εισαι ο 3ος πιο καταζητουμενος εδω που βρισκομαστε.Τι εχεις σκοπο να κανεις?
-Σχεδιαζω να μπω μεγαλη γραμμη και να γινω πιο δυνατος και να εκδηκηθω για τους δικους μου...
-Δεν εχει νοημα αυτο που λες γιατι και εγω το ιδιο εκανα αλλα γαληνη δεν βρηκα ουτε αλλαξε κατι στην ζωη μου.Εδωσες μια αρκετα καλη μαχη σημερα και πιστευω οτι θα γινεις ακομα πιο δυνατος αρκει εσυ να το θελησεις....
-Μην ανησυχεις γιατι θα γινω πιο δυνατος γιατι ειμαι αρκετα πεισματαρης....
-Το ιδιο ακριβως ηταν και ο ξαδελφος σου και οταν του εμπαινε κατι στο μυαλο επρεπε να κανω μερες για να τον μεταπεισω και πολλες φορες δεν καταφεραν απολυτος τιποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 1:33 pm

Συνεχησαμε να μιλαμε σχετικα με τον ξαδελφο μου και τα ονειρα που ειχε ο καθενας μας και για το τι θα καναμε πλεον απο εδω και περα.Δεν ειχα και πολλες επιλογες και η μεγαλη γραμμη ηταν η μονη διεξοδος διαφυγης αλλα και για να ταξιδεψω σε καινουργια μερη. Επιπλεον ειχα ακουσει τοσα πολλα για αυτη την θαλασσα και για τις περιπετιιες που μπορουσε να ζησει καποιος εκει. Η ιδεα οτι ειχα γνωρισει καποιον με ειχε ανεβασει ψυχολογικα και επιτελους για πρωτη φορα σκεφτηκα να ταξιδεψω με καποιον μαζι,ειδικα οταν ηξερε καποιον απο τους δικους μου.Ηταν τρομερη συμπτωση παντως και δεν με ειχε χαλασει καθολου το πωως ειχαν ερθει τα πραγματα. Βεβαια δεν ηξερα το πως θα εξελυσονταν τα πραγματα αλλα ειχε γινει μια πολυ καλη αρχη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teomessi10
Pirate
Pirate
teomessi10


Posts : 7907
Join date : 10/09/2010
Age : 31
Location : In the middle of nowhere

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 2:24 pm

Ο τυπος που ειχα μπροστα μου ηταν ξαδερφος του Luster. Αυτο δεν μπορει να ηταν μια απλη συμπτωση. Σε αυτο το νησι ειχα συναντησει ηδη εναν απο τους συντροφους μου σε αυτη την προσπαθεια. Αλλος ενας ομως δεν θα ηταν ασχημη ιδεα. Ηταν δυνατος και το ειχε αποδειξει στην μαχη με τον Smoker. Ετσι αποφασισα να του προτεινω να μπει στο πληρωμα μου.
- Στην υγεια των πειρατων ειπα σηκωνοντας την μπυρα.
- Kanpai!! ειπε και τσουγκρησαμε τα ποτηρια. Επειτα κατεβασαμε το περιεχομενο τους μονορουφι. Χτυπησα το ποτηρι στο τραπεζι και τον ρωτησα:
- Τι θα ελεγες να γινεις μελος των Undead Pirates και να με ακολουθησεις στις περιπετειες μου στην Grand Line? περιμενοντας με αγωνια την απαντηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 3:01 pm

Ηταν μεσα στο μυαλο μου και το ηθελα πολυ να ταξιδεψω με καποιον στην grand line. Δεν μπορουσα να ταξιδευω αλλο μονος και ειχα αναγκη απο λιγη συντροφια.Σκεφτηκα αρκετα σοβαρα την προταση σου και δεν ειχα σκοπο να την αφησω ανεκμεταλευτη.Ηπια μερικες γουλιες μπυρα ακομα και στην συνεχεια γυρησα το βλεμμα μου....
-Ναι δεχομαι να μπω στο πληρωμα σου και να ταξιδεψω σου στις θαλασσες αυτες...
Εκεινος σχεδον δεν πεταξε απο την χαρα του και τσουγκρισαμε για αλλη μια φορα τις μπυρες μας και φωαναζαμε "KAMPAIIIIII".Σημερα ειχα μαθει πολλα αλλα ειχα γνωρισει εναν καινουργιο φιλο.Τελικαβ η τυχη μου χαμογελασε για αλλη μια φορα.Την υπολοιποη ωρα που ειμασταν στην μπυραρια επικρατουσε ενα κλημα χαρας....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
teomessi10
Pirate
Pirate
teomessi10


Posts : 7907
Join date : 10/09/2010
Age : 31
Location : In the middle of nowhere

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 3:11 pm

Ημουν χαρουμενος που αλλος ενας θα με ακολουθουσε στις περιπετειες μου.
- Στην υγεια των Undeads!!
- KANPAAAAI!! ειπαμε και τσουγκρησαμε για αλλη μια φορα απο τις χιλιαδες, οσο βρισκομασταν στην μπυραρια.
- Αληθεια, με τι ασχολεισαι?
- Ειμαι γιατρος! απαντησε. Εσυ?
- Εγω ειμαι μουσικος. ειπα και συνεχισα:
- Στο πληρωμα μεχρι τωρα εχω εναν πλοηγο, και 2 γιατρους! Εγω ειμαι μουσικος οποτε εναν μαγειρα χρειαζομαι ακομα και ειμαστε ετοιμοι για τα παντα! ειπα χαρουμενος.
- Που ειναι οι υπολοιποι? Γιατι δεν ειναι εδω μαζι σου? ρωτησε περιεργος.
- Εγιναν διαφορα και χωριστηκαμε. Αν τους γνωρισεις σιγουρα θα τους λατρεψεις! απαντησα και ηπια αλλη μια γουλια μπυρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 3:34 pm

Στην συνεχεια σηκωθηκαμε και αφησαμε τα χρηματα για τα ποτα που πηραμε και βγηκαμε απο την μπυραρια.Ειχαμε σκοπο να φυγουμε και σημερα μαλιστα και αυτο με καθησυχασε λιγο.Κανεις απο τους 2 δεν ειχε ορεξη για μπελαδες μετα απο ολα οσα ειχα συμβει.Αλλα ειχα αφησει τα πραγματα μου στο πανδοχειο οποτε επρεπε να κανω μια σταση στο πανδοχειο και στην συνεχεια θα μπορουσαμε να φυγουμε απο το νησι.Καθως πηγαιναμε μου ειπε οτι ειχε δικο του πλοιο οποτε το ταξιδι θα γινοταν πολυ πιο ευχαριστω σε σχεση με αλλες φορες.Ποσο μαλλον οταν θα ειχα και συντροφια.Μετα απο λιγο εφτασα στο πανδοχειο και ανεβηκα πανω και πηρα τα πραγματα μου.Φυσιικα αφου δεν εμεινα στο πανδοχειο αφησα τα μισα χρηματα στον πανδοχεα και εφυγα για να παμε στο λιμανι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 28, 2011 3:57 pm

Στον δρομο καθως περπατουσαμε, συζητησουμε για το που θα παμε και ποιος ηταν ο επομενος μας στοχος.Θα καναμε μια μικρη σταση πριν μπουμε μεγαλη γραμμη μαλλον για προπονηση και υστερα θα καναμε το μεγαλο για εμας βημα.Οταν φτασαμε στο πλοιο το οποιο ηταν 7 πλασιο απο την βαρκα μου εμεινα με ανοιχτο το στωμα.Θα ειχε ακρετο ενδιαφερον να ταξιδεψουμε με ενα τετοιο πλοιο στην Μεγαλη Γραμμη.Οταν ανεβηκαμε μου εδειξε που μπορουσαμε να αφησω τα πραγματα μου και που θα κοιμομουν.Στην συνεχεια μου εδειξε και το υπολοιπο πλοιο και ημουν αρκετα ενθοθασιασμενος. Επιτελους μια νεα αρχη σκεφτηκα και μια καινουργια περιπετεια με περιμενε.Τελικα η πειρατικη ζωη μου ειχε μολις αρχησει....


[ΤΕΛΟΣ]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]   [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 30, 2011 6:54 am

Όνομα:Teomessi-Black Luster
Haki Points:0-0
Player of the Week Points:10-10
Beli:25.000-25.000
Bounty/Fame Points:-
Post:19(3.800)-16(3.200)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
[Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Αρχή] The Unforgiven Pirates και το νέο μέλος του πληρώματος! [Τέλος]
» [Αρχη]Βρες το πληρωμα[Τελος]
» [ΑΡΧΗ] Η μαχη με τους επαναστατες...[ΤΕΛΟΣ]
» [Αρχή] Η πρώτη μου μάχη με Boss [Τέλος]
» [ΑΡΧΗ]Η πρωτη μαχη με τους Μαρινς...[ΤΕΛΟΣ]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: