.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος]

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος]   [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 7:47 am

Ακολουθώντας τον Sunny ώς το λιμάνι , πήγα εκεί και πρίν ανέβει στο καράβι , μου είπε :
Μικρέ... Ελπίζω όταν μεγαλώσεις και γίνεις άξιος πειρατής να ξανασυναντιθούμε... Και αν θελήσεις , θα δώσουμε και μία μάχη..
Σύμφωνοι!!!
Πάρε αυτά τώρα... Τότε μου έδωσε ένα σακουλάκι με κάποια μπέλι μέσα... Ήλπιζα να νικήσω τον Higuma μετά απο τόσες προπονήσεις , περιπέτιες με τον Sunny και πολλές άλλες εμπιρίες... Ο Higuma είχε να εμφανιστεί καιρό , μέχρι που όλοι νόμιζαν οτι έφυγε και μέναν χαρούμενοι...Μία μέρα μετά απο τότε που έφυγε ο Sunny , ο Ηiguma εμφανίστικε και άρχισε να σπείρει πάλι το κακό... Ήθελα να κρατίσω όμως την συμφονία μου... Ας μεγάλωνα λιγο πρώτα και ας δυνάμονα λίγο περισσότερο.. .Μετά θα έβγαζα Nock-Out τον Higuma... Στο μπάρ , είδα την ρόκο και της είπα :
Πρόσεχε πολύ καλα τον Yoru... Σε παρακαλώ... Με το παραμικρό φώναξέ με...
Χαχα... Σιγά μην φωνάξω εσένα... Είσαι μικρός ακομα βρε...! Που θα πάει ... Θα μεγαλώσεις..
Γκούχου..
Γκρρρρ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος]   [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 7:52 am

Μετά απο ώρες πήγα πάλι για εξάσκηση... Πήρα τα απαραίτητα και εκεί είδα έναν νάκαμα του Higuma...
Χαχα... Enemy Spotted! Τότε τον σκώτοσα... Μετά απο ώρες έφτασα στην πόλη... Είδα μαρινσ και είπα απο μέσα μου :
Οχ! Τι κάνουν αυτοί εδώ! Αν δούν το πτώμα θα με βάλουν φυλακή! Οι πολίτες φώναξαν τους μαρίν χωρίς να με ειδοποιίσουν.. Έτρεχα στο βουνο , αλλά ένας μαρίν , χωρίς να το καταλάβω με ακολούθησε... Τον έθαψα και μετά έτρεξα στην πόλη... Μπήκα σε ένα στενό για να κόψω δρόμο... Ακούστικε όμως ένα βήμα του μαριν... Γύρησα και είπα :
Ποιός είναι εκει:!?
Χαχα... Απο μικρός στην παράταξη... Το όνομά σου?
Ryo D. Amidamaru... Τί θές!?
Συλλαμβάνεσε για φόνο.. Πειρατία εε? Ξαναλέω.. Απο μικρός στην παράταξη...
Δέν θα με εμποδίσεις! Kama Kama Noo! Strike! Τότε τον έκοψα αλλα δέν ήταν αρκετό για να τον σκωτόσω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος]   [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 7:58 am

Το είχα καταλάβει πως οι μαρίν θα μου έβαζαν Bounty... Έτρεξα στο μπάρ... Πήγα διακριτικά στην Roko και είπα :
Όι.. Ρόκο! ΠΟιος τους κάλεσε αυτους!?
Γκουχου...
Οι πολίτες για να διώξουν τον Higuma...
Ναι αλλα εγώ έμπλεξα...! ψιθυρίζαμε...
Με είδαν να σκωτώνω νάκαμα του Higuma και τραυμάτισα έναν μαριν... Θα πάρω Bounty!
Γκουχου..
Οχ θέε μου!
Γκούχου... Μικρέ έλα εδώ... Πλησίασα τότε στον Yoru που ήταν λίγο χλομός εκείνη την μέρα... Τότε έβγαλε κάτι βιβλία και μου τα έδωσε... Μετά απο λίγα λεπτά , αφού τελείωσε να μου δίνει βιβλία , μου είπε :
Γκουχου...Είναι όλες οι μαγειρικές μου ικανότητες γραμμένες εδώ μέσα... Διατήρισέ τες... Γίνε μάγειρας! Γεια χάρη μου..
Οκ Yoru...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος]   [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 8:07 am

Έφυγα τότε να αφήσω τα βιβλία στο σπίτι του Sunny...Mετά απο ώρες , οι μαρίν εγκατέληψαν για κάποιο λόγο... Μερικοί όμως έμειναν εκεί... Σχεδόν οι μισοί απο αυτούς πέθαναν στο νησί... Σκεφτόμουν συνέχια τον Higuma αλλα απο την άλλη σκεφτόμουν και την υπόσχεσή μου στον Sunny... Γιαυτό δέν έκανα τίποτα , απλά αναστέναζα... Αφήνοντας τα βιβλία στο συρτάρι απο το σπίτι , έφυγα προς το μπάρ... Είχε σχεδόν γίνει καλά ο Yoru αλλα ξεκίνισε άλλο σλόγκαν.. Τους εμετούς.. 061 ...
ΟΥουα... έλεγε κάνοντας εμετούς...
Ωχ.. Αυτό είναι χειρότερο...Δεν ξαναξεκινάς τον βήχα!?
Μπα....Είπε... Μετά απο μέρες , μήνες , συνεχίζοντας να διαβάζω τα βιβλία αυτά και συνεχίζοντας ο Higuma να σκωτόνει και να κλέβει , είχα γίνει ένας μάγειρας και ο Ηiguma ένας δολοφόνος... Ήθελα τόσο πολύ να τον σκωτόσω.. Και ακόμα θέλω... Αν τον αντίκριζα μπροστά μου θα τον είχα σκωτόσει επιτόπου ακόμα και αν είχα την συμφωνία... Γιατί ο Sunny μου είχε πει να προσέχω το νησί και σε έκτακτη ανάγκη να χρησιμοποιίσω το φρούτο μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ryo D. Amidamaru
Pirate
Pirate
Ryo D. Amidamaru


Posts : 2300
Join date : 07/03/2011
Age : 28

[ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος]   [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Μαρ 29, 2011 8:11 am

Μετά απο πολλά χρόνια , έφτασα σε αυτήν την θέση που είμαι τώρα και σου δηιγούμε την ιστορία του παρελθόντος μου
Εχεχεχεχε... Πολύ εκπληκτικό Ryo... Τώρα ο Yoru πού είναι?
Άστο καλύτερα..
Χεχεχε... Γιατί !? Τί έχει?
Αα.. Νά τος .. Περνάει.. Είπα στον γέρο που του διηγούμουν την ιστορία μου , δίχνοντας τον Yoru , έναν που φταρνιζόταν συνέχια την ώρα που περπατούσε... Αλλα πάνω απ'όλα με είχε βοηθήσει πολύ παλιά...
Χεχεχεχε... Έχει αλλάξει πολά σλόγκαν?
Εκατομμύρια.. Αντίο τώρα.. Πρέπει να φύγω.. Τα λέμε..
Αντίο!!!


ΤΕΛΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

[ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος]   [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Απρ 01, 2011 5:32 am

Όνομα: Ryo D. Amidamaru
Haki Points: -
Player of the Week Points:6
Beli: 18.000
Bounty/Fame Points:-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
[ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [ΑΡΧΗ-ΠΑΡΕΛΘΟΝ]A travel to the past
» [Τέλος-παρελθόν] A man's sad past...
» [Αρχή-Παρελθόν] A feeling deep inside [Τέλος-Παρελθόν]
» [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past
» [Τέλος-Παρελθόν]Ghosts of the past

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: