.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 χορεύοντας με τους δράκους : το νεο μέλος του πληρώματος και το απρόσμενο φινάλε.[ΤΕΛΟΣ]

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

χορεύοντας με τους δράκους : το νεο μέλος του πληρώματος  και το απρόσμενο φινάλε.[ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χορεύοντας με τους δράκους : το νεο μέλος του πληρώματος και το απρόσμενο φινάλε.[ΤΕΛΟΣ]   χορεύοντας με τους δράκους : το νεο μέλος του πληρώματος  και το απρόσμενο φινάλε.[ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 12, 2011 7:58 am

σκέφτηκα πως αυτός ο κρύσταλλος θα ήταν ο θησαυρός για τον οποίο μιλούσε ο γέρος....εγώ έχοντας ενδοιασμούς το τράβηξα και τότε ένα τοίχος της σπηλιάς άρχισε να πέφτει. σιγά σιγά το δυνατό φως της ημέρας άρχισε να με τυφλώνει....αυτή ήταν η έξοδος!!μπροστά μας ανοίχθηκε μία τεράστια παραλία η οποία είχε αποκοπεί απο το υπόλοιπο νησί εξαιτίας της πυκνής της βλάστησης. ο λευκός δράκος μου έκανε νόημα να ξανανεύω στην πλάτη του. έτσι και έκανα μόνο που ενώ όλοι οι δράκοι ξεχύθηκαν στην παραλία οι 2 δράκοι που κουβαλούσαν εμένα και τους φίλους μου μας σήκωσαν πολύ ψηλά...πετούσαμε για λίγα λεπτά και μετά κατάλαβα που κατευθυνόμασταν.. οι δράκοι μας πήγαιναν στην πόλη!!! εκεί που παλιά υπήρχαν οι άνθρωποι που τους ειχαν κυνηγήσει!!! ήθελαν να βοηθήσουν το αλεξάντερ γιατί μάλλον πίστευαν πως τους έσωσε. έτσι μετά απο λίγο προσγειωθήκαμε στην πόλη αφήνοντας όλους τους πολίτες που βρίσκονταν εκεί αμίλητους... με την μάγια αφού ευχαριστήσαμε τους 2 δράκους σπεύσαμε να μεταφέρουμε τον αλεξάντερ στο ιατρείο. εκει ευτυχώς ο γιατρός μας βοήθησε καιλίγες ώρες αργότερα καταφέραμε να τον δούμε...
<πώς νιώθεις?>τον ρώτησα εγώ
<ήμουν και καλύτερα..!>απάντησε αυτός και οι 3 μας γελάσαμε..
<λοιπόν...μετά απο αρκετή σκέψη αποφάσισα πως σε θέλω στο πλήρωμα μου και θα κάνω τα πάντα για να έρθεις...!>του είπα εγώ και εκείνος με κοίταξε με μάτια όλο απορία.
<θα το ήθελα αλλα η ανάρρωσή μου θα πάρει καιρό και εσείς πρέπει να φύγετε...>μου απάντησε εκείνος λυπημένος..
εγώ τότε αφού σκέφτηκα λίγο του αποκρίοθηκα.
<ωραία τότε!!! θα συναντηθούμε σε ένα μήνα απο τώρα στο mirro ball!!>
εκείνος δάκρισε και τότε εγώ τον αγκάλιασα και τον αποχαιρέτησα με ένα φιλί στο μάγουλο όπως και η μάγια
<εις το επανειδειν!>του είπαμε και τον αφήσαμε πίσω μας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

χορεύοντας με τους δράκους : το νεο μέλος του πληρώματος  και το απρόσμενο φινάλε.[ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χορεύοντας με τους δράκους : το νεο μέλος του πληρώματος και το απρόσμενο φινάλε.[ΤΕΛΟΣ]   χορεύοντας με τους δράκους : το νεο μέλος του πληρώματος  και το απρόσμενο φινάλε.[ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 12, 2011 8:04 am

προχωρούσαμε αμίλητες προς την βάρκα μας σκεπτομενες τις περιπέτειες που περάσαμε και τον νέο φίλο που αποκτήσαμε...καθώς η αυγή προσέδιδε όμορφους χρωματισμούς στον ουρανό στον οποίο πετούσαν πια ελεύθεροι οι δράκοι....

νέοι φίλοι, νέα όμορφα μέρη, ανήκουστα θαυμαστά πλάσματα....πράγματα ασυνήθιστα που συναντάς σε κάθε ταξίδι σε γεμίζει αναμνήσεις!! θέλω πολλές ακόμα αναμνήσεις να γεμίσουν την ψηχή μου, θέλω πολλά ακόμη ταξίδια με φίλους-αδελφούς!! και ο λόγος? ειναι απλός...κάποια στιγμή όλα αυτά θα με οδηγήσουν στην απόλυτη ευτυχία...![b]~


[ΤΕΛΟΣ]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

χορεύοντας με τους δράκους : το νεο μέλος του πληρώματος  και το απρόσμενο φινάλε.[ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χορεύοντας με τους δράκους : το νεο μέλος του πληρώματος και το απρόσμενο φινάλε.[ΤΕΛΟΣ]   χορεύοντας με τους δράκους : το νεο μέλος του πληρώματος  και το απρόσμενο φινάλε.[ΤΕΛΟΣ] - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 12, 2011 12:21 pm

Όνομα: Alexander-Ele Blackheart
Haki Points: 0-0
Player of the Month Points: 9-8
Beli: 85.000-80.000
Bounty/Fame Points:Alexander=+5.000.000

Υ.Γ Πολύ καλή ιστορία μπράβο σας!είχε γέλιο δράση στεναχώρια κτλπ.Με ενόχλησαν κάποιες φράσεις που βάλατε χωρίς νόημα στην ιστορία και όλο το θέμα με το αόρατο μονοπάτι που υπήρχε κτλπ.

Υ.Γ Θέλω ξεκούραση~~~~~~~~~
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
χορεύοντας με τους δράκους : το νεο μέλος του πληρώματος και το απρόσμενο φινάλε.[ΤΕΛΟΣ]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Παρόμοια θέματα
-
» [Αρχή] The Unforgiven Pirates και το νέο μέλος του πληρώματος! [Τέλος]
» επιστροφή στην Loguetown:το νεο μέλος του πληρώματος.[ΤΕΛΟΣ]
» [Τέλος](3) το απρόσμενο ταξίδι
» [ΑΡΧΗ]Η πρωτη μαχη με τους Μαρινς...[ΤΕΛΟΣ]
» [Αρχη]Μια "καπνιστη" μαχη και αλλο ενα μελος στο πληρωμα[Τελος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: