.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon....

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon....   [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μάης 11, 2011 11:26 am

Συμφωνα με οσα ειχα δει, ειχα παρει μαι καλη γευση σχετικα με αυτο που ετοιμαζε η κυβερνηση.Ηταν κατι σαν οπλο μαζικης καταστροφης, ειδικα αν υπηρχε στρατος απο αυτα.Επιπλεον καλως ή κακως δεν το ειχα δει και πανω στην μαχη το ρομποτ αυτο, οποτε αν εκανε τετοια ζημια, οταν βρισκοταν υπο κατασκευη, φαντασου τι ζημια θα εκανε αν ηταν τελειωποιημενος.Τα χαρτια αυτα επρεπε να φτασουν παση θυσια στους ανωτερους μου και να ενημερωθουν για ολα οσα ειχαν συμβει.Ειχα χαρει ομως που ο Kakumeika μου εδωσε να φερω εις περας μια τετοιου ειδους αποστολη.Με εμπιστευοταν για να φτασει στο σημειο να με κανει να μαθω περισσοτερα για την κυβερνηση.Βεβαια δεν ειχα αποκλεισει ακομα το γεγονος οτι ηξερε ηδη για αυτα τα οπλα και οτι ο μονος λογος που με ειχε στειλει ηταν για να με προετοιμασει, σχετικα με αυτα που θα αντιμετωπιζα.Ειχα παγωσει στην ιδεα, αλλα ηταν μια καλη προκληση για να γινω ακομα πιο δυνατος.Ειχα ακομα απορειες σχετικα με αυτη την δυναμη Haki που μου ειχε αναφερει.Ηθελα να την αποκτησω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon....   [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μάης 11, 2011 2:39 pm

Συγουρα ειχα να συνταντησω πολλα πραγματα ακομα, τα οποια δεν ειχα ουτε καν φανταστει.Για αρχη αμα εφευγα απο αυτο το μερος θα ημουν ευχαιρστημενος. Καθως προσωρουσαμε μεσα στο κρυο και στην χιονοθυελλα ακουσα πολλες κραυγες να ακουγονται απο πισω μας.Γυρησα τοτε το βλεμμα μου και ειδα ενα πληθος Marine.Χωρις να κανω κατι αλλο και διχως να το πολυ σκεφτω τραβηξα την Βιολεττα και αρχησαμε να τρεχουμε ακομα πιο γρηγορα.Ειχαμε ενα θεμα με το τρεξιμο γιατι τα ποδια μας βυθιζοντουσαν βαθυα μεσα στο χιονι.Απ την αλλη ομως το ιδιο προβλημα το ειχαν και οι Marines, οποτε διατηρουσαμε αυτη την αποσταση για αρκετη ωρα.Μετα απο περιπου 5 λεπτα ειδα επιτελους το βουνο που ειχαμε αφησει απο κατω το πλοιο μας....
-Ετοιμασου να πηδηξουμε....
-Τι εννοεις?Εεεε δεν ειμαι καλη σε αυτα......ααααα....οχι..οχι...δεν μπορω να το κανω αυτο....
-Μπορεις να με βρισεις αργοτερα....και την πηρα στην αγκαλια μου και πεσαμε στο κενο.Καθως πεφταμε ακουστηκε το ουρλιαχτο της Βιολεττας η οποια μαλλον τα ειχε παιξει τελειως....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon....   [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μάης 11, 2011 2:47 pm

Πριν πεσουμε κατω, εγινα καπνος και επιασα την Βιολεττα αγκαλια.Εκεινη ειχε κλειστα ματια και ειχε μαζεμενα τα χερια της.Ηταν το πιο αστειο πραγμα που ειχε κανει μεχρι στιγμης, αλλα ημουν συγουρος οτι αν γελουσα θα με χαστουκιζε, ακομα και αν περνουσε απο διπλα μας Battleship.Οταν ανοιξε τα ματια της ημουν το πρωτο πραγμα που ειδε.Την αφησα κατω και της ειπα να παει αμεσως στο εσωτερικο του πλοιου...
-Εμεις οι 2 θα τα πουμε αργοτερα....και εκανε μια αστεια γκριματσα.Μου αρεσε απιστευτα οταν εκανε πως μου κρατουσε μουτρα.Κατα βαθος ηταν πολυ γατουλα και με καταφερνε.Οι ομορφες αυτες σκεψεις ομως εφυγαν με το που ακουστηκαν πυροβολισμοι.Εγινα καπνος και στην συνεχεια θολωσα ολο το πλοιο.Στην συνεχεια αρχησα να ετοιμαζω το πλοιο για αναχωρηση και περιπου 1 λεπτο αργοτερα το πλοιο βρισκοταν και παλι σε κινηση.Σχηματιστικα και παλι πανω στο καταστρωμα ενω εβλεπα τους Marines που με εβριζαν.Το εβρισκα λογικο αλλα δεν μπορουσα να κανω τιποτα για αυτο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon....   [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μάης 11, 2011 2:57 pm

Πηρα μια βαθυα ανασα και πηγα κατω στο πλοιο.Ημουν ετοιμος να καταρευσω και καθως κατεβηκα κατω μου ορμησε η Βιολεττα....
-Ε-Ι-Σ-Α-Ι μεγαλο καθαρμα!!Χαζεεεε....δεν θα μου γλυτωσεις.....
-Οχι οχι να σου εξηγησω....μα ουτως ή αλλως ετσι θα κατεβαιναμε....αφου δεν υπηρχε αλλος τροπος....ελεγα κομπιαστα, ενω τατυχρονα απευγα τα χαστουκια που μου εδινε....
-Δεν με μοιαζει χαζεεεεεεεε!!...ειπα γελαστα, ενω εκενη την στιγμη την πηρα στην αγκαλια μου.Δεν ηταν οτι καλυτερο ειχα κανει, αλλα μας πιεζε ο χρονος, οποτε δεν ειχα πολλες επιλογες...
-Συγνωμη...ειχες δικιο....αλλα πες μου ενα πραγμα...εστω και για ενα λεπτο φοβηθηκες ρε χαζο?Νομιζεις οτι θα σε αφηνα....?..της ειπα ηρεμα διχως να δωσω την εντυπωση οτι την μαλωνα..."και τα πηγες τελεια σημερα...."
-Δηλαδη θα με αφηνεις να ερχομαι μαζι σου?
-Αν εχεις καποια δελεαστικη προσφορα...θα το σκεφτω....ειπα γελαστα ενω της γυρησα την πλατη και εκεινη με καβαλησε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon....   [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μάης 11, 2011 3:02 pm

Η αληθεια ηταν οτι ημουν κουρασμενος για παιχνιδια μαζι της, αλλα ειχαμε χασει πολυ χρονο και περασαμε δυσκολες ωρες.Καθε φορα που ηταν μαζι μου ανησυχουσα παρα πολυ και δεν το εκρυβα.Θα εκανα τα παντα για να εξασφαλησω την ασφαλεια της....
-Δεν ξερω για σενα....αλλα εγω πεινασα.....
-Και εγω...λοιπον πηγαινε να φτιαξεις κατι να φαμε...εγω παω να βεβαιωθω οτι δεν μας ακολουθει κανενας...και στην συνεχεια πρεπει να παω να γραψω την αναφορα μου στον Kakumeika....
-Οκ....αν με χρειαστεις κατι πες μου....μου ειπα ενω μου εκλεισε εκεινη την στιγμη το ματι.Εγω τοτε ανεβηκα και παλι πανω και ελενξα το γυρο πεδιο. Ειχαμε ηδη φτασει αρκετα μακρυα και ειχαμε καλυψει μεγαλη αποσταση απο το νησι.Θα τους ηταν αδυνατο να μας πιασουν, ειδικα με τετοια ταχυτητα.Στην συνεχεια κατεβηκα κατω και πηγα στο γραφειο μου για να ετοιμασω την αναφορα μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

[ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon....   [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μάης 11, 2011 3:09 pm

Οταν εφτασα στο γραφειο πηρα μια πενα και ενα κομματι παπυρο και αρχησαν να γραφω προσεχτικα.Για αρχη ομως ηθελα να μελετησω αυτα που ειχα παρει, οποτε για να μην χανω χρονο τα πηρα ολα μαζι στην κουζινα για να το συζητησω μαζι με την Βιολεττα.Μετα απο περιπου μια ωρα συζητησης καταλληξαμε σε πολλα συμπερασματα και καταλαβαμε τι περιπου ετοιμαζε η κυβερνηση.Τωρα πλεον επρεπε να ενημερωσω τον Kakumeika....

Αγαπητε Kakumeika-sama....

η αποστολη που μου αναθεσατε πηγε αρκετα καλα θα ελεγα.Στο πακετο που σας στελνω περιλαμβανονται ολες οι πληροφοριες που συλεξα απο το νησι, καθως και αυτα που ειδα με τα ματια μου.Η κυβερνηση ετοιμαζει κατι αρκετα ισχυρο, και πρεπει να την σταματησουμε, αλλιως το μαζικο οπλο καταστροφης μπορει να μας εξαφανησει ολους.Ευχομαι να μεινατε ευχαιρστημενος απο την αποστολη μου αυτη.Τελος πρεπει να σας ενημερωσω οτι σκοτωσα τον βοηθω του VegaPunk, ο οποιος αλληλογραφουσε αρκετα με τον ανωτερο του.Θεωρησα οτι ηταν αρκετα επικινδυνος για να μεινει ζωντανος.....

Black_Luster....

Και τοτε εβαλα και την υπογραφη μου και εβαλα το γραμμα μεσα στο πακετο.Η αληθεια ηταν οτι και αλλες απορειες, αλλα αυτες επρεπε να περιμενουν.Προς το παρον επρεπε να φτασουν στα χερια του Kakumeika ολα αυτα.Η καινουργια ελπιδα γεννιοταν.Η ελπιδα για μια καλυτερη ζωη.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

[ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon....   [ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon.... - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μάης 12, 2011 5:39 am

Όνομα: Black Luster
Haki Points: -
Player of the Week Points: 9
Beli:45.000+10.000
Bounty/Fame Points:-


Υ.Γ Συγχαρητήρια επαναστάτη για την ολοκλήρωση της αποστολής..!
Το ότι σκότωσες τον βοηθό του Vegapunk ναι μεν ήταν καλή σκέψη αλλά αυτό ίσως να προκαλέσει μεγάλα προβλήματα για τους επαναστάτες...το μόνο σίγουρο είναι ότι εμείς θα θεωρηθούμε υπεύθυνοι για αυτό...όσο για το πακέτο που μου έστειλες..θα κάτσω να το ελέγξω και ελπίζω ότι έχει μέσα να μας χρησιμεύσει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
[ΤΕΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ]World Goverment's Secret Weapon....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος-Αποστολή] The hidden weapon !
» [τέλος-αποστολή] Working for the World Government (PART 1)
»  [Τελος-αποστολή] Working for the World Government (PART 2)
» [Τελος]Marine's secret base
» [Τέλος - Αποστολή] Η 1η μου αποστολή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: