.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 The first fight[Τέλος]

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The first fight[Τέλος]   The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Δεκ 31, 2011 3:33 pm

Δεν έχασα στιγμή και πάτησα με όλη την δύναμή μου ,το πόδι μου κάτω ώστε να έχω ι την κατάλληλη ώθηση για να τον καρφώσω στο στήθος όσο πιο γρήγορα γίνεται . Έτσι κι έγινε. Το Katana μου βρισκόταν ανάμεσα από το στομάχι και το στήθος του ..Το αίμα άρχισε να τρέχει σιγά σιγά πάνω από την μαύρη κάπα του και εκείνος είχε μείνει με ένα βλέμμα απορίας.
Τράβηξα το σπαθί μου από το σώμα του και του γύρισα την πλάτη μου προχωρώντας προς τον πεσμένο κάτω Suijaru.
Ξαφνικά ένιωσα κάτι να να περνάει ξυστά απο το κεφάλι μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The first fight[Τέλος]   The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Δεκ 31, 2011 3:53 pm

Κατευθείαν γύρισα και είδα τον Sieg που έτρεχε προς τη έξοδο σπρώχνοντας τους Marine και τους άντρες του που πολεμούσαν ακόμα .Ο Suijaru Μου είπε
-Μην τον αφήσεις να ξεφύγει ! Πιάσε τον γρήγορα
-Μάλιστα κύριε
Χαιρέτησα και έτρεξα από πίσω του .Με ακολούθησαν δυο ακόμα .Μόλις βγήκα έξω είδα τις υπόλοιπες ομάδες των Marines να έρχονται από το τέλος του δρόμου .Στην αυλή της βάσης μερικοί γιατροί μας , έδιναν στους τραυματισμένους τις πρώτες βοήθειες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The first fight[Τέλος]   The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Δεκ 31, 2011 4:03 pm

Επίσης είδα τέσσερις Marine να έχουν αλυσοδέσει τον άντρα που πολέμησα πριν και να τον κρατάνε κάτω.Τον πλησίασα τρέχοντας και τον κλώτσησα στο πρόσωπο αφήνοντάς τον αναίσθητο .Χωρίς να μιλήσω η να μου μιλήσουν και ενώ το αίμα συνέχισε να τρέχει απο το πλευρό μου έβγαλα την μπλούζα μου έδεσα την πληγή με αυτή . Αυτό γινόταν όλο και πιο δύσκολο καθώς ενώ έτρεχα για να πιάσω τον Sieg (μαζί με τους άλλους δυο) η πληγή άνοιγε ακόμα πιο πολύ . Μόλις στρίψαμε βρεθήκαμε σε ένα σταυροδρόμι και χάσαμε τον Sieg απο τα μάτια μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The first fight[Τέλος]   The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Δεκ 31, 2011 4:07 pm

-Σκορπιστείτε παιδιά ! Είπα στου άλλους δυο και πήρε ο καθένας μας ένα δρόμο .Δεν πρόλαβα να τρέξω πολύ και κάποιος έπεσε επάνω μου με αποτέλεσμα να με ρίξει κάτω .Ήταν ο Sieg.Ευτυχώς που δεν μου επιτέθηκε με το ξίφος του καθώς δεν το είχε πλέον (του είχε πέσει όταν τον είχα καρφώσει) . Σηκώθηκα επάνω και απέναντί μου ήταν αυτός , ήδη όρθιος . Κρατώντας την πληγή του μου είπε
-Μπα μπα... μας κάνεις επίδειξη τους μύες σου ? Αυτοί δεν σε προστάτεψαν απο την επίθεσή μου και δεν θα σε σώσουν απο μένα μικρέ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The first fight[Τέλος]   The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Δεκ 31, 2011 4:23 pm

Είχε δίκιο.. Αν ήμουν αδύναμος ...Ήξερα άριστα τεχνικές καράτε και να χειρίζομαι ξίφη , όμως η πρώτη μάχη μου απέδειξε οτι αυτά δεν είναι αρκετά .Αυτά έπρεπε αν τα σκεφτώ όμως άλλη ώρα , τώρα έπρεπε να επικεντρωθώ στον στόχο μου
-Εγώ βλέπω ότι είμαι σε πλεονεκτικότερη θέση απο σένα είπα σηκώνοντας το κατανα μου Ετοιμάσου για ταξιδάκι
Έτρεξα προς τα πάνω του και αυτός άρχισε να τρέχει προς την άλλη κατεύθυνση ..Γι καλή μου τύχη στην πρώτη στροφή που συναντήσαμε , περιπολούσε μια ομάδα από το πλοίο και μόλις του φώναξα να τον πιάσουν αυτοί τον ακινητοποίησαν Μόλις τον έδεσαν, ο Εnsign ήρθε και μου έδωσε συγχαρητήρια γιατί ήξερε την κατάσταση, τους είχαν ειδοποιήσει για να τον ψάξουν . Μου είπε επίσης ότι θα γυρίσουμε στο πλοίο και οτι θα κάτσουν μόνο λίγες ομάδες στο νησί .Έτσι και έγινε . Γυρίσαμε με το καλό στο πλοίο .Εκεί δέχτηκα συγχαρητήρια και απο τον Suijiru. Μετά με έστειλαν στο ιατρείο οπού με νάρκωσαν για να με εγχειρήσουν καθώς σαλπάραμε για μια νέα αποστολή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Genryusai
Civilian
Civilian
Genryusai


Posts : 11087
Join date : 01/10/2011
Age : 36
Location : Forum όλη μέρα

The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The first fight[Τέλος]   The first fight[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2012 5:00 pm


Όνομα: Vergil
Haki Points: -
Player of the Month Points: 8
Beli: 40.000
Bounty/Fame Points: 1.000.000
Παρατηρήσεις: Καλή ιστορία, στα έχω ξαναπεί, μικρά ποστ, για αυτό αρκετό κόψιμο χρημάτων...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
The first fight[Τέλος]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» I must fight...to run away...[ΤΕΛΟΣ]
» [Τέλος] Big Fight
» The Beautiful Woman & The Fight[Τελος]
» Fight against the revolutionaries ! You people are beyond pathetic! [ΤΕΛΟΣ]
» Strange people ! The fight at the Bliss Kingdom's port[Τέλος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: