.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 11:22 am

Ήμουν έτοιμος να πηδήξω πάνω στους πειρατές βγάζοντας το σπαθί και κάνοντας μια μεγάλη ζημιά,και έτσι όπως έτρεχα πάνω τους πηδάω στον αέρα και έβγαλα το σπαθί να κάνω επίθεση εκείνη δεν με είχαν καταλάβει ότι βρισκόμουν από πίσω μου όπως συνήθως είναι αδύναμοι πειρατές που ξέρουν μόνο λεηλατεία ,αν εγώ γινόμουν ποτέ πειρατής δεν θα ήμουν έτσι, ενώ αυτοί δεν με είχαν καταλάβει ότι πήγα να τους χτυπήσω τους έκανα μια κάθετη επίθεση σε τρεις που βρισκόταν μπροστά μου, αδύναμοι πειρατές είπα από μέσα μου.
Τι γίνετε,ποιος έκανε επίθεση.
Κύριε είναι ένας που δεν είχαμε καν καταλάβει μας χτύπησε πισώπλατα.
Τι πράγμα, γρήγορα όλοι επίθεση πάνω του φαίνεται αδύναμος, ήταν απλός τυχερός εκείνη την στιγμή.
Είπες αδύναμος, πρόσεξε τα λόγια σου, βρωμερέ πειρατή. 1111
Φαίνεται να με είχαν υπερεκτιμήσει επειδή ήμουν παιδί ακόμη όχι μεγάλος, αλλά έκανα ένα μεγάλο λάθος,και θα το πληρώσουν με την ζωή του, καθώς αυτοί ερχόντουσαν κατά πάνω μου εγώ καθόμουν ήσυχος εκεί πέρα που ήμουν και περίμενα να έρθουν εντελώς καταπάνω μου για να τους χτυπήσω, αλλά φαίνεται δεν θα με άφηναν γιατί αισθάνθηκα κάτι πυροβολισμοί να ερχόταν από πάνω το καράβι αλλά τους απέφυγα και έπειτα τους πέταξα τρία μαχαιράκια που είχα από πίσω μου την τσάντα, ήταν όλο αυτό που είχαν κάνει και επίσης οι επιθέσεις που θα ετοίμαζαν μόλις τώρα αυτοί που ερχόντουσαν καταπάνω μου,την στιγμή που ήρθαν όλοι πάνω μου ,μου έκαναν μια τριπλή επίθεση δηλαδή όλοι μαζί μου έκαναν, αλλά εγώ πήδηξα πάνω στον αέρα λες και εξαφανίστηκα δεν ήξεραν που ήμουν και καθώς ήμουν πάνω στον αέρα όταν είχα προσγειωθεί κάτω τους είχα κόψει ήδη τα κεφάλια πριν φτάσω στο πάτωμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 11:56 am

Τα άτομα συνέχιζαν και ερχόντουσαν προς εμένα χωρίς σταματημό αλλά γινόταν το ίδιο κάθε φορά όλο γινόντουσαν όλοι πτώματα και όλο πιο περισσότερα άτομα ήταν νεκροί κάθε λεπτό την στιγμή που ερχόταν ένας ένας.
Αυτός είναι πολύ δυνατός τι θα κάνουμε.
Μην ανησυχείς ο καπετάνιος που είναι στην άλλη πλευρά θα τους ξεφορτωθεί και θα έρθει γρήγορα εδώ να τους σκοτώσει όλους και μετά θα έχουμε καταλάβει αυτό το νησί χωρίς κανένα κόπο,αν και θα έχουμε χάσει μέχρι τότε άντρες αλλά δεν πειράζει.

Τι πράγμα θυσιάζετε τους δικούς σας για το δικό σας το συμφέρων.
Δεν είναι ότι τους θυσιάζουμε αυτοί το θέλουν.
Τι πράγμα;
Έχουν ορκιστεί θα υπακούν σε εμάς ακόμα και εγώ το ίδιο στον καπετάνιο,για ένα λόγο επειδή είναι υπερβολικά δυνατός ο καπετάνιος μου.
Χμμ τίποτα δεν είναι δυνατός αν βρεις την αδυναμία του έλεγε πάντα ο δάσκαλος μου.
Ώστε έτσι τότε πεθ....
Καθώς πήγε να πει μια λέξη κόπηκε επειδή ξαφνικά χτύπησε το den den mushi ενός στρατιώτη.
Σήκωσε το τι περιμένεις.
του είπε ένας άλλος στρατιώτης που ήταν δίπλα του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 12:56 pm

Όταν άκουσα ότι είχαν πάρει στο den den πήγα αμέσως δίπλα στο στρατιώτη για να ακούσω τι θα πούνε.
Ναι είναι εκεί με ακούει κανείς.
Ναι σε ακούμε.
Ωραία.
Το γίνετε εκεί πέρα μπορείς να μας πεις την κατάσταση σας.
Εμείς εδώ έχουνε μαζευτεί ένα σωρό πειρατές και τρομοκρατούν πολίτες.
Τι πράγμα υπάρχουν ακόμη πολίτες εκεί,θα έπρεπε να μην υπήρχαν καν.
Το ξέρω αλλά όταν είχαμε έρθει είχαμε ήδη πειρατές να τρομοκρατούν χωρίς έλεος.
Κάτσε όπως είσαι εκεί θα στείλω ενισχύσεις.
Δεν χρειάζεται.
Τι πράγμα γιατί;
Έχει έρθει εδώ ο Wong sama και μας προστατεύει με την ζωή του στο πλάι.

Τι πράγμα έχει πάει ο δάσκαλος εκεί αποκρίθηκα μέσα μου,για αυτό δεν τον βλέπω εδώ πέρα,και ξαφνικά έτσι όπως μίλαγε ο άλλος στο den den mushi το πήρα εγώ με βια από τα χέρια του για να ρωτήσω κάτι.
Παρακαλώ.
Ποιος είναι, στρατιώτη;
Οχι άλλος είμαι,ο Ryota.
Ryota;Ο μαθητής του wong sama
Ναι ακριβώς ,τι συμβαίνει εκεί πέρα ,ο δάσκαλος μου είναι εντάξει έτσι.
Ναι μια χαρά ει....
Έτσι όπως μιλάγαμε η σύνδεση έκλεισε του den den mushi που με είχε ανησυχεί τόσο πολύ που ετοιμάστηκα να πάω εκεί πέρα ο ίδιος να δω τι γίνετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 2:15 pm

Είχα αρχίσει ήδη να πηγαίνω προς την άλλη μεριά όπου βρισκόταν άλλοι πολλοί στρατιώτες και ο δάσκαλος μου να δώσω και ένα χεράκι και να δω τι είχε γίνει πριν επειδή είχε κλείσει απότομα, έκανα να φτάσω σχεδόν μια ώρα πάλι και ευτυχώς δεν είχα συναντήσει κανένα εμπόδιο στο δρόμο καθώς πήγαινα, όταν έφτασα είδα τον δάσκαλο να πολεμάει με έναν και φαινόταν πολύ κουρασμένος, σκεφτόμουν εγώ ποιος να ήταν άραγε και να δημιουργεί τόσο μεγάλο πρόβλημα στον δάσκαλο ώστε να τον κουράζει.
Δάσκαλε γιατί φαίνεσαι τόσο κουρασμένος.
Φύγε από εδώ Ryota είναι πολύ δυνατός για εσένα αυτός εδώ ο άνθρωπος.
Μου έλεγε να φύγω και εγώ έκανα λίγο στην άκρη αλλά δεν μπορούσα να το δεχτώ αυτό ήθελα να παλέψω διπλά του.
Γιατί να το κάνω αυτό δεν θέλω να σε χάσω αν πεθάνεις, θέλω να με διδάσκεις πάντα.
Τι υπέροχα λόγια που λέτε εσείς οι δυο αλλά κρίμα που θα πεθάνετε και οι δυο σας.
Έτσι ξαφνικά ο άλλος που πολέμαγε με τον δάσκαλο βρέθηκε δίπλα μου και ούτε καν τον είχα δει και πήγε να μου κάνει επίθεση και έτρεξε γρήγορα ο δάσκαλος να με σώσει από το σπαθί του , όταν ήρθε ο δάσκαλος στεκόταν από πάνω μου μπλοκάροντας την επίθεση που είχε κάνει ο άλλος.
Είσαι καλός βλέπω γέρο αλλά δεν θα μπορείς να κάνεις τίποτε άλλο παραπέρα εφόσον έχεις κουραστεί τόσο πολύ,και θες να σου πω το γιατί , γιατί πολεμάς εμένα τον καπετάνιο των Red shadow.
Αυτός ο πειρατής που πολέμαγε αυτή την στιγμή ο δάσκαλος από τι φαίνεται ήταν ο καπετάνιος που έλεγε προηγούμενος ο άλλος πειρατής, αλλά δεν είχα ακούσει ποτέ τους Red shadow.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 4:07 pm

Τον έβλεπα τον δάσκαλο μου όλο και να ήταν πιο χάλια κάθε λεπτό και προσπαθούσα να μπω και εγώ στην μάχη να τον πολεμήσω αλλά ο δάσκαλος δεν με άφηνε και εγώ πιέστηκα λίγο ώστε να μπω τον είχα βαρέσει στο πόδι του και είχε πέσει κάτω ο πειρατής αλλά μετά αγρίεψε και άρχιζε να εξαγριώνετε ήταν σαν κανένα τέρας που δεν ένοιωθε τίποτα.
Θα σε κάνω λιώμα μικρέ, τόλμησες να με χτυπήσεις.
Εγώ προσπαθούσα να αποφύγω κάθε χτύπημα που μου έκανε αλλά ήταν πολυ δύσκολο και κατάλαβα γιατί ο δάσκαλος είχε τόση δυσκολία, αλλά σε μια φάση τον βλέπω να έρχεται κατά πάνω μου και να με βαράει στο πρόσωπο οπού εγώ μετά από τον πόνο δεν μπορούσα να κινηθώ άλλο και του είχα αφήσει άνοιγμα να με καθαρίσει νόμιζα ότι θα ήταν το τέλος για μένα, παίρνει το σπαθί του και έρχεται κατά πάνω μου, αλλά έτσι όπως παραλίγο να με σκοτώσει βλέπω να στέκεται μπροστά μου ο δάσκαλος μου με χωμένο το σπαθί του στην κοιλιά του .
Δάσκαλε τι είναι αυτό που βλέπω, πρέπει να κάνεις πλάκα έτσι , έχεις τραυματιστεί , καλύτερα εμένα να αφήσεις να παλέψω.
και έτσι όπως του τα έλεγα όλα αυτά με έσπρωξε με ότι δύναμη είχε μέσα του και πήγα εγώ πολύ μακριά και ξαφνικά βλέπω να έρχεται στο μέρος μου ένα μεγάλο σπαθί όπου ήταν αυτό του δάσκαλου που το χρησιμοποιούσε και τώρα και παλιά όπου ήταν σε πολέμους, ήταν ένα θρυλικό σπαθί ένα από τα καλά.
Γιατί σε εμένα μου το έδωσες δάσκαλε.
Εγώ είμαι πιο αδύναμος από εσένα.
Δεν έχει σημασία αν είσαι δυνατός η όχι, έχει ότι αν θες να εκδικιθεις κάποιον πρέπει να το κάνεις τώρα.
Φύγε πήγαινε κάπου και κανε σκληρή προπόνηση και τότε τα ξαναλέμε.

Όταν μου τα είπε αυτά εγώ έφυγα βγάζοντας δάκρυα από τα μάτια μου, αλλά σίγουρα θα ερχόμουν ξανά εδώ όχι μόνο να σκοτώσω αυτούς τους πειρατές αλλά και να σώσω το νησί μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 24, 2012 12:29 am

Εγώ εξακολουθούσα και έτρεχα αδιακόπως και είχε διατάξει ο καπετάνιος τω πειρατών να με κυνηγήσουν για να σκοτώσουν και εμένα , καθώς εγώ έτρεχα μερικές φορές γυρνούσα μια πίσω για να τους ρίχνω μαχαιράκια σε μερικούς όσους έβρισκα από πίσω μου αυτοί που με είχαν πλησιάσει πολύ, εγώ ακόμη συνέχιζα να τρέχω και ήμουν πολύ στεναχωρημένος μαζί μου επειδή νόμιζα ότι ήμουν δυνατός αλλά δεν ήμουν ούτε καν σε επιπέδου σαν τον δάσκαλο και μεγαλύτερο,και σκεφτόμουν και την οικογένεια μου και την Momo μακάρι να είναι καλά αυτοί μην τους έχουν κάνει τίποτα. Είχα αποφασίσει να πάω στο δάσος του νησιού και να προπονηθώ σκληρά ώστε να μπορέσω να έρθω πίσω με τις νέες μου δυνατότητες χάρης το σπαθι που μου το έδωσε ο δάσκαλος μου, είχα βάλει όρκο κιόλας ότι θα το προσέχω αυτό το σπαθί με την ζωή μου,και μακάρι να μπορέσει να ζήσει ο δάσκαλος μου μέχρι να έρθω εγώ πίσω στο μέρος που ήταν ο πειρατής,και ξαφνικά έτσι όπως τρέχω βλέπω έναν ξένο με κουκούλα να φοράει στην αρχή μου φάνηκε κάπως ύποπτος αλλά μετά ήταν μια χαρά και με πήρε ,με τράβηξε από το χέρι στους άλλους που με κυνηγούσαν φάνηκε λες και εξαφανίστηκα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 24, 2012 12:36 am

Και έτσι όπως με έχει αρπάξει ο ξένος από το χέρι και με τράβηξε , αφού σε αυτό το μέρος ήταν κάπως σκοτεινά και δεν φαινόταν κανένας άλλος εκτός από εμάς τον έβλεπα να βγάζει την κουκούλα του,η έκφραση του προσώπου μου είχε φύγει με αυτό που είχα δει ήταν η Momo μεταμφιεσμένη σαν κανένα πράκτορα.
Ε Momo τi έγινε, γιατί είσαι ετσι ντημενη.
Κανε ησυχία θα μας βρουν.
Στα αλήθεια ήταν ότι είχα χαρεί που δεν είχε πάθει τίποτα, αλλά δεν ήταν αυτό το πρόβλημα τώρα,το πρόβλημα είναι τι γυρεύει εδώ πέρα.
Τι κάνεις εδώ Momo δεν το ξέρεις είναι επικίνδυνα.
Νομίζεις δεν το ξέρω αυτό,και πολλά άλλα ακόμα.
Τι εννοείς.
Ξέρω για τον δάσκαλο σου κιόλας.
Από τα λόγια που μου είχε πει αμέσως έκανα ένα πρόσωπο τόσο λυπημένο που δεν μπορούσε να με βλέπει άλλο πια έτσι και πήγε να με κάνει να νιώσω καλύτερα , προσπάθησε τουλάχιστον.
Τώρα θα σου πω τι θα κάνουμε για αυτό άκουσε καλά.
Τι εννοείς με αυτό, ξέρω ήδη τι θα κάνουμε.
Και έτσι όπως μίλαγα εγώ μου έδωσε μια σφαλιάρα.
Δεν προσεχείς καθόλου τι γίνετε γύρω σου έτσι,αν κάνεις αυτό που σκεφτόσουν μόνο θα βρεις αδιέξοδο,για αυτό ακούμε καλά.
Εντάξει.
Δεν είσαι ο μόνος που ο δάσκαλος σου είχε σαν μαθητή , ήμουν και εγώ.
Τι πράγμα, τότε δίδασκε εσένα όταν είχε κάτι δουλειές
Ακριβώς,με λυγά λόγια ήξερε θα συμβεί κάτι τέτοιο και με έκανε μαθητευόμενη του στην αρχή δίστασα αλλά άμα μπορούσα να σε βοηθήσω τότε ήμουν μια χαρά.
Ναι αλλά τι θα κάνουμε τώρα.
Θα...θα... θα προπονηθείς σε ένα ναό που βρίσκετε στα μέσα του δάσους.
Αυτό που είχε πει με είχε σοκάρει,δεν το ήξερα ότι υπήρχε ναό εδώ και που ήμουν κάτοικος αυτού του νησιού.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 24, 2012 1:39 am

Με οδήγησε μετά σε ένα κρυφό πέρασμα εδώ παρακάτω αποφεύγοντας όλους του πειρατές που ήταν γύρω μας,σε λίγο φτάναμε στο πέρασμα και όταν φτάσαμε μετά από 10 λεπτά έψαχνε κάτι αλλά δεν καταλάβαινα.
Τι ψάχνεις Momo;
Εγώ ψάχνω ένα μοχλό ο οποίος θα μας επιτρέψει να μπούμε μέσα.
Θες να σε βοηθήσω την ρώτησα.
Και πήγα και εγώ να της δώσω ένα χέρι βοηθείας να μπούμε μέσα πιο γρήγορα, έψαχνα έψαχνα αλλά δεν έβρισκα τίποτα γύρω μου λες και ήταν κάτι που δεν υπήρχε αλλά αυτό είναι αδύνατον γιατί είναι μόνο ένας μεγάλος μοχλός , ενώ εγώ σκεφτόμουν αυτό ξαφνικά έκατσα κάπου γιατί είχα κουραστεί απο το πολύ το ψάξιμο και ειχα κάτσει σε ενα βαρέλι που σε μια στιγμή ανοίγει μόνο του το βαρέλι και βλέπω την πόρτα να ανοίγει επίσης είχα σοκαριστεί εγω επειδη δεν γινεται να υπρχει τετιου ειδους μοχλού.
Το βρήκες Ryota!!!!!! [mor121]
Ε δεν ήταν τιποτα . [mor136]
Αλλά πολύ περίεργος μοχλός είναι αυτός.
Ναι επειδή είναι πολύ παλιός για αυτο.
ΑΑΑΑ το κατάλαβα.
Αφού βρήκα εγώ το μοχλό στην τύχη πήγαμε μέσα στο πέρασμα αλλά ήταν τόσο σκοτεινά που έπρεπε να ανάψουμε φωτιά και βρήκα ένα ψηλό ξύλο και άναψα φωτιά εκεί,και αμέσως μετά προχωρήσαμε μπροστά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 4:16 pm

Είχαμε αρχίσει και μπήκαμε μέσα στο πέρασμα που ήταν ένα μακρύ μονοπάτι και κρατάγαμε ένα ξύλο μεγάλο με αναμμένη φωτιά για να μπορούμε να βλέπουμε που πάμε,και αναρωτιόμουν τι ακριβώς θα κάνουμε εκεί που θα πάμε ,και αλλά πολλά ακόμη.
Ε Momo.
Τι είναι Ryota.
Να σου πω,τι ακριβώς θα κάνουμε εκεί πέρα δεν μου έχεις πει τίποτα από την ώρα που μπήκαμε στο πέρασμα αυτό.
Αυτό....θα το μάθεις μετά,για τώρα το μόνο που θα κάνουμε είναι να περάσουμε το πέρασμα, αλλά μην νομίζεις ότι το πέρασμα αυτό είναι ένα απλό ,με λίγα λόγια είναι μέρος την καινούργιας σου εκπαίδευσης.
Αυτό που μου είπε με είχε σοκάρει γιατί δεν ήξερα κανένα πέρασμα που θα μπορέσει να με κάνει δυνατό ώστε να μπορέσω να σκοτώσω τον καπετάνιο.
Τι πράγμα είναι αλήθεια αυτό.
Τι περίμενες μια εύκολη να δυναμώσεις με την πρώτη στα έτσι, χωρίς καν να έχεις προσπαθήσει.
Ωχ ναι το ξέχασα. [mor136]
Πάντα τα περίμενα να είναι εύκολα, αλλά είχα ξέχασα ότι για να καταφέρεις κάτι πρέπει να αγωνιστής για αυτό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 2:38 am

Είχε ξεκινήσει η εκπαίδευση μου ήδη και αυτό ήταν κάτι που με άφησε άφωνο γιατί δεν έβλεπα τίποτα ενδείξεις ότι άρχισε και ξαφνικά έτσι όπως πάω και κάνω ένα πάτημα πιο πέρα πατάω σε κάτι που ήταν σαν κουμπί και μετά εμφανίζετε από πάνω να πέφτει στα κεφαλιά μας ένα τεράστιο κιβώτιο που είχε μέσα κάτι τεράστιους τσιμεντόλιθους, όταν είδα αυτό κατάλαβα ότι το πέρασμα αυτό για αυτό το λόγο είναι μέρος της εκπαίδευσης, επειδή έχει ένα σωρό παγίδες.
Να σου πω.
Τι είναι Ryota.
Αν αυτό είναι μέρος της εκπαίδευσης μου,δεν περιλαμβάνει και εσένα, τότε γιατί αποφεύγεις και εσύ.
Ναι τώρα που το λες πρέπει να αποφεύγω και εγώ τις παγίδες, αλλά στην πραγματικότητα δεν ήταν μέρος της εκπαίδευσης απλά είχα ξεχάσει ότι είχε παγίδες και μετά το θυμήθηκα.
Και όπως πάντα η Momo ξέχναγε να πει τα πιο σημαντικά πράγματα που έπρεπε.
Τι πράγμα μπορεί να μην βγούμε από εδώ ζωντανοί,τι θα κάνω!!!!
Τι είναι αυτά που λες ,αν ήσουν και είσαι ακόμη μαθητής του δάσκαλου Wong τότε θα επιβιώσεις το καθετί.
Ναι δίκιο έχεις,δεν μπορώ να χάσω καρδιά τώρα.
Όπως ακριβώς το είχε πει αν δειλιάσω τώρα τότε ποιος θα πάει να σώσει το νησί που είναι σε κρίσιμη κατάσταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 5:09 pm

Συνεχίζαμε και προχωράγαμε προς το τέρμα του περάσματος αυτού και εξακολουθώντας να πατάμε χωρίς να το θέλουμε τις παγίδες, εμείς όμως τις αποφεύγαμε μια μια και έχοντας στο μυαλό ότι μπορεί έτσι να έχει ανέβει η μαχητική μου ικανότητα. Σιγά σιγά φτάναμε στο τέλος του περάσματος, έτσι όπως φτάνουμε προς το τέλος βλέπω ένα λαμπερό φως να μπαίνει μέσα στο πέρασμα όπου ήταν γεμάτο σκοτάδι και όπου η ράβδος δεν μου χρειαζόταν πια , αυτό το λαμπερό φως ήταν το φως του ήλιου που σκέπαζε τα πάντα ήταν τόσο γαλήνια εδώ πέρα που έλεγα να κάτσω για πάντα.
Αχ τι ωραία, μακάρι να ζούσαμε εδώ πέρα.
Τι είναι αυτά που λες,δεν ήρθανε εδώ για διασκέδαση το έχεις ξεχάσεις εντελώς.
Ωχ συγνώμη. [mor136]
Όλο ξεχνάω κάτι σημαντικό αν υπάρχει κάτι που μου κάνει την καρδιά να χτυπάει δηλαδή κάτι συναρπαστικό.
Δεν μου είπες όμως που ακριβώς είναι ο ναός , εδώ δεν βλέπω τίποτε άλλο εκτός από γεμάτο πελώρια δέντρα.
Αυτό το νησί είναι ένα νησί με ένα τεράστιο δάσος που έχει ένα σωρό δέντρα που το σκεπάζουν σχεδόν μέχρι να μην μπορείς να δεις τον ήλιο.
Μπορεί να μην φαίνεται αλλά δεν είναι τόσο κοντά,για αυτό ακολούθησε εμένα για να μην χαθείς , είναι επικίνδυνα εδώ πέρα.
Γιατί με πέρασες για κανένα παιδί.
Όχι το λέω επειδή σε ξέρω θα χαθείς αν δεις κάτι που σε έχει συναρπάσει πολύ.
Σε.... αυτό δεν μπορώ να διαφωνήσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 4:32 am

Είχαμε ήδη βγει έξω από το πέρασμα και επιτελούς έβλεπα λίγο ήλιο έστω και λίγο δεν μπορούσα άλλο μέσα σε εκείνη την τρύπα χωρίς καθόλου φως και μόνο μια ράβδος, όταν βγήκαμε έξω αρχίζαμε και πηγαίναμε προς το ναό οπού η αληθινή εκπαίδευση μου θα αρχίσει εκεί, αλλά υπήρχαν ακόμα κάποια πράγματα που με ενοχλούσαν και δεν μπορούσα να τα βγάλω από το μυαλό μου.
Να σου πω Momo;
Τι είναι Ryota;
Γιατί δεν μου είχε πει τίποτα ο δάσκαλος ,και έκανε τις περισσότερες φορές μάθημα παρά με εμένα μόνο γύρω στις 2 με 3 ώρες κάναμε μόνο,και τις υπόλοιπες είχε λέει μια δουλειά και καλά ότι ήταν του βασιλεία.
Αυτή..... ήταν του βασιλεία,δεν ξέρω πως να στο πω αυτό.... αλλά είμαι στον στρατό του βασιλεία επίσης.
Από αυτό που είχε πει αυτή την στιγμή θα μπορούσα να πάθω έμφραγμα.
Τι πράγμα,δεν το ήξερα. 848488484
Ναι για αυτό ,μου αναθεμάτισαν αυτή την αποστολή,στην αρχή όπως σου είπα είχα πει όχι αλλά όταν άκουσα ότι ήταν για χάρης σου είπα ναι με την πρώτη μετά,το γιατί το ξέρεις έτσι.
Ε..... ΟΧΙ.
Β...βλ....ΒΛΑΚΑ!!!!!! 6346341616161
Έτσι όπως φωνάζει είχε έρθει και μου είχε δώσει μια μπούνια οπού παραλίγο να δω τον ουρανό άσπρο.
Γιατί είσαι νευριασμένη. 666
Αυτό βρες το μόνο σου βλάκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 6:30 am

Χωρίς να το είχαμε καταλάβει από όλη αυτή την κουβέντα που κάναμε είχαμε φτάσει ήδη στον ναό χωρίς να το είχαμε πάρει χαμπάρι καν, όταν φτάσαμε ήταν ένα μεγάλο κτήριο που έμοιαζε σαν ανάκτορο, εγώ όμως αναρωτιόμουν τι είδους εκπαίδευση θα κάνω εκεί μέσα και πως ακριβώς ,αν θα είναι καμία βαρετή δεν θα μου αρέσει αλλά όπως και να έχει το θέμα όλες αυτές οι απορίες έκαναν το αίμα μου να βράζει σαν καζάνι απο την έξαψη.
Φτάσαμε , έλα πάμε μέσα,μου είπε η momo με σοβαρό ύφος από εδώ και πέρα,δεν την είχα δει ποτέ έτσι ήταν λες και ήμουν με εντελώς διαφορετικο άνθρωπο με τόσα μυστικά κριμένα από εμένα.
Περίμενε ένα λεπτό και εμένα.
Από την στιγμή που θα μπούμε εδώ μέσα δεν θα χαζεύεις θα είναι λες και θα περάσεις απο τον ίδιο τον θάνατο για να γίνεις πολύ δυνατός.
Από αυτό το που είχε πει άρχιζα και είχα ενα φόβο μέσα μου.
Τι αρχίζεις και φοβάσαι,θα πας πίσω μετά από όλο αυτό τον δρόμο που έχεις κάνει.
Εγώ κατάπια μια και έβαλα θάρρος μέσα μου αλλά και επίσης και οργή επειδή άρχιζα να φοβάμαι και έπρεπε να συνεχίσω το καθήκον που έπρεπε να ολοκληρώσω χωρίς να έχω φόβο μέσα μου.
575675 Ποιος φοβάται είπες ΕΕΕΕΕΕΕ?????????? 1111
Ξαφνικά στην αντίθετη πλευρά έβλεπα την momo να κυριεύεται με φόβο αλλά δεν ήξερα τι το προκαλούσε.
Εντάξει.....δεν θα ξαναπώ κάτι τέτοιο. 737373
Και αμέσως κατάλαβα ότι ήμουν εγώ, εγώ πάντα όταν κάτι μου το έδινε στα νεύρα άρχιζα να τα βάζω με τους πάντες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 11:02 am

Μετα προχωρισαμε προς τα μεσα του ναού δεν είχε κάτι το τρομακτικό ήταν σαν ένας απλός ναός αλλά το μόνο που είχε διάφορα ήταν ότι ήταν τόσο τεράστιο σαν κανένα στάδιο, αφού είχαμε μπει μέσα αναρωτιόμουν θα μου πει τελικά τι θα κάνουμε, τι θα είμαστε όλη την ώρα έτσι ορθοί.
Τι θα κάνουμε δεν μου έχεις πει τίποτα από την στιγμή που ήρθαμε εδώ πέρα.
Δίκιο έχεις, ήρθε η ώρα να σου εξηγήσω τι ακριβώς θα πρέπει να κάνεις για να γίνεις πιο δυνατός.
Και ήρθε δίπλα μου συγκεκριμένα στο αυτί μου να μου το πει.
Ε.... μπορείς να κάνεις λίγο πιο πίσω.
Γιατί τι τρέχει?
Τίποτα απλά είμαι ευαίσθητος στο αυτί.
Α άμα είναι αυτό τότε εντάξει.
Και ξανά ήρθε πάλι αλλά κρατούσε λίγο απόσταση ήταν μια χαρά εκεί πέρα που ήταν και άρχισε να μου λέει τι θα γίνει πρώτα και από αυτό που είχε πει στο αυτί μου με είχε στείλει στον ουρανό. Αυτό που είχα ακούσει δεν το περίμενα να το άκουγα από εκείνη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 3:27 pm

Αυτό που μου είχε πει και με σόκαρε πάρα πολύ ήταν οτι θα πρέπει να την πολεμήσω για να δει πόσο ακριβώς ειμαι δυνατός ως τώρα, αλλά εγώ δεν μπορούσα να πολεμήσω την παιδική μου φίλη.
Momo να σου πω πρέπει να το κάνουμε αυτό δεν υπάρχει αλλος τρόπος.
Και βέβαια οχι ,δεν ξέρω εξάλλου άλλον και επίσης θελω να δω ποσό στα αλήθεια είσαι και αν έκανες στην πραγματικότητα εκπαίδευση και οχι να χάζευες.
Εντάξει τότε αν το πας μέχρι εκεί πέρα θα σε πολεμήσω ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!!!!!
Πήρα το σπαθί του δασκάλου μου που το ειχε πετάξει σε εμένα να το πάρω και πίστευα οτι θα είναι το κλειδί για την νίκη μου εναντίον και της momo και του πειρατή .Και πήγα κατά πάνω της η momo στεκόταν σε ενα σημειο χωρίς να ερχόταν κατά πάνω μου και αυτη, όταν έφτασα σε εκείνη της έκανα ενα σωρό επιθέσεις αλλά εκείνη τις απέφευγε . Μετά παίρνει το σπαθι της και μου κάνει μια μπροστινή επίθεση αλλά εγώ απέκρουσα ταλαντώνοντας στα δεξιά το σπαθί μου αλλά δεν σταμάτησε εκείνη με ενα χτύπημα συνέχιζε και μου έκανε πολλαπλές φορές την ίδια επίθεση.
Προσπάθησε λίγο πιο πολύ έτσι δεν θα μπορέσεις να με νικήσεις η τον άλλον.
Εγώ τα είχα πάρει και πάω μια στα πίσω και βάζω το σπαθί μου μπροστά .
Fire.......Blade Cross!!!!!!!!!!
Ετσι οπως ειχα το σπαθί μου μπροστά πήγα να κάνω την κίνηση που μου έμαθε ο δάσκαλος,το σπαθί άρχιζε σιγά σιγά και καιγόταν βασικά η λεπίδα του σπαθιού και μετά το ταλάντωσα μπροστά αφού είχα μαζέψει την ενέργεια που ήθελα και βγήκε μαι ακτίνα φωτιάς που ήταν μεγάλη που θα μπορούσε να σκοτώσει πολλούς ανθρώπους με αυτή την τελειωμένη τεχνική, αλλά εκείνη την απέφυγε πηγαίνοντας πολλά βήματα προς το πλάι.
Τι..... ήταν μόλις τώρα αυτό?????? 737373
Τωρα πιστεύω να έχει καταλάβει τι ακριβώς αξίζω και να μπορέσουμε να περάσουμε στο επόμενο βήμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 7:46 am

Αφού είχαμε ολοκληρώσει ήδη το πρώτο μέρος από εδώ και πέρα θα ήταν όλο και πιο σκληρά η εκπαίδευση από τι είχα καταλάβει θα αρκούσε γείρω στις 5 ώρες και μακάρι μην πάθουν τίποτα η οικογένεια μου και οι πολοιταις που έχει απάνω , σίγουρα θα έχω έρθει εκεί πέρα μέσα στην επόμενη μέρα.
Είσαι έτοιμος να αρχίσεις το αληθινό κομμάτι της επιτήδευσης σου.
Και βέβαια ναι,για αυτό έχω έρθει εδώ πέρα.
Τότε φυλάξου γιατί θα νοιώσεις πολλά χτυπήματα και μεγάλη ταλαιπωρία .
Αυτά τα είχα στο μυαλό μου από την αρχή.
Τότε αφού άρχισε η συνέχεια της εκπαίδευσης εγώ είχα το μυαλό μου και πάλι εκεί πέρα και πουθενά αλλού . Είχε τελειώσει περίπου μετά από 5 ώρες οπού ήταν και πρωί κιόλας αλλά δεν είχε δύσει ο ήλιος ακόμη. Εγώ ήμουν έτοιμος να φύγω να πάω στην πόλη και πάλι να τους πλακώσω να φύγουν και να έχω την δύναμη μου ανεβασμένη ώστε να μπορώ να τους νικήσω χάρης το σπαθί που μου έδωσε ο δάσκαλος, μετά πήρα το σπαθί την τσάντα με τα μαχαιράκια και έφυγα προς την πόλη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:10 pm

Αφού ήμουν έτοιμος να φύγω προς την πόλη το είχα κάνει ήδη κάτι λεπτά πιο πριν και ήδη ήμουν στα μέσα του δρόμο ήταν μαζί μου και η momo οπού και αυτή θα πολέμαγε μαζί μου και να δει ποσό έχω ανέβει σε δύναμη και πρέπει να θέλει να σώσει το νησί οπού ζει.Δεν ήμασταν και πολύ μακρυά από το χωριό σε λίγο θα φτάναμε εκεί πέρα, βλέπουμε ένα υπόγειο τούνελ βασικά πέρασμα ήταν και μπήκαμε μέσα εκεί οπού τρέχαμε με τα χίλια δεν σταματάγαμε για τίποτα,και ξαφνικά κοντεύαμε στο τέλος. Καθώς βγαίναμε από το πέρασμα ξαφνικά βρισκόμασταν στον αέρα και από κάτω μας να μην υπάρχει γη να προσγειωθούμε μόνο ένα σωρό σπίτια και ανθρώπους. Πήγα να δω λίγο καλύτερα και είδα να υπάρχει εκεί πέρα η οικογένεια μου και οι πειρατές έτσι εγώ προετοίμασα το σπαθί και όταν προσγειώθηκα κάτω καρφώνοντας το στο πάτωμα έκανε μεγάλο θόρυβο και επίσης όσοι ήταν γείρω είχαν σπρωχτεί λίγο πιο πίσω εξαιτίας του κύματος που είχε προκαλέσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:11 pm

Ποιος.......ΕΙΣΑΙ?????????!!!!!!!!!!!μου είπε ο πειρατής που είχε ξαφνιαστεί και επίσης ήταν θυμωμένος επειδή τον είχα σπρώξει προς τα πίσω με την βια.
Δεν υπάρχει λόγος να τρομάζεις πειρατή, είπα και του έκλεισα το στόμα του κόβοντας το κεφάλι του,η οργή μου δεν είχε άλλο όρια δεν ήμουν πια ο Ryota που ήξεραν όλοι τον καλό Ryota. "Ο Ryota Hachiro τώρα πια είναι ένας άνθρωπος οπού από εδώ και πέρα όλα θα τα βλέπει σοβαρά" τους είπα με ένα σοβαρό ύφος.
Τι νομίζεις πως κάνεις.
ΟΛΟΙ ΑΠΑΝΩ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!
Η μάχη είχε ξανά αρχίσει αν και ήταν μόνο οι πειρατές που ήταν εύκολοι εγώ ήθελα τον καπετάνιο και για αυτό είπα να του πάω ένα δωράκι ένα τσουβάλι νεκρούς πειρατές η ένα μικρο.
Αν νομίζετε ότι μπορείτε να με αντέξετε τότε ελάτε.
Και καθώς έλεγα αυτό ταλάντωσα το σπαθί στο πλάι καθαρίζοντας το σπαθί από το αίμα του πειρατή που είχα μόλις αποκεφαλίσει,και πήγα μπροστά στην αρχή πετάω μερικά μαχαίρια πάνω τους έτσι όπως έτρεχα αλλά δεν τους επηρέασε και τόσο ενώ. Εγώ συνέχιζα να τρέχω και ξαφνικά βρέθηκα μπροστά στους πειρατές ήταν γείρω στους 10. Γνωρίζοντας ότι ανέβηκαν οι ικανότητες μου έκανα επίθεση σε όλους αυτούς και ένα ένα τους εξόντωνα με καθετές οριζόντιες πλαγιές επιθέσεις ήταν και πίσω μου και η momo και προχωράγαμε μπροστά προς το καράβι του καπετάνιου τους , εγώ έκανα μια στάση και σήκωσα ένα κεφάλι από τους πειρατές για να του το παω σαν δωρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:45 pm

Αφού πήρα αυτό που ήθελα συνέχισα προς το δρόμο μου για τον καπετάνιο στο πλοίο οπού ήταν,δεν έκανα και πολύ να φτάσουμε εκεί πέρα πάνω από 10 λεπτά δεν κάναμε.
ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ????????!!!!!!!!!!!!!! Καθώς φώναζα εγώ βλέπω να πετάγεται από πάνω το καράβι ένας πειρατής και να πέφτει απάνω μου εγώ έκανα ένα βήμα στο πλάι για να μην πέσει απάνω μου.
Ώστε επιτέλους εμφανίστηκες έτσι, κοίτα σου έχω ένα δωράκι μεγάλε πειρατή,του το είπα με ένα ύφος έτσι δελεαστικό να έρθει καταπάνω μου και να τον αφήσω να πέσει σε πολύ κατάθλιψη όταν του το είπα.
Πως τολμάς!!!!!!!!!!!!!!!!
Και ξαφνικά τον βλέπω να έρχεται προς τα εμένα με γεμάτο οργή επειδή επειδή έκανα αυτό στους άντρες του, ερχόταν καταπάνω μου βγάζοντας έξω το σπαθί του.
Fire Blade Cross!!!!!
Εγώ από την αντίθετη πλευρά σηκώνω το σπαθί μπροστά ,και βάζω όλη την ενέργεια μου σε μια επίθεση σιγά σιγά το σπαθί άρχιζε και καιγόταν οπού κατάλαβα ήταν έτοιμο,και πριν έρθει καν σε εμένα του έριξα την επίθεση οπού βγήκε μια ακτίνα φωτιάς.
Θες μήπως και άλλο, έχω πολλά ακόμη να σου κάνω.
Αυτό είναι πρόκληση έτσι, τότε την δέχομαι.
Τον βλέπω να σηκώνεται όρθιος λες και δεν είχε πάθει τίποτα, δεν περίμενα τίποτε άλλο από τον άντρα που νίκησε τον δάσκαλο μου, τότε εγώ πήρα το σπαθί μου και πήγα κατευθείαν πάνω του για να τον τελειώσω μια για πάντα.Του έκανα μια οριζόντια επίθεση αλλά την απόφυγε και κατευθείαν έτσι όπως την είχε αποφύγει του έδωσα μια αριστερή κλωτσιά και επίσης του πέταξα μαχαίρια στα μάτι του για να τον τυφλώσω αλλά αυτός μπόρεσε να τα απόκρουση εύκολα με το σπαθί του αλλά την κλωτσιά την είχε φάει και το αριστερό του πόδι άρχιζε και τα έχανε. Είχα καταλάβει ότι ήταν πια αδύναμος και έτσι εγώ συνέχιζα να του κάνω επιθέσεις, όσο πιο πολλές επιθέσεις του έκανα τόσο πιο πολύ αδύναμος γινόταν.
Καπετάνιε!!!! Όλοι γύρω του όσοι ζωντανοί πειρατές είχαν μείνει έκλεγαν και φώναζαν επειδή έβλεπαν ο καπετάνιος τους να γίνετε αδύναμος κάθε λεπτό . Είχα αρχίσει και άλλαζα γνώμη για αυτόν που έλεγα ότι ήταν αδύναμος ,απλά ο δάσκαλος ήταν πολύ απαλός μαζί του για αυτό έχασε, ενώ εγώ όμως συνέχιζα να κάνω επιθέσεις αυτός ξαφνικά θυσιάζοντας μερικά δάχτυλα του με σπρώχνει μια με αποτέλεσμα να πέσω κάτω και τον βλέπω να αρχίζει να τρέχει προς τις βάρκες αφήνοντας πίσω του όλους τους πειρατές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 3:16 pm

Αφού τον είχα σχεδόν τελειώσει , αλλά αυτός πρόλαβε να ξέφυγε από τα χεριά μου αφήνοντας πίσω ολόκληρο πλήρωμα δικό του οπού θα έμπαιναν φυλακή, μετά ήρθε η Momo και μου είπε κάτι.
Τα κατάφερες Ryota .
Δεν ήταν τίποτα εξάλλου δεν καταφέραμε να τον πιάσουμε, ξαφνικά έτσι όπως μίλαγα στην momo έρχεται ένα γιατρός και μου λέει κάτι εγώ υπέθεσα ότι ήταν για τον δάσκαλο.
Συγνώμη νεαρέ αλλά έχω να σου πω κάτι νέα.
Τι πράγμα μήπως είναι για τον δάσκαλο.
Ναι αλλά φοβάμαι ότι δεν είναι καλά είναι κακά, πέθανε εχτές οπού ήμασταν ακόμη όμηροι των πειρατών.
Όταν το είπε αυτό το το πράγμα αμέσως εγώ τρομοκρατήθηκα και άρχιζα να αισθάνομαι στην καρδιά μια μετάνοια που τον άφησα να φύγει και έτσι αμέσως εγώ πήγα στο σπίτι μου και μπήκα στο δωμάτιο μου και άρχισα να κλαίω , ήμουν περίπου έτσι σχεδόν όλη την μέρα και με είχε πάρει ο ύπνος. Όταν είχα ξυπνήσει ήταν ήδη πρωί και σκεφτόμουν πολλά την προηγούμενη μέρα καθώς έκλεγα . Ήμουν τώρα κάπως πιο ήρεμα και πήγα να φύγω από το σπίτι πήγα στον βασιλεία και του είπα θέλω να μου κάνεις μια χάρη.
Θέλω χάρη βασιλιά σε παρακαλώ.
Καλά ντε εντάξει τι είναι???
Θέλω να πω κάτι στο μεγάφωνο.
Γεια σας είμαι ο Ryota Hachiro και σας βγάζω μια ανακοινώσει θα πάω στην θάλασσα να βρω τον πειρατή που είχε εισβάλει τις προάλλες δεν θα μπορέσω να ηρεμήσω εντελώς αν δεν τον σκοτώσω ,με λίγα λόγια θα γίνω πειρατής. Είπα αυτά τα λόγια στο μεγάφωνο και αμέσως έφυγα προς το λιμάνι να πάρω καμιά βάρκα να φύγω ξέροντας ότι το γνωρίζουν και βλέπω ξαφνικά την οικογένεια μου και άλλους πολλούς μαζί με την momo να έρχονται προς τα εμένα.
Τι συμβαίνει Ryota γιατί φεύγεις.
Ναι γιατί?
Μου είπε η οικογένεια μου θλιμμένα
Αν δεν τον σκοτώσω δεν θα ησυχάσω τους απάντησα και έρχεται η momo ξαφνικά να μου πει κάτι.
Ώστε φεύγεις στα αλήθεια έτσι.
Ναι συγνώμη που είναι έτσι στα γρήγορα.
Δεν πειράζει αλλά πάρε αυτό σαν δώρο, ξαφνικά έρχεται πιο κοντά σε εμένα και μου δίνει ένα φιλί σαν αποχαιρετιστήριο δώρο, εγώ ήμουν ήδη έτοιμος να κάνω κουπί και να ξεκινήσω το ταξίδι το δικό μου και να τον πιάσω να τον σκοτώσω.
Αντίο!!!!!!! Όλοι με αποχαιρετούσαν και άλλοι έκλεγαν και άλλοι ήταν χαρούμενοι οπού με είδαν και είχα γίνει άντρας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Genryusai
Civilian
Civilian
Genryusai


Posts : 11087
Join date : 01/10/2011
Age : 36
Location : Forum όλη μέρα

[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past   [Τέλος-Παρελθόν]My horrible past - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 9:25 pm

Όνομα: Ryota Hachiro
Haki Points: -
Player of the Month Points: 8
Beli: 72.000 + 2.000 (παρελθόν)
Bounty/Fame Points: -
Παρατηρήσεις: Για την επίθεση με την φωτιά, είναι παράλογο, αν όχι να το κάνεις γενικά, που το κάνεις τόσο νωρίς. Κατά τα άλλα, αρκετά καλή ιστορία, καλή πλοκή. Προσπάθησε να ξαναδιαβάζεις μια φορά τα ποστ σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος-Παρελθόν]My horrible past
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος-παρελθόν] A man's sad past...
» Past Is Past!Here is the Present[Part 2][Τελος]
» [Τέλος-Παρελθόν]Ghosts of the past
» [Τελος-Παρελθον] Past And Future Secrets
» [ΑΡΧΗ-Παρελθόν]Hehe.. Travel to my ... black past..[Τέλος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: