.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος]

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Roni
Civilian
Civilian
Roni


Posts : 5674
Join date : 16/09/2011
Age : 33
Location : Shin Sekai

Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος]   Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 12:47 pm

Πλεον δεν χρειαζομουν το φως της φλωγας μου για να περιηγηθω μεσα στο δασος, παρολο που ηταν αρκετα σκοτεινα μιας που πλεον ειχε σουρουπωσει... Προχωρουσα γρηγορα και σταθερα, ηξερα ακριβως που θελω να φτασω καθως και τον πιο γρηγορο δρομο για εκει... Επεστρεφα στο χωριουδακι στην παραλια, εκει θα περνουσα την νυχτα μου και με το πρωτο φως της μερας θα εφευγα απο δω... Το μονο που σκεφτομουν βεβαια ηταν πως δεν θα ξαναεβλεπα την Shinobi ποτε μου... Υστερα απο λιγη ωρα τα φυτα αρχισαν να ανοιγουν, εφτανα στο τελος του δασους πραγμα που σημαινε πως σε λιγο θα εφτανα στο χωριουδακι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roni
Civilian
Civilian
Roni


Posts : 5674
Join date : 16/09/2011
Age : 33
Location : Shin Sekai

Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος]   Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 12:53 pm

Βγηκα απο το δασος και κινηθηκα προς το χωριο, πλεον ειχε νυχτωσει για τα καλα και ενα γεματο φεγγαρι φωτιζε τον ουρανο με το φως του... Μπηκα στο χωριουδακι και περπατησα στους αδειους δρομους του με προορισμο μου το μπαρ που ειχα φαει αρχικα. Εφτασα στο μπαρ και μπηκα, εκατσα και παραγγειλα Σακε να πιω. Δεν ξερω ποσο ηπια αλλα αυτο που ξερω ειναι πως ξυπνησα στην φυλακη ενος πλοιου...
Τι γινεται εδω; Ανοιχτε αμεσως... αρχισα να φωναζω...
Καλως τον... Roni D. Razor, πιαστηκες απο τους Μαριν και σε λιγη ωρα θα θανατωθεις... μου ειπε ενας Μαριν που εμφανιστηκε στην πορτα...
Υπεροχα...Αυτο μου ελειπε τωρα... απαντησα ολο ειρωνια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roni
Civilian
Civilian
Roni


Posts : 5674
Join date : 16/09/2011
Age : 33
Location : Shin Sekai

Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος]   Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 12:58 pm

Η ωρα ειχε φτασει και με βγαλανε στο καταστρωμα. Ειδα το νησι που ημουν μπροστα μου, πραγμα που σημαινε πως δεν ειχαμε φυγει ακομα. Προφανως οι Μαριν δεν ειχαν καμια ορεξη να με πανε για δικη, αλλα προτιμουσαν να ξεμπερδεψουν οσο πιο γρηγορα γινεται μαζι μου...
Με εδεσαν κατω και ηρθε ο δημιος... Σηκωσε το τσεκουρι του στον αερα, αλλα πριν προλαβει να τ κατεβασει ενα μαχαιρι καρφωθηκε στον λαιμο μου...
Shinobi?!!!!
Σε αφηνω δυο μερες μονο σου και να τα αποτελεσματα...Πρεπει να ειμαι συνεχως μαζι σου να σε προσεχω...!!! μου ειπε με ενα χαμογελο!
Αλλα πριν καλα καλα τελειωσει αυτη η ομορφη στιγμη επεσε αναισθητη...Κοιταξα πισω της και ειδα εναν γεροδεμενο Μαριν...Την επιασαν και την εδεσαν μπροστα μου...
Βρε βρε το σκουπιδι εχει αισθηματα... πως θα σου φαινοταν αν σκοτωναμε αυτην πρωτα για να το δεις;!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roni
Civilian
Civilian
Roni


Posts : 5674
Join date : 16/09/2011
Age : 33
Location : Shin Sekai

Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος]   Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 1:10 pm

Επιασα την Shinobi και της εβαλε ενα μαχαιρι στον λαιμο. Με κοιταξε με μισος και μου ειπε:
Βρωμο-πειρατη σκοτωσες τον αδερφο μου, τωρα θα σκοτωσω και εγω καποιον που αγαπας πρωτου σκοτωσω εσενα...
Δεν σου εκανε τιποτα...Δεν φταιει σε τιποτα...
Οοο ναι φταει...σκοτωσε εναν Μαριν...ειναι πλεον παρανομη και θα πρεπει να πεθανει στο ονομα της δικαιοσυνης... ειπε ενω το μαχαιρι του πλησιαζε τον λαιμο της Shinobi...
EIΠΑ ΣΤΑΜΑΤΑ.... φωναξα οσο πιο δυνατα μπορουσα...
Οι Μαριν για ενα λεπτο ειχαν παγωσει λες και τους ειχα δωσει εντολη... Αδραξα την ευκαιρια πιανωντας το τσεκουρι του νεκρου Μαριν και κοβωντας τα δεσμα μου...Υστερα επιτεθηκα στον Μαριν που κρατουσε την Shinobi, ηταν σχεδον παραλυμενος και ετσι τον νικησα ευκολα...
Σειρα ειχαν οι υπολοιποι τωρα, αλλα πρωτα επρεπε να την ελεγξω... Ευτυχως ηταν καλα, την βοηθησα να σηκωθει...
Θα τα πουμε μετα...προς το παρον πρεπει να τους σκοτωσουμε ολους...
Χαχα ας δουμε λοιπον τι εμαθες...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roni
Civilian
Civilian
Roni


Posts : 5674
Join date : 16/09/2011
Age : 33
Location : Shin Sekai

Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος]   Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 1:20 pm

Με την Shinobi καναμε την τελεια ομαδα, ειχαμε πολυ ωραιο συντονισμο πραγμα λογικο υστερα απο τοση προπονηση... Οι μαριν δεν ηταν μεγαλο προβλημα, ηταν ενας καλος τροπος να ελεγξω αν βελτιωθηκα. Πραγμα που ισχυε, μιας που εβλεπα τις κινησεις τους να ειναι ιδιαιτερα αργες και με σχεδον καθολου ακριβεια... "Χαχα ασχετοι..." σκεφτηκα...
Ωρα να το τελειωσουμε... μου ειπε η Shinobi καθως εσφαζε εναν Μαριν...
Οκ...
Μεσα σε λιγοτερο απο δεκα λεπτα η μαχη τελειωσε... Ημουν σιγουρος πως αυτο θα μαθευτει και πως θα αυξηθει κιαλλο το Bounty μου, προσελκυωντας ακομα πιο δυνατους αντιπαλους αλλα δεν με ενοιαζε...Το μονο που με ενδιεφερε ηταν πως η Shinobi ηταν καλα...
Εισαι καλα; με ρωτησε...
Εεε...Ναι ετσι νομιζω! Εσυ;
Μου χαμογελασε δειχνοντας μου πως ειναι καλα... Πηγαμε στο πλοιο μου, οπου μου ειπε...
Πρεπει να φυγεις... Οσο πιο πολυ καθυστερεις τοσο πιο επικυνδυνα ειναι...
Ξερεις...υπαρχει χωρος για δυο στο πλοιο... της ειπα...
Δεν μπορω...οχι ακομα τουλαχιστον...αλλα σου υποσχομαι πως θα ξαναβρεθουμε στο μελλον...
Την φιλησα, δεν υπηρχαν καποια λογια για αποχωρησμο. Ελυσα το πλοιο και εφυγα, προορισμος μου αγνωστος, αυτο θα πει περιπετεια αλλωστε...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος]   Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μαρ 07, 2012 5:04 am

Όνομα:Roni D. Razor
Haki Points: 3
Player of the Month Points: 6
Beli: 36.000
Bounty/Fame Points:+4.000.000
Παρατηρήσεις:Ωραία ιστορία αλλά πιστεύω πως κάποια πόστ ήταν βιαστικά ώστε να τελειώνεις γρήγορα.Στην προπόνηση σου περίμενα κάτι παραπάνω και μια καλύτερη περιγραφή στην μάχη σου μαζί με την Shinobi εναντίων Marines.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
Εκπαιδευση στο νησι των Ninja[Τελος]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος]The "-nin nin" of ninja!
» [Τέλος] Nin-nin-Ninja
» ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΌ ΤΟΝ NINJA [ΤΕΛΟΣ]
» [Τέλος] Ninja time!!!
» [Τέλος] I'm a flipping Ninja

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: