.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
SlipKnoTaS
Civilian
Civilian
SlipKnoTaS


Posts : 14210
Join date : 19/01/2010
Age : 31
Location : In hell!

[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!   [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 08, 2012 4:43 pm

Τα λόγια μου αυτά ήχησαν πολύ ωραία στα αυτιά μου αλλά όχι το ίδιο στον Arlong και τους υπόλοιπους ψαρανθρώπους. Κάποιοι από αυτούς κάνανε κίνηση να με χτυπήσουν αλλά μάταια. Τους πήρα χαμπάρι και απέφυγα τα χτυπήματά τους. Τους πυροβόλησα και πέσανε στο έδαφος νεκροί. Μετά και άλλοι πήγανε να κάνουν το ίδιο λάθος αλλά ο Arlong τους σταμάτησε φωνάζοντας:
-Σταματήστε!
-Εσύ! Νομίζεις ότι μετά από όλο αυτό θα μου γλυτώσεις?! Ο θάνατος είναι πολύ ανώδυνος για όλους τους δικούς μου που σκότωσες. Θα έχεις έναν αργό και βασανιστικό θάνατο!
Εγώ τον διέκοψα λέγοντάς του:
-Σας έδωσα διορία μέχρι το απόγευμα! Θα φύγω τώρα αλλά θα έρθω τότε για να σας σκοτώσω. Θα βρίσκομαι στην άλλη άκρη του δάσους στην έξοδο. Εκεί που σκότωσα το χταπόδι. Όποιος νομίζει ότι μπορεί να τα βάλει μαζί μου και δεν θέλει να περιμένει ας έρθει να με βρει εκεί να με αντιμετωπίσει. Αλλιώς προετοιμαστείτε για την άφιξή μου!
Του είπα αυτά και σηκώθηκα να φύγω. Ένα ακόντιο πετάχτηκε προς το μέρος μου αλλά πέρασε από μέσα μου.
-Ουπς, ναι. Ξέχασα να σας πω ότι δεν έχετε ελπίδα απέναντί μου! Προετοιμαστείτε για τον θάνατο λοιπόν! τους είπα.
Μετατράπηκα σε σκοτάδι και έφυγα από εκεί για να πάω στο σημείο που τους είπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlipKnoTaS
Civilian
Civilian
SlipKnoTaS


Posts : 14210
Join date : 19/01/2010
Age : 31
Location : In hell!

[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!   [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 08, 2012 4:51 pm

~Arlong Park, όσο εγώ διέσχιζα το δάσος~

-Άντρες, πίσω του! Δεν θα τον αφήσουμε να ξεφύγει. Ετοιμαστείτε για κυνήγι.
-Arlong, δεν είναι καθόλου καλή ιδέα αυτή. Οι άντρες μας δεν έχουν καμία ελπίδα απέναντί του. Δεν έχουν αντιμετωπίσει ξανά τέτοιο αντίπαλο.
-Kuroobi, θα τον αναλάβω εγώ τότε! Τα έχω βάλει με τέτοιους τύπους και αυτός δεν φαίνεται τόσο δυνατός όσο εκείνοι. Θα τον νικήσω στα σίγουρα!
-Άστον σε μένα. Ξέρεις ότι και εγώ είμαι ικανός να τον αντιμετωπίσω. Είμαστε πολύ καιρό μαζί για να το γνωρίζεις αυτό.
-Έχεις δίκιο, μπορείς να το κάνεις και εσύ αλλά θέλω να τον σκοτώσω εγώ! Να τον βασανίσω μέχρι θανάτου!
-Θα γίνει έτσι τότε. Άσε με να πάω εγώ μαζί με τους μισούς μας πλέον άντρες, μια πεντάδα, και θα τον φέρω πίσω ζωντανό. Εσύ πρέπει να μείνεις εδώ να προστατεύσεις το Arlong Park. Μπορεί να περιμένει να φύγουμε από εδώ για να έρθει να κάνει τίποτα περίεργο.
-Χμμμ. Έχεις δίκιο... Θα τον αφήσω πάνω σου λοιπόν! Τον θέλω όμως πίσω ζωντανό όπως είπες!
Έτσι ο Kuroobi ξεκίνησε μαζί με 5 άντρες τους να έρθουν να με βρούνε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlipKnoTaS
Civilian
Civilian
SlipKnoTaS


Posts : 14210
Join date : 19/01/2010
Age : 31
Location : In hell!

[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!   [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 08, 2012 5:00 pm

Έφτασα στο σημείο και πήγα άραξα πάνω σε έναν βράχο. Πήρα τον σάκο που κουβαλούσα και έβγαλα από μέσα κάτι να φάω. Όταν τέλειωσα το φαγητό μου είδα μακριά κάτι φιγούρες και άκουγα φωνές.
-Ώστε έρχονται. Δεν μπορούν να κάτσουν απλά και να περιμένουν, λοιπόν. σκέφτηκα.
Μάζεψα τα πράγματα που είχα απλώσει, πάλι μέσα στο σάκο. Έβαλα το πιστόλι και το katana μου στην μέση μου και κατέβηκα από τον βράχο. Όταν έφτασαν σε απόσταση που μπορούσαν να με ακούσουν, είπα:
-Ώστε ήρθατε ε?! Πάλι καλά γιατί θα βαριόμουνα να περιμένω μέχρι την λήξη της διορίας που σας έδωσα!
-Μην είσαι τόσο σίγουρος για τον εαυτό σου! Επάνω του άντρες. είπε ένας τύπος με το μαλλί του να μοιάζει σαν μαστίγιο όπως ήταν πιασμένο.
-Για ελάτε να σας δω!
Έβγαλα το katana από την θήκη μου και όρμισα. Έτσι άρχισε η μάχη ανάμεσα σε μένα και τους 6 ψαρανθρώπους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlipKnoTaS
Civilian
Civilian
SlipKnoTaS


Posts : 14210
Join date : 19/01/2010
Age : 31
Location : In hell!

[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!   [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 2:44 pm

Με μερικές γρήγορες κινήσεις σκότωσα τους 5 πιο αδύναμους και άφησα τον τύπο με τα μαλλιά κότσο για το τέλος. Φαινόταν πιο δυνατός από τους υπόλοιπους και τους έδινε και εντολές, οπότε προφανώς θα ήταν και δυνατότερος.
-Ώρα να δούμε τι μπορείς να κάνεις εσύ γιατί οι υπόλοιποι ήταν πολύ αδύναμοι για μένα!
-Θα το μετανιώσεις αυτό!
-Hyakumaigawara Seiken!
Έκανε το χέρι του προς τα πίσω και πήγε να με χτυπήσει γροθιά. Δεν κουνήθηκα καν γιατί απλά θα περνούσε το χτύπημά του από μέσα μου, ή έτσι πίστευα τουλάχιστον. Όταν το χέρι του έφτασε πάνω μου και με ακούμπησε, με χτύπησε κανονικά. Για κάποιο λόγο είχα φάει ζημιά αλλά ευτυχώς μικρή.
-Τι έγινε? Πως με χτύπησες?! [mer21]
-Fishman Karate! Κάτι για το οποίο εσείς οι άνθρωποι είστε κατώτεροι και δεν θα καταλάβετε ποτέ!
-Ωραία λοιπόν! Δεν θα σου δώσω άλλη ευκαιρία για χτύπημα. Ώρα να πεθάνεις!
Αυτός πήγε να κάνει πάλι κάτι παρόμοιο πριν:
-Senmaigawara Seiken!
Αυτή την φορά όμως μετατράπηκα σε σκοτάδι ολόκληρος και απλώθηκα σε όλο το πεδίο γύρω του οπότε σταμάτησε την επίθεσή του αφού δεν είχε νόημα να συνεχίσει. Πήρα ξανά την μορφή μου από πίσω του και του πέρασα το katana μου από τον σβέρκο και βγήκε από την καρωτίδα του. Αυτό φυσικά ήταν και το τελειωτικό χτύπημα. Έβγαλα το katana μου και έπεσε στο έδαφος νεκρός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlipKnoTaS
Civilian
Civilian
SlipKnoTaS


Posts : 14210
Join date : 19/01/2010
Age : 31
Location : In hell!

[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!   [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 3:01 pm

Τίναξα το katana μου και τα αίματα έπεσαν στο έδαφος. Μετά το έβαλα πάλι μέσα στην θήκη στην μέση μου. Έπειτα πήρα τον σάκο μου και κατευθύνθηκα προς το Arlong Park. Από την στιγμή που ήδη ήρθαν για το κεφάλι μου, σημαίνει ότι προετοιμάστηκαν άρα και η διορία τους έληξε! Σκεφτόμουν πως κατάφερε και με χτύπησε αυτός ο ψαράνθρωπος. Είχα μια θεωρία στο μυαλό μου, η οποία ήταν ότι κάτι έκανε με το νερό (είτε γύρω στο περιβάλλον είτε μέσα στο σώμα μου) αλλά δεν ήμουν 100% σίγουρος. Αυτή η θεωρία μου ήρθε επειδή τόνισε ότι αυτό το χρησιμοποιούν μόνο οι ψαράνθρωποι και δεν θα το καταλάβουμε ποτέ εμείς οι άνθρωποι. Οι ψαράνθρωποι έχουν επαφή κυρίως με το νερό οπότε ήταν φυσιολογικό να μου έρθει αυτή η θεωρία στο μυαλό μου.
Αυτά σκεφτόμουν όσο πορευόμουν προς το Arlong Park μέχρι να φτάσω. Όταν έφτασα είδα από μακριά ότι μέσα επικρατούσε πανικός, αφού πόρτα δεν υπήρχε επειδή την είχα καταστρέψει προηγουμένως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlipKnoTaS
Civilian
Civilian
SlipKnoTaS


Posts : 14210
Join date : 19/01/2010
Age : 31
Location : In hell!

[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!   [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 3:10 pm

Αφού έφτασα μπροστά από την πύλη, μπήκα μέσα. Ο Arlong με είδε και έβαλε μια φωνή για να συνέλθουν οι δικοί του:
-Σταματήστε να τριγυρνάτε πέρα-δώθε σαν τους χάνους! 141
Αφού όλοι σταμάτησαν, απευθύνθηκε σε μένα:
-Τι έγινε? Πως και είσαι εδώ? Δεν είπες ότι θα περιμένεις μέχρι το απόγευμα στην άλλη άκρη του δάσους?!
-Από την στιγμή που ήρθαν οι δικοί σου για να με σκοτώσουν, πάει να πει ότι προετοιμαστήκατε. Οπότε αφού τέλειωσα μαζί τους ήρθα να διασκεδάσω λίγο παραπάνω!
-Πως είπες?! Σκότωσες αυτούς που έστειλα? Θα μου το πληρώσεις αυτό! Θα σε κανονίσω εγώ ο ίδιος! είπε και σηκώθηκε από τον θρόνο του με ένα τεράστιο "σπαθί" στο χέρι του.
-Αυτό περίμενα! Ώρα για λίγη διασκέδαση!
Αυτό που είπα τον εκνεύρισε ακόμα περισσότερο και πήρε ένα άγριο βλέμμα!
Σπόιλερ:
Άρχισε να έρχεται καταπάνω μου. Τράβηξα και εγώ το katana μου και πήγα προς το μέρος του για να αρχίσουμε την μάχη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlipKnoTaS
Civilian
Civilian
SlipKnoTaS


Posts : 14210
Join date : 19/01/2010
Age : 31
Location : In hell!

[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!   [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:17 pm

Τα σπαθιά μας συγκρούστηκαν και η σύγκρουση έκανε έναν πολύ δυνατό ήχο. Όλοι οι ψαράνθρωποι που ήταν τριγύρω είχαν απομακρυνθεί και κοιτούσαν την μάχη μου με τον Arlong. Αν μπλεκόντουσαν ανάμεσά μας το μόνο που τους περίμενε ήταν ο θάνατος! Μετά από μερικές ακόμα συγκρούσεις, και αφού είδαμε και οι δύο ότι δεν γίνεται τίποτα έτσι, αποφασίσαμε να σοβαρέψουμε τα πράγματα. Ο Arlong έβγαλε τα δόντια του από το στόμα του και τα κράτησε στο χέρι του. Αυτά ξαναβγήκαν αμέσως! Το ίδιο έκανε για μια 2η φορά και τα κράτησε στο 2ο χέρι του. Πήρε φόρα και μου επιτέθηκε.
-Tooth Gum!
Η επίθεσή του όμως πέρασε από μέσα μου καθώς μετατράπηκα σε σκοτάδι. Νόμιζα ότι είχα το πάνω χέρι αλλά τότε ο Arlong βούτηξε τα δόντια, αυτά που κρατούσε στα χέρια του, στο θαλασσινό νερό που έφτανε μέχρι μπροστά μας. Αυτό ήταν κακό για μένα. Ήμουν αδύναμος στο θαλασσινό νερό και αν με χτυπούσε με τα δόντια όπως ήταν τώρα τότε θα είχα πρόβλημα. Μου όρμισε ξανά. Κατάφερα να αποφύγω το ένα χτύπημα αλλά το δεύτερο με βρήκε στο αριστερό μου χέρι. Άρχισε να με πιέζει αλλά του έδωσα μια μπουνιά στο πρόσωπο και τον πέταξα λίγο πιο πίσω. Έβγαλα τα δόντια από πάνω μου. Έκανε μια μεγάλη πληγή το χτύπημα αυτό και άρχισα να αιμορραγώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlipKnoTaS
Civilian
Civilian
SlipKnoTaS


Posts : 14210
Join date : 19/01/2010
Age : 31
Location : In hell!

[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!   [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:35 pm

Ευτυχώς για μένα ήμουν γιατρός και ήξερα τι έπρεπε να κάνω. Έβγαλα μερικούς επιδέσμους από τον σάκο μου και έδεσα την πληγή μου σφιχτά για να σταματήσει η αιμορραγία. Ύστερα όρμισα στον Arlong και του έδωσα γροθιά στο χέρι που κρατούσε το δεύτερο ζευγάρι δόντια, το οποίο έφυγε από τα χέρια του και έπεσε πολύ μακριά μας.
-Τέρμα οι δαγκωματιές!
-Έτσι νομίζεις! μου είπε και βούτηξε στο νερό.
-Τι πάει να κάνει τώρα?! [mer21] σκέφτηκα και κοιτούσα προσεκτικά στο νερό.
-Shark on Darts!
Βγήκε από το νερό και πετάχτηκε κατά πάνω μου σαν τορπίλη! Ήταν τόσο γρήγορος που ίσα-ίσα πρόλαβα να αποφύγω το κατά μέτωπο χτύπημα. Με βρήκε στο ίδιο χέρι με πριν, χτυπώντας με με την μύτη του, και μου έκανε άλλο ένα τραύμα. Σταμάτησε πάνω στο κτήριο και τότε βρήκα την ευκαιρία να ανταποδώσω!
-Enma Korogi!
Το σκοτεινό μου χτύπημα του έκανε ζημιά αλλά όχι αρκετή για να τον ακινητοποιήσει έτσι ώστε να τον αποτελειώσω.
Έπεσε πάλι στο νερό και ετοιμάστηκε για την νέα του επίθεση.
-Shark on Tooth!
Αυτή την φορά είχε ανοίξει διάπλατα το στόμα του και πετάχτηκε κατά πάνω μου πάλι με την ίδια ταχύτητα. Τώρα όμως ήξερα τι θα έκανε οπότε προετοιμάστηκα. Άρπαξα το katana μου και το έβαλα μπροστά μου αποκρούοντας το χτύπημά του. Η ταχύτητά του όμως ήταν τόσο μεγάλη που φύγαμε μερικά μέτρα πίσω. Ήταν ώρα να του δώσω το τελειωτικό χτύπημα!
-Gurimoa Ro!
Τον κάλυψε σκοτάδι και τον αποτελείωσα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlipKnoTaS
Civilian
Civilian
SlipKnoTaS


Posts : 14210
Join date : 19/01/2010
Age : 31
Location : In hell!

[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!   [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:41 pm

Η νίκη ήταν δική μου! Ο Arlong ήτανε νεκρός! Έδεσα τις πληγές μου και γύρισα προς το μέρος των εναπομεινάντων ψαρανθρώπων που είχαν κοκαλώσει από τον φόβο.
-Εσείς νομίζετε ότι γλιτώσατε?! Δεν θα μείνει κανένας σας ζωντανός! 64647657
Μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα τους είχα σκοτώσει όλους. Δεν μπόρεσαν να προβάλουν κάποια αντίσταση καθώς δεν μπορούσαν να αντιδράσουν καν από την τρομάρα που είχαν πάρει! Έπειτα πήγα στην αποθήκη τους στην πίσω μεριά του κτηρίου και ρούφηξα τα πάντα, μπαρούτι-κανονιόμπαλες-όπλα-κλπ κλπ. Ξαναπήγα στην μπροστά πλευρά και άνοιξα μια μαύρη τρύπα πάνω από το κτήριο. Όλα αυτά που ρούφηξα πριν λίγο άρχισαν να πέφτουν πάνω στο κτήριο και να το καταστρέφουν. Αφού καταστράφηκε ολοσχερώς, πήρα τα πράγματά μου και έφυγα να πάω προς το χωριό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlipKnoTaS
Civilian
Civilian
SlipKnoTaS


Posts : 14210
Join date : 19/01/2010
Age : 31
Location : In hell!

[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!   [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:58 pm

Μου πήρε λίγη ώρα για να φτάσω καθώς περπατούσα για να μην ανοίξουν οι πληγές μου που είχαν μόλις κλείσει. Το πρώτο άτομο που είδα από μακριά όταν έφτανα στο χωριό ήταν η Nojiko. Μόλις την είδα ξέχασα τον πόνο των πληγών μου και άρχισα να επιταχύνω τον βηματισμό μου.
-Nojiko! [mor16] φώναξα από μακριά.
Μόλις με είδε ήρθε προς το μέρος μου και αφού είδε πως ήμουν με ρώτησε:
-Τι έγινε? Γιατί είσαι έτσι?
-Αυτές τις πληγές λες? Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο, επιφανειακές είναι. Μην ανησυχείς.
-Άντε αυτό καλά. Τι έγινε με τα υπόλοιπα?
-Ο Arlong και μαζί του και όλοι οι υπόλοιποι ψαράνθρωποι, είναι νεκροί! Την ίδια μοίρα είχε και ο Nezumi. Τον πέτυχα την ώρα της "πληρωμής" του οπότε τον κανόνισα και αυτόν! [mor27]
-Σε ευχαριστώ! Μας έσωσες όλους! Θα έχεις την αιώνια ευγνωμοσύνη μου! [mor54] μου είπε και μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο. [mor120]
-!!! [mor98]
-Πάω να διαδώσω τα νέα σε όλους! Θα κάνουμε γιορτή! Θα κάτσεις ε?
-Πολύ θα το ήθελα αλλά πρέπει να φύγω. Έχω να πάω κάπου όσο το δυνατόν συντομότερο.
-Αν και θα ήθελα να μείνω να κάνουμε τρελίτσες το βράδυ! [mor21] σκέφτηκα.
-Κρίμα... [mor3]
-Μην σκας. Θα έρθω να σας επισκεφτώ κάποια στιγμή στο μέλλον! Τότε μπορούμε να κάνουμε ότι θέλεις! [mor005] [if you know what i mean! [mor006] ]
-Περίμενε να φωνάξω τους υπόλοιπους να σε χαιρετήσουμε τότε. μου είπε και έφυγε.
Εγώ κάθισα και άλλαξα τους επιδέσμους από τις πληγές μου όσο τους περίμενα. Μετά από λίγη ώρα ήρθανε όλοι τους.
-Το καράβι σου είναι στην προβλήτα. Το έφερε ο Genzo.
Κατεβήκαμε όλοι στην προβλήτα και εκεί με ευχαρίστησαν και με αποχαιρέτησαν όλοι τους.
-Αντίο Nojiko! Θα τα ξαναπούμε! σκέφτηκα καθώς απομακρυνόμουν από το νησί. Ένα νέο ταξίδι προς νέο προορισμό ήταν έτοιμο να αρχίσει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raijin
Civilian
Civilian
Raijin


Posts : 904
Join date : 07/02/2012
Location : Among Gods

[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!   [Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT! - Σελίδα 3 I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 5:50 pm


Όνομα: Raziel
Haki Points: ---
Player of the Month Points: 10
Beli: 110.000
Bounty/Fame Points: +4.000.000
Παρατηρήσεις: Εχασες κατι επειδη ησουν υπερβολικοτατος! Κατα τα αλλα δεν περιμενα κατι λιγοτερο απο σενα. Πολυ καλογραμμενη και ευαναγνωστη ιστορια.

Υ.Γ Βλεπω ειχες κεφια ( για τα μπολικα μαιμουδια λεω )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος]Ψαράνθρωποι. Μια "ανώτερη" δύναμη... NOT!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Η δυναμη του Καρχαρια[Τελος]
» [ΑΡΧΗ] Υπερφυσικοι ψαρανθρωποι! [Part1] [ΤΕΛΟΣ]
» Ψαρανθρωποι Ξανα & Ενας γνωστος απο μακρια [Τελος]
» Ενας νεος φιλος και η δυναμη του καπνου[ΤΕΛΟΣ]
» Μια Νέα Δύναμη[Τέλος-Φρούτο]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: