.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος]

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
zeke7
Pirate
Pirate
zeke7


Posts : 143
Join date : 12/03/2012
Age : 27

[Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος]   [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 22, 2012 5:38 am

Πάνω που πήγαμε να αρχήσουμε την μάχη άρχησα να τρέχω και τότε οι Marines άρχησαν να με κηνηγάνε μόνη τους ο αρχηγός έτρεχε αλλά δεν μπορούσανε να με πίασουν και κανείς δεν με έβλεπε και τότε κρύφτηκα πάνω σε ένα δέντρο και αυτή συνέχησαν να τρέχουν τότε κατέβηκα κάτω και δεν με είδε κανείς και ο μπαμπάς μου είχε μίνει μόνος του με τον άλλον και έτρεξα απο εκεί που ήταν ο πατέρας μου και όταν έφτασα κρυφά χωρίς να με δει ο άλλος και τον έλυσα και αρχήσαμε να τρέχουμε και μας κηνήγαγε ο άλλος και τότε πετάχτηκαν απο την άλλη μπρεβρά οι Marines και μας συνέλαβαν και μας πήγαν πάλι πίσω στα κελία μας και πάλι είμασταν απο εκεί όπου αρχήσαμε και εγώ σκεφτόμουν πως θα αποδράσουμε και κύταζα το ταβάνι και θημήθηκα την τρύπα που είχα κάνει στο τοίχο του κελίου μου και του πατέρα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zeke7
Pirate
Pirate
zeke7


Posts : 143
Join date : 12/03/2012
Age : 27

[Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος]   [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 22, 2012 5:51 am

Τότε εκείνο το βράδυ βγήκα απο την τρύπα και την άφησα ανιχτή και έβγαλα της πέτρες απο του πατέρα μου και γήρυσε και με κοίταξε και τότε τρέξαμε πρως την θάλασσα αλλά άρχησε να βρέχει πολύ και πήγαμε να βρούμε καταφύγιο και πηγέναμε να νικίασουμε ένα όσπου θημήθηκα ότι είχα νικίασει είδη ένα πριν με πίασουν και αυτός που μου το είχε δώσει δεν ήξερε πιος είμαι τότε πήγαμε μέσα απο το παράθηρω και βάλαμε τις μεταμφιέσοις που είχα αφήσει και εκείνο το βραδυ φάγαμε καλά γιατί παραγκύλαμε φαγητά απο το ξενοδοχίο και πριν κημηθούμε αρχήσαμε να λέμε τρομακτικές ιστορίες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zeke7
Pirate
Pirate
zeke7


Posts : 143
Join date : 12/03/2012
Age : 27

[Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος]   [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 22, 2012 9:00 am

Άρχησα να διηγούμε μια τρομακτική ιστορία στον πατέρα μου.
-Μια νύχτα όπως την σημερινή που έβρεχε καρεκλοπόδαρα ήταν ένα μικρό παιδί μόνο του και έπεζε χαροπά στο σπίτι του και ξαφνικά του έφυγε το παιχνίδι στην αυλή του και κάτι γινόταν έτσι όπως προχωρούσε κάτι έγινε με το χόρτο και δεν μπορούσε να κουνηθεί και βούλιαζε σιγά σιγά και λένε ότι κάθε τρία χρόνια οι άνθρωπο βλέπουν το πνεύμα του να κοινήτε και να προσπαθεί να τους βάζει και αυτούς μέσα στα χόρτα αλλά κανείς δεν ξέρει το διαμέρισμα που θα γίνει αυτό και αυτό μερική λένε ότι είναι θρήλος άλλοι κατάρα αλλά δεν μπορούμε εμείς οι δύο να το ξέρουμε αυτό.
-Αυτή ήταν μια πολλή καλή ιστορία γιε μου καλά που δεν ήμαστε εμείς στο διαμέρισμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zeke7
Pirate
Pirate
zeke7


Posts : 143
Join date : 12/03/2012
Age : 27

[Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος]   [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 22, 2012 9:11 am

Tότε ξαφνίκα πετάχτηκε ένα παιδί που είχε γύρω του κάτι μπλέ και ήταν πίσω απο τον πατέρα μου και του είπα του πατέρα μου.
-Πατέρα.
-Τι;
-Δεν θέλω να σε τρομάξο αλλά ένα παιδί είναι απο πίσω σου που φοράει κάτι μπλε γύρω του.
-Σίγουρα.
-Ναι.
Τότε ο πατέρας μου με σήκωσε και άρχησε να τρέχει να προλάβουμε να φύγουμε απο εκεί και ο ποιο σύντομος δρόμος ήταν το παράθηρω και έτσι πήδηξε απο εκεί και πήγαμε να σκωτοθούμε και αρχήσαμε να τρέχουμε και πήγαμε στο καταραμένο δάσος αλλά μόλις το καταλάβαμε βγήκαμε πάλι έξω και πήγαμε γύρω απο ο δάσος και καθήσαμε στην παραλεία και κημοιθήκαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zeke7
Pirate
Pirate
zeke7


Posts : 143
Join date : 12/03/2012
Age : 27

[Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος]   [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 22, 2012 11:16 am

Μετά το άλλο πρωί ξυπνήσαμε και ήδαμε πρωί πρωί τους Marines και κρυφτήκαμε στα δέντρα και όταν ήταν γυρισμένει πηδήξαμε στην άμο και τρέξαμε πρως το μέρος τους χωρίς να μας καταλάβουν και τους χώσαμε μπουνία και τους δέσαμε και τους κρύψαμε και είδαμε ένα πλοίο Marines να έρχετε και κρυφτήκαμε πάλι στα δέντρα και περιμέναμε να δούμε πόσοι είναι και έβγεναν για πολύ ώρα και ανησυχούσαμε και για αυτό δεν θα καθόμασταν για πολύ στο νησί και πάνω που πήγανε στην πόλη μαζέψαμε τρόφιμα και βγάλαμε τις μεταμφιέσεις αν και δεν πλήρωσα για το σπίτι που νήκιασα και σκεφτόμασταν πως θα φύγουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
zeke7
Pirate
Pirate
zeke7


Posts : 143
Join date : 12/03/2012
Age : 27

[Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος]   [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 22, 2012 11:24 am

Μετά από πολύ ώρα βρήκα την ιδέα που μου ήρθε και την είπα στον πατέρα μου και συμφώνησε και βάλαμε το σχέδιω σε έναρξη και αρχήσαμε να τρέχουμε εγώ πήρα την σχεδία μου και ο πατέρας μου το πλοίο των Marines και βάλαμε μπρως το πλοίο και την σχεδία και λέγαμε ανέγδοτα και δεν ξέραμε καν που πηγέναμε και εγώ δεν ήθελα να κοιτάξω τον χάρτι και ήμασταν στην μέση της θάλασσας και μου ήρθε ένα χαρτί στα μούτρα και δεν ήξερα τι ήταν αλλά οταν έβγαλα απο το πρόσοπώ μου και είδα ότι καταζητούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Genryusai
Civilian
Civilian
Genryusai


Posts : 11087
Join date : 01/10/2011
Age : 36
Location : Forum όλη μέρα

[Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος]   [Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος] - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ Μαρ 28, 2012 6:35 pm


Όνομα: Goten
Haki Points: -
Player of the Month Points: 5
Beli: 30.000
Bounty/Fame Points: 1.000.000
Παρατηρήσεις: Πολύ απλή, γρήγορη ιστορία. Σε μερικές φάσεις ζοριζόμουν να καταλάβω τι λες. Προσπάθησε να βάλεις λίγο τέχνη στην ιστορία σου. Μην είναι τόσο..."ευθύβολες"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Αρχή]Cursed arc part 2[Τέλος]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Αρχή]Cursed arc part 1[Τέλος]
» [Τελος]The Cursed Sword Part 1
» [Τελος]The Cursed Sword Part 3:Back to Asuka,The Final Battle
» [Τέλος]Where did he go? Pirate hunt in Cursed island! (Hunt for the sword part 1)
» [ΑΡΧΗ]Hunting Island - PART 2 [ΤΕΛΟΣ]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: