.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β)

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

[ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β)   [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 31, 2012 2:08 pm

η μάχη μας πήγαινε καλά. κάπου στους είκοσι με τριάντα μαρίς είχαν ήδη βγει οφφ...αν ακι είχαμε περίπου τους διπλάσιους απέναντί μας θα μπορούσαμε να τα βγάλουμε πέρα εύκολα. τότε ξαφνικά ακούστηκαν φωνές που έρχονταν απο πίσω μας... όλα έγιναν πολύ γρήγορα, δεν κατάλαβα το πού πώς πότε γιατί.
το πρώτο πράγμα που άκουσα ήταν μια τσιρίδα . η φωνή της μάγια. γύρισα πίσω και αμέσως την είδα. ένας μαρίν την είχε πιάσει απο τον λαιμό και την σημάδευε με ένα όπλο στο κεφάλι. καμια 15αριά μαρίς ακόμη την σημάδευαν. πάγωσα. ένιωσα το αίμα μου να θερμαίνεται , τις φλέβες μου να διαστέλλονται. με έλουσε κρύος ιδρώτας. μία ορμητική μανία απλώθηκε σε όλο μου το κορμί αναμειγμένη με φόβο απελπισία. θα την σκότωναν. θα σκότωναν το τελευταίο άτομο που μου είχε απομείνει.
<οχι!!!!! αφήστε την ήσυχη!!!!!!θα σας σκοτώσω όλους!!!> ούρλιαξα πάνω στην κρίση απελπισίας μου.... ο μαρίν που την κρατούσε χαμογέλασε για την επιτυχία του.
<θα την αφήσουμε να ζήσει μόνο αν παραδωθείς εδώ και τώρα!!!!> είπε ο μαρίν. μου πήρε λίγα λεπτά να σκεφτώ. αν έκανα την παραμικρή κίνηση θα την σκότωναν. ο μόνος τρόπος για α την σώσω ήταν να παραδώσω τον εαυτό μου. η αδρεναλίνη ανέβηκε στα ύψη. πέταξα κάτω τα όπλα μου και γονάτισα με ψηλά τα χέρια. δάκρυα έτρεχαν απο τα μάτια μου. θα έκανα τα πάντα για να την σώσω. ο μαρίν δίπλα σε αυτόν που σημάδευε την μάγια με σημάδεψε με το όπλο του .....τότε ένας δυνατός κρότος ακούστηκε και ένιωσα ένα κάψιμο στο στομάχι....ένας τρομερός πόνος με διαπέρασε. τα μάτια μου άρχισαν να θολώνουν όχι όμως απο τα δάκρυα.....είδα την μάγια να χτυπιέται σαν τρελή ουρλιάζοντας το όνομά μου...περίμενα να γίνει η υπόσχεση που έδωσε ο μαριν πραγματικότητα , όμως εκείνος γέλασε σατανικά δυνατά...τόσο δυνατά που διαπέρασε τα αυτιά μου...δεν μπορούσα να κουνηθώ... έδεσε τα χέρια της μάγιας και την έβαλε ακριβώς δίπλα μου. εκείνη έκλαιγε...εγώ βρισκόμουν ξαπλωμένη στο έδαφος. τότε την σημάδεψε ξανάη καρδιά μου χτύπησε δυνατά και τα συναισθήματα που ένιωθα πριν έγιναν ολοένα πιο δυνατά....θα σκότωνε την μάγια και εγώ δεν είχα την δύναμη να κουνηθώ. τότε το μυαλό μου μίλησε. με ρώτησε τι κάνεις? δεν μπορείς να την αφήσεις να πεθάνει! σήκω και πήγαινε να την σώσεις!!!! και η καρδιά μου έκανε σαν τρελή . ήθελα τοσο πολύ να σηκωθώ τότε ήταν σαν πολλά αόρατα χέρια να με σήκωσαν σαν να ένιωσαν τη δύναμη της θέλησης που με είχε κατακλείσει και να ήρθαν τα φαντάσματα του παρελθόντος, οι νεκροί φίλοι και οικογένειά μου να με βοηθήσουν. πετάχτηκα και μπήκα μπροστά στην μάγια όταν ο δεύτερος κρότος ακούστηκε... άλλο ένα κάψιμο διαπέρασε τον ώμο μου και έπεσα κάτω σφαδάζοντας απο τον πόνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Galadan
Civilian
Civilian
Galadan


Posts : 2412
Join date : 10/08/2011
Age : 36
Location : Χαϊδάρι

[ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β)   [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 03, 2012 1:16 am

Τελικά, λογίκευσα αυτήν την τρελή και επικίνδυνη γυναίκα...
Προχωρούσαμε και πολεμούσε μπροστά τους Marines με σχετική άνεση...Πολυάριθμους Marines...Η Μάγια με τα όπλα της πυροβολούσε όσους προλάβαινε...Εγώ πίσω της, άχρηστος προς το παρόν, προχωρούσα άνετος και ωραίος...
Άνετος και ωραίος:
Μετά από λίγη ώρα, όντας πλέον κουρασμένη η Sakura και συνεχώς αυξανόμενοι οι Marines, μπήκα στην μάχη, κοντά στην ξανθιά δολοφόνο...
Δεν μπορώ να πω ότι μπόρεσα να κάνω πολλά παρά μόνο να απασχολώ με δυσκολία κάποιους από τους μπλέ ανθρωπάκους, ώστε η Sakura να τους σφάζει ευκολότερα...
Μέχρι που είδαμε πίσω μας να έχουν πιάσει την Μάγια...
Ηλίθια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Galadan
Civilian
Civilian
Galadan


Posts : 2412
Join date : 10/08/2011
Age : 36
Location : Χαϊδάρι

[ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β)   [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 03, 2012 1:44 am

Εμένα πλέον με στόχευαν 3 Marines εξ επαφής...Με τα χέρια ψηλά, κοίταζα την όλη φάση...
Η Sakura πιεζόταν...Η φίλη της κινδύνευε...
Πόσους ανθρώπους να έχει χάσει αυτή η γυναίκα...Κοίτα να δεις...Θα με αναγκάσουν να χρησιμοποιήσω τόσο νωρίς "αυτό"....Τόσο νωρίς...
Κοίταζα το τι θα γίνει, το τι αποφάσεις θα πάρουν οι εμπλεκόμενοι...Κοίταζα με εμφανώς μεγάλο ενδιαφέρον...Μόνο ποπ-κορν δεν είχα βγάλει...Οι Marines γύρω μου, που με στόχευαν, άρχισαν να στρέφουν την προσοχή τους και αυτοί εκεί, βλέποντας με τόσο απορροφημένο από το ενδιαφέρον της σκηνής...
-Tripple-Hook...
Μην έχοντας την προσοχή τους επάνω μου, έβαλα το χέρι μου στην τσάντα μου και έβγαλα "αυτό"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Galadan
Civilian
Civilian
Galadan


Posts : 2412
Join date : 10/08/2011
Age : 36
Location : Χαϊδάρι

[ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β)   [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 03, 2012 1:50 am

Έβγαλα την περόνη και το άφησα να πέσει...Η Sakura έφαγε γονατισμένη την πρώτη σφαίρα...
Το άοσμο και άχρωμο αέριο γέμιζε τον χώρο...
Οι Marines έβαλαν δίπλα της την Μάγια, γονατισμένη και αυτή...Εμένα εντελώς ξεχασμένο...Και λογικό, αφού δεν αποδείχτηκα μεγάλος κίνδυνος για αυτούς...
Πρέπει να μάθω καλύτερα το σπαθί...Και καμιά κάμψη δεν θα μου έκανε κακό!
Χαιρέκακα, πυροβόλησαν ξανά...
Τι γίνεται, θα έπρεπε να επιδρά κιόλας...
Όλοι άρχισαν να πέφτουν μετά το "μπαμ". Μόνο η Sakura προς έκπληξη μου κατάφερε να πηδήξει μπροστά στην Μάγια και να φάει την σφαίρα, παρά την παράλυση που έπρεπε να της έχει προκληθεί από το καπνογόνο που άφησα...
Τι αντοχές...Τι θυσία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Galadan
Civilian
Civilian
Galadan


Posts : 2412
Join date : 10/08/2011
Age : 36
Location : Χαϊδάρι

[ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β)   [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 03, 2012 1:59 am

Πλέον όλοι ήταν πεσμένοι στο έδαφος...Μόνο εγώ στεκόμουν όρθιος μέσα στον χαμό...
-Κοίτα τι με αναγκάσατε να κάνω...Να την χρησιμοποιήσω τόσο νωρίς...
Έλεγα σηκώνοντας τες και βάζοντας την Sakura στον ώμο μου και την Μάγια κάτω από την μασχάλη μου...
Φυσικά δεν παρέλειψα να χουφτώνω κάθε σημείο που μπορούσα...
-Το ξέρω ότι με ακούτε...Το ξέρω ότι νιώθετε τα πάντα...
Είπα συνεχίζοντας να χουφτώνω...
Προχώρησα προς τους 2 Marines που πυροβόλησαν την Sakura. Τους έριξα από μια κλωτσιά στην μούρη του καθενός, έχοντας την Sakura να τους βλέπει...
-Ελπίζω να το ευχαριστήθηκες...Χρησιμοποίησα την Καλλιόπη, για την μόνη για την οποία έχω βρει αντίδοτο το οποίο έχει μόνιμη δράση...Συγνώμη Καλλιόπη...Ελπίζω να καταφέρω να σε ξαναφτιάξω...
Άρχισα να τρέχω προς την έξοδο...

20 λεπτά μετά...

-ΦΩΤΗΗΗΗ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

[ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β)   [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 03, 2012 5:21 am

o σύντροφός μου με είχε αγκαλιά... με είχε βοηθήσει....έριξε κάτι στους μαρινς. πάλι καλά, έκανε και μια δουλειά σωστά.....
πετάχτηκα και ένας τρομερός πόνος ξέσκισε το κορμί μου. βρισκόμουν σε ένα μεγάλο κρεβάτι, δίπλα στην μάγια που κοιμόταν ακόμη..ακούμπησα την κοιλιά και τον ώμο μου. σιγά σιγά το μυαλό μου είχε αρχίσει να ξεδιαλύνει. είχα φάει στην βάση δύο σφαίρες...και απ όσο θυμάμαι ο ανώνυμος σύντροφός μου μας έσωσε εμένα και την μάγια... κοίταξα δεξιά και αριστερά. το δωμάτιο μου ήταν γνώριμο....ήταν αυτο που με είχε φέρει την προηγούμενη νύχτα ο γλυκούλης!!!!
<μα που είναι?!> είπα σιγανά. ακόμη περιεργάστηκα το σώμα μου. στα σημεία που οι σφαίρες με είχαν διαπεράσει είχα ράμματα και γάζες...η μάγια ευτυχώς ήταν σώα και αβλαβής.
κοίταξα έξω απο το παράθυρο. ήταν νύχτα...για πόσες ώρες κοιμόμουνα άραγε?
πάτησα το κουμπάκι που ήταν στον τοίχο με το οποίο καλούσα τον φώτη. πράγματι λίγα λεπτά μετά ήρθε
<ξύπνησες βλέπω.,.... κοιμάστε εδώ και δέκα ώρες...εκείνος ο τύπος με τα τατουάζ κάτω απ τα μάτια σας έφερε εδώ...> είπε ο φώτης...εγώ δεν μίλησα.
<α!! πάρε αυτό το κολιέ...μου το άφησε ο τύπος για εσένα. μου είπε κάτι για καρχαρίες και φυλαχτά αλλά δεν κατάλαβα...> συνέχισε ο φώτης. εγώ άρπαξα το κολιέ και το περιεργάστηκα...ήταν απο δερμάτινο λουράκι και είχε περασμένες δύο σφαίρες. νομίζω πως αυτές είναι οι σφαίρες που έφαγα.... σκέφτηκα.
<δεν πειράζει κατάλαβα εγώ τι εννοούσε...> είπα στον φ΄ώτη και του χαμογέλασα.
είχα καταλάβει τι εννοούσε .,..όπως ακριβώς με τους καρχαρίες λένε πως αν σε δαγκώσει και μετά κάνεις το δόντι του κολιέ δεν θα κινδυνεύεις να σε ξαναδαγκώσει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

[ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β)   [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ Αυγ 03, 2012 5:32 am

ανασηκώθηκα και σκούντηξα την μάγια.
<μάγια ξύπνα! πρέπει να φύγουμε....σίγουρα μας ψάχνουν!> είπα εγώ στην μάγια και εκείνη ανασηκώθηκε. εγώ σηκώθηκα και πήγα να φορέσω την καμπαρτίνα και τα όπλα μου. οι πληγές μου πονούσαν αλλα χάρις στον σύντροφό μου θα γινόμουν καλά. έτσι ντυθήκαμε γρήγορα και με όσο πιο γοργό βήμα γινόταν - αφου με το ζόρι περπατούσα- κινηθήκαμε προς το πλοίο. τελικά καταφέραμε να φτάσουμε και να επιβιβαστούμε χωρίς να μας πάρουν πρέφα...
ανοίξαμε τα πανιά και ξεκινήσαμε. σκφτόμουν πως πηγαίναμε για να διασκεδάσουμε αλλά πάλι καταντίσαμε να μπλέξουμε...άναψα ένα τσιγάρο. η μάγια ήρθε και κάθισε δίπλα μου ακουμπώντας με απαλά στην πλάτη και κοιτάζοντας με με ενα πλατύ χαμόγελο. δεν χρειαζόταν να μιλήσουμε....καταλάβαινα οτι έλεγε πως ήμουν τυχερή...

είναι καλό να βρισκόμαστε πάντα δίπλα στα άτομα που μας χρειάζονται...όμως ότι δίνουμε παίρνουμε. και δεν χρειάζεται πάντα να προσπαθούμε να τα κάνουμε όλα μόνοι μας, αφού έχουμε άτομα που είναι πρόθυμα να μας βοηθήσουν...

ΤΕΛΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




[ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β)   [ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Αυγ 05, 2012 10:29 am

Όνομα: Sakura
Haki Points: -
Player of the Month Points: 9
Beli:30 .000
Bounty/Fame Points: 3.000.000
Παρατηρήσεις: Καμια απολυτως... την απολαυσα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[ΤΕΛΟΣ] ο πληρωμένος δολοφόνος:Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη (μερος β)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος] Απέλπιδα βοήθεια σε ανέλπιστη φίλη
» ο πληρωμένος δολοφόνος.(τελος α' μερους)
» Ο δολοφονος δολοφονηθηκε[Τελος]
» Ένας δολοφόνος με τίτλο [Τέλος]
» Υπνωτισου... Μερος Ι[Τελος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: