.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος] Dethrone the Imposter!!!

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

[Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Dethrone the Imposter!!!   [Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 8:45 am

Μέχρι να συνειδητοποιήσω τι και πως είχε φύγει μακριά μου. Άρχισα να ψάχνω σαν τρελός τον πειρατή!! Είχα άγριες διαθέσεις για την πάρτυ του!! Όμως δεν τον έβλεπα πουθενά. Δεν γίνεται να εξαφανίστηκε απλά. Μερικά λεπτά μετά το baby den den mushi που είχα μαζί μου χτύπησε. Ένας μαριν από αυτούς που άφησα πίσω μου είπε πως ο πειρατής πήγε στο λιμάνι που είχε την φρεγάδα του με σκοπό να φύγει. Δεν είχα την πρόθεση όμως να τον αφήσω να δραπετεύσει!!! Το πως βρέθηκε εκεί τόσο γρήγορα, ήταν ακόμα μυστήριο. Οι άντρες που είχα αφήσει πίσω, είχαν βρει την κρυψώνα της φρεγάδας του Wapol και τον περίμεναν εκεί. Δεν ήξερα πόσο θα τον καθυστερούσαν όμως. Τότε ήταν που ο Dave είδε έναν λαγό να βγαίνει από μία σπηλιά που ήταν κοντά. Πήγαμε προς τα εκεί και είδαμε ότι ήταν ένα δίκτυο σπηλιών που οδηγούσαν σε διαφορετικές σήραγγες το καθένα. Ο Dave εντόπισε τα ίχνη του Wapol εκεί. Έτσι κατάφερε να φτάσει τόσο γρήγορα πίσω στο λιμάνι. Μπήκαμε στην σπηλιά κι έτσι φτάσαμε αστραπιαία στο λιμάνι. Άρχισα να κοιτάω δεξιά κ αριστερά μέχρι να τον εντοπίσω. Μετά από λίγο ψάξιμο τον βλέπω μπροστά μου.
Και αμέσως βγάζω έξω τα σπαθιά μου και τρέχω κατά πάνω του!!
-Ετοιμάσου να σε πετσοκόψω καταραμένε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

[Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Dethrone the Imposter!!!   [Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 9:12 am

Ίσα που πρόλαβε να πηδήξει στον αέρα και να γλιτώσει την επίθεση ήταν τόσο γρήγορη που δεν πρόσεξε ποιος ήταν αυτός που του επιτίθεται. Τελικά όταν σήκωσε το κεφάλι του με είδε και ιδρώτας έσταξε απ'το μέτωπο του.
-Στο παρατρίχα την γλίτωσες την προηγούμενη φορα τώρα όμως όχι!
Ryusei Kazan

Μερικές ρουκέτες λάβας, έφυγαν απ'τα χέρια μου και καρφώθηκαν στην φρεγάτα του η οποία αμέσως παραδόθηκε στις φλόγες. Δεν είχε άλλο τρόπο διαφυγής και έτσι ήταν αναγκασμένος να με πολεμήσει.
-Ελπίζω να γλιτώσω και αυτήν την φορά! Kaba!!!
Η φωνή του μου έδινε στα νεύρα. Ήθελα απλά να τον σκοτώσω και να δώσω ένα τέλος στην απειλή που πρέσβευε για το νησί. Δεν θα επέτρεπα ποτέ μου σ'έναν τέτοιον τύπο να κυβερνήσει ξανά. Η θέση του ήταν στο χώμα. Κι εκεί ήμουν διατεθειμένος να τον στείλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

[Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Dethrone the Imposter!!!   [Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 9:19 am

Ο πειρατής μετέτρεψε τα χέρια του σε κανόνια κι άρχισε να μου ρίχνει. Με τα σπαθιά μου έκοβα κάθε μπάλα που με πλησίαζε.
-Η εμπειρία μου είναι αρκετή για να δώσω ένα τέλος στην αθλιότητά σου!! Αποβράσματα σαν κι εσένα δεν αξίζει να κυκλοφορούν ελεύθερα στις θάλασσες. Το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι να τις λερώσετε κι αυτό μ'αηδιάζει!!
-Kaba, δείξε τιμή και σεβασμό στον βασιλιά του νησιού!
Ο Wapol χασκογελούσε στα λόγια μου. Το θράσος του πειρατή με γέμιζε με μεγαλύτερο θυμό. Έτσι με μια γρήγορη κίνηση τύλιξα τα σπαθιά μου στις φλόγες κι άρχισα να του επιτήθομαι με περισσότερη ορμή!!
-Δείχνω σεβασμό σε ανθρώπους με τιμή. Εσύ δεν έχεις τιμή γιατί πολύ απλά δεν είσαι άνθρωπος!! Είσαι ένα απόβρασμα των θαλασσών. Ένα σκουπίδι κ έτσι ακριβώς θα σου συμπεριφερθώ. Σαν ένα σκουπίδι!!!! Αν νομίζεις ότι μπορείς να με προσβάλεις με τις ανοησίες σου κάνεις λάθος. Η μόνη προσβολή που υπάρχει είναι η ύπαρξη. Αλλά σκοπεύω να βάλω ένα τέλος σ'αυτό κι έτσι να λύσω το πρόβλημα μια για πάντα!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

[Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Dethrone the Imposter!!!   [Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 9:28 am

Ο πειρατής κουνιόταν δεξιά κι αριστερά από φόβο μήπως ρίξω καμιά ρουκέτα πάνω του όπως έκανα με το πλοίο του. Οι κινήσεις του ήταν σχεδόν πανομοιότυπες. Αφού είχα υπολογίσει τις επόμενες κινήσεις του έφτιαξα μερικές μπάλες λάβας και τις σκόρπισα τριγύρω του. Αν ακουμπούσε κάποια τότε θα τυλιγόταν στις φλόγες! Ο Wapol πρόσεξε ένα κενό κάτω του έτσι έτρεξε σε εκείνο το σημείο αλλα μόλις πέρασε τις μπάλες λάβας αυτές άρχισαν να τον ακολουθάνε. Μάταια προσπάθησε να γλιτώσει απ' αυτές. Ήταν κομμάτια του εαυτού μου κι έτσι μπορούσα να τα ελέγχω όπως ήθελα. Μόλις κάποιες τον πέτυχαν, έπεσε πάνω σε ένα κτίριο το οποίο άρχισε να φλέγεται.
-Το να πιάνω καθάρματα σαν και του λόγου σου είναι κάτι που θα βοηθήσει τον κόσμο να ζήσει ειρηνικά κι αυτό είναι κάτι που θα κάνω ΤΑ ΠΑΝΤΑ για να το πετύχω.
Είπα κ άρχισα να πλησιάζω το φλεγόμενο κτήριο με σκοπό να μαζέψω το κουφάρι του πειρατή.
Όταν πλησίασα αρκετά είδα ένα μικρό ιγκλού ανάμεσα στις φλόγες. Έπειτα ο πειρατής πετάχτηκε μέσα απ'αυτό στον αέρα!!
-Ουφφφφφ, παραλίγο να γίνω ψητός!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Destro
Civilian
Civilian
Destro


Posts : 6002
Join date : 10/05/2010
Age : 36
Location : Salonica

[Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Dethrone the Imposter!!!   [Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 9:43 am

Ο πειρατής είχε φάει χιόνι κι έτσι έκανε αυτήν την κατασκευή για να γλιτώσει απ'τις φλόγες.
-Αρκετά παίξαμε. Ώρα να σοβαρευτούμε. Soru!!
Μ'ένα γρήγορο Soru πέρασε πίσω, αλλά παράλληλα τον έκοψα με τα σπαθιά μου. Ο Wapol σωριάστηκε κάτω. Οι άντρες μου του πέρασαν χειροπέδες και ειδοποίησαν ένα πλοίο για να τον παραλάβει.

Είχα παραδώσει τον πειρατή στους αρμόδιους. Έτσι δεν είχα καμία δουλειά πλέον κι έκανα μια μικρή βόλτα στην πόλη. Σκεφτόμουν μήπως ο πειρατής έβρισκε κάποια ευκαιρία να το σκάσει αλλά αυτό δεν ήταν πλέον δικό μου πρόβλημα. Αν δραπέτευε θα τον ξανάβρισκα. Αυτό ήταν το μόνο σίγουρο. Εκεί που προχωρούσα στο δρόμο κι σκεφτόμουν όλα αυτά το μάτι μου έπεσε σ'ένα μικρό μαγαζάκι που έμοιαζε με μαγειρείο. Εκεί είδα μια νεαρή κοπέλα να ψήνει κρέατα. Αυτό μου άνοιξε την όρεξη κι αποφάσισα να επισκεφτώ το μαγαζάκι αυτό. Μαζί μου ήρθε και ο Dalton , ο οποίος επέμενε να με κεράσει για να με ευχαριστήσει για την προσφορά μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




[Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Dethrone the Imposter!!!   [Τέλος] Dethrone the Imposter!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 4:53 am


Όνομα:Rob Greywind
Haki Points:-
Player of the Month Points:9
Beli:57 .000
Bounty/Fame Points:3.000.000
Παρατηρήσεις:Με εκπλήσεις θετικά! Παρά το θέμα Logia, επιτέλους μετά απο πολύ καιρό είδα μια ιστορία που με τράβαγε να την διαβάσω! Απο το μόνο που σου έκοψα, είναι το ότι θα ήθελα λίγο πιο πολύ ανάπτυξη στην μάχη με τον Mushurou... Αλλά οκ, γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος] Dethrone the Imposter!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]
» Η μαχη στην θαλασσα και ενα το απροβλετο τελος[ΤΕΛΟΣ]
» [ΤΕΛΟΣ]Heavshin Pirate and the ghost island [ΤΕΛΟΣ]
» Το Ταξίδι Της Εκδίκησης Φτάνει Στο Τέλος[Τέλος]
» [Τέλος] Είναι αλήθεια το τέλος;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΙΣΤΟΡΙΩΝ-
Μετάβαση σε: