.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Spam House

Πήγαινε κάτω 
+39
Elé Blackheart
WhiteTrash
Drakon
Galadan
Monkey D. Luffy
Phoenix Marco
octavus
BadBoy
KanG-SunG
Roni
pashalis hunder
el Latino
Rikuo
DIRK
SoulGiver
Zakeriel
^alex101
MyDarkSide
teomessi10
vasilhs6
jester
Hood
dermitzos
Joanna
Makoto
Nozomu
Heiwajima
Takamura
F_A_I
Kenshiki
Mayakovsky
Mandos
tsitakos
metalgunner
[Aeolus]
FonikoKriari
Chan
Argon
Jolly
43 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
octavus
Administrator
Administrator
octavus


Posts : 1155
Join date : 16/03/2011
Location : Moe's Bar

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 7:42 am

καλα κανεις. απλως αυτη τη στιγμη μιλας για αλλαγη ολοκληρου του συστηματος και οχι για 2-3 αλλαγες. για αυτο λεω πρωτα να περιμενουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roni
Civilian
Civilian
Roni


Posts : 5674
Join date : 16/09/2011
Age : 33
Location : Shin Sekai

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 8:23 am

Σε αυτό το παιδί έχω πει πόσες φορές πως κάποια πράγματα δεν πρέπει να αλλάξουν γιατί μπλέκεται πολύ το πράγμα... Δεν το καταλαβαίνει...

υ.γ. Καλησπέρα σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 8:44 am

Roni έγραψε:
Σε αυτό το παιδί έχω πει πόσες φορές πως κάποια πράγματα δεν πρέπει να αλλάξουν γιατί μπλέκεται πολύ το πράγμα... Δεν το καταλαβαίνει...

υ.γ. Καλησπέρα σας!


Είμαι κινητοποιημένος αγανακτισμένος παίχτης tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roni
Civilian
Civilian
Roni


Posts : 5674
Join date : 16/09/2011
Age : 33
Location : Shin Sekai

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 9:34 am

DrakonKithea έγραψε:
Roni έγραψε:
Σε αυτό το παιδί έχω πει πόσες φορές πως κάποια πράγματα δεν πρέπει να αλλάξουν γιατί μπλέκεται πολύ το πράγμα... Δεν το καταλαβαίνει...

υ.γ. Καλησπέρα σας!


Είμαι κινητοποιημένος αγανακτισμένος παίχτης tongue

αυτή την συζήτηση ας μην την πιάσουμε...
Πραγματικά, το είπα και στον Γιάννη (Galadan) το λέω και σε σένα... Δεν γίνεται αυτό που ζητάει, το φόρουμ για να λειτούργει δεν θέλει παίχτες που θα το παίζουν αντμιν, αλλά κανονικούς αντμιν. Οπότε οι ιδέες περί αυτόδιαιχειριζόμενου φόρουμ και παιχνιδιού δεν θα επιβιώσουν... Στο λέω γιατί είμαι πολύ πιο πολύ καιρό ενεργό μέλος στο φόρουμ και έχω δει κάποια πράγματα, αν αυτό δεν σε πείθει, να συμπληρώσω πως όπως και ο Galadan, έτσι και εγώ υπήρξα αντμιν... Άρα λέω αυτό, αν δεν υπάρχουν αντμιν (που να πέρνουν τον ρόλο τους στα σοβαρά και να τρέχουν σωστά και με φουλ τήρηση των κανόνων και παροχή βοήθειας προς τους παίκτες, το φόρουμ δεν θα λειτουργήσει για πάνω από έναν μήνα... Θα είναι πιο νεκρό από ότι είναι τώρα....
Για να κλείσω αυτό το μικρό "λογίδριο" θα ήθελα να πω πως οι αντμιν καθώς και η ομάδα των αναγνωστών (αν δεν κάνουν αυτή την δουλεία οι αντμιν) θα πρέπει να αναλάβουν ευθύνες, ένας αναγνώστης δεν πρέπει να συγκρίνει τους άλλους παίχτες με ένα φανταστικό είδωλο που έχει στο μυαλό του, αλλά να κάθετε και να διαβάζει την κάθε ιστορία με βάση τον τύπο του χαρακτήρα κάθε παίκτη...
Ένα παράδειγμα αποτελώ και εγώ, μιας που από την μέρα που οι ιστορίες μου διαβάζονταν από την νέα ομάδα αναγνωστών, οι βαθμολογίες μου έπεσαν τραγικά πολύ... Έχω να πω το εξής λοιπόν, ο κάθε ένας γράφει ιστορίες με βάση ένα πρότυπο χαρακτήρα που έχει στο μυαλό του, όπως π.χ. εγώ έγραφα για βίαιες σφαγές και άπειρες μάχες... Δεν πρέπει να χάνω από εκεί, ο χαρακτήρας μου είναι ένας απλός φονιάς (του άρεσει να σκοτώνει, όχι να το παίζει μάγειρας!) αυτά, γενικά δεν με πειράζουν οι αλλαγές, ούτως ή άλλος σκεφτόμουν να διαγράψω και να σκεφτώ σε πιο από τα δύο φόρουμ θα μπω ως παίκτης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 9:43 am

Roni έγραψε:
DrakonKithea έγραψε:



Είμαι κινητοποιημένος αγανακτισμένος παίχτης tongue

αυτή την συζήτηση ας μην την πιάσουμε...
Πραγματικά, το είπα και στον Γιάννη (Galadan) το λέω και σε σένα... Δεν γίνεται αυτό που ζητάει, το φόρουμ για να λειτούργει δεν θέλει παίχτες που θα το παίζουν αντμιν, αλλά κανονικούς αντμιν. Οπότε οι ιδέες περί αυτόδιαιχειριζόμενου φόρουμ και παιχνιδιού δεν θα επιβιώσουν... Στο λέω γιατί είμαι πολύ πιο πολύ καιρό ενεργό μέλος στο φόρουμ και έχω δει κάποια πράγματα, αν αυτό δεν σε πείθει, να συμπληρώσω πως όπως και ο Galadan, έτσι και εγώ υπήρξα αντμιν... Άρα λέω αυτό, αν δεν υπάρχουν αντμιν (που να πέρνουν τον ρόλο τους στα σοβαρά και να τρέχουν σωστά και με φουλ τήρηση των κανόνων και παροχή βοήθειας προς τους παίκτες, το φόρουμ δεν θα λειτουργήσει για πάνω από έναν μήνα... Θα είναι πιο νεκρό από ότι είναι τώρα....
Για να κλείσω αυτό το μικρό "λογίδριο" θα ήθελα να πω πως οι αντμιν καθώς και η ομάδα των αναγνωστών (αν δεν κάνουν αυτή την δουλεία οι αντμιν) θα πρέπει να αναλάβουν ευθύνες, ένας αναγνώστης δεν πρέπει να συγκρίνει τους άλλους παίχτες με ένα φανταστικό είδωλο που έχει στο μυαλό του, αλλά να κάθετε και να διαβάζει την κάθε ιστορία με βάση τον τύπο του χαρακτήρα κάθε παίκτη...
Ένα παράδειγμα αποτελώ και εγώ, μιας που από την μέρα που οι ιστορίες μου διαβάζονταν από την νέα ομάδα αναγνωστών, οι βαθμολογίες μου έπεσαν τραγικά πολύ... Έχω να πω το εξής λοιπόν, ο κάθε ένας γράφει ιστορίες με βάση ένα πρότυπο χαρακτήρα που έχει στο μυαλό του, όπως π.χ. εγώ έγραφα για βίαιες σφαγές και άπειρες μάχες... Δεν πρέπει να χάνω από εκεί, ο χαρακτήρας μου είναι ένας απλός φονιάς (του άρεσει να σκοτώνει, όχι να το παίζει μάγειρας!) αυτά, γενικά δεν με πειράζουν οι αλλαγές, ούτως ή άλλος σκεφτόμουν να διαγράψω και να σκεφτώ σε πιο από τα δύο φόρουμ θα μπω ως παίκτης...




Το αυτοδιαχειριζόμενο φόρουμ, έχει προοπτικές αν το βάλεις κάτω στο χαρτί...
Τώρα για την ομάδα ανάγνωσης ιστορίας δεν ξέρω πως πήγες εκεί [mer21] tongue
Εγώ ένα έχω να πω... γουστάρω να γράφω και μόνο αυτό με νοιάζει.
Εγώ το έχω πει στον συνονόματο Galadan και μου είπε και ο ίδιος να συνεχίσω να σκέφτομαι έτσι ..
το θέμα είναι ... που να γράψω αν δεν υπάρχει παιχνίδι που ευνοεί την γραφή ;
Αυτή την στιγμή το φόρουμ είναι κλειστό ...
Το φόρουμ του Σλίπ το ίδιο.
Άκουσα την ιδέα του Galadan και του είπα από μόνος μου πως δεν έχω πρόβλημα με το να τον βοηθήσω μιας και μου άρεσαν οι ιδέες του..
Τώρα περί του αυτοδιαχειριζόμενου φόρουμ...
Εδώ αυτό που βλέπεις, είναι μία "κινητοποίηση" και προτάσεις.
Τα μέλη αποφασίζουν αν δεν τους αρέσει ή όχι.
Επίσης ρε παιδιά, ας το παραδεχτούμε, έχει μερικούς κανόνες που δεν κολλάνε είτε με το Onepiece και απλώς κάνουν την ιστοριογραφία ποιο δύσκολη.
Ο Galadan προτείνει, ένα απλό, λιτό και έξυπνο σύστημα που με βάση του υπολογισμούς μου, λίγους ηθικούς κανόνες να θέσουμε στους εαυτούς μας , δουλεύει και πολύ όμορφα μάλιστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 10:11 am

υποκρισια....υποκρισία παντού
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 10:13 am

DIRK έγραψε:
υποκρισια....υποκρισία παντού


Αυτό που πηγαίνει ; [mer21]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 10:19 am

DrakonKithea έγραψε:
DIRK έγραψε:
υποκρισια....υποκρισία παντού


Αυτό που πηγαίνει ; [mer21]
Παντού και πουθενά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 10:26 am

DrakonKithea έγραψε:
Roni έγραψε:


αυτή την συζήτηση ας μην την πιάσουμε...
Πραγματικά, το είπα και στον Γιάννη (Galadan) το λέω και σε σένα... Δεν γίνεται αυτό που ζητάει, το φόρουμ για να λειτούργει δεν θέλει παίχτες που θα το παίζουν αντμιν, αλλά κανονικούς αντμιν. Οπότε οι ιδέες περί αυτόδιαιχειριζόμενου φόρουμ και παιχνιδιού δεν θα επιβιώσουν... Στο λέω γιατί είμαι πολύ πιο πολύ καιρό ενεργό μέλος στο φόρουμ και έχω δει κάποια πράγματα, αν αυτό δεν σε πείθει, να συμπληρώσω πως όπως και ο Galadan, έτσι και εγώ υπήρξα αντμιν... Άρα λέω αυτό, αν δεν υπάρχουν αντμιν (που να πέρνουν τον ρόλο τους στα σοβαρά και να τρέχουν σωστά και με φουλ τήρηση των κανόνων και παροχή βοήθειας προς τους παίκτες, το φόρουμ δεν θα λειτουργήσει για πάνω από έναν μήνα... Θα είναι πιο νεκρό από ότι είναι τώρα....
Για να κλείσω αυτό το μικρό "λογίδριο" θα ήθελα να πω πως οι αντμιν καθώς και η ομάδα των αναγνωστών (αν δεν κάνουν αυτή την δουλεία οι αντμιν) θα πρέπει να αναλάβουν ευθύνες, ένας αναγνώστης δεν πρέπει να συγκρίνει τους άλλους παίχτες με ένα φανταστικό είδωλο που έχει στο μυαλό του, αλλά να κάθετε και να διαβάζει την κάθε ιστορία με βάση τον τύπο του χαρακτήρα κάθε παίκτη...
Ένα παράδειγμα αποτελώ και εγώ, μιας που από την μέρα που οι ιστορίες μου διαβάζονταν από την νέα ομάδα αναγνωστών, οι βαθμολογίες μου έπεσαν τραγικά πολύ... Έχω να πω το εξής λοιπόν, ο κάθε ένας γράφει ιστορίες με βάση ένα πρότυπο χαρακτήρα που έχει στο μυαλό του, όπως π.χ. εγώ έγραφα για βίαιες σφαγές και άπειρες μάχες... Δεν πρέπει να χάνω από εκεί, ο χαρακτήρας μου είναι ένας απλός φονιάς (του άρεσει να σκοτώνει, όχι να το παίζει μάγειρας!) αυτά, γενικά δεν με πειράζουν οι αλλαγές, ούτως ή άλλος σκεφτόμουν να διαγράψω και να σκεφτώ σε πιο από τα δύο φόρουμ θα μπω ως παίκτης...




Το αυτοδιαχειριζόμενο φόρουμ, έχει προοπτικές αν το βάλεις κάτω στο χαρτί...
Τώρα για την ομάδα ανάγνωσης ιστορίας δεν ξέρω πως πήγες εκεί [mer21] tongue
Εγώ ένα έχω να πω... γουστάρω να γράφω και μόνο αυτό με νοιάζει.
Εγώ το έχω πει στον συνονόματο Galadan και μου είπε και ο ίδιος να συνεχίσω να σκέφτομαι έτσι ..
το θέμα είναι ... που να γράψω αν δεν υπάρχει παιχνίδι που ευνοεί την γραφή ;
Αυτή την στιγμή το φόρουμ είναι κλειστό ...
Το φόρουμ του Σλίπ το ίδιο.
Άκουσα την ιδέα του Galadan και του είπα από μόνος μου πως δεν έχω πρόβλημα με το να τον βοηθήσω μιας και μου άρεσαν οι ιδέες του..
Τώρα περί του αυτοδιαχειριζόμενου φόρουμ...
Εδώ αυτό που βλέπεις, είναι μία "κινητοποίηση" και προτάσεις.
Τα μέλη αποφασίζουν αν δεν τους αρέσει ή όχι.
Επίσης ρε παιδιά, ας το παραδεχτούμε, έχει μερικούς κανόνες που δεν κολλάνε είτε με το Onepiece και απλώς κάνουν την ιστοριογραφία ποιο δύσκολη.
Ο Galadan προτείνει, ένα απλό, λιτό και έξυπνο σύστημα που με βάση του υπολογισμούς μου, λίγους ηθικούς κανόνες να θέσουμε στους εαυτούς μας , δουλεύει και πολύ όμορφα μάλιστα.
Ένας σωστός admin διαβάζει ΚΑΙ ιστορίες, δεν κάνει μονο αγορες, μπος κτλ ...Ευθυνη του ειναι , κανονικά ....


Οσο για τα αλλα, δεν σχολιάζω τιποτα...Δεν με ενδιαφέρει κατι απο αυτά πλέον afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Galadan
Civilian
Civilian
Galadan


Posts : 2412
Join date : 10/08/2011
Age : 36
Location : Χαϊδάρι

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 10:40 am

Σε ένα φόρουμ που δεν υπάρχουν αντμίνς, κάπως πρέπει να κινηθεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 10:44 am

Galadan έγραψε:
Σε ένα φόρουμ που δεν υπάρχουν αντμίνς, κάπως πρέπει να κινηθεί...

Αν θελετε τοσο πολυ να το φτιαξετε, μιληστε με τον head admin.Απο εκει και περα ειναι απλα τα πραγματα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 10:55 am

Moυ αρέσει που υπάρχουν και νέοι παίκτες [0xd] Αραγε θα ελεγθουν ποτέ οι χαρακτηρες τους ? [0xd]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 10:57 am

DIRK έγραψε:
Moυ αρέσει που υπάρχουν και νέοι παίκτες [0xd] Αραγε θα ελεγθουν ποτέ οι χαρακτηρες τους ? [0xd]

Οσο δεν μπαινει ο Luffy οχι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 10:58 am

Noctis Lucis έγραψε:
DIRK έγραψε:
Moυ αρέσει που υπάρχουν και νέοι παίκτες [0xd] Αραγε θα ελεγθουν ποτέ οι χαρακτηρες τους ? [0xd]

Οσο δεν μπαινει ο Luffy οχι.


Δεν το βλέπω να γίνετε σύντομα ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 11:01 am

DrakonKithea έγραψε:
Noctis Lucis έγραψε:


Οσο δεν μπαινει ο Luffy οχι.


Δεν το βλέπω να γίνετε σύντομα ...
Ετσι κ αλλιως wipe δεν θα γίνει ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zakeriel
Civilian
Civilian
Zakeriel


Posts : 6296
Join date : 12/09/2010
Age : 31
Location : Over there...over there...and up there!

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 11:03 am

DIRK έγραψε:
DrakonKithea έγραψε:



Δεν το βλέπω να γίνετε σύντομα ...
Ετσι κ αλλιως wipe δεν θα γίνει ?

Το εχει στα ενδεχομενα ο Luffy...εγω προτεινω να γινει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 11:04 am

DIRK έγραψε:
DrakonKithea έγραψε:



Δεν το βλέπω να γίνετε σύντομα ...
Ετσι κ αλλιως wipe δεν θα γίνει ?


Οπότε ακυρώνετε το πρώτο που αυτομάτως ως αλυσιδωτή αντίδραση ακυρώνει το δεύτερο ....



ΥΓ: Μοναχός του θα κάνει ο Luffy το Wipe ; [mer21]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 11:19 am

Φεύγω, είμαι αναγκασμένος να ζήσω πάλι στον έξω κόσμο όπου ο ήλιος ανατέλλει ..
γιατί όπως ανέφεραν "δεν είμαι κοινωνικός"
Αντίο αγαπημένε μου κόσμε ~~~~~

ΥΓ: Τα λέμε παιδιά, πάω για ποτό [mor155] [mor155]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 12:10 pm

DrakonKithea έγραψε:
Φεύγω, είμαι αναγκασμένος να ζήσω πάλι στον έξω κόσμο όπου ο ήλιος ανατέλλει ..
γιατί όπως ανέφεραν "δεν είμαι κοινωνικός"
Αντίο αγαπημένε μου κόσμε ~~~~~

ΥΓ: Τα λέμε παιδιά, πάω για ποτό [mor155] [mor155]
Ντροπη σου, 15 χρονων παiδί tongue



ΥΓ That's my son afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roni
Civilian
Civilian
Roni


Posts : 5674
Join date : 16/09/2011
Age : 33
Location : Shin Sekai

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 1:23 pm

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς εγώ πάντως συμφώνω με τον Δίρκιο, ένας αντμιν διαβάζει και ιστορίες... Από εκεί και πέρα, για το αυτοδιαχειριζόμενο φόρουμ που λέτε... Είπα τις απόψεις μου καθώς και τους λόγους που δεν θα λειτουργήσει αυτό το πράγμα... Μακάρι να δουλέψει δεν λεω... αλλά δεν νομίζω πως υπάρχει τέτοια περίπτωση στον ορίζοντα!

υ.γ. καλησπέρα σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 1:28 pm

Roni έγραψε:
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς εγώ πάντως συμφώνω με τον Δίρκιο, ένας αντμιν διαβάζει και ιστορίες... Από εκεί και πέρα, για το αυτοδιαχειριζόμενο φόρουμ που λέτε... Είπα τις απόψεις μου καθώς και τους λόγους που δεν θα λειτουργήσει αυτό το πράγμα... Μακάρι να δουλέψει δεν λεω... αλλά δεν νομίζω πως υπάρχει τέτοια περίπτωση στον ορίζοντα!

υ.γ. καλησπέρα σας!
Καλησπέρα Ρονιε afro long time no see tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roni
Civilian
Civilian
Roni


Posts : 5674
Join date : 16/09/2011
Age : 33
Location : Shin Sekai

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 1:33 pm

άστα να πάνε... λίγο η σχολή λίγο το χαμένο ενδιαφέρον για εδώ, έχω εξαφανιστεί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DIRK
Marines
Marines
DIRK


Posts : 8164
Join date : 31/10/2011
Age : 30
Location : Θεσσαλονίκη

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 2:09 pm

Roni έγραψε:
άστα να πάνε... λίγο η σχολή λίγο το χαμένο ενδιαφέρον για εδώ, έχω εξαφανιστεί!
Τrue story...Και εγω αρχίζω σχολή τώρα...Ας τα να πανε ...Αλλα συντομα θα υπάρξει ''φως στο τούνελ'' [0xd]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Roni
Civilian
Civilian
Roni


Posts : 5674
Join date : 16/09/2011
Age : 33
Location : Shin Sekai

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 2:38 pm

DIRK έγραψε:
Roni έγραψε:
άστα να πάνε... λίγο η σχολή λίγο το χαμένο ενδιαφέρον για εδώ, έχω εξαφανιστεί!
Τrue story...Και εγω αρχίζω σχολή τώρα...Ας τα να πανε ...Αλλα συντομα θα υπάρξει ''φως στο τούνελ'' [0xd]

περιμένω να το δω αυτό!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 30 I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 12, 2012 2:42 pm

DIRK έγραψε:
DrakonKithea έγραψε:
Φεύγω, είμαι αναγκασμένος να ζήσω πάλι στον έξω κόσμο όπου ο ήλιος ανατέλλει ..
γιατί όπως ανέφεραν "δεν είμαι κοινωνικός"
Αντίο αγαπημένε μου κόσμε ~~~~~

ΥΓ: Τα λέμε παιδιά, πάω για ποτό [mor155] [mor155]
Ντροπη σου, 15 χρονων παiδί tongue



ΥΓ That's my son afro


Sup Father ? afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Spam House
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 30 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Spam House
» Spam House
» Spam House
» Spam House
» Spam House

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: OFF-TOPIC :: OFF-TOPIC ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: