.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Γεγονότα Νησιού/Οhara

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
alex1010
Moderators
Moderators
alex1010


Posts : 249
Join date : 22/01/2012

Γεγονότα Νησιού/Οhara Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γεγονότα Νησιού/Οhara   Γεγονότα Νησιού/Οhara I_icon_minitimeΤετ Νοε 20, 2013 6:31 am

Κάθε φορά που ολοκληρώνεται μια ιστορία στο νησί και έχετε κάνει κάτι(Μάχη-βοηθήσετε-σκοτώσετε-μιλήσετε-καταστρέψετε)ΤΑ ΠΑΝΤΑ! θα τα αναφέρετε σε αυτό το τόπικ έτσι ώστε να προχωρήσει ο χρόνος στα νησιά του κόσμου μας!

Εδώ ο κώδικας ο οποίος θα αντιγράψετε,θα κάνετε επικόλληση εδώ και θα συμπληρώσετε όμορφα και ωραία έτσι ώστε να βγαίνει ένα νόημα [mor1]

Κώδικας:

[list]
[*]Όνομα Χαρακτήρα/Χαρακτήρων:
[*]Όνομα Πληρώματος
[*]Περιγραφή Γεγονότος:
[/list]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mayakovsky
Revolutionaries
Revolutionaries
Mayakovsky


Posts : 1040
Join date : 22/07/2012

Γεγονότα Νησιού/Οhara Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεγονότα Νησιού/Οhara   Γεγονότα Νησιού/Οhara I_icon_minitimeΠαρ Απρ 18, 2014 4:15 am


  • Όνομα Χαρακτήρα/Χαρακτήρων: Sebastian M.
  • Όνομα Πληρώματος -
  • Περιγραφή Γεγονότος: Μετά από μια μακροσκελή συζήτηση με την βιβλιοθηκάριο του νησιού την ώθησα ν φτιάξει ένα τυπογραφείο και να αρχίσει να στέλνει αντίτυπα από όλα τα βιβλία που έχει στα διπλανά νησιά ( ή όσο μακρύτερα μπορεί) δωρεάν.

    Η ίδια μου αποκάλυψε ότι είναι στο νησί από μικρή όταν αποφάσισε να εγκαταλείψει τα εγκόσμια για να έρθει πιο κοντά στην γνώση και να διατηρήσει όσα βιβλία είχαν απομείνει.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεγονότα Νησιού/Οhara
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γεγονότα Νησιού/Ιlusia
» Γεγονότα Νησιού/Pucci
» Γεγονότα Νησιού/Weathria
» Γεγονότα Νησιού/Centaurea
» Γεγονότα Νησιού/ST.Poplar

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: WEST BLUE SEA :: OHARA-
Μετάβαση σε: