.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΤρι Μαρ 25, 2014 7:22 am

Όνομα Χαρακτήρα: Soko
Παράταξη: Civilian
Bounty: 1.500.000
Story of the month: Οχί
Φήμη: 3
Τίτλος Ιστορίας: Η ιστορία ενός νησίου και ένα όνειρο
Προηγούμενη Ιστορία(Link):


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PapoutsoKeftes στις Πεμ Μαρ 27, 2014 6:44 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΤρι Μαρ 25, 2014 8:25 am

Είμαι ο Σόκο και είμαι από ένα νησί με μεγάλη ιστορία. Αυτό το νησί το είχε καταλάβει ένας διάσημος πειρατής ο Μπαγκυ. Ο οποίος ήταν πολύ κακός όμως μετά από χρονιά το πολέμησε σε μια μεγάλη μάχη πειρατών εναντίον Μαρινς για να βοηθήσει έναν φίλο που κάποτε ήταν εχθρός.


Μητερα: Σοκοοοοοο...... Ξυπναααααα......
Εγώ: Άσε με μάνα είναι νωρίς ακόμα.

Η μητέρα μου είναι πάρα πολύ καλή αλλά έχω ένα μικρο θεματακι με το πρωινό ξύπνημα.

Ξυπνά σου είπα έχει έρθει ο Johnny να σε δει
Από μέσα μου: Το είχα ξεχάσει εντελώς ότι είχαμε κανονίσει να συναντηθούμε το πρωί
Εντάξει ντύνομαι και καταιβενω

Ντύθηκα και κατέβηκα λοιπόν και τον είδα να με περιμένει εκεί. Ο johnny είναι ο καλύτερος μου φίλος τον γνωριζόμαστε από μικροί και είμαστε αχώριστοι.

Μητέρα φεύγουμε.
Στο κάλο.

Μόλις βγήκαμε από το σπίτι ο Johnny με ρώτησε
Johnny:To αποφάσισες;
Ναι!!! Θα γίνω πειρατής!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την PapoutsoKeftes στις Τετ Μαρ 26, 2014 5:01 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΤρι Μαρ 25, 2014 3:27 pm

Είχαμε πιάσει την κουβέντα και είχαμε μπει στο μικρο δασάκι που βρίσκετε λίγο πιο έξω από την πόλη. Έξω  ήταν τόσο όμορφα τα λουλούδια είχαν ανθίσει οι αχτίδες του ηλίου περνούσαν  ανάμεσα από τα φυλλώματα των δέντρων και έκαναν το τοπίο μαγικό.

Το ξέρεις πως δεν μπορώ να έρθω μαζί σου έμενα η ζωή μου είναι εδώ
Το ξέρω και λυπάμαι πολύ που θα πρέπει να σε αποχωριστώ
Θα είναι επικίνδυνα εκεί έξω
Για αυτό προετοιμαζόμουν όλον αυτό τον καιρό. Αλώστε έτσι είναι η ζωή ενός πειρατή)

Ξαφνικά ακούστηκε κάτι από πίσω μας λες και κάτι μας παρακολουθούσε όση ώρα μιλάγαμε

ςςςςςς.... υπάρχει κάποιος η κάτι εδώ μαζι μας.
(Γκλουπ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 5:36 am

Ο Johnny είχε τρομάξει άλλα εγώ είχα διατηρήσει την ψυχραιμία μου.

Δεν υπάρχει τίποτα να φοβασε έχω έρθει πολλές φόρες. Κανένα ζώο του δάσους θα ήταν.

Είχα βιαστεί να μιλήσω, από τους θάμνους τότε πετάχτηκε ένας Μαριν

Τι κάνεις εσύ εδώ;Σε αυτό το νησί δεν υπάρχουν μαρινς

Δεν μου απάντησε άπλα σφύριξε(είχα κακό προαίσθημα για αυτό)
Πετάχτηκαν άλλοι 2 σωματαραδες έτοιμοι να μας τσακίσουν στο ξύλο.

Τρεχααααα.....

Του Φώναξα και έκανα απευθείας να φύγω, όταν πήγε να τρέξει και ο Johnny ο μαριν που ήταν πιο κοντά του του έπιασε το χέρι.O Johnny είχε βρει την ψυχραιμία μια του γύρισε και δάγκωσε το χέρι του μαριν πολύ δυνατά. Ο μαριν του άφησε το χέρι με μια κραυγή πόνου. Τότε αρχίσαμε να τρέχουμε σαν τρελοί προς την πολη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 6:31 am

Είχαμε να βλέπουμε τα πρώτα σπίτια τότε αρχίσαμε να φωνάζουμε:

μααααριιιινςςςςς...
Μας κυνηγανεεεεεε.....

Τότε πολλοί πολίτες ήρθαν να μας βοηθήσουν άλλοι με φτυαριά άλλοι με τηγανιά και κάποιες γυναίκες με πλάστες.Μόλις είδαν τους μαριν τους επιτεθήκαν και άρχισαν να φωνάζουν:

Κάνατε λάθος να έρθετε σε αυτό το νησί
Αυτού το νησί, είναι νησί για πειρατές.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ουφφφ... πλάκα είχε
Πλάκα;;;; Παραλίγο να μας συλλάβουν και να μας βάλουν φυλακή και εσύ λες πως είχε πλάκα;
Ναι....
Άντε πάμε.
Που;
Σπίτι μου.
Τι να κάνουμε;
φφφφφφ...Θέλω να ανακοινώσω την αποφαση μου στην μητερα μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 7:26 am

Είχε απογευματιασει ο ήλιος έδυε και έδινε στο ουρανό υπέροχα χρώματα η πόλη είχε ησυχάσει και ήταν όλα τόσο γαλήνια.

Τα λέμε αύριο.
Αντίο τα λέμε.

Άνοιξα την πόρτα του σπιτιού μου, το σπίτι μου πάντα λαμπερό και καθαρό όπως συνήθιζε να το έχει η μητέρα μου.Ένα υπέροχο άρωμα από κοκκινιστό κρέας είχε πλημμυρίσει το σπίτι.

Μαμαααααα.... γυρισααααα....
Μισό λεπτακι έρχομαι να σου βάλω φαγητό
Ορίστε

Μου έδωσε ένα πιάτο με υπέροχο κοκκινιστό.Το έφαγα όλο, έκανα στην μητέρα μου μερικά κοπλιμέντα για το φαγητό της,και ετοιμάστηκα να της μιλήσω

Μητέρα θα ήθελα να σου μιλησω
Σε ακούω
Θα γίνω πειρατής θα βγω στην θάλασσα.
Πότε;

Πότε;Εγώ πίστευα πως θα άρχιζε να μου λέει πόσο επικίνδυνα είναι και πως θα είναι λάθος να κάτι τέτοιο και αυτή με ρώτησε πότε;

Το γρηγορότερο δυνατό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 8:49 am

Ειχε νυχτωσει και μετα απο μια αρκετα κουραστικη μερα πιγα στο δωματιο μου για να κοιμηθω απο νωρις γιατι ειτε μου αρεσε αυριο επρεπε να ετοιμαστω για την περιπετια μου στην θαλασσα .Παρολο οτι ημουν πολυ κουρασμενος αλλα δεν μπορουσα να κοιμηθω.Σκεφτωμουν τι θα με περιμενει εκει εξω στα ανοιχτα επρεπε να παρω  ενα μεσο μεταφορας,να ετοιμασω τα πραγματα μου.Χωρις να το καταλαβω με πειρε ο υπνος.Ειδα ενα ονειρο,ειμουν στην θαλασσα δεν ηξερα και δεν μπορουσα να
καταλαβω που ειμουν,σε ενα μεγαλο πλοιο καναμε μια γιορτη.Εγω μαγιρευα (ξεχασα να σας πω πως μου αρεσει πολυ η μαγειρικη και ειμαι και πολυ καλος) σερβιριζα κρασι,ρουμι,σακε ,φαγητα.Ακουγωντουσαν μουσικες απο την ορχηστρα του πλοιου και χοροι απο ολο το πλειρωμα και ολο αυτο το κλιμα εδινε ζωη στην ησυχη εκεινη νυχτα.Αυτο μου εδωσε κουραγιο για τις περιπετειες που θα περνουσα και πιστη πως καποτε θα ανικω και εγω σε ενα τετοιο πληρωμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 1:16 pm

Ξυπνησα.Πρεπει να ηταν πολυ νωρις γιατι ο ηλιος δεν εχει ανατηλει καλα καλα. Σηκοθικα αλαξα τα ρουχα μου εριξα λιγο παγωμενο νερο στο προσωπο μου για να ξυπνησω και ξεκινησα να παω να αγορασω την βαρκα με την οποια θα σαλπαρω για περιπετειες.

Μαμαααααααα......

Φωναξα αλλα δεν πειρα απαντηση μαλλον θα ληπει σκεφτικα και μωλις ανοιξα την πορτα την βρικα ετοιμη να μπει μεσα

Γεια σου μητερα.Παω να παρω τον Johnny και να παμε να παρω την πρωτη μου βαρκα
Επελεξε εξυπνα με αυτη την βαρκα θα ξεκινησεις την ιστορια σου σαν πειρατης

Εφυγα λοιπον για το σπιτι του φιλου μου. Οταν εφτασα λοιπον του χτυπησα την πορτα και κανεις δεν ανοιξε κανεις δεν απαντησε.Ειδα πως η πορτα ηταν ξεκληδωτη και μπικα.Πιγα στο δωματιο του και τον ειδα να κοιματε.

ΞΥΠΝΑ ΥΠΝΑΡΑΑΑΑ!!!! ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΒΑΡΚΑ.
καλα ηρεμησε σηκονωμαι

Ντυθηκε και ξεκινησαμε αμεσως για το καταστημα.

Και απο που παμε τωρα;
Απο εδω αριστερα

Μολις στρηψαμε ειδα ενα μαγαζι με μια μεγαλη ταμπελα που ελεγε: ΜΑΓΑΖΙ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 3:37 pm

Μπικαμε μεσα στο καταστημα. Μεσα υπερχε οτι μπορεις να φανταστεις σπαθια,πιστολια πανοπλιες και πολλα αλλα.Πισω απο το ταμειο καθοταν ενας ηληκιωμενος κυριος.

Ακουσα πως πουλατε βαρκες αληθευει;
Ναι εχω αλλα μονο 2ειδων με σημαια και χωρις σημαια.
Μπορω να δω αυτην με την σημαια;
Οποτε θες. Την εχω στο λιμανι. Ακολουθηστε με.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 3:52 pm

όλα κυλούσαν ομαλά,και την ώρα που έδειχνε ο μαγαζάτορας τα καραβάκια,εμφανίστηκαν από το πουθενά μια ομάδα 5 ατόμων με μαύρες μάσκες και κάτι μικρά katana.

-Γέρο!Δώσε μας όλα σου τα λεφτά!ΤΩΡΑ!!Φώναξαν δυνατά οι ληστές!

Ο Γέρος έμεινε ακίνητος χωρίς να απαντήσει.

-Ει εσύ...
έρχεται ένας προς το μέρος σου...

-Βγάλε τα λεφτά σου τώρα αλλιώς πέθανες...!!


(Το τι θα γίνει μετά στην ιστορία σου εσύ ξέρεις,συνεχίζεις από το πόστ μου την ιστορία σου) [mor1]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 27, 2014 5:17 am

Ήμασταν 2 νέοι και ένας γέρος άοπλοι κοίταξα γύρο μου και είδα κάτι κουπιά.Έπρεπε να σκεφτώ γρήγορα.

Ληστής: τι με κοιτάς σαν ψάρι; Είπα δώσε μου τα λεφτά σου.
Ο γερός δεν έχει λεφτά. Αυτά είναι τα δικά μου.

Τους έδωσα τα λεφτά  μου. Αυτός που φαινόταν να είναι ο αρχηγός άρπαξε τα χρήματα τα μέτρησε και είπε:

15.000 beli.μμμ... δεν σας σκοτώνουμε γιατί θα επιστρέψουμε να πάρουμε και άλλα, και αν δεν έχετε θα πεθάνετε και οι τρεις

Μωλις γυρησανς να φυγουν και αφου ειχαν απομακρηνθει μερικα μετρα πεταχτικα και εδωσα ενα κουπι στον Johnny και πιρα και ενα εγω. Ο μαγαζατορας μου ζητησε και αυτος ενα του εδωσα χωρις να δυστασω.
Τους ορμισαμε αλλα ο μαγαζατορας εκατσε πισω.Πριν προλαβω να χτυπησω τον αρχηγο γυρισε και με εκοψε στο μπρατσο.Ευτηχως το κοψιμο ηταν επιπολεο και καταφερα να συνεχησω την μαχη απεφυγα μερικα χτυπηματα το ηδιο και αυτος αλλα μετα απο λιγη ωρα του εριξα ενα δυνατο χτυπημα στην κοιλια που τον εβγαλε εκτος. Οταν γυρισα να  δω πως τα πανε οι υπολιποι ειδα οτι ο Johnς ny ειχε νικησει 2 με τον ενα αιμοραγει.Οι αλλοι 2 ετρεχαν προς το γερακο αυτος τους νηκισε με 4 κηνισεις.

Μα πως;.....
Πως το λενε το μαγαζι μου

Δεν ειπα τιποτα, καταλαβα την ενοουσε

Λοιπον για την βαρκα;
Ειναι δωρο

Τον ευχαριστισα και εφυγα.Καθος εφευγα λοιπον περασα απο το μαγαζι του μπικα μεσα του αφησα στον παγκο 10.000 μπελλι και ενα σημιωμα που ελεγε ''Δωρο ειναι που μας εσωσες την ζωη''.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PapoutsoKeftes
Pirate
Pirate
PapoutsoKeftes


Posts : 389
Join date : 28/12/2013
Age : 25

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 27, 2014 6:34 am

Αφου εγιναν ολα αυτα και αφου συνωδεψα τον Johnny σπιτι του,γυρισα σπιτι μου. Η Μανα μου μωλις με ειδε ειρθε αμεσως να μου περιποιηθει το χερι μου.

Πως το επαθες αυτο;

Της εξιγησα πως εγιναν ολα,μου εδεσε την πληγη με γαζες και μου εβαλε να φαω ρηζι.

θα φυγω το απογευμα.
Τοσο νωρις;
Ναι.
Ενταξει πηγαινε να φτιαξεις τα πραγματα σου.

Ανεβηκα στο δωματιο. Πηρα την τσαντα και εψαξα να βρω τον χαρτη για να τον βαλω μεσα τον βρηκα αλλα τον ακουμπησα στο τραπεζι θα τον βαλω μετα σκεφτικα για να μην τον τσαλακωσω. εβαλα 1 αλαξια ρουχα την πυξιδα μου μερικα τροφιμα,ενα μαχαιρι και 5000 μπελι που μου ειχαν μηνει.
Ειχε ερθει η ωρα να φυγω εκλεισα την τσαντα μου την εβαλα στον ομο και εφυγα η μητερα μου δεν ηταν εδω για να την χαιρετησω την περιμενα λιγο αλλα δεν ηρθε οποτε της αφησα ενα σημειωμα οτι φευγω. Ομως οταν εφτασα στο λημανι του ειδα ολους να με περιμενουν για να με αποχαιρετισουν.

Στο καλο να προσεχεις και να μου στελνεις τα νεα σου
Αντιο φιλε θα περιμενω να μαθω ποσο γνωστος εγινες.

Καθως γυρισα την πλατη μου σε ολους οσους ηξερα για να μπω στην βαρκα μου ενα δακρυ κυλησε στο μαγουλο μου αλλα το χαμογελο εμεινε εκει.Ελυσα τα σχοινια που δεναν την βαρκα μου με το λημανι και βγηκα στα ανοιχτα.Η περιπετεια μου μολις ξεκινησε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.   [Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα. I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 27, 2014 8:05 am

Όνομα Χαρακτήρα:Soko
Παράταξη:Civillian
Bounty:0
Story of the month:όχι
Φήμη:1
Beli:3.300
Τίτλος Ιστορίας:Ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα
Προηγούμενη Ιστορία(Link):-
Βαθμολογία:3.5/10
Παρατηρήσεις:Πιστεύω πως ήταν λίγο γρήγορη ιστορία και άλλαζες σκηνικό γρήγορα. Σε κάποια σημεία είχες ωραίο διάλογο αλλά η γνώμη μου είναι ότι ήταν ελλιπής.Δεν πειράζει όμως,πρώτη ιστορία είναι συνεχίζεις δυναμικά afro 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
[Τέλος] Ενα ονειρο που γηνεται πραγματικοτητα.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος-Αποστολή] Πραγματικότητα ή ψευδαίσθηση?
» [Τέλος-Παρελθόν]Ένα κακό όνειρο
» [Τέλος-παρελθόν]Ένα κακό όνειρο
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]
» Η μαχη στην θαλασσα και ενα το απροβλετο τελος[ΤΕΛΟΣ]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: EAST BLUE SEA :: ORGAN ISLAND-
Μετάβαση σε: