.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Jasiri
Pirate
Pirate
Jasiri


Posts : 322
Join date : 04/09/2013
Location : Αττική

[Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση   [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 4:39 am

Όνομα Χαρακτήρα: Jim pr
Παράταξη:Πειρατής
Bounty: 1.000.000
Story of the month: όχι
Φήμη:-
Τίτλος Ιστορίας: Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση
Προηγούμενη Ιστορία(Link): http://www.onepiecegr-rpg.com/t7247-topic


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Jasiri στις Τετ Μαρ 26, 2014 5:47 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jasiri
Pirate
Pirate
Jasiri


Posts : 322
Join date : 04/09/2013
Location : Αττική

[Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση   [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 4:53 am

Η βάρκα μου έπλεε στο νερό όλα ήταν ήρεμα κοίταζα το ηλιοβασίλεμα που αντανακλούσε στη θάλασσα, ήταν πολύ ωραίο και μια ανάμνηση που θα κρατούσα για πάντα. Ο αέρας ήταν απαλός κινόμουνα αργά τότε άρχισε λίγο πιο δυνατό αεράκι ήταν πιο ψυχρό κατάλαβα ότι κάτι συμβένει. Κοίταξα από τα αριστερά μου και είδα ένα πλοίο των Marine να πηγαίνει στο BIG BIRD ISLAND και αποφάσισα να το ακολουθήσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jasiri
Pirate
Pirate
Jasiri


Posts : 322
Join date : 04/09/2013
Location : Αττική

[Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση   [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 5:01 am

Σιγά σιγά τους πλησίαζα αλλά από μακρινή απόσταση ώστε να μην με δουν αυτή πήγαν από την μεριά που δεν είναι τα βουνά και εγώ δεν τους ακολούθησα έκανα τον κύκλο. Έφτασα σε ένα απόμακρο μέρος από εκεί που ήταν οι Marines και έκρυψα την βάρκα σε κάτι θάμνους που είχε εκεί. Οι Marines έκαναν την αποβίβαση στο νησί ήταν περίπου 50 άτομα, αφού αποβιβάστηκαν όλη οργάνωναν τις γραμμές τους για επίθεση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jasiri
Pirate
Pirate
Jasiri


Posts : 322
Join date : 04/09/2013
Location : Αττική

[Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση   [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 5:10 am

Χωρήστηκαν σε 4 ομάδες για τα τέσσερα βουνά άρχησαν σιγά σιγα να ανεβαίνουν εγώ ως τόσο έπρεπε να κάνω κάτι. Και έτσι άρχησα να σκαρφαλώνο σε ένα από τα βουνά η αλήθεια είναι ότι φοβομουνα να ανέβω στο βουνά γιατι θα είχε ένα γιγάντιο πουλί και θα είχε 12 ή 13 Marines. Αλλά πήρα το ρίσκο και ανέβηκα τρέχοντας τότε είδα ένα γιγάντιο πουλί με μεγάλο ράμφος και γατζοτά νήχια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jasiri
Pirate
Pirate
Jasiri


Posts : 322
Join date : 04/09/2013
Location : Αττική

[Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση   [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 5:17 am

Ευτυχώς όμως το πουλί ήταν σκοτωμένο είχαν μείνει περίπου 6 Marines γύρισαν και έριξαν το βλέμμα τους απάνω μου και φώναξαν:

-Πειρατής.

Έτρεξα προς το μέρος τους και άπλωσα τα χέρια μου και έριξα τους δύο κάτω. Οι Marines με περικύκλωσαν και μου όρμιξαν και οι 3 μαζί και έτσι όπως πήγαν να μου χώσουν μπουνιά εγώ έσκυψα και χτύπησαν ο ένας τον άλλον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jasiri
Pirate
Pirate
Jasiri


Posts : 322
Join date : 04/09/2013
Location : Αττική

[Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση   [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 5:27 am

Μετά από αυτό άρχισα να τρέχω κατεβένοντας από το βουνό δεν ήταν κανένας Marine κάτω θεώρησα ότι τους έφαγαν τα πουλιά. Αλλά έτσι όπως κατεύενα μπέρδεψα τα πόδια μου και έφαγα μια τούμπα με την οποία έφτασα μέχρι κάτω. Τότε βγήκαν πολύ Marines από τους θάμνους και ο ένας μου είπε:

-Ακίνητος αλλιώς θα σε πυροβολήσω.

-Εντάξει δεν θα κουνηθώ.

-Πιάστε τον και βάλτε τον στο πλοίο.

Εγώ εκείνη την στιγμή δεν αντιστάθηκα με έπιασαν και μπένωντας στο πλοίο τους ένιωθα σαν να μου στερίζουν την ελευθερία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jasiri
Pirate
Pirate
Jasiri


Posts : 322
Join date : 04/09/2013
Location : Αττική

[Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση   [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 5:44 am

Αφού επιβιβαστήκαμε με πήγανε στα φυλάκια του πλοίου 2 Marines και τους ρώτησα καθώς μου έβγαζαν τις χειροπέδες:

-Σε πιο νησί θα με πάτε;

-Προς το παρόν αποφασίσαμε να σε πάμε στο Island of Rare Animals.

Εκείνη την στιγμή ακούστηκε από το μεγάφωνο ότι αρχίζει το ταξίδι προς το Island of Rare Animals. Εκείνη την στιγμή έκλειναν την πόρτα του φυλάκιού μου κλώτσησα την πόρτα με δύναμη και πέταξα τον Marine που πήγε να κλειδώσει την πόρτα και πετάχτηκε πάνω στον νεοσύλλεκτο που είχε μαζί του. Έτρεξα όσο πιο γρήγορα μπορούσα βγήκα έξω από το πλοίο αλλά με είδε ένας Marine και ειδοποίησε και τους άλλους, εγώ πήδηξα στο νερό και πήγενα προς το νησί που είχα αφήσει την βάρκα ευτυχώς δεν ήταν πολύ μακριά. Οι Marines μου έριχναν σφέρες αλλά ευτυχώς για εμένα αστοχούσαν κολύμπαγα όσο πιο γρήγορα μπορούσα μέχρι που έφτασα στο νησί. Πήγα στην μια πλάγια μεριά του νησιού και πήρα την βάρκα μου, την έβαλα στο νερό μπήκα μέσα και συνέχισα το ταξίδι μου.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
^Senju
Story Reader
Story Reader
^Senju


Posts : 247
Join date : 16/11/2013
Age : 27
Location : Παντού και πουθενά...

[Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση   [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση I_icon_minitimeΤετ Μαρ 26, 2014 6:01 am

Όνομα Χαρακτήρα: Jim pr
Παράταξη: Civilian
Beli: 2.200 Beli
Bounty: 3.500.000 Beli
Story of the month: Όχι
Φήμη: 4
Τίτλος Ιστορίας: Αρχίζει η σκληρή εκπαίδευση
Προηγούμενη Ιστορία(Link): http://www.onepiecegr-rpg.com/t7247-topic
Βαθμολογία: 11/20
Παρατηρήσεις: Η περιγραφή γι άλλη μια φορά ήταν αρκετά καλή, όμως πάλι παρέλειψες τα κόμματα και το κείμενο έγινε δύσκολό ξανά σε κάποια σημεία! Τέλος έκανες πολύ λίγα ποστ με αποτέλεσμα η ιστορία σου να τελειώσει απότομα, δεν χρειάζεται να βιάζεσαι και μπορείς να πάρεις όσο χρόνο χρειάζεσαι.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ^Senju στις Πεμ Μαρ 27, 2014 6:59 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://raitonryufansubs.site50.net/
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

[Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση   [Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 27, 2014 5:52 am

Η Ιστορία διαβάστηκε,τα βραβεία προστέθηκαν! [mor1] 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
[Τέλος]Αρχίζει η σκληρή εκπέδευση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σκληρή Προπόνηση[Τέλος]
» [Τέλος]Επιστροφή στο σπίτι. Η περιπέτεια αρχίζει!
» {Τέλος -ιστορίας}Το ταξίδι αρχίζει;{A' μέρος}
» [Αρχή]Η εκπέδευση
» [Αρχή Ιστορίας]Το ταξίδι αρχίζει;{Β'μέρος}

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: EAST BLUE SEA :: BIG BIRD ISLAND-
Μετάβαση σε: