.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Περιγραφή Νησιού-Reverse Mountain

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
octavus
Administrator
Administrator
octavus


Posts : 1155
Join date : 16/03/2011
Location : Moe's Bar

Περιγραφή Νησιού-Reverse Mountain Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Περιγραφή Νησιού-Reverse Mountain   Περιγραφή Νησιού-Reverse Mountain I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 28, 2014 3:07 pm

Περίληψη:Το Reverse Mountain είναι ένα βουνό στο ο ποίο όλες οι θάλασσες (East,West,North,South Blue) συναντιούνται .Είναι μία από τις δύο γνωστές εισόδους για την Μεγάλη γραμμή.
Αυτό το μέρος είναι μοναδικό καθώς η ροή του νερού, αναρριχάται επάνω στο βουνό, (ανεβαίνοντας ως στην κορυφή)..Αυτά τα νερά. προέρχονται από διαφορετικές θάλασσες αλλά στη συνέχεια ρέουν ως ένα ενιαίο ποτάμι προς τα κάτω, και καταλήγουν στην Grand Line.


Τα μέρη στο νησί:
Το Twin Cape βρίσκεται στο κάτω μέρος του Reverse Mountain, στην έξοδο που οδηγεί στην Grand Line. Η περιοχή βρίσκεται ακριβώς όπου η κόκκινη γραμμή σταματά. Από το σημείο αυτό μπορεί κανείς να επιλέξει ένα από τα επτά δρομολόγια της Μεγάλης γραμμής.
Ενιαίο ποτάμια που ρέουν προς τα κάτω.


Ανθρώπους που μπορεί να συναντήσετε:-

Τι πρέπει να προσέξετε: Προσέξτε όταν τα κύματα γίνονται άγρια.

Αποστολές:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Περιγραφή Νησιού-Reverse Mountain
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Γεγονότα Νησιού/Reverse Mountain
» Περιγραφή Νησιού- Arabasta
» Περιγραφή Νησιού-Loguetown
» Περιγραφή Νησιού-Skypiea
» Περιγραφή Νησιού- Centaurea

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: RED LINE :: REVERSE MOUNTAIN-
Μετάβαση σε: