.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Impel Down: Level 6

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
octavus
Administrator
Administrator
octavus


Posts : 1155
Join date : 16/03/2011
Location : Moe's Bar

Impel Down: Level 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Impel Down: Level 6   Impel Down: Level 6 I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 28, 2014 3:26 pm

Επίπεδο 6:Το έκτο και τελευταίο επίπεδο της Impel Down ονομάζεται Eternal Hell.Το επίπεδο είναι άγνωστο ακόμα και σε πολλούς marine, γενικά η Impel Down λέγετε πως έχει πέντε επίπεδα. Το έκτο επίπεδο είναι κρυφό, εκεί μεταφέρονται μόνο οι ιδιαίτερα επικίνδυνοι εγκληματίες ή εγκληματίες που είναι εξαιρετικά δυνατοί όπως για παράδειγμα χρήστες logia φρούτων του Διαβόλου. Σύμφωνα με τον Fleet Admiral Sengoku, ακόμα και ένας από τους εγκληματίες αυτούς αν αποδράσει από το επίπεδο αυτό, όλος ο κόσμος θα έχει πρόβλημα. Οι κρατούμενοι που μένουν στο επίπεδο αυτό έχουν δοθεί θανατική ποινή ή είναι στην φυλακή ισόβια, γενικά μόνο εγκληματίες που έχουν "σβηστεί" από την ιστορία είναι σε αυτό το επίπεδο. Ανάμεσα στους κρατουμένους που βρίσκονται στο επίπεδο αυτό είναι και ο προηγούμενος Chief Guard της Impel Down ονόματι Shiliew, φυλακίστηκε γιατί συνήθιζε να ελευθερώνει κρατουμένους μόνο και μόνο για τους σφάξει λίγο αργότερα.Στο έκτο επίπεδο θα μπαίνουν εγκληματίες εξαιρετικής σημασίας και επικινδυνότητας για αυτό και δεν καθορίζεται κάποια τιμή σε bounty.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Impel Down: Level 6
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Impel Down: Level 1
» Impel Down: Level 2
» Impel Down: Level 3
» Impel Down: Level 4
» Impel Down: Level 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: CALM BELT :: IMPEL DOWN :: LEVEL 6-
Μετάβαση σε: