.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 6:32 am

Όνομα Χαρακτήρα:drak S. sader
Παράταξη:πολίτις
Bounty:2.000.000
Φήμη:5
Τίτλος Ιστορίας:!!!!ψευδαισθησεις!!!!!
Προηγούμενη Ιστορία(Link):http://www.onepiecegr-rpg.com/t7249p15-topic#235618


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sader1010 στις Δευ Σεπ 01, 2014 10:00 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 8:51 am

Τα πουλάκια κελαηδούσαν, αρμονικά , παντού τριγύρω αρμονία και γαληνή ! . μέσα μου μια ζεστή φλόγα που είχα χρόνια να νιώσω, πόσο περίεργο να ύπαρχοι τόση ηρεμία . ξαφνικά ο ουρανός μαύρισε και μια καταιγίδα ξέσπασε , σηκώθηκα πανικόβλητος και άρχισα να τρέχω για να βρω ένα σημείο να προφυλαχτώ. ξαφνικά στον δρόμο μου εφανιστικαν νεκροκεφαλές και διάφορα νέκρα ζώα σταμάτησα τρομαγμένος . ένας τεράστιος κύκλος από αίμα αφανιστικέ στα ποδιά μου άκουγα φωνές ουρλιαχτά. φωνές απόγνωσης. η λίμνη αίματος που ήταν στα ποδιά μου, άρχισε να με ρουφά μέσα της . είχα τρομοκρατηθεί όλα συνέβαιναν τόσο γρήγορα και απότομα. είχα μπει σχεδόν όλος στην λίμνη με το αίμα εξείχε μόνο το κεφάλι μου και το δεξί μου άρχισα να φωνάζω Βοήθεια ξαφνικά ένα χέρι μου απλώθηκε . το έπιασα χωρίς δεύτερη σκέψη , κοίταξα ποίος είχε αυτό το χέρι . γούρλωσα τα μάτια μου δάκρια άρχισαν να τρέχουν μόλις αντίκρισα το πρόσωπο της μητέρας μου που είχε εξαφανιστεί εδώ και παρά πολλά χρόνια μαμά σοσεμε φώναζα τρομαγμένος . η μητέρα μου χαμογέλασε και με τραβά και βγήκα ο μίσος. όταν ξαφνικά το πρόσωπο της μητέρας μου άρχιζε να σπάει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 9:09 am



και από μεσάτης να βγαίνει ένας άντρας με κόκκινα μάτια, που σου τρύπαγε την ψυχή. είχα παράλυση από τον φόβο μου αυτός ο άντρας με έβγαλε από την λίμνη με τα αίματα. με κράταγε με το ένα χέρι του στον αέρα. ακόμα δεν μπορούσα να κουνηθώ τα κόκκινα μάτια του με παράλυαν όλο και περισσότερο. ξαφνικά ο άντρας άρχισε να γελάει σατανικά μια κοκκινόμαυροι αύρα έβγαινε από το σομα τού. Σήκωσε το ελεύθερο του χέρι μου έδηξε έναν φέρετρο. αυτό το φέρετρο ήταν κάτω από ένα μνημείο ο άντρας με τα κόκκινα μάτια σηκώθηκε στον αέρα και κινήθηκε μαζί μου προς το φέρετρο όταν φτάσαμε με πέταξε κάτω προσγειώθηκα δίπλα στο φέρετρο και ακριβός κάτω από το μνημείο ο άνδρας προσγειώθηκε δίπλα μου κοίταζε το μνημείο .και με βαριά φωνή είπε
Άντρας μετά κόκκινα μάτια - κοιτά ποίος είναι στο μνημείο
Τρομοκρατημένος κοίταξα σήκωσα το κεφάλι μου. ήταν ένας τετράγωνος βωμός και πανό ένα άγαλμα παρατήρησα το άγαλμα και με τρομερή έκπληξη διαπίστωσα πως ήμουν εγώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 9:22 am

αν πριν είχα τρομοκρατηθεί  τώρα είχα αλλάξει και χρώμα   . ωμός υπήρχε
κάτι πάνω σε αυτό το άγαλμα που με έκανε να το παρατηρήσω καλύτερα φορούσε  ρούχα  ενός ναύαρχου  κρατούσε ένα μεγάλο σπαθί .  μετά από λίγο κατάλαβα  πως δεν ήμουν εγώ αλλα  ήταν ο μελλοντικός μου εαυτός   γύρισα το κεφάλι μου προς την μεριά του άντρα που με έφερε εδώ  ωμός είχε εξαφανιστεί  ξαφνικά άρχισαν όλα να κουνιούνται και να καταστρέφονται
Λένα- ξυπνά επιτέλους βλάκα      πριν προλάβω να  καταλάβω πια νου φωνή ήταν αυτί που τοπε  αυτό μέσα σε αυτόν τον χαμό  ένας αφόρητος πόνος διαπέρασε το μάγουλο μου άνοιξα τα μάτια μου και είδα από πανό μου την Λένα
Λένα- επιτέλους ξύπνησες βλάκα  
Εγώ- τι έγινε που είμαι  τι έγινε  με το μνημείο μου
Λένα-είσαι  στην μικρή μας βαρκούλα   που πλέουμε ανέμελη στο πέλαγος  είπε η Λένα με μια γλυκιά φωνή  ασυνήθιστο,  στο τόσο κερο που την ξέρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΤρι Μάης 20, 2014 10:46 am

Την κοίταξα απορημένος
Εγώ- τι έγινε και τόση όρεξη πρωί πρωί η Λένα χαμογέλασε σατανικά
Λένα –απλά όταν κοιμόσουν άρχιζες να φωνάζεις και να παραμιλάς γούρλωσα τα μάτι μου τι μπορεί να είπα . αν έκρινα από το πρόσωπο τις πρέπει να είχα πει κάτι πόλη αστείο . πυρρά αυστηρό βλέμμα
Εγώ-λέγε τώρα τι είπα
Λένα –έλα τώρα μην παίρνεις αυτό το αυστηρό ύφος . αλλά μιας και ρώτησες τι έβλεπες και ζητούσες την μαμάκα σου .

οχ θεουλη μου . πως θα μπορούσα να τις εξηγήσω όλα αυτά που είχα δει μέσα στο τόσο μικρό χρονικό διάστημα που κοιμόμουν. Θεώρησα ότι ηταν άσκοπο να τις περιγράψω τι οίδα γύρισα το κεφάλι μου αποτίνω άλλη μεριά . η Λένα και έκατσε δίπλα μου δυσαρεστημένοι μάλλον επειδή δεν έπαιξα το παιχνιδάκι τις. Η ορά περνούσε βασανιστικά και αργά από την βαρεμάρα δεν με χωρούσε η βάρκα . πάλι καλά που με τους υπολογισμούς μου φτάναμε σε ένα νησί πόλη σύντομα . άρχισε να αγνοφενετε το νησί .χάρηκα απίστευτα, είχα τόσες μέρες να δούμε στεριά . προσεγγίσαμε σιγά σιγά την ακτή
Καθώς η μικρή μας βάρκα προσέγγισε την παράλια του νήσου . ρώτησα τον παππού μου πιο ακριβός νησί είναι αυτό .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΤρι Μάης 20, 2014 11:14 am


Παππούς-εεεε θα σούπα. αυτό το νησί, το αποκαλούν νησί τον ψευδαισθήσεων οποίος μένη στο νησί , για πόλη κερό τρελαίνεται και βλέπει συνεχώς ψευδαισθήσεις .

εγώ και η Λένα τον κοιτάζαμε με γουρλωμένα μάτια είχαμε πανικοβληθεί τι θα μπορούσε να εννοεί ο παππούς μου .! τα λόγια του με ανησυχούσαν τόσο που μου είχε κοπή η ανάσα . Με αυτά και με αυτά η μικρή μας βαρκούλα είχε ήδη φτάσει στο νησί . ο παππούς μου πήδηξε από την βάρκα και άρχισε να ντεντονετε . η λενα τον ακολούθησε και πήδε και αφτί από τιν βάρκα . από τι φαίνεται ήμουν ο μόνος ανήσυχος . η ο μόνος που είχε συναίσθηση του φόβου . δεν είχε νόημα ωμός πια είχαμε φτάσει Ίδη στο νησί και δεν μπορούσα να μηνώ στην βάρκα για πάντα .έτσι πήδηξα και εγώ έξω στην σκληρή άμμο τις παράλιας, μια ομίχλη μας περιτριγύριζε . πούμε τον μύθο που άκουσα πριν με έκαναν να ανατριχιάζω αλοκλιρος . ο παππούς μου με ειδε ανησυχώ
\Παππούς- τι έχεις εγγονέ ρωτείσαι με ένα αγαθό χαμόγελο .
Εγώ- τίποτα το ιδιαίτερο . θύμισε μου τη ήρθαμε να κάνουμε εδώ
Παππούς- απλά μας τελείωσαν τα φαγώσιμα και ήρθαμε να πάρουμε λίγο φαγητό ήταν το μόνο νησί που ήταν κοντά . παντός αν σε ανησυχούν η παραισθήσεις να θυμάσαι ένα συγκρατημένο μυαλό δεν έχει ποτέ ψευδαισθήσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 29, 2014 12:58 pm

δεν  ειμουν    εντελώς ανακουφισμενος  απο τα λογία του παππου μου  το  αντίθετο. σαν  άτομο δεν ειμουν  και τόσο   σιγγεντρομενος  .  αντίθετα  ειμουν  ενας  επιπολεος  και αλαζονικός  άνθρωπος . ελπίζω  να μην χρειαστώ την  σινβουλη του παππου μου   σύντομα .  η ώρα πέρασε και φτάσαμε στιν παράλια του νησιού . και καναμε τα προτα μας βήματα στην παραλια του νησιου ο ήλιος εκεγε ομος όλη ήμασταν ανήσυχη για το τη μπορούσαμε να συναντήσουμε . μπήκαμε μεσα στο νησι και με οδιγο τον παπου μου αναζιτουσαμε το μοναδικο χόριο στο νησι η λενα παρατιρουσε τα παντα ομος δεν μιλούσε ροτισα αν εχει κατι . μου απαντισε λιγο σαστισμένη πως δεν εχει τιποτα και ποσ ειναι μια χαρα . μεχρι να φτασουμε στο χοριο κανενας δεν μίλαγε ο ήχος του αερα ηταν ο μονος ειχος που ακουγοταν τριγύρω. φτασαμε επιτελους εξω απο τα ξύλινα τύχη τις πολις . η δυο φλουρί που ηταν στην πύλη μας εκαναν σιμά να σταματήσουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2014 8:50 am

σταματισαμε μας ζήτησαν να τους πουμε ποιοι είμαστε , απο που ερχομαστε, τη θελουμε να κανουμε ο παπους μου . εβγαλε ενα πλατύ χαμογελο και πριν προφτασουμε να σιστιθουμε . ο φλουρος εβγαλε μια εφημερίδα του ναφτικοου και με κιταζε επιμονα . ενιθα πος κατι δεν πιγενε καλα . ο φιλακας σικοσε την λοχιντου προς το περος μας απογορεψε την ησοδο πολι περιεργο σκεφτικα .μετα απο λιγα λεπτα εντονον διαπραγματευσεον φιγαμε . τελικα δεν μας άφησε να μπουμε μεσα. μπικαμε στο δασος και κατασκινοσαμε . τώρα που μας πεταξανε εξω το σχεδιο ηταν απλο θα μαζεβαμε μερικα τρόφιμα και νερο και μετα θα φεβγαμε απο το νησι. ολι ειχαμε παρι μια δουλια ο παπους μου θα προσεχε τα πραγματα και θα αναβε φοτια , εγω θα πιγενα να κινιγισο και η λενα θα πιγενε να φερι νερο ολα επιγενής τελια ο παπους μου εβγαλε την εφημερίδα απο την τσαντα του τιν ανιξε εγω μετο μετάξι ετοιμαζόμουν να φύγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2014 9:01 am

ετσι  πος  γυρίζω την πλατι μου να   χαιρετιστώ   και να  φύγω   βλέπω  τον  παπου μου   να  με κιτα  επιμονα  και  να   αρχιζι να ιδρώνει   ανοιγοκλείνει   το στόμα του       γουρλοσα  τα  ματια  μου  η  λενα  ειχε  φυγή  ηδη για νερο  ειμουν  μονος  το  στο μα του  παπου μου στραβροσε .  εφραγμα  λεο   και  τρεχο  κοντατου    μετο  που   εφτασα     διπλα  του   πε  επιασε  απο το  λεμο  και  με   πεταξε με  μανια σε   ενα  μεγαλο  δεντρο   .ποναγαν  ολα μου  τα κοκαλα   ο  παπους  μου  σικοθικε  και με κιταζε  με ενα   ψιχρο  βλεμα   ειχα  ασπρισι  απο το φοβο μου    με  πλισιαζε  ολο και πιο πολι   μηπως   ηταν  ψευδεστισι  ολο  αυτο  
παπους- πως  μπορεσες  να   το  κανις αυτο   μεσα  σε  τοσο λιγο χρονο  ποσε  ηταν η ορες που  σε  αφισα μονο στο  προιγουμενο  νησι  10 ? και  πολι  λεω  και σιμεσα σε  αυτες  της  δεκα ορες  καταφερες  να να  να  
ο παπους μου  εβγαζε   σπιθες     απο  παντου    τη   τοσο  κακο  ειχα  κανι  ???


Έχει επεξεργασθεί από τον/την sader1010 στις Δευ Σεπ 01, 2014 9:38 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2014 9:37 am

οτι και να ηταν δεν θα επρεπε να αντιδρα τοσο υπερβολικα παρατιρισα πος κρατουσε μια επικιριξι στα χερια του με κιταζε εντονα ξεφιξε με οργι και επιασε το κεφαλι του πος τα καταφερες να το κανις αυτο δεν μπορο να καταλαβω. και μου μεταξε τιν επικιριξι σταλακομενι . την ισιοσα και αρχισα να ουρλιαζο σικοθικα πανο σαν σιφουνας και αρχισα να τρεχο σε κικλους σε καπια στηγμι σταθικα πο.....π..ο... πος γινετε αυτο ειμαι επικιριγμενος με 2.000.000 δεν μπορι εγινε καπιο πολι μεγαλο λαθος
ο πα πους μου με κιταξε.
παπους - αχχχχχχχ τελος παντον πρεπι να παμε αμεσος σε καπια βασι του ναυτικου για να το λισουμε αυτο. φιγε γριγορα απο μπροστα μου και φερε κατι να φαμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sader1010
Marines
Marines
sader1010


Posts : 296
Join date : 08/01/2014

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2014 9:59 am

έφυγα σαν  τον άνεμο   μακρια  απο τον  παπου μου   μπήκα  πολι  βαθιά στο δασος   εψαχνα  να   βρω  κατι  να   φαμε    εστο   ενα  μικρο  ζωο  η   μερικα  αγρια  μουρα   αλλα  τιποτα   δεν  ειπερχε σε αυτο  το  μερος .  ενα  μουγγριζμα  μου  εδοσε  ξανα ελπιδες   ετρεξα  προς  την μερια  που  νομιζα πος  ακοουσα  το  μουγγριζμα .  αλλα   τσιφος  οσο  και να  ετρεχα  δεν  εβρισκα  τιποτα . σταθικα  κατο απο  ενα  πλατι  δεντρο    ειχα λαχανιασι  και επρεπε να ξεκουραστο καπου  .  ξαφνικα  ακουο  απο μπροστα  μου  μια  αντρική  φωνή  που  γελαγε κατευθινθικα  προς  το  περος   του  ομος  αυτος  απομακρινοταν  οσο  τον  πλισιαζα    τι  περιεργος  αντρας ηταν ντιμενος  στα  ασπρα  και ειχε ροζ μαλια   τρεχαμε  για  αρκετι ορα   μεχρι  που  επεσα  πανο  στην  λενα τιν  ρώτησα  τρίβοντας  το κεφαλι μου  αν ιδε κανεν  να  περνάει  η λενα κουνισε το κεφαλιτις   αριστερα δεξια  μαλον  ηταν ψεδεστισι   καταρα    γιρισαμε  πισο στην κατασκινοσι   ομος  δεν  ειιχα  βρει φαγιτο   και πιστεβα πος  ο παπους μου  θα με  κατσαδιαζε   .  ομος   οταν  φτασαμε  στην κατασκινοσι  ο παπους  μου  ειχε  μαζεψι  ολα  τα  πραγματα   και μας   περιμενε  να   φιγιγουμε
παπους-  ευχαριστα νεα   μιλισα με το ναυτικο και   μας  στελνουν  να  μας παρι  ενα  καράβι  που  ηταν  καντα   ειναι ιδι  στην  παραλια   παμε γριγορα   δεν  θα μας  περιμενουν για παντα   πιραμε  τα πραγματα μας  και  φιγαμε με  το  ναυτικο  ΤΕΛΟΣ
θελω να μπω στο ναυτικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!   (τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!! I_icon_minitimeΤρι Σεπ 09, 2014 11:34 pm

Όνομα Χαρακτήρα:drak S. sader
Παράταξη:Πολίτης
Bounty:-
Story of the month:όχι
Φήμη:-
Beli:1.000 (2.000 μαζί με το bonus)
Βαθμολογία:1
Παρατηρήσεις:Λυπάμαι αλλά είχες δίκιο.
Δεν χρειάζεται να πω κάτι καθώς το γνωρίζεις και ο ίδιος οπότε αναμένουμε μια πολύ καλύτερη ιστορία την επόμενη φορά [mor1]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
(τελος )-!!!!ψευδαισθησεις!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]
» [ΤΕΛΟΣ]Heavshin Pirate and the ghost island [ΤΕΛΟΣ]
» Η μαχη στην θαλασσα και ενα το απροβλετο τελος[ΤΕΛΟΣ]
» Το Ταξίδι Της Εκδίκησης Φτάνει Στο Τέλος[Τέλος]
» [Τέλος] Είναι αλήθεια το τέλος;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: NORTH BLUE SEA :: ISLAND OF ILLUSIONS-
Μετάβαση σε: