.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
D. Ace
Pirate
Pirate
D. Ace


Posts : 126
Join date : 01/04/2014
Age : 23

[Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω   [Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 10:45 pm

Δεν είχα άλλη επιλογή από το να πάω για ύπνο αντί να κουραστώ και άλλο. Πήγα στο σπίτι και ανέβηκα στο δωμάτιό μου. Κοιμήθηκα στα δροσερά παπλώματα που με βοήθησαν να χαλαρώσω. Αφού κοιμήθηκα ένα μισάωρο με ξύπνησε ο πατέρας μου και κράταγε κάτι στο χέρι του. Ήταν με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά και μου είπε:

-Γιε μου σήμερα ήρθε η εφημερίδα και γράφει για τον αδελφό σου. Θα σου το διαβάσω εγώ. Κλάπηκε ένα φρούτο του διαβόλου από το Baratie με τους Marines να θεωρούν υπεύθυνο τον Jim pr με επικήρυξη πλέον 16.000.000 Beli, ένας από τους πιο επικίνδυνους πειρατές της East Blue Sea.

Εγώ χάρηκα πολύ άρπαξα την εφημερίδα πήγα εκεί που γίνετε το τουρνουά δέκα λεπτά νωρίτερα και τους έδειχνα το άρθρο. Όλοι χαιρόντουσαν που ένας πειρατής από το χωριό μας έγινε τόσο γνωστός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
D. Ace
Pirate
Pirate
D. Ace


Posts : 126
Join date : 01/04/2014
Age : 23

[Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω   [Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ Απρ 14, 2014 10:51 pm

Η ώρα είχε περάσει ήρθε και ο Μάριος και πριν αρχίσουμε την μάχη μιλήσαμε ο Μάριος μου είπε:

-Καλή τύχη ότι γίνει εκεί εγώ θα το δεκτό.

-Και εγώ φίλε μου αν και εσύ θα χάσεις tongue .

-Συγνώμη δεν άκουσα τι είπες γιατί ετοιμάζω την πικρή ήτα σου. Πάω να ανακοινώσω. [mor006] 

Τότε ανέβηκε και έβγαλε το πανί από τον πίνακα και είπε λοιπόν είμαστε στο τελικό και ο νικητής παίρνει το έπαθλο για να δούμε ποιος θα είναι ο νικητής και ποιος ο χαμένος. Και είμαι εγώ εναντίον του Goten.
[Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 2hrpe00
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
D. Ace
Pirate
Pirate
D. Ace


Posts : 126
Join date : 01/04/2014
Age : 23

[Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω   [Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Απρ 15, 2014 12:06 am

Ήμουν εγώ εναντίον του Μάριου πήγαμε και οι δύο στο γήπεδο. Η μάχη θα άρχιζε από στιγμή σε στιγμή ακούστηκε το ξεκινήστε. Άρχισα με μια δυνατή μπουνιά στο πρόσωπο μετά κλωτσιά στο σώμα και μετά μπουνιά προς τα κάτω και ο Μάριος βρήκε στο πάτωμα. Πέρασαν και τα πέντε δεύτερα και ο Μάριος δεν σηκώθηκε έτσι ήμουν εγώ ο νικητής. Μετά από λίγα λεπτά ήμασταν έτοιμη για την απονομή του βραβείου ο νικητής του τουρνουά είναι ο Goten.
[Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 6xxcuo
Τότε ο Μάριος μου είπε:

-Πλησίασε να πάρεις το βραβείο.

Εγώ πήγα προς αυτόν μόλις βγήκε από την μέση κανείς δεν είδε το φρούτο. Τότε καταλάβαμε ότι κλάπηκε σήκωσα το κεφάλι μου προς τους δρόμους και είδα δυο Marines να τρέχουν τότε τους κυνήγησα.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
D. Ace
Pirate
Pirate
D. Ace


Posts : 126
Join date : 01/04/2014
Age : 23

[Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω   [Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Απρ 15, 2014 1:20 am

Έτρεχα πολύ ώρα ευθεία τότε τους είδα να στρίβουν σε ένα στενάκι εγώ ήξερα ότι εκεί είναι αδειέξοδως. Τους ακολούθησα και κάθισα στην γωνία για να μην με δουν. Ο ένας Marine είπε στον άλλον:

-Εγώ θα το φάω.

-Δεν έχω αντίρρηση εγώ ξέρω τι θα γίνει αν το πάρω και δεν το θέλω.

Τότε όρμησα κατά πάνω τους ήταν έτοιμος να το δαγκώσει εγώ τον κλώτσησα στην κοιλιά και πετάχτηκε. Το φρούτο ήταν στον αέρα και το έπιασα τότε ο άλλο μου όρμησε αλλά απέφυγα την μπουνιά του. Εγώ του έχωσα μια μπουνιά και βγήκε και αυτός νοκ ουτ. Την ώρα που γυρνούσα στο μέρος που γινόταν το τουρνουά αισθανόμουν παράξενα δεν είχα πολύ ενέργεια επειδή ήμουν πολύ κουρασμένος όταν με αντίκρισαν από μακριά οι κάτοικοι άρχισαν να χειροκρωτάνε όλοι. τότε έβαλα το φρούτο στο στόμα μου και το δάγκωσα ήταν πολύ παράξενο στην όψη αλλά και στην γεύση. Ένιωθα μια δύναμη να ρέει μέσα μου αν και δεν ήξερα πως να το χρησιμοποιό αλλά θα βρω το τρόπο. Τότε πήρα τον δρόμο για το σπίτι αν και αισθανόμουν νικητής ήθελα να ταξιδέψω μακριά από το νησί αν και ήθελα λίγα λεφτά για να πάρω βάρκα και να φύγω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

[Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω   [Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι Απρ 15, 2014 1:46 pm

Όνομα Χαρακτήρα:Goten
Παράταξη:civillian
Bounty:-
Story of the month:όχι
Φήμη:5
Beli:8.400
Βαθμολογία:4/10
Παρατηρήσεις:Λυπάμαι αλλά σας δικαιολόγηση το πως πήρες το φρούτο δεν ήταν καθόλου καλό..ένα φρούτο του διαβόλου κοστίζει 100.000.000,είναι σπάνιο και πάρα πολύ δύσκολο να το βρει κάποιος.


Υ.Γ Τα βραβεία προστέθηκαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
[Τέλος-φρούτου] Επιτέλους το βρίσκω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος-Φρούτου]Αναζήτηση του φρούτου με τον αδελφό μου
» [ΤΕΛΟΣ] Επιτελους ενα ησυχο ταξιδι....?????
» [Τέλος-Φρούτου] Οι ψαράνθρωποι του νησιού
» [Τέλος-φρούτου] Η δυσκολία σε μια εχθρική πόλη
» [Τέλος-φρουτου] Ήρθε η ώρα για τον σούπερ ήρωα part 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: EAST BLUE SEA :: DAWN ISLAND-
Μετάβαση σε: