.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος] Η απόφαση

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
FirefistAceD.
Pirate
Pirate
FirefistAceD.


Posts : 52
Join date : 23/04/2014

[Τέλος] Η απόφαση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Τέλος] Η απόφαση   [Τέλος] Η απόφαση I_icon_minitimeΤρι Απρ 29, 2014 3:57 am

Ονομα χαρακτηρα: Yoh
Παραταξη:Πολιτες
Bounty: 1.000.000
Φημη: 3
Τιτλος ιστοριας: Η απόφαση
Προηγουμενη ιστορια: http://www.onepiecegr-rpg.com/t7437-topic#236802


Έχει επεξεργασθεί από τον/την FirefistAceD. στις Δευ Ιαν 26, 2015 9:02 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FirefistAceD.
Pirate
Pirate
FirefistAceD.


Posts : 52
Join date : 23/04/2014

[Τέλος] Η απόφαση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Η απόφαση   [Τέλος] Η απόφαση I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 12:57 pm

Περπάταγα για να ξεθυμάνω έπρεπε να ηρεμήσω πριν πάω σπίτι. Δεν μπορούσα να ξεχάσω τον φόβο και τον πόνο στα μάτια του πατέρα μου.Αφού ηρέμησα πήγα στο σπίτι μου ο πατέρας μου είχε συνέλθει δεν ήθελα να τον δω να ξανά πονάει. Έδωσα πίσω τα λεφτά στον πατέρα και πήγα στο δωμάτιὀ μου ξάπλωσα να ηρεμήσω από τον έντονο θυμό που με περίβαλε. Ύστερα από λίγο με πήρε ο ύπνος.Έβλεπα στο όνειρό μου ότι ήμουν στην θάλασσα και κολύμπαγα προς τα κάτω και ξαφνικά βλέπω ένα φως να έρχεται πάνω μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FirefistAceD.
Pirate
Pirate
FirefistAceD.


Posts : 52
Join date : 23/04/2014

[Τέλος] Η απόφαση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Η απόφαση   [Τέλος] Η απόφαση I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 1:07 pm

Ξύπνησα από το έντονο φως ήταν ακόμη νύχτα. Κάτι μου έλεγε ότι έπρεπε να πάω στην θάλασσα και αυτό έκανα πήγα στην παραλία και έβγαλα την μπλούζα μου. Πήρα μια βαθιά ανάσα και βούτηξα στο νερό ήταν πολύ παγωμένο αλλά μετά από λίγο η θερμοκρασία μου έγινε κανονική. Άρχισα να κολυμπάω προς το βυθό της θάλασσας όλο πήγαινα και πιο βαθιά έφτασα μέχρι το πάτω της θάλασσας είδα ένα σεντούκι το έπιασα και άρχισα να πηγαίνω προς τα πάνω. Είδα έναν καρχαρία να έρχεται προς τα πάνω μου με χτύπησε με το κεφάλι του στην κοιλιά μου άνοιξα το στόμα μου από το πόνο μετά από λίγο λιποθύμησα στο νερό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FirefistAceD.
Pirate
Pirate
FirefistAceD.


Posts : 52
Join date : 23/04/2014

[Τέλος] Η απόφαση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Η απόφαση   [Τέλος] Η απόφαση I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 1:30 pm

Ένιωσα κάποιον να με τραβάει προς τα πάνω με έβγαλε στην ξηρά και εμένα και το σεντούκι. Μετά από λίγο άνοιξα τα μάτια μου και είδα έναν ψαράνθρωπο και μου είπε:

-Γιε μου εγώ είμαι ο πατέρας σου συγνώμη που δεν μπόρεσα να σε προστατέψω την πρώτη φορά από το ηλεκτρικό χέλι απο εκείνο έπαθες το σημάδι. Αν θες να δεις τι είχε η μητέρα σου στο σεντούκι πρέπει να πάρεις το κλειδί που το έχουν οι Marines στην κατεστραμμένη βάση τους.

Και έφυγε ο πατέρας μου και γύρισε στο νερό εγώ ξανά έκλεισα τα μάτια μου και κοιμήθηκα στην μέση της παραλίας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FirefistAceD.
Pirate
Pirate
FirefistAceD.


Posts : 52
Join date : 23/04/2014

[Τέλος] Η απόφαση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Η απόφαση   [Τέλος] Η απόφαση I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 1:40 pm

Το επόμενο πρωί ξύπνησα και έβλεπα τον ουρανό και τον ήλιο είχε δροσιά. Σηκώθηκα και έβαλα την μπλούζα μου ξαφνικά με πόνεσε πάρα πολύ το κεφάλι μου έπεσα στα γόνατα και θυμήθηκα όλα έγιναν εχθές. Είχα σχολείο αλλά αποφάσισα να μην πάω και κατευθύνθηκα προς την κατεστραμμένη βάση των Marines πήγα τρέχοντας μπήκα μέσα και είδα 10 Marines άρχισα:

-Να φωνάζω που είναι το κλειδί πείτε μου αλλιώς θα καταλήξετε χτυπημένοι.

Αυτοί άρχισαν να γελάνε έπιασα από τον λαιμό αυτόν που ήταν δίπλα από την πόρτα που μπήκα και τον πέταξα μπροστά από τους άλλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FirefistAceD.
Pirate
Pirate
FirefistAceD.


Posts : 52
Join date : 23/04/2014

[Τέλος] Η απόφαση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Η απόφαση   [Τέλος] Η απόφαση I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 1:48 pm

Τότε σταμάτησαν να γελάνε και έτρεξαν όλοι κατά πάνω μου έχωσα μια μπουνιά στον μεσαίο και πετάχτηκε προς τα πίσω οι δύο που ήταν δίπλα του πήγαν να μου ρίξουν κλωτσιά τους έπιασα τα πόδια τους τους σήκωσα στον αέρα και τους πέταξα κάτω. Οι υπόλοιποι έξι με είχαν περικυκλώσει έριξαν όλοι μαζί μπουνιά και εγώ έσκυψα τα χέρια τους βρήκαν το ένα στο άλλο και άπλωσα το πόδι μου έκανα μια περιστροφή και έπεσαν όλοι κάτω. Πλησίασα στον μεσαίο που ήταν πεσμένος έβαλα με δύναμη το πόδι μου στο θώρακά του και τον ρώτησα:

-Λοιπόν ακούω πού είναι το κλειδί;

-Είναι στο γραφείο δίπλα από τις αφίσες των διακηρυγμένων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FirefistAceD.
Pirate
Pirate
FirefistAceD.


Posts : 52
Join date : 23/04/2014

[Τέλος] Η απόφαση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Η απόφαση   [Τέλος] Η απόφαση I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 1:57 pm

Πλησίασα προς τα εκεί και έψαξα στο πρώτο συρτάρι και βρήκα πολλά κλειδιά τα πήρα όλα και έφυγα. Πήγα στο σπίτι μου και κλείστηκα στο δωμάτιό μου βάζοντας κάθε κλειδί στην κλειδαριά για να ανοίξει. Μετά από πολλές προσπάθειες βρήκα το κλειδί που ταιριάζει το έβαλα και άνοιξα το σεντούκι. Βρήκα μέσα ένα γράμμα και άρχισα να διαβάζω''Προς τον γιο μου, ελπίζω να φτάσε στα χέρια σου αυτό το γράμμα ήθελα μόνο να σου πω πόσο πολύ σε αγαπώ και θέλω όσο μπορείς να προστατεύεις τον αδερφό σου που είναι ψαράνθρωπος έχει μια φωτογραφία του μέσα στο σεντούκι'' Κοίταξα την φωτογραφία που ήταν στο σεντούκι και αποφάσισα να τον βρω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FirefistAceD.
Pirate
Pirate
FirefistAceD.


Posts : 52
Join date : 23/04/2014

[Τέλος] Η απόφαση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Η απόφαση   [Τέλος] Η απόφαση I_icon_minitimeΣαβ Ιαν 24, 2015 2:04 pm

Αποφάσισα να γίνω πειρατής να ταξιδεύω στις θάλασσες μέχρι να βρω τον αδερφό μου και μετά θα ταξιδεύαμε μαζί. Έπρεπε να το πω στον πατέρα μου γι'αυτό πήγα στο σπίτι του είπα όλα όσα έγιναν την προηγούμενη νύχτα και το πρωί. Και την απόφασή μου να γίνω πειρατής και όπως περίμενα με στήριξε και σε αυτό. Έφυγα από το σπίτι και πήγα στο λιμάνι να αγοράσω μια βάρκα αλλά δεν ήξερα αν είχα αρκετά λεφτά πλησίασα τον πωλητή και του είπα:

-Βάρκα με μπλέ πανί για ένα άτομο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
FirefistAceD.
Pirate
Pirate
FirefistAceD.


Posts : 52
Join date : 23/04/2014

[Τέλος] Η απόφαση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Η απόφαση   [Τέλος] Η απόφαση I_icon_minitimeΔευ Ιαν 26, 2015 8:53 am

-Εντάξει ορίστε φίλε η βάρκα σου.

Πήρα την βάρκα μου και την έδεσα στο λιμάνι. Σκεφτόμουν τι να πω όταν δω τον αδερφό μου δεν ήξερα πως να του το πω. Στο τέλος αποφάσισα να του δώσω το γράμμα της μητέρας μου και μάλλον θα καταλάβει. Τότε είδα τον φίλος μου και την Νικολέτα με είδαν και αμέσως έτρεξαν προς τα εμένα και μου είπαν:

- Φίλε που πας;

- Αποφάσισα να γίνω πειρατής και να βρω τον αδερφό μου.

Τότε τους έδειξα το γράμμα και την φωτογραφία του αδερφού μου, έμειναν με ανοιχτό το στόμα και μου είπαν:

-Τότε σε υποστηρίζουμε πήγαινε και κάνε μας περήφανους.

Τους αγκάλιασα και τους δύο και τους είπα:

-Δεν θα σας ξεχάσω ποτέ.

Ανέβηκα στην βάρκα μου και έβγαλα το σκοινί και άρχισα το κουπί ήμουν στην μέση της θάλασσας και κατάλαβα ότι η περιπέτειά μου άρχισε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

[Τέλος] Η απόφαση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Η απόφαση   [Τέλος] Η απόφαση I_icon_minitimeΤρι Φεβ 10, 2015 4:00 pm

Όνομα Χαρακτήρα:Yoh
Παράταξη:Πολίτης
Bounty:-
Story of the month:όχι
Φήμη:-
Beli:2.000 Beli
Βαθμολογία:3/10
Παρατηρήσεις:Μικρή ιστορία με κακή ανάπτυξη στα πόστ.
Όλα γίνανε πολύ γρήγορα και στα περισσότερα πόστ με το ζόρι καταλάβαινα τι γινόταν.
Κάθε αρχή και δύσκολη. afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
 
[Τέλος] Η απόφαση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» One Piece Episode 667-Η απόφαση του Ναυάρχου! Fujitora εναντίον Doflamingo!
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]
» Η μαχη στην θαλασσα και ενα το απροβλετο τελος[ΤΕΛΟΣ]
» [ΤΕΛΟΣ]Heavshin Pirate and the ghost island [ΤΕΛΟΣ]
» Το Ταξίδι Της Εκδίκησης Φτάνει Στο Τέλος[Τέλος]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: EAST BLUE SEA :: ORGAN ISLAND-
Μετάβαση σε: