.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
4 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 4 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Αρχη] Tragic Events

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Αρχη] Tragic Events Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: [Αρχη] Tragic Events   [Αρχη] Tragic Events I_icon_minitimeΠαρ Μάης 02, 2014 5:15 am

Όνομα Χαρακτήρα: Vellton D. Soul
Παράταξη: Επαναστάτες
Bounty: 6.000.000
Φήμη: 16
Τίτλος Ιστορίας: Tragic Events
Προηγούμενη Ιστορία(Link): http://www.onepiecegr-rpg.com/t7450-topic


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Rikuo στις Τετ Μάης 07, 2014 4:04 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Αρχη] Tragic Events Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη] Tragic Events   [Αρχη] Tragic Events I_icon_minitimeΣαβ Μάης 03, 2014 7:46 am

Μετά από τόσες μέρες οπού δεν είχα ευχαριστηθεί τίποτε επιτέλους θα νιώσω μεγάλη δράση αλλά δεν θα μάθω τίποτε για το σχέδιο αν δεν ακούσω και εγώ. Είχα πάει κοντά εκεί οπού άρχισε να λέει για το σχέδιο, δεν μπορούσα να ακούσω καλά όμως. Έκαναν θόρυβο μερικοί, θα ήταν σαν και έμενα εκείνοι, μάλλον θα θέλουν να μάθουν το σχέδιο αλλά πως θα το μάθουν αν δεν το ακούσουν και δεν θα ακούσουν κάτι με την φασαρία που κάνουν. Δεν ήξερα πως και δεν τον πείραζε όλη αυτή η φασαρία, μάλλον θα τους έχει μάθει και θα τους έχει συνηθίσει αλλιώς δεν γίνεται. Εμένα μου ήταν πολύ δύσκολο. Έτσι σηκώθηκα, πήγα εκεί πέρα και τους παρακάλεσα να σταματήσουν λίγο ώστε να ακούσουμε, εκείνοι σταμάτησαν και έπειτα πήγα πάλι στην θέση μου. Ο άλλος οπού δεν μπορεί να με εμπιστευτεί με τίποτα, από την στιγμή που κάθισε στον τοίχο όλο με κοιτούσε στα μάτια. Δεν μπορούσα συνέχεια το βλέμμα του να είναι πάνω μου, μου έπαιρνε την προσοχή αλλά δεν έδινα και τόσο σημασία, προσπαθούσα να ακούσω στο αφεντικό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Αρχη] Tragic Events Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη] Tragic Events   [Αρχη] Tragic Events I_icon_minitimeΣαβ Μάης 03, 2014 7:58 am

Μετά από λίγη ώρα επιτέλους είχα καταφέρει να τον ακούσω καλά και καθαρά, ήμουν πολύ χαρούμενος, αυτά που έλεγε είναι πολύ ωραία. Μου σήκωναν τις τρίχες από το σώμα μου.
-Λοιπόν αύριο το πρωί στις 10 θα αρχίσει το σχέδιο, τότε θα μπει σε δράση αυτή η ώρα ήταν πάρα πολύ για μένα, ήθελα τώρα αμέσως να πάω να καταστρέψω το βασίλειο εκείνο. Τώρα όμως που το σκάφτομαι, κάτι τέτοια κάνουν και οι πειρατές αλλά μόνο που το κάνουν για την πλάκα, δεν το κάνουν για την ελευθερία των ανθρώπων. Είχε πει κιόλας ότι θα με βάλει στο σχέδιο αλλά δεν ξέρω τι ρόλο θα πάρω, μπορεί απλά να είμαι ένας απλός στρατιώτης η κάτι το πιο απλό. Αν γίνει κάτι τέτοιο δεν θα μου αρέσει και θα κάνω τα πάντα τα να το αναιρέσω.
-Το σχέδιο είναι όμως λίγο πολύπλοκο, θα πρέπει ένας να μπει μέσα στο βασίλειο αλλά δεν θα μπει σαν ένας απλός πολίτης η σαν κάτι άλλο, θα μπει σαν φρουρός… θα ζητήσει να μπει στην βασιλική φρουρά και μετά θα κάνει αυτά που θα του πω… το θέμα είναι όμως ποιος θα μπει είχε ένα πολύ μεγάλο ερωτηματικό το αφεντικό αυτή την στιγμή, δεν ήξερε ποιον να διαλέξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rikuo
Civilian
Civilian
Rikuo


Posts : 2617
Join date : 04/05/2011
Age : 29
Location : Που ειναι το σπιτι μου? Εκει....

[Αρχη] Tragic Events Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Αρχη] Tragic Events   [Αρχη] Tragic Events I_icon_minitimeΔευ Μάης 05, 2014 5:27 am

Μου αρέσει εκείνο που είπε, ήθελα να σηκώσει εμένα να πάω να το κάνω αλλά μπορεί να με βάλει σε κάτι άλλο. Πέρασαν περίπου στα δυο λεπτά και ακόμη να βρει κάποιον, φαινόταν και ο άλλος οπού με έφερε εδώ πέρα ήθελε εκείνος να σηκωθεί. Να τον έβλεπες στα μάτια του μόνο και το καταλάβαινες. Δεν μπόρεσα άλλο, αμέσως άρχισα να μιλάω στο αφεντικό.
-Αφεντικό θέλω να σου πω κάτι, είπες πως θα με βάλεις στο σχέδιο… θέλω να μπω στο κομμάτι αυτό που είπες και αν κατάλαβα καλά είναι το πιο σημαντικό, θέλω τον σημαντικό ρόλο! Του είπα έντονα, έκατσε λίγο να το σκεφτεί και μετά μου απάντησε.
-Χμμ, καλό ακούγεται.. ε λοιπόν θα σε βάλω εσένα τότε να πάρεις εκείνο τον ρόλο ήμουν πολύ χαρούμενος όταν το άκουσα αλλά ο άλλος καθόλου.
-Αφεντικό με όλο το σεβασμό αλλά δεν νομίζω να τα καταφέρει εκείνος να το κάνει, θα βγει σε αποτυχία το σχέδιο μας αμέσως το αφεντικό είχε νευριάσει όταν είπε θα αποτύχει.
-Ώστε νομίζεις θα αποτύχει ε Bradon!?!?!?!? Είχε πάρα πολύ θυμό, αμέσως έκατσε στα αυγά του ο άλλος. Καλά να πάθει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Αρχη] Tragic Events
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» [Τέλος]You're The Weird Creature! A Tragic Story
» The Events At Ilusia[Τέλος]
» [Τέλος] Random Events
» [Αρχή]Η αρχή ενός καλλιτέχνη.[Παλιός χαρακτήρας]
» [Αρχή - Παρελθόν] Η αρχή μιας νέας ζωής

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: NORTH BLUE SEA :: LYNEEL-
Μετάβαση σε: