.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 Spam House

Πήγαινε κάτω 
+29
nshine
metalgunner
alex1010
Argon
Jasiri
Mayakovsky
D. Ace
Marios D.
glatose
Mpougatsa
Makoto
Killua
octavus
^Senju
Iron Nicκ
jester
FonikoKriari
Nozomu
PapoutsoKeftes
Rikuo
sader1010
Galadan
Phoenix Marco
Elé Blackheart
SoulGiver
Drakon
Chan
pashalis hunder
Monkey D. Luffy
33 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Iron Nicκ
Marines
Marines
Iron Nicκ


Posts : 1865
Join date : 09/01/2010
Age : 32
Location : Serres

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 9:33 am

Ο_Ο and i am just here doing nothing... 1211 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Makoto
Civilian
Civilian
Makoto


Posts : 1359
Join date : 10/06/2011
Age : 29

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 9:37 am

Iron Nicκ έγραψε:
Ο_Ο and i am just here doing nothing... 1211 

You are not alone.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 9:38 am

Drakon έγραψε:
Elé Blackheart έγραψε:


χαχα γατακι...ελα μαζι μου yoga να δεις τι παει να πει πονος...:Ρ ουτρε σκαλες δεν μπορω να κατεβω αυτη την στιγμη!


Κανω παραδοσιακες τεχνες (jiu jitsu (Brazil και νορμαλ)Aikido, shitogan, πανκρατιο (ελληρονομαικο στυλ (πληρες επαφη))  ολα στις καλσσικες μορφες, ολα τα χτυπηματα πανε πανω σε τσιμεντο ... Δεν ξερεις τι εστι πονος ...

χααχχαα εισαι σαδομαζοχιστης?:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 9:42 am

Elé Blackheart έγραψε:
Drakon έγραψε:



Κανω παραδοσιακες τεχνες (jiu jitsu (Brazil και νορμαλ)Aikido, shitogan, πανκρατιο (ελληρονομαικο στυλ (πληρες επαφη))  ολα στις καλσσικες μορφες, ολα τα χτυπηματα πανε πανω σε τσιμεντο ... Δεν ξερεις τι εστι πονος ...

χααχχαα εισαι σαδομαζοχιστης?:Ρ
I don't know anymore ... Μαλλον πρεπει να ειμαι .... Εχω τρεια ατομα να φωναζουν απο πανω μου , ο ενας που μου κανει shitogan karate με muy thai να ουρλιαζει στα φτια μου ... Βαρα ... ποιο δυνατα ΒΑΡΟΣ απο πισω ... Θες να σκοτωσεις οχι να νταντεψεις ..... Και οι αλλοι δυο να ουρλιαζουν για την απαλοτητα, να σταματησω να το κανω μιχανικα, να βαραω δυναμικα χωρις βαρος πανω σε σημεια πιεσης .... Καταλαβαινω τι νιωθει ο Kenichi .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elé Blackheart
Story Teller
Story Teller
Elé Blackheart


Posts : 7864
Join date : 09/12/2010
Age : 30
Location : athens

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 9:48 am

Drakon έγραψε:
Elé Blackheart έγραψε:


χααχχαα εισαι σαδομαζοχιστης?:Ρ
I don't know anymore ... Μαλλον πρεπει να ειμαι .... Εχω τρεια ατομα να φωναζουν απο πανω μου , ο ενας που μου κανει shitogan karate με muy thai να ουρλιαζει στα φτια μου ... Βαρα ... ποιο δυνατα ΒΑΡΟΣ απο πισω ... Θες να σκοτωσεις οχι να νταντεψεις ..... Και οι αλλοι δυο να ουρλιαζουν για την απαλοτητα, να σταματησω να το κανω μιχανικα, να βαραω δυναμικα χωρις βαρος πανω σε σημεια πιεσης .... Καταλαβαινω τι νιωθει ο Kenichi .....

αου Ο.ο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 9:53 am

Elé Blackheart έγραψε:
Drakon έγραψε:

I don't know anymore ... Μαλλον πρεπει να ειμαι .... Εχω τρεια ατομα να φωναζουν απο πανω μου , ο ενας που μου κανει shitogan karate με muy thai να ουρλιαζει στα φτια μου ... Βαρα ... ποιο δυνατα ΒΑΡΟΣ απο πισω ... Θες να σκοτωσεις οχι να νταντεψεις ..... Και οι αλλοι δυο να ουρλιαζουν για την απαλοτητα, να σταματησω να το κανω μιχανικα, να βαραω δυναμικα χωρις βαρος πανω σε σημεια πιεσης .... Καταλαβαινω τι νιωθει ο Kenichi .....

αου Ο.ο


Ναι .... Αυτο, μετα απο τρεξιμο (τρεξιμο , οχι τζοκινγκ) και στο τελος γινομαι σακος του μποξ κανοντας "ελαφρια" προπονηση μαχης .....  9877 


Στο τελος ομως ξαναπηγενω,
μαζοχισμος στο μαξιμουμ ....

ΥΓ: Τελος τα παραπονα ! It's brutal and for real men ! 756765
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Iron Nicκ
Marines
Marines
Iron Nicκ


Posts : 1865
Join date : 09/01/2010
Age : 32
Location : Serres

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 10:17 am

*_* sugoi...θα γουσταρα τετοιες φασεις...βσκ θα γουσταρα μποξ, μπουνιδι to da max afro αλλα στο τελος της ημερας βαριεμαι πολυ για να κανω κατι μονος μου και το αφηνω  [0xd] [0xd] 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 10:20 am

Iron Nicκ έγραψε:
*_* sugoi...θα γουσταρα τετοιες φασεις...βσκ θα γουσταρα μποξ, μπουνιδι to da max afro αλλα στο τελος της ημερας βαριεμαι πολυ για να κανω κατι μονος μου και το αφηνω  [0xd] [0xd] 
Πυγμαχος δηλαδη ε ; ΧΔ 

Εχω κανει λιγο παλαιοτερα (μαζι με Τεκβοντο ....)
Δεν με πολυσιγκινησε αλλα εχει καλα μπουκετα μεσα και τα guards ειναι καλα μελετημενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Iron Nicκ
Marines
Marines
Iron Nicκ


Posts : 1865
Join date : 09/01/2010
Age : 32
Location : Serres

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 10:23 am

ναι τετοια φαση αλλα οχι σαν τα ψωφια που δειχνει σε διαφορα καναλια οπως eurosport κλπ που παιζουνε τον 1ο γυρο κανονικο μποξ και μετα πατανε κατι σφαλιαρες και τρεχουνε γυρω γυρω σαν κοριτσακια...εκεινα π κανουνε ειναι υπερβολικα fake απλα για να βγαλουνε τον νικητη που θελουνε αυτοι. πραγματικο μποξ βλεπεις σε αμερικη....στην ευρωπη ειναι αθλιο πλεον...καποιοι ελληνες ειναι οι εξερεση αλλα περα απο εκει τπτ ιδιετερο...κλτερο μποξ θα δεις σε κανενα hajime no ippo παρα εκει [0xd] [0xd] 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 10:26 am

Iron Nicκ έγραψε:
ναι τετοια φαση αλλα οχι σαν τα ψωφια που δειχνει σε διαφορα καναλια οπως eurosport κλπ που παιζουνε τον 1ο γυρο κανονικο μποξ και μετα πατανε κατι σφαλιαρες και τρεχουνε γυρω γυρω σαν κοριτσακια...εκεινα π κανουνε ειναι υπερβολικα fake απλα για να βγαλουνε τον νικητη που θελουνε αυτοι. πραγματικο μποξ βλεπεις σε αμερικη....στην ευρωπη ειναι αθλιο πλεον...καποιοι ελληνες ειναι οι εξερεση αλλα περα απο εκει τπτ ιδιετερο...κλτερο μποξ θα δεις σε κανενα hajime no ippo παρα εκει [0xd] [0xd] 
True story  [0xd] 

Γνωμη παντος, αν ειναι να κανεις μποξ, να κανεις και λιγο καρατε πληρες επαφη ή παραδοσιακο muy thai για να σκληραγογισης τις γροθιες σου, και να καλυψεις τακενα του μποξινγκ .. afro

ΥΓ: Μην προσπαθησεις να κανεις οτι αναφαιρω, ολα ειναι ομορφα οταν τα βλεπεις απο ασφαλες αποσταση, π.χ. στο τρεξιμο αμα λυποθυμησης τρως κλωτσιες, αμα σε πνιξουν μεχρι να λυποθυμησεις και κλωτσανε και σε φτηνουν  αμα χτυπησεις το καιφαλι σου στο απαλο και γλυκο τσιμεντο ... Να μην το κανεις.... Τουλαχιστον μια φορα να το παθεις και μετα δεν θα ξανασκεφτεις να κανεις λαθος στο πεσιμο ...  tongue
Τωρα που το ξανασκευτομαι, το τσιμεντο ειναι ποιο ωραιο απο το σκληρο χωμα με πετρες και χαλικια ... 
Οποτε αν εχεις επιλογη, παρε το τσιμεντο ! Ο ταπητας και το ρινγκ ειναι για γυναικες !  [mor19]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 12:03 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 12:26 pm

Drakon έγραψε:
Σπόιλερ:

+1 afro 

συμφωνώ [mor1] 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
Iron Nicκ
Marines
Marines
Iron Nicκ


Posts : 1865
Join date : 09/01/2010
Age : 32
Location : Serres

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 1:17 pm

Monkey D. Luffy έγραψε:
Drakon έγραψε:
Σπόιλερ:

+1 afro 

συμφωνώ [mor1] 
]

THE BEST!!!!! <3 <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 1:18 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 1:25 pm

Spam House - Σελίδα 15 91r79
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 24, 2014 1:36 am

Το topic one piece memes έκλεισε καθώς μου το έβγαλε σαν κακόβουλο λογισμικό λόγω το ότι χρησιμοποιούσαμε memes από διάφορα sites και δεν μπορούσα επίσης να κάνω πόστ tongue 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
Phoenix Marco
Administrator
Administrator
Phoenix Marco


Posts : 4130
Join date : 05/03/2010
Age : 29
Location : Jigoku

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 24, 2014 1:59 am

Καλημέρααααααααααα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mpougatsa
Civilian
Civilian
Mpougatsa


Posts : 212
Join date : 22/05/2014

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 24, 2014 2:01 am

Καλημέρα ilusive Φοίνικα! Καλημέρες γενικώς~
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 24, 2014 3:04 am

Monkey D. Luffy έγραψε:
Το topic one piece memes έκλεισε καθώς μου το έβγαλε σαν κακόβουλο λογισμικό λόγω το ότι χρησιμοποιούσαμε memes από διάφορα sites και δεν μπορούσα επίσης να κάνω πόστ tongue 
Μπορεις αν πατησεις παραβλεψη και συνεχισε με κυνδινο .... tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Makoto
Civilian
Civilian
Makoto


Posts : 1359
Join date : 10/06/2011
Age : 29

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 24, 2014 3:20 am

Μπορεί να μου αλλάξει κάποιο την ειδικότητα; D:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 24, 2014 3:28 am

+1 σε αυτο  [mor154]

I need change too ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 24, 2014 3:32 am

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Monkey D. Luffy
Administrator
Administrator
Monkey D. Luffy


Posts : 16414
Join date : 09/01/2010
Age : 29
Location : New World

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 24, 2014 3:54 am

Makoto έγραψε:
Μπορεί να μου αλλάξει κάποιο την ειδικότητα; D:

done afro 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.onepiecegr-rpg.com
Makoto
Civilian
Civilian
Makoto


Posts : 1359
Join date : 10/06/2011
Age : 29

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 24, 2014 4:00 am

Monkey D. Luffy έγραψε:
Makoto έγραψε:
Μπορεί να μου αλλάξει κάποιο την ειδικότητα; D:

done afro 

Thank you! :3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drakon
Pirate
Pirate
Drakon


Posts : 1687
Join date : 06/09/2011
Age : 27
Location : Ακρίτας

Spam House - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Spam House   Spam House - Σελίδα 15 I_icon_minitimeΣαβ Μάης 24, 2014 4:04 am

Drakon έγραψε:
+1 σε αυτο  [mor154]

I need change too ...
Spam House - Σελίδα 15 92a4k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Spam House
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 15 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Spam House
» Spam House
» Spam House
» Spam House
» Spam House

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: OFF-TOPIC :: OFF-TOPIC ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: