.::Greek OP RPG::.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

.::Greek OP RPG::.

.::The Ultimate Forum Game::.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 63, στις Τρι Μαρ 25, 2014 6:34 am

 

 [Τέλος] Ο Άμλετ της Σελήνης

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Makoto
Civilian
Civilian
Makoto


Posts : 1359
Join date : 10/06/2011
Age : 29

[Τέλος] Ο Άμλετ της Σελήνης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ο Άμλετ της Σελήνης   [Τέλος] Ο Άμλετ της Σελήνης - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 21, 2014 7:29 am

Το μυαλό του προσπαθούσε να διαγράψει τις αναμνήσεις του από αυτό το νησί, τις αναμνήσεις και τον γερο ναυτικό. Το γερο ναυτικό που διαγραφόταν από το μυαλό του μελαχρινού ευγενή αλλά και από προσώπου γης. Η βαριά ανάσα του είχε σταματήσει και ένα πικρό χαμόγελο μόνο εμφανιζόταν στο πλέον κάτασπρο πρόσωπό του, σαν να ευχαριστούσε που άφηνε την πνοή του και αυτόν τον κόσμο. Τα γέρικά στιβαρά του χέρια πια έδειχναν αδύναμα, αδύναμος και εκείνος έτσι όπως κειτόταν στο νεκροκρέβατο του. Ο Corwin τον είχε αφήσει πίσω, χωρίς καμία ειλικρίνεια, σαν να του είχε δώσει ψεύτικες αναμνήσεις πριν τον θάνατό του.

Όπως είχε αγνοήσει εκείνα τα λόγια που τον έκαναν να νιώθει τύψεις, αγνόησε εκείνη την γέρικη ψυχή.

Ο Άμλετ άφηνε εκείνο το νησί, σαν να μην ήξερε αν η απόφασή του ήταν σωστή, αν έπρεπε να φύγει χωρίς να αφήσει ένα αντίο, χωρίς να αρθρώσει μια λέξη αποχαιρετισμού. Η Σελήνη φώτιζε το μικρό πλοίο που έπλεε στα βαθιά νερά της θάλασσας.

Και ο Άμλετ της Σελήνης άφηνε πίσω του το μικρό νησί.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
octavus
Administrator
Administrator
octavus


Posts : 1155
Join date : 16/03/2011
Location : Moe's Bar

[Τέλος] Ο Άμλετ της Σελήνης - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: [Τέλος] Ο Άμλετ της Σελήνης   [Τέλος] Ο Άμλετ της Σελήνης - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 27, 2014 10:40 am

Όνομα Χαρακτήρα:Corwin Norton
Παράταξη:Επαναστάτης
Bounty:-
Story of the month:ναι
Φήμη:-
Beli:12.500
Βαθμολογία:9/10
Παρατηρήσεις:Πολύ καλή η ιστορία, όπου αν και δεν είχε δράση και είχε πιο πολύ αφήγηση δεν ήταν καθόλου κουραστική και με έκανε να αγωνιώ για τη συνέχεια. Μου άρεσε που δεν συμμετείχες και δεν πήγες σαν τιμωρός, αλλά έμεινες στην αποστολή και έκανες τη δουλειά σου.

Τα βραβεία προστέθηκαν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
[Τέλος] Ο Άμλετ της Σελήνης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» [Αρχη-Παρελθον]Καθε τελος ενας νεος Marine.[Τελος]
» [ΤΕΛΟΣ]Heavshin Pirate and the ghost island [ΤΕΛΟΣ]
» Η μαχη στην θαλασσα και ενα το απροβλετο τελος[ΤΕΛΟΣ]
» Το Ταξίδι Της Εκδίκησης Φτάνει Στο Τέλος[Τέλος]
» [Τέλος] Είναι αλήθεια το τέλος;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
.::Greek OP RPG::. :: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ :: WEST BLUE SEA :: BARRIE ISLAND-
Μετάβαση σε: